Перейти до змісту

ФК Волинь сезону 2015/2016


Onil

Рекомендовані повідомлення

На даному етапі непоганий жереб. Побачимо чи наші зробили висновки після останнього домашнього матчу з "Зорею".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 630
  • Створено
  • Остання відповідь

Висновки.....

Хто їх там робив.!!! гру яку вони провели дома, і так програвши, показала все на що вони здатні. Потрібно було раніше аналізувати. Зоря на порядок краще грає за Волинь, про єврокубки ми мріємо який рік????, а там вони до цього йдуть, а ми мрієм.

Єдине що добре те, що матч буде в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любіть українське. Чому методи Кварцяного мають право на життя

http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1446139310-lyubit-ukrayinske-chomu-metodi-kvarcyanogo-mayut-pravo-na-zhittya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

матч буде в Луцьку

... і відповідь теж буде, а перший матч вдома, коли грають дві гри, завжди погано, бо в другій грі вдома можна наздогнати те, що упустив у першій і взагалі краще будувати тактику на два двобої коли першу гру граєш у гостях!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ForZa,

http://board.lutsk.u...2/page__st__300

ми всі побачим як вони зможуть підготуватись і реабіл. в наших очах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає,молодіжка о котрій годині грає, і чи грає сьогодні взагалі,а то щось ніде нічого не пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОЛИНЬ (Луцьк) U-21 - ГОВЕРЛА (Ужгород) U-21 - 2:0

Арбітр: Дердо (Іллічівськ)

Голи: Жуніч (4,66)

Волинь: Кичак - Романюк, Р.Никитюк (к), Жуніч, Шаповал - Котюн, Чепелюк (Тетеренко, 90+3) - Льозін (Ляшенко, 67), Польовий, Никитюк А. (Дудік, 46) - Петров.

Говерла: Погоріляк - Гей, Беца, Пітел, Білий, Омельченко, Котьо (Лисаченко, 46), Ковчар, Русин (Хоменко, 87), Єременко (Каверін, 65), Худобяк І. (к)

Попереджені: Польовий (26), Котюн (54), Шаповал (55) - Русин (20), Омельченко (27), Беца (80), Гей (87)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то новина файна:

Бікфалві може повернутись у "Волинь"

Румунський нападник Ерік Бікфалві прибув до Луцька на поєдинок 14-го туру чемпіонату України "Волинь" - "Ворскла". 

Про це повідомили коментатори поєдинку на каналі "2+2".

У Бікфалві збіг термін дії контракту із китайським клубом "Ляонін Хувін" і тепер футболіст не має клубної прописки.

Наразі румунський нападник перебуває у Луцьку і не виключений варіант з його поверненням до "Волині" з 2016 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Як на мене, то новина файна:
Але коли сказали Кварцяному, що Бікфалві був на стадіоні, той відповів, що з "апетитом" Еріка він Волині не по кишені! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Але коли сказали Кварцяному, що Бікфалві був на стадіоні, той відповів, що з "апетитом" Еріка він Волині не по кишені!
Шкода. (((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ерік, якщо хоч трохи має клепку, то вернеться в команду. Як не як він почав і за збірну грати дякуючи Кварцяному, а там "Ерік Бікфалві серйозно скотився в трансферній вартості"

Ерік Бікфалві серйозно скотився в трансферній вартості

Сfootballtransfer.com.ua/ua-azia/news-55369.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші в збірній туру від футбол.уа

 

Владимир Полевой (Волынь)

Владимир вышел на поле с первых минут в седьмой раз в сезоне, то есть назвать его твердым игроком стартового состава, тяжело. В итоге, оппонента Полевого, Турсунова, Василий Сачко заменил уже в перерыве. Да и в целом, отличный матч для опытного левого защитника, который отработал и в атаке, и в обороне.

