Перейти до змісту

В Луцьку спиняют авто і роздають повістки?


Akrilat

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо нема документів, то можуть "запропонувати" проїхатися додому за документами.

Я в карпатах не був,нехай везуть,ги-ги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в карпатах не був,нехай везуть,ги-ги.

А що Карпати? Кажіть вже зразу, що ваш дім в Чорногорії, чи хоча б в Єгипті. Ну десь до моря поближче. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нема документів, то можуть "запропонувати" проїхатися додому за документами.

Якщо можуть "запропонувати" то можна і відмовитись. Не зобов'язаний.

Якщо "наполягатимуть" - вмикаємо відео на смартфоні і починаєм зай_бувати мусора "представтесь, номер жетона, покажіть посвдчення, продиктувати ці дані вголос для запису, підстави для перевірки особи, причина зупинки". Як показує практика Дорожнього контролю, це трохи "роздупляє" мусорів. Зрештою, якщо ДАІ не відпускає авто, пасажир може вийти і піти собі :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що заважає пасажиру відморозитись, мол "доків нема"?

Якщо нема документів, то можуть "запропонувати" проїхатися додому за документами.

Або затримати "до вияснення особи"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або затримати "до вияснення особи"...

А от писали:

Відсутність доків не є підставою для затримання з метою встановити особу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь так вручили повістку?

П.С. То що робити якшо попав в дану ситуацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, виходить отримали те, за що боролись на Майдані? Як на мене то Янукович курить в стороні в порівнянні з цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade, я вже не в тому віці, щоб мені хотілося романтики, щоб мене оточували мужні чоловіки і т.д. Тим більше, що якщо вже на те пішло, то чоловіки повинні захищати мене тут, на своїй землі, а не воювати за переділ влади між олігархами. В мене брат в минулому році в серпні загинув під Іловайськом, коли Порошенко святкував День незалежності, і казав, що там ніякого котла немає, і все там класно. Я не хочу мати ще один орден "За мужність ІІІ ступеня", присвоєну комусь із моїх рідних посмертно.

А от я читаю ваші пости і думаю, якщо ви такий патріот, то чого до цього часу не пішли добровольцем в АТО, а сидите тут на форумі. Ваші ж рідні не страждають від того, що ви сидите вдома, а не воюєте.

Якщо ви жінка (по ніку незрозуміло, чоловік, чи жінка), то, я думаю, що ви б хотіли мати біля себе живого чоловіка, який при потребі і допоможе, і захистить, ніж замість цього - шматок металу за написом "Орден".

Якщо чоловікам доведеться захищати Вас вже тут, то боюсь буде запізно. От для того, щоб не сиділи вдома, тому спиняють і відправляють в АТО, що тут не ясно?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що їм заважає попросити пред'явити документи в пасажира?

Закон. Працівники міліції мають право перевіряти документи. Та й у нас не введений паспортний режим, що без паспорту на вулиці а ні кроку.

Можу тупо поморозитися, що не маю документів з собою ніяких. І обшукувати мене також не особо мають право. Без присутності міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу тупо поморозитися, що не маю документів з собою ніяких. І обшукувати мене також не особо мають право. Без присутності міліції.

Зато міліція може затримати на пару годин для встановлення особи. Якщо є час - то звичайно, це не проблема, але коли його немає.. Ще й нерви підпортять..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато міліція може затримати на пару годин для встановлення особи. Якщо є час - то звичайно, це не проблема, але коли його немає.. Ще й нерви підпортять..

а для такого не потрібні підстави? от на виході з бару або на переході дороги в недозволеному місці - лови скільки хоч, і все заканно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу тупо поморозитися, що не маю документів з собою ніяких. І обшукувати мене також не особо мають право. Без присутності міліції.

Зато міліція може затримати на пару годин для встановлення особи. Якщо є час - то звичайно, це не проблема, але коли його немає.. Ще й нерви підпортять..

З військомату не мають права затримувати,дайці теж,я просто Їхав з гаража по запчастину, вискочив без документів то що тепер в тюрму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон. Працівники міліції мають право перевіряти документи. Та й у нас не введений паспортний режим, що без паспорту на вулиці а ні кроку.

Можу тупо поморозитися, що не маю документів з собою ніяких. І обшукувати мене також не особо мають право. Без присутності міліції.

Перевіряти документи мають право тільки при підозрі!!!

