Перейти до змісту

В Киеве переселенец устроил соседям "газовую атаку"


nikblack

Рекомендовані повідомлення

допоки так будемо мислити, тільки руйнуванням і самосудом, до тих пір будемо в телепатись як в ополонці, це ж так по братковські взяти і розібратись "чиста па русски"

Знаєш, є категорія людей, до яких слова не доходять в принципі. Для них справді є один дієвий метод - рукоприкладство. Діє на 101%.

Бо оце "я данєцкій, бойтєсь меня!" уже трохи дістало. Вангую, що прийде час, коли цих занадто ах*у*євших зеків і наріків будуть тупо вішати.

Прямо там в дворі. Злови "на гарячому" - і "прошу пана до гілляки".

Закони на них не діють ментам насрати. Які варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоки так будемо мислити, тільки руйнуванням і самосудом, до тих пір будемо в телепатись як в ополонці, це ж так по братковські взяти і розібратись "чиста па русски"

Знаєш, є категорія людей, до яких слова не доходять в принципі. Для них справді є один дієвий метод - рукоприкладство. Діє на 101%.

Бо оце "я данєцкій, бойтєсь меня!" уже трохи дістало. Вангую, що прийде час, коли цих занадто ах*у*євших зеків і наріків будуть тупо вішати.

Прямо там в дворі. Злови "на гарячому" - і "прошу пана до гілляки".

Закони на них не діють ментам насрати. Які варіанти?

Хто вішати то буде?????? це не законно ж, всі ж за законість!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вішати то буде?????? це не законно ж, всі ж за законість!!!!

Ти мене потролити вирішив??

А тепер ситуація: ти йдеш додому і бачиш ,як у твоєї дружини якийсь "молодчик" видирає сумку, вдарив її по обличчю чимось тяжким у руці, видер сумку і втікає у твоєму напрямку, не знаючи, що ти це бачив і ще кілька людей. У тебе є всі шанси його зупинити. (а на допомогу одразу може прибігти кілька крепких сусідів).

РОзкажи далі свої дії!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вішати то буде?????? це не законно ж, всі ж за законість!!!!

Ти мене потролити вирішив??

А тепер ситуація: ти йдеш додому і бачиш ,як у твоєї дружини якийсь "молодчик" видирає сумку, вдарив її по обличчю чимось тяжким у руці, видер сумку і втікає у твоєму напрямку, не знаючи, що ти це бачив і ще кілька людей. У тебе є всі шанси його зупинити. (а на допомогу одразу може прибігти кілька крепких сусідів).

РОзкажи далі свої дії!

Мої дії, я б його загриз би навіть зубами не дивлячись на те чи прибіжуть крепкі сусіди чи ні!!!!!

Але знаю дуууже багато ситуацій коли батьки дітей чи інші родичи прощали навіть убивць чи гвалтівників своїх рідних і казали Бог їм суддя!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, є категорія людей, до яких слова не доходять в принципі. Для них справді є один дієвий метод - рукоприкладство. Діє на 101%.

чудово знаю, але в більшості випадків достатньо жорстко поговорити, пригрозити міліцією чи самосудом,

також я чудово знаю, що за шум в дворі, вирубку куща чи запраку газом в підїзді і за тілесні сереньої тяжкості групою осіб за попереднім зговором, розслідування і покарання по закону дуже різні.

простий випадок, хлопець працював на когось, щось там йому не доплатили, він потім заліз вночі і забрав дрель чи якийсь інструмент, за те отримав випробувальний строк, але судимість уже є.

РОзкажи далі свої дії!

тут ситуація чуть інша, коли усе спонтанно, стан афекту

але якщо його заріжуть тут же ножем сусіди чи ще хтось, то закон стане їм дишлом конкретним,

я сам по натурі досить радикальний, але дещо зрозумів, після того як одружився на юристці))

на жаль, більшість людей думають, що якщо вони поб"ють когось, хто насрав у них під дверима, то будуть праві і це по закону,

так закон у нас дуже недосконалий, особливо, відносно самооборони, але це його не відміняє, краще знати в яких межах радикальності діяти ліпше.

ну і да, часто щоб покарати таких порушників, доводиться багато писати, ходити і вивчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але знаю дуууже багато ситуацій коли батьки дітей чи інші родичи прощали навіть убивць чи гвалтівників своїх рідних і казали Бог їм суддя!!!

нічого іншого не залишалося :( бо все вже "порішали"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але знаю дуууже багато ситуацій коли батьки дітей чи інші родичи прощали навіть убивць чи гвалтівників своїх рідних і казали Бог їм суддя!!!

нічого іншого не залишалося :( бо все вже "порішали"

як нічого??? то ж Женя казав вішати просто у дворах будуть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але знаю дуууже багато ситуацій коли батьки дітей чи інші родичи прощали навіть убивць чи гвалтівників своїх рідних і казали Бог їм суддя!!!

нічого іншого не залишалося :( бо все вже "порішали"

як нічого??? то ж Женя казав вішати просто у дворах будуть!!!

як будуть вішати тоді і не будуть в розпачі казати "Бог їм суддя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...