Сергей Политыло (Волынь)

Капитан Волыни провел прекрасный матч в центре поля. Во-первых, конечно же, отмечаем гол в исполнении Сергея, который придал уверенности команде и создал благоприятные условия, ведь Волынь могла играть на контратаках. Во-вторых, центр поля в этом матче абсолютно точно выиграли хозяева. Во многом — благодаря Политыло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже сподобався час гри, на 14.00год. у неділю,то ж навіть і не субота(багато хто працює)пішов з задоволенням,ну трішки дощик, тю.., то хірня,головне що цікаво було,особливо початок матча.Я от тільки так і не зрозумів чому вболівальників було так мало(( погода ну не така вже аж прям погана була.Я от розумію у п"ятницю робити на 19.00-19.30год ну або у суботу, а в неділю (повний вихідний) дньом,мені дуже сподобалося,да і ще коли волиняки виграють)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

школота ше спить в 14, а це більшість з тих хто ходить на стадіо))

Напевно))

От питання?,як затягнути людей на стадіон,а? ну здається неділя,да? повністю вихідний день,чому не сходити,аааа бо завтра на роботу,а треба ж обов"язково вмазати,нє? і таких 90%,нема культури,немає!))) короче,ну то таке,"Волинь -чемпіон!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От питання?,як затягнути людей на стадіон,а?

побудувати стадіон на 5 тис, тоді на динамо чи шахту такий аншлаг буде ой-йо-йой))

іншого виходу я не бачу(в найближче майбутнє), реально на 1 лігу в рази більше ходило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

От питання?,як затягнути людей на стадіон,а?

 реально на 1 лігу в рази більше ходило...

 

Ой,було,коли Волинь з Лопезом та МАЙКОНОМ!!!! в першій рулили і виходили у ПЛ!,круті матчі були,жодного домашнього не пропускав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

От питання?,як затягнути людей на стадіон,а?

 реально на 1 лігу в рази більше ходило...

 

Ой,було,коли Волинь з Лопезом та МАЙКОНОМ!!!! в першій рулили і виходили у ПЛ!,круті матчі були,жодного домашнього не пропускав.
 

post-11128-0-35668900-1447145628_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СМИ: Шахтер примет Волынь в Запорожье

Руководство "Шахтера" решило провести ближайший матч УПЛ против "Волыни" в Запорожье. Игра запланирована на 21 ноября, начало – 17:00.

Мотивы такого решения неизвестны, но ранее генеральный директор донецкого клуба Сергей Палкин говорил, что стоит задача сыграть в разных городах Украины.

Тем более, в прошлом сезоне "Шахтер" принимал "Волынь" (6:2) как раз во Львове, однако стадион поддерживал луцкую команду.

http://terrikon.com/posts/233122

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2124ac.jpeg

Кравченко: Перебуваючи на п'ятому місці, думати про щось інше, крім Ліги Європи, не хочеться

18 листопада 2015, середа. 19:53

Хавбек "Волині" - про боротьбу за Лігу Європи та кар'єру в луцькому клубі

Півзахисник "Волині" Сергій Кравченко розповів про боротьбу за місце в Лізі Європи, кар'єрі в Луцьку, а також про матчі проти "Ворскли" і "Шахтаря".

- Сергій, незважаючи на всі проблеми, "Волинь" не просто тримається на плаву, а реально претендує на потрапляння до єврокубків. Звідки такий ентузіазм?

- По-перше, у нас підібрався хороший колектив, добротні футболісти. У них є ім'я, яке потрібно підтверджувати. Я по собі суджу: раз ти вийшов на поле, то треба повністю віддаватися боротьбі. А по-друге, розслабитися не дає і тренерський штаб (посміхається).

- Останній матч проти "Ворскли" в чемпіонаті був для "Волині" принциповим?

- Безумовно, адже ми - сусіди по турнірній таблиці. Полтавська команда - реальний претендент на єврокубкову зону, тому і налаштовуватися зайвий раз на такого суперника не потрібно. Напевно, для Віталія Кварцяного і Василя Сачка це був не просто поєдинок першості. Та я й сам хотів проявити себе з найкращого боку, оскільки не один рік виступав у "Ворсклі".

- У клубі кажуть, що команда дозріла для єврокубків?

- Особливих завдань керівництво перед нами не ставило, але ми самі розуміємо, що, перебуваючи на п'ятому місці, думати про щось інше, крім Ліги Європи, не хочеться. Втім, попереду ще половина дистанції, тому ми тільки думаємо, а як воно вийде, дізнаємося наприкінці чемпіонату. Одне можу обіцяти - що для досягнення позитивного результату колектив у кожному поєдинку буде викладатися повністю.

- Останні сім сезонів в еліті луцька команда навесні виступала гірше, ніж восени...



- Я знаю про цю статистикою, але нічого не можу сказати, оскільки в "Волині" граю перший рік. Значить, зараз буде привід порушити неприємну традицію.

- Тобі комфортно в Луцьку?