Ст. 11 ЗУ Про міліцію від 20.12.1990 № 565-XII

2) перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу, а також інші документи, необхідні для з'ясування питання щодо додержання правил, нагляд і контроль за виконанням яких покладено на міліцію;

Подробнее:http://kodeksy.com.ua/pro_militsiyu/statja-11.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чоловікам доведеться захищати Вас вже тут, то боюсь буде запізно. От для того, щоб не сиділи вдома, тому спиняють і відправляють в АТО, що тут не ясно?

А ваші чоловіки, сподіваюсь, вже давно пішли в АТО добровольцями, і ви теж?

Здається, всі вже давно зрозуміли, що це за війна, і кому вона вигідна. Тут навіть великого розуму не потрібно, щоб зрозуміти, що за цей час долар виріс в 3 рази, а в декого прибутки збільшилися в 7 разів. І кому ця війна вигідгна? Та це ж золоте дно. Та вона ж ніколи не закінчиться. І цих людей, які на війні наживаються, і які вже б давно її припинили, якби захотіли, ви закликаєте йти захищати?

То йдіть, а не перед монітором розмірковуйте.

Наша земля не там, а тут. І в разі потреби захищати потрібно наш край, а не ЛНР і ДНР, які себе Україною ніколи не вважали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, виходить отримали те, за що боролись на Майдані? Як на мене то Янукович курить в стороні в порівнянні з цим.

Це лише здається, що на Майдані за щось боролися. Це була давно спланована акція.

Ну не підписав Янукович якийсь там договір про Євросоюз, і то сказав, что через рік підпише. Так студенти відразу побігли на мітинги. А тепер нам до того Євросоюзу, як до неба рачки (років 5, не менше), і ніхто на майдан вже не йде. І рівень життя став набагато гірший, ніж при Януковичі, але ж ніхто вже на майдан не йде. Всіх все влаштовує? Чи може організаторів немає?

Виходить, не все тоді було так погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Ви хочете бачити бойові дії не на Донбасі а на Волині? Ми що починали війну? Ви що думаєте, що на всіх війнах воюють добровольці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша земля не там, а тут. І в разі потреби захищати потрібно наш край,

Ви так само будете захищати наш край так як і той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон. Працівники міліції мають право перевіряти документи. Та й у нас не введений паспортний режим, що без паспорту на вулиці а ні кроку.

Можу тупо поморозитися, що не маю документів з собою ніяких. І обшукувати мене також не особо мають право. Без присутності міліції.

Щось я вашого посту не зрозуміла.

Заважає перевіряти в пасажира документи закон. Але працівники міліції мають право перевіряти документи.

Обшукувати без присутності міліції не можуть, але ж міліція присутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша земля не там, а тут. І в разі потреби захищати потрібно наш край, а не ЛНР і ДНР, які себе Україною ніколи не вважали.

А Ви себе ким вважаєте?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Ви хочете бачити бойові дії не на Донбасі а на Волині?

З чого ви це взяли? Може, це ви цього хочете, якщо ви так зрозуміли мої слова.

Я лише сказала, що Донбас - це не наша земля, і українцями вони себе ніколи не вважали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я вашого посту не зрозуміла.

Що саме не зрозуміло? Який момент?

НУ спинив мене ДАЇ-шник і з ним хз-хто-у-військовій-формі (камуфляжі). Нехай навіть я пасажир.

ДАЇ-шник мотивуючи чимось там свої дії (зупинку авто) перевірить (гляне) документи водія. А пасажира хто перевірить?

На підставі чого? Той хтось-у-камуфляжі? Він хто?

Добре, є міліція з ними. Що скажуть? Пред*явіть документи. А в мене з собою їх немає. Я не зобов*язаний їх із собою носити. Обшук? Давайте 2 НЕЗАЛЕЖНИХ свідка! На підставі чого я буду вам щось показувати. Згідно закону - підозра. Підозра у чому? Що я в якості пасажира їду в авто? Це злочин?

Знову ж таки, той же закон про захист персональних даних. Мєнт не має права передавти мої документи комусь-там-у-комуфляжі.

Тут спірно все дуже. Закон - як решето - дірявий. От і шукають як його обминути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З чого ви це взяли? Може, це ви цього хочете, якщо ви так зрозуміли мої слова.

Я лише сказала, що Донбас - це не наша земля, і українцями вони себе ніколи не вважали.

Почитайте якось історію України і не меліть дурниць. Доречі і у нас можна знайти таких що не вважають себе українцями.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...