Перейти до змісту

Приміські маршрутки


Рекомендовані повідомлення

Де подивитися перелік приміський маршруток і їх маршрутів. А також розклад.

На сайті міської ради якийсь хаос. На автостанції немає, бо то не вони ними керують.

Зокрема цікавить (для прикладу) маршрут №184. Луцьк - Торчин.

Чи 182, 162.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай ті розклади висять в самих маршрутках, а в інеті чи на зупинках де зупиняються ці маршрутки вони відсутні (колись теж намагався знайти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай ті розклади висять в самих маршрутках

В тому то й біда. Треба десь скаржитися.

От, дляприкладу, хочу я поїхати на дачу в Гаразджу. навіть далі. Чим їхати? Якою маршруткою? Який розклад? Яка вартість?

Де знайти цю інформацію?

Ніде.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі маршрути йдуть через Волинську облдержадміністрацію чи волинську облараду якщо не помиляюсь. Ще є 195 на торчин йде від зупинки ТЦ "Варшавський"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ніхто не візьметься писати сайт, хоча було б все просто (без онлайн руху), щоб побачити звідки і куди коли я як доїхати

. Подібне є на сайті міськради, але там лише міські маршрутки. Ті, що з міста в приміську зону (район) - не вказані.

Та навіть не сайт а табличка банальна!

№ маршруту. Маршрут слідування (перелік зупинок). Графік руху. виїзд від однієї точки - час. Прибуття в кінцеву - час.

Ну і ускладнити завдання: час перебування у проміжних точках, тобто по маршруту. Як приклад: (умовно).

Маршрут №3. Луцьк (Госпіталь) - Гаразджа (Масив) 6,00 - 7,50

(Госпіталь - 6,00. Спиртзавод - 6,15, Старий ринок - 6,30. Цум - 6,40. "промінь" - 6,45. Там-там - 6,50. "Гостинець" - 6,55.

Міська лікарня - 7,05. Електроапаратний завод - 7,15. Струмівка - 7,25 "Білочка" - 7,30. Гаразджа село - 7,35. Гаразджа табір - 7,40.

Масив - 7,50.)

+ додати ще вартість. По місту 3 грн. Далі струмівка 3,50. гаразджа 4. Масив 5. (умовно).

Якщо маршрутка не одна їздить на маршруті, просто додати інтервал 10-15 хвилин. І якщо я в 6,55 провтикав на Гостинці маршрутку, то я точно повинен знати, що через 10-15 хвилин буде наступна.

Якось так. У вигляді ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Та сама проблема - хочеться поїхати на озеро якесь, з тих що поряд, на день. Розклад маршруток - страшна тайна, покрита мраком....

Може хтось допоможе з розкладом 230-ої? Чи на Озерце, чи Сирники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Сирники кожних 10-15хв їде з вокзалу маршрутка, Луцьк-Рожище(Дубище), 224 Луцьк - Рокині

назад проблема тільки ввесері, можно прочекати до пів години

Змінено користувачем D.I.M.A
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось, наприклад для тих, що відправляються з Автовокзалу http://www.vopas.com.ua/lutsk.php . По місту вони теж зупиняться. Я так розумію це безномерні, але хоч так. Озерце, Рожище там є наприклад, а Ківерець - нема(

Змінено користувачем Witiok
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ,хтось знає графік руху маршрутку на дачний масив Веснянка,просто біда,ніде не можу знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ,хтось знає графік руху маршрутку на дачний масив Веснянка,просто біда,ніде не можу знайти

Приблизно о 18:05 (на зупинці Гуртожитки ВДУ по Соборності) їде маршрутка №107 (довгий ПАЗ) яка заїзджає на Веснянку, думаю у водія можна дізнатись розклад руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
  • 7 місяців потому...
  • 7 місяців потому...
On 19.10.2015 at 17:11, Дядя Фєдя сказано:

Луцьк - Рокині

 

може хто має свіжий графік, ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 21.02.2017 at 09:31, Oli сказано:

 

може хто має свіжий графік, ціни?

(224 Луцьк-Рокині) Графік на вихідні, вартість 10грн ЖД Вокзал - Рокині.

58e205cbb099a_2017-04-0211-34-08.thumb.jpg.58d4b1ed3e09242e1b565b0d7d41ec0f.jpg

А цей графік напевне для буднів

58e205d0580fc_2017-04-0212-10-07.thumb.jpg.53784427bf55f4470c39bbf46829531e.jpg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...

Цікавить розклад маршрутки Луцьк - Ківерці через Борохів. Може хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, volynskij сказано:

Цікавить розклад маршрутки Луцьк - Ківерці через Борохів. Може хто знає?

тож ссилка є, в попередньму повідомленні, а там вже легко знайти  "№ 373а Ківерці - Луцьк (через Борохів)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
On 30.09.2017 at 22:18, Bliksss сказано:

тож ссилка є, в попередньму повідомленні, а там вже легко знайти  "№ 373а Ківерці - Луцьк (через Борохів)"

Добрий день.Підскажіть,будь ласка, звідки і в який час відправляється ця маршрутка,бо на автостанції кажуть ,що в них такого маршруту не має.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

щось змінилось в цьому бардаку, є десь розклади чи хоча б список приміських маршрутів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

107, 103... 19:30, сідаю в 103 маршрутку, і тут воно починає верещати біля ТАМ-ТАМу, коли люди заходять: "Я ДО ПРОМЕНЯ!", на запитання "якого милого" - "а останній рейс!". Бл***! Який к бісу останній - назустріч, поки їхали, проїхала 103 і 107, навпроти біля Укртелекому спинилася 107... ОК, сцуко, не везеш, де МЕНІ треба (а треба було до мосту на Шевченка) - віддавай гроші! Так воно ще й брикатися пробує "я Вас віз!" (не туди, де в  нього на табличці написано). ДИВОМ не натовк морду... Перед ним стоїть таке ж х..ло № 107, в нього "ОТДИХ"... То на чорта ті маршрути треба, як їх не дотримуються? ОСТАННІЙ, ПЕРЕДОСТАННІЙ - побоку - їдеш від ПОЧАТКУ ДО КІНЦЯ маршруту, а тоді - хоч на Світязь. А якщо пасажиру на АС-2 на Львівську на автобус встигнути треба, а воно собі маршрут "скоротило"? А 23-ї то уже немає - Дьомін порішав...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...