Перейти до змісту

В Луцьку спиняют авто і роздають повістки?


Akrilat

Рекомендовані повідомлення

А Ви себе ким вважаєте?

Давайте про мене не будемо.

Краще ви розкажіть, чому це ви ще тут, сидите перед компом і просторікуєете, а не воюєте в АТО?

А то лише говорите, що захищати Украхну треба, то чому ж ви її не захищаєте? Ви не вважаєете себе українцем, який повинен захищати Україну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго дня , шановні!

Вибачте , що вставлю своїх 5 копійок, але перечитавши тему не витримала...

Наш народ заслуговує на ту владу яку обрав.

Невже ви не бачите що це все давно переросло у дуже вигідний бізнес?

І про яку самооборону ви говорите? Ви подживіться хто там керує.

Ті хто прийшли на ентузіазмі туди давно вже засипані землею, аба в кращому випадку в полоні чи окопі...

Дякуючи богу поки живі і дуже надіюся що воні повернуться живими.

Ви подивіться на тих пі...арасів які ніби то організовують волонтерську допомогу для учасників АТО...

Дайте мені відповідь яка їхня незамінна роль в цьому? Навіщо там така ієрархія?

Ви подивіться, хоча точніше придивіться як змінюється їхнє життя і запитайте себе чому саме вони, а не "Вася чи петя"? Чому якщо вони такі патріоти і напялили форму не пішли до хлопців в окопи? чому сидять тут?

А тепер проаналізуйте віщесказане і подумайте чи варто щось захищати ? І чи не нагадує вам це 90-ті, які вашими ж руками повертають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви себе ким вважаєте?

Давайте про мене не будемо.

Краще ви розкажіть, чому це ви ще тут, сидите перед компом і просторікуєете, а не воюєте в АТО?

А то лише говорите, що захищати Украхну треба, то чому ж ви її не захищаєте? Ви не вважаєете себе українцем, який повинен захищати Україну?

Захищати треба не лише добровольцями, але і проводити мобілізацію, чи це так важко зрозуміти?

Чи може держава має жити добровільними внесками, а не податками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте якось історію України і не меліть дурниць.

По-перше, краще ви почитайте, кого заселяли після Революції в Донецьку та Луганську області.

А, по-друге, моя мати родом з Донецької області. І майже всі свої канікули я проводила там. То там піввулиці збігалися, щоб послухати, як я розмовляю українською мовою. Діти мене постійно там дразнили БЕндерою. Я в 10 років не знала, хто це. А вони вже тоді знали, навіть коли в нього День народження. А це був кінець 70-х початок 80-х років. Багато з нас в дитинстві у віці 8-10 років в ті роки знали про Бандеру? А вже в наш час, розмовляючи з своїми "родичами" з тих країв, що я вже наслухалася... І це при чтому не якісь сепаратисти, а звичайні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось наліпили мух і котлет разом.

ДАІ - має право перевіряти права, техпаспорт і технічний стан машини (з купою оговорок, але це все що вони можуть)

Військові (а саме вони катають від військомату) не мають права перевіряти нічого - їм по закону в невійськовий час прав ніхто не давав, тому власне і ходять з міліцією по хатах, яка має хоч якесь право вимагати посвідчення особи і право ломитись на приватну териорію.

Тобто зупинив повелитель полосатої палички, розказав що і як, подивився права і доки у ваших руках, якщо порушили - виписав штраф, а якісь ліві люди, що бігають навколо вас і намагаюця виписати ще щось - йдуть лісом, закон не зобов"язує вас від них нічого приймати а тим паче казати їм хто ви. Можна відхрещуватись як від свідків єгови, чи розповсюджувачів преси - хз хто там біля машини ще треця...

нюанс №1 - права не є посвідченням особи (по нашому законодавству) тобто навіть якщо у вояки будуть ваша права - на їх основі сказати, що ви то ви неможливо (ось такий казус). Посвідчення особи єдине - паспорт. Якщо виписали повістку під права - кажіть воякам, що то не ваші, а гайцю, що ваші. Максимум що світить - перевірка прав гайцями...

нюанс №2 - якщо з цими товаришами буде ще й міліціант, то все набагато складніше, тут уже можна і в КПЗ до вияснення особистості і багато інших "цікавих" рухів робити.