- Звичайно. Ігрова практика для футболіста - це найвища ступінь довіри від головного тренера, тому зі свого боку я робитиму все, щоб і далі виконувати обов'язки, які на мене покладають в "Волині". До того ж і місто мені подобається. Тихе, спокійне, є куди піти відпочити. Дружина поруч зі мною, так що все нормально.

- Віталій Кварцяний часто буває дуже емоційним. Ти до цього звик?

- Майже. Тренер не в дусі, коли команда програє. І по гарячих слідах може влаштувати розбір польотів. Хоча, звичайно, ми розуміємо, що Віталій Володимирович переживає за справу, адже футболісти зіграли - і все, а за результат відповідає наставник, тому намагаємося засмучувати коуча якомога рідше.

- Емоцій, напевно, буде в надлишку в найближчу суботу...

- А як же! "Волинь" чекає справжній іспит, оскільки "Шахтар" - лідер чемпіонату. Так, через дискваліфікацію у донеччан не зіграють Алекс Тейшейра та Тарас Степаненко, однак це нічого не значить. У гірників достатньо виконавців, які поодинці можуть вирішити долю поєдинку.

- Враховуючи форму гравців "Волині", у вас є шанс зіпсувати настрій Мірчі Луческу і Ко?

- Не хочу щось говорити перед грою. Можу тільки сказати, що ми спробуємо добитися потрібного для нас результату. Можливо, буде погода, газон відповідний... Хоча, може, сніг б нам і допоміг, тоді легше було б стримувати атаки противника (посміхається). А взагалі хочеться пограти у футбол, де переможе найсильніший.

Джерело: isport.ua за матеріалами газети "Команда"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

215ae9.jpeg

Марлос: Щоб пробити захисну лінію "Волині", потрібно попотіти

19 листопада 2015, четвер. 16:51

Хавбек "гірників" - про майбутній матч з "Волинню"

Півзахисник донецького "Шахтаря" Марлос прокоментував майбутній матч Ліги Парі-Матч з "Волинню".

– У липні "Шахтар" переміг "Волинь" з рахунком 4:1. Тоді два м'ячі забив Тейшейра та по одному Тайсон з Едуардо. Це свідчить про те, що бразильці добре знайомі зі стилем гри луцької команди і знають, як її перемогти?

– Так, ми добре знаємо "Волинь": причому не тільки бразильці, а всі футболісти "Шахтаря". У складі суперника є гравці, які можуть виявляти певну агресивність на полі. Та ми готові до цього. Минулого разу лучани демонстрували силовий футбол. Це сильна сторона "Волині" – атлетизм і боротьба. Але, повірте, для нас це не проблема. "Шахтар" часто зустрічається з командами, чиї гравці фізично могутніше і вище, ніж наші. Тому ми намагатимемося здобути перемогу, спираючись на нашу техніку.

– Чому клубам, у складі яких багато збірників, перші матчі після повернення гравців національних команд часто даються непросто?

– Мені здається, що "Шахтаря" це не дуже стосується. Поки хлопці були в розташуванні збірних, ми продовжували посилено тренуватися і зараз готові не менше, ніж вони. Хоча іноді ігри за національну команду можуть вимотувати, але, думаю, не в нашому випадку. Ми готові до матчу з "Волинню", бо розуміємо важливість кожного поєдинку.

– Вас мотивує те, що зіграєте в Запоріжжі? Перше – ближче до Донецька, друге – ви нещодавно розгромили там "Зорю" 7:1.

– Запоріжжя – хороше, спокійне місто, в якому нас добре сприймають. Ми їдемо туди ще за однією перемогою, як тоді із "Зорею". Там відмінне поле, хороший стадіон – і це все на нашу користь. Зараз головне – налаштуватися на матч і докласти максимум зусиль для перемоги в Запоріжжі.



– У поточному чемпіонаті "Волинь" забила не так уже й багато м'ячів – 16, при цьому команда посідає п'яте місце в турнірній таблиці. Як вважаєш, за рахунок чого супернику вдається домагатися позитивних результатів?

– "Волинь" добре обороняється – в цьому її сила. Щоб пробити їх захисну лінію, потрібно попотіти. Футболісти грають так згуртовано, що іноді необхідно буквально проривати собі дорогу до воріт. Думаю, саме тому "Волинь" перебуває на п'ятому місці з такою невеликою кількістю голів. Та повторюся: для нас важливо перемогти в цьому матчі і продовжити традицію вигравати в Запоріжжі.

