Перейти до змісту

Мінімийка для авто


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Є скважина, є насосна станція. Типу як на фото нижче. Чи можна купити спеціальні насадки і використовувати її для мийки авто? Як замінник мінімийки високого тиску.

1_525507c7c3d17525507c7c3d54.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж скважина своя, купив я в епіцентрі насадку на полив городини і мию так авто. Тиск там значно меньший але після такої мийки розводів на авто немаэ і це для мене добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж скважина своя, купив я в епіцентрі насадку на полив городини і мию так авто. Тиск там значно меньший але після такої мийки розводів на авто немаэ і це для мене добре.

а піну як наносиш? насадку для піноутворення використовуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купіть отаке, але як писали вище, далеко не той тиск що в мінімийці високого тиску.

головне після того як помиєте, зібрати лишню вологу, щоб не лишалось крапель, особливо на склі.

bazilik-efirnoje-maslo2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь ось таким вже кілька років, в будь яку пору року - ніяких нарікань. силіконовий. на згинах де пропускає, поправляю ганчіркою, яка добре поглинає вологу.

%D1%81%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%80-%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D1%8F%D0%B3%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9-%D0%BC%D1%8B%D1%82%D1%8C-%D0%BE%D0%BA%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8F-cleaner-wiper-%D1%81%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%BB%D1%8F-%D0%B4%D1%83%D1%88-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%83.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, на варшавці на формулі, але то було кілька років назад.

п.с. якщо в авто не довгі двірники, вони на крайняк теж можуть виконувати таку функцію, правда не так зручно :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий скребок краще брати гумовий, ніж силіконовий (довше працює). Але якщо машина помита не дуже добре, я б не радив користуватись такою штукою. Одна маленька піщинка під нього - зробить вам велику "царапінку" на фарбі.

Років десть користуюсь таким скребком (гумовим) - для очистки вікон в авто, які попередньо дуже сильно поливаю водою із розпилювача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сіліконовим користуюсь він м’якший за гуму, краще згрібати коли не рівна площина. кершеровським, бомба, також років з десять,

піщинки пропадають коли мити мийкою високого тиску.

а щодо запитання ТС, то насосна станція заміником ніяк не може бути, це звичайним чином миєш з під крана.

вона видає вородь по максі 4 бари, коли мийка 110 бар найменша.

підзбирай лаве і купи мийку, вещь, можна мити не тільки машину(бруківка, вікна, садові меблі, мопед,веліки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна таку насадку http://ali.pub/kub4a и нема проблем! Товар вже в таку ціну думаю-якісний, зважаючи скільки стоіть оригінальний навіть б.в. "Кершер" і теперішнім життям і заработками-досить не поганий варіант!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родичі купили китайську мийку високого тиску, але толком нею помити як на мойці ну не виходило ніяк. Все ж професійне обладнаня дає потужний правильний напір, плюс змиваю я завжди осмосованою водою - така вода гарантовано не залишає розводів.

Контактні мийки, де ви щось натираєте, збираєте, витираєте - нищать лакофарбове покриття. Машинка стає вся в сітці мікроцарапин. Краще мити безконтактно: піна і змивка. Може вона не буде така напуцована, але фарба не знищиться.

Якщо у вас сірий металік, то там фіг і розводи і бруд побачиш, то згодиться любе. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама "галіма" мінімийка видає десь 80-100 бар тиску води,а оці всі насадки-в основному для поливу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама "галіма" мінімийка видає десь 80-100 бар тиску води,а оці всі насадки-в основному для поливу.

Згоден, без такоі куди в таку жару! сам користуюсь подібною, звісно за кершер а ще за міцний двума руками-за! Але ціна зашкальна-реально правда, ось я і кажу що бачив як та, тільки ще тіпа (пульвера бачок) стоіть для моючого..Не знаю не тестив, але теж варіант, як людина не взмозі купити щось людське та профессійне #tools
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Коли не мав керхера то користувався такою щіткою до неї від мінібашні підключав шланг і тер. Обовязкова умова щоб щітка була мякою і добре звивати залишки бруду перед тим як мити, ну щоб не насухо.

post-6067-0-06233000-1440509282_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть найраще їздити на мийку самообслуговування. Благо в Луцьку такі вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть найраще їздити на мийку самообслуговування. Благо в Луцьку такі вже є.

Не бачу логіки платити гроші і мити собі свою машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Керхер, те що треба для мийки машин, підключив до свердловині + 220 і машина чиста!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть найраще їздити на мийку самообслуговування. Благо в Луцьку такі вже є.

Не бачу логіки платити гроші і мити собі свою машину.

якщо в когось є кархер в дома то йому нічого платити не треба, а там платять за орнеду обладнання і місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть найраще їздити на мийку самообслуговування. Благо в Луцьку такі вже є.

Не бачу логіки платити гроші і мити собі свою машину.

Канєшна не бачиш. Краще ж до річки поїхати - безкоштовно. А потім кажуть чого річка брудна, вода в кранах смердить, риба подохла...

В тих пунктах самообслуговування які-неякі є системи водоочищення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу як власник міні мийки! Колись думав що як куплю її буду супер мити авто і т.д.! Але мийка вмене вже 2 роки за цей час мився разів 10-15. поросто не має часу на її інсталяцію! Так само потім її прибрати на місце! Миюсь на мийках! такщо перед тим як купувати добре обдумайте!!! це тільки порада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канєшна не бачиш. Краще ж до річки поїхати - безкоштовно. А потім кажуть чого річка брудна, вода в кранах смердить, риба подохла...

В тих пунктах самообслуговування які-неякі є системи водоочищення.

А шо є факти шо я мив машину біля води, і риба вспливла. Ви наклепи не розводьте. Я мию машину вдома міні-мийкою, та коли дощ іде і на возі вул. відродження на делфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канєшна не бачиш. Краще ж до річки поїхати - безкоштовно. А потім кажуть чого річка брудна, вода в кранах смердить, риба подохла...

В тих пунктах самообслуговування які-неякі є системи водоочищення.

А шо є факти шо я мив машину біля води, і риба вспливла. Ви наклепи не розводьте. Я мию машину вдома міні-мийкою, та коли дощ іде і на возі вул. відродження на делфі.

А я й не казав, що ти їздиш - інші їздять за-для економії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...