Перейти до змісту

ФК Волинь сезону 2015/2016


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 630
  • Створено
  • Остання відповідь

Шиш покинул Волынь

Израильский легионер Волыни Гал Шиш покинул расположение команды.

Израильский фулбек Гал Шиш не поможет Волыни в завтрашнем матче 12-го тура УПЛ против Днепра. Причина — контракт защитника с Крестоносцами подошел к концу, и футболист уже отбыл домой в Израиль.

Известно, что Шиш рассматривает сразу несколько вариантов продолжения карьеры, в том числе – и возвращение в Луцк.

Отметим, что 26-летний Гал Шиш выступал за Волынь с 2013 года. На его счету 40 матчей за лучан во всех турнирах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцька «Волинь» сьогодні проведе останній в цьому календарному році матч чемпіонату України. Цей поєдинок був перенесений, проте сьогодні саме він вирішуватиме надзвичайно багато для обох суперників, - пише Волинь:Світ.

На поєдинок у Дніпропетровську волиняни прибули у піднесеному настрої. У попередньому турі команда Віталія Кварцяного встановила для себе новий рекорд по забитих голах в одному матчі.

«Волинь в одному матчі української Прем'єр-ліги вколотила запорізькому «Металургу» аж 9 голів. Гравці «Волині» зізнаються, що дуже хотіли забити ще й 10-тий м’яч у ворота суперників.

«Дніпро» останнім часом демонструє надзвичайно невиразну гру, як в єврокубках так і в чемпіонаті України. Минулу гру фіналіст «Ліги Європи» програв полтавській «Ворсклі», яка в чемпіонаті відстає тепер від цього іменитого українського клубу лише на 3 очки.

Команда ж Кварцяного у разі перемоги впритул наблизиться до «Дніпра» та має шанси піти на зимову перерву на 5-тій сходинці турнірної таблиці футбольної Прем'єр-ліги України.

Перемога «Волині» дає їй шанс відірватися по очках від потенційних суперників у боротьбі за право представляти Україну в єврокубках.

Наразі конкуренти «Волині» львівські «Карпати» відстають від неї на 3 очки та займають 7 сходинку, а ФК «Олександрія» знаходиться на 8 позиції і відстає від волинян на 5 очок.

Тож увага усіх волинських уболівальників буде прикута сьогодні до ключового матчу «Волині» в боротьбі за вихід у єврокубки.

Протистояння «Волинь» - «Дніпро» розпочнеться на «Дніпро-Арені» о 17 годині. Телетрансляцію матчу вестиме телеканал 2+2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


до ключового матчу «Волині» в боротьбі за вихід у єврокубки.
Щоб грати у єврокубках треба очки брати в іграх з Динамо, Шахтарем, Зорею... а то знову ця бравада і бла-бла про єврокубки!!! 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо і в кінці буде нічия (програш - не хотілося б), мені сьогоднішня гра від Волині сподобалась - була думка, більш-менш узгодженість в діях, командність. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аааааааа!!!!!!

Хто там казав що буде злив, бо Дніпру очки треба? Судячі по грі нашим очки треба були більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь з перемогою!!!

 

Гарна гра. Сподобалась вся команда.

 

з.і. колись писав, що Маркевич гарний тренер за гарних умов. Коли щось не так, в опонентів Маркевича з'являються шанси. Тому, в глубині душі сподівався таки на перемогу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер!!!! Вітаю, народе!!! Мені наші сподобались. ))))

Мені також!!! Я навіть рахунок вгадав!!!! і повірте коли робив прогноз у темі прогнозистів я не "ляпнув" рахунок0-1, а прям так і думав, Дніпро зараз геть слабий,да в першому таймі везло, але загалом все не погано))) сьогодні було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

No coments....

Європа блище...