Матч "Шахтар" - "Волинь" відбудеться в суботу, 21 листопада, в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена". Початок матчу - о 17:00. Текстову онлайн-трансляцію гри читайте на UA-Футбол.

Джерело: Офіційний сайт ФК "Шахтар" (Донецьк)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

212734.jpeg

Кобін: "Волинь" - хороша команда, яка претендує на місце в єврокубках

20 листопада 2015, п'ятниця. 19:36

Захисник "Шахтаря" - про майбутні матчі з "Волинню" та "Реалом"

Захисник донецького "Шахтаря" Василь Кобін прокоментував майбутній матч Ліги Парі-Матч проти "Волині" та другий матч проти "Реала" у Лізі Чемпіонів.

– Василю, як проходить підготовка до домашньої зустрічі з "Волинню"?

– Все нормально, у звичайному режимі. З'їздили до Туреччини, провели там дві гри. Тобто без ігрової практики не залишилися. Настрій хороший. Чекаємо на черговий матч.

– У Запоріжжі, де пройде цей матч, "Шахтар" ще не був господарем. Поки команда не грає в Донецьку, наскільки важливо, де приймаєте конкурентів – у Львові, Києві, Одесі чи Запоріжжі?

– Це не має практично ніякого значення, адже, за великим рахунком, всі ігри для нас гостьові. Найголовніше, щоб прийшов вболівальник на трибуни. Коли відчуваєш, для кого ти граєш, відповідальність підвищується. А де це відбувається, зараз відходить на другий план. Другий рік ми вже не в Донецьку, тому різниці немає.

– У Луцьку ти провів повний матч у грі 2-го туру? Що звідти запам'яталося?

– "Волинь" - хороша команда, яка сьогодні є претендентом на місце в єврокубках. Там молодих футболістів немає, а зібрані ті досвідчені виконавці, які не один рік знайомі з рівнем Прем'єр-ліги. Пригадується, що було непросто, хоча рахунок начебто про це і не говорить. Зараз чекаємо чогось подібного, а, може, і більш серйозного опору.

– Взагалі-то у тебе небагато ігрової практики в цьому році. В якій формі перебуваєш, виходячи з цього?

– Нормальна звичайна форма. Я ж не відпочиваю, а тренуюся, готуюся. Вважаю, що при виході на поле не буде відчуватися те, скільки я зіграв з початку сезону.



– Логіка підказує, що у зв'язку з дискваліфікацією Даріо Срни в Лізі Чемпіонів, у тебе з'являється шанс зіграти вдома проти "Реала". Що про це думаєш?

– Нічого страшного в цьому не бачу. Суперник цікавий, а як ми зіграємо, буде залежати не тільки від мене – на поле виходять 11 виконавців плюс ще троє, кого тренер випустить на заміну. Налаштування хороше гарантуємо, тим більше, ще залишаються теоретичні шанси на вихід з групи. Будемо грати на перемогу.

– Чи можна розцінювати і в якій мірі поєдинок проти "Волині" як репетицію перед іспанцями?

– Це два абсолютно різних турніри, і про репетиції навіть говорити некоректно. У внутрішніх змаганнях нам потрібно вигравати всі матчі, ставати переможцями за підсумками сезону. А Ліга Чемпіонів – особлива тема. У ній на тебе дивиться весь світ, і мотивація ще більша. Тому ми спочатку концентруємося на одній грі, а по її закінченні готуємося до наступної.

– Коли футболісти повертаються зі своїх збірних команд, що важливіше: відновитися морально чи фізично?

– Мені важко відповісти на це питання – мене давно в збірну не викликають. Але, дійсно, перемикатися доводиться. Як мені здається, більше тут все ж важливий психологічний аспект.

– Чи не стане проблемою налаштуватися на лучан між вирішальними іграми збірної і всіма очікуваним поєдинком з європейським грандом?

– Тут відповідь може бути у кожного своя. Якщо говорити за мене, то коли футболіст не так багато грає, він просто не має права не налаштовуватися по максимуму на будь-яку гру, де йому довіряють. Це було б абсурдом. Я буду налаштовуватися на 100 відсотків. А ось гра може або піти, або не піти – це інше питання.

Матч "Шахтар" - "Волинь" відбудеться в суботу, 21 листопада, в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена". Початок матчу - о 17:00. Текстову онлайн-трансляцію гри читайте на UA-Футбол.

Джерело: Офіційний сайт УПЛ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...