А взагалі підтвердження того, що спиняють і щось вручають, окрім цієї теми, є??? а то якось на вброс схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви себе ким вважаєте?

Давайте про мене не будемо.

Чому?

Краще ви розкажіть, чому це ви ще тут, сидите перед компом і просторікуєете, а не воюєте в АТО?

А то лише говорите, що захищати Украхну треба, то чому ж ви її не захищаєте? Ви не вважаєете себе українцем, який повинен захищати Україну?

Ну так ви ж самі переконуєте. що цього робити не потрібно :)

P.S.: Владімір Владіміровіч був би вами довольний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте якось історію України і не меліть дурниць.

По-перше, краще ви почитайте, кого заселяли після Революції в Донецьку та Луганську області.

А, по-друге, моя мати родом з Донецької області. І майже всі свої канікули я проводила там. То там піввулиці збігалися, щоб послухати, як я розмовляю українською мовою. Діти мене постійно там дразнили БЕндерою. Я в 10 років не знала, хто це. А вони вже тоді знали, навіть коли в нього День народження. А це був кінець 70-х початок 80-х років. Багато з нас в дитинстві у віці 8-10 років в ті роки знали про Бандеру? А вже в наш час, розмовляючи з своїми "родичами" з тих країв, що я вже наслухалася... І це при чтому не якісь сепаратисти, а звичайні люди.

Ото саме цікаво, Ви якої національності по матері???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захищати треба не лише добровольцями, але і проводити мобілізацію, чи це так важко зрозуміти?

Чи може держава має жити добровільними внесками, а не податками?

Так всі говорять: чого це я піду воювати, я ж плачу податки, і цього достатньо. Хай воювати йде хтось інший, хай вбивать когось іншого, а я посиджу вдома, і буду, як порядний підприємець платити податки. Це просто відмовка.

Ви якої національності по матері???

По матері національність тільки в євреїв визначається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте якось історію України і не меліть дурниць.

По-перше, краще ви почитайте, кого заселяли після Революції в Донецьку та Луганську області.

Історія цих регіонів починається саме з цих часів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade, P.S.: Владімір Владіміровіч був би вами довольний :)

Ось вам правильно навчені люди провокувати народ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По матері національність тільки в євреїв визначається.

що ж там за національність така, чи взагалі відсутня?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так ви ж самі переконуєте. що цього робити не потрібно :)

Так це ж я. А ви ж пишете зовсім інше. То чому ж так не робите, а то тільки на словах всі такі патріоти?

Якщо ви забули, чи не прочитали, то я вам ще раз нагадаю: мій рідний брат загинув під Іловайськом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам правильно навчені люди провокувати народ...

Перекладіть.

Шановний "патріот України", купіть собі словник і почитайте значення кожного слова мною написаного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так всі говорять: чого це я піду воювати, я ж плачу податки, і цього достатньо. Хай воювати йде хтось інший, хай вбивать когось іншого, а я посиджу вдома, і буду, як порядний підприємець платити податки. Це просто відмовка.

А як Ви вважаєте? Достатньо платити тільки податки і хай добровольці воюють?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ви вважаєте? Достатньо платити тільки податки і хай добровольці воюють?

В моїй сім'ї вже достатньо добровольців. Почитайте на 2-3 пости вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ви вважаєте? Достатньо платити тільки податки і хай добровольці воюють?

В моїй сім'ї вже достатньо добровольців. Почитайте на 2-3 пости вище.

Ще раз питаю, воювати мають тільки добровольці і проводити мобілізації не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер ви козиряєте цим на кожному кроці?

У вас хоч краплина сосвісті залишилась, що таке пишете. Ви що, вже зовсім...

Я навіть не думала, що такі люди бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вже думав ще когось забрали в нацгвардію прямо із автомобіля,разом з тещею і котом.... =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ви видалили те повідомлення?

Тому, що попереднє відправилося випадково два рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер ви козиряєте цим на кожному кроці?

У вас хоч краплина сосвісті залишилась, що таке пишете. Ви що, вже зовсім...

Я навіть не думала, що такі люди бувають.

Не звертайте уваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось підозріло багато в цій темі нових користувачів, які підтримують автора теми з не зовсім правильними посилами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, да тобі в детективи, аналітики ГШ, та просто на програму "очевідноє нівіраятнойе"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...