Вітаю

 

Дав би Бог, але попереду ще весна і надії на єврокубки у Волині можут розтанути разом зі снігом ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приндета расторг контракт с "Волынью"

 

В карася також не вірили, а він в цьому сезоні всі 16 турів по 90 хв за сталь відкатав. Удачі пренду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В карася також не вірили
Ось так Кварцяний своїм перспективним довіряє?! Про що ще можна казати...:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Півзахисник "Волині" Флорентін Матей поділився думками про своє майбутнє.

- Флорентин, нещодавно була інформація про те, що можливо ти покинеш команду. Вона відповідає дійсності?

- Так, дійсно, я можу покинути "Волинь" найближчим часом.

- Ти вже остаточно прийняв таке рішення?

- Ні, поки це ще не точно. Зараз я перебуваю вдома з рідними і роздумую над своїм майбутнім. Подивимося, як все складеться далі.

- Ти вже не перший раз замислюєшся про відхід. Що тебе не влаштовує в Луцьку? Адже після відходу Еріка Бікфалві ти став лідером у команді.

- Я ще молодий, тому хочу пограти в команді рівнем вище. Мені хочеться прогресувати у футболі. Влітку у мене закінчується контракт з "Волинню", але я не виключаю, що можу піти вже взимку.

- Ти маєш пропозиції від інших клубів?

- Так, у мене є кілька пропозицій.

- Серед них є клуби з України?

- Ні.

- Ти хочеш змінити команду, щоб поїхати зі збірною Румунії на чемпіонат Європи?

- Так, це одна з причин.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може мені і привиділось але помоєму я тільки що бачив Марко Девіча в Луцьку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і паніслась - "от би девічь вернувся", "З девічьом ми і лігу чемпіонів виграєм", "Бікфалві і Девічь вертаюцця", "Моуріньо пішов з Челсі в Волинь і запросив сюди Девічя".

П.С. Думаю тобі привиділось, максімум - транзит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


і паніслась - "от би девічь вернувся", "З девічьом ми і лігу чемпіонів виграєм", "Бікфалві і Девічь вертаюцця", "Моуріньо пішов з Челсі в Волинь і запросив сюди Девічя".

А я вчора Сіму бачив. Всьо - ми в лізі європи палюбом:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

294102.jpg

Захисник «Ворскли» Сергій Сімінін в інтерв’ю «Футбол 24»

 

 

– На новорічні свята вирушиш на облюбовані багатьма вітчизняними футболістами Мальдіви чи Емірати?

– А от і не вгадали. Новий рік та Різдво зустрічатиму в Луцьку. Три місяці тому дружина подарувала мені другого сина. Із задоволенням би десь відпочив на морях, але боюсь, що Микита нас не відпустить (усміхається, – прим. ред.).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВАРЦЯНИЙ ВІЗЬМЕТЬСЯ ЗА ПЕРЕВИХОВАННЯ ПІВЗАХИСНИКА «ДНІПРА»

123397.jpg

Згідно з інформацією FTR, тепер вже колишній півзахисник «Дніпра» Даніло Соуза спробує вразити своїми здібностямиВіталія Кварцяного - Футбольні трансфери.

Мирон Маркевич вже відмовився від цього гравця, зараз його спробує адаптувати до УПЛ «Кварц».

Довідково: народився 13 січня 1990 року в бразильському місті Сан-Луїс. Коли Данілу було п'ять років, сім'я переїхала вБельгію, де грав батько. Він там провів багато років і став громадянином цієї країни, через що Данілу автоматично також отримав громадянство Бельгії. Сам же Данілу розпочав займатись футболом в «Стандарді», за який грав його батько, а з восьми років разом з батьком перебрався до нідерландського «Аякса» і став навчатись в їх академії. 2007 року підписав юнацький контракт з «Аяксом» і в подальшому виступав за команди різних вікових категорій. У сезоні 2009-10 був заявлений на Лігу Європи, проте в основній команді так і не дебютував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте Сімініну напишем якось колективно з Борди у його http://vk.com/sergey_siminin

 (не знаю,як це найкраще  робиться у вк) привітаємо з народженням сина.

Не чужа ж для Волині людина і прославив наш край немало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...