Перейти до змісту

В Луцьку спиняют авто і роздають повістки?


Akrilat

Рекомендовані повідомлення

Зараз взяли за моду казати "відпрацювання П"яний водій, угон" і т.п. без порушень з вашої сторони.

Це, кажуть, законно - перевіряти ваші документи на авто пославшись на якесь відпрацювання.

Є юристи, які дадуть відповідь по цих всіх питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

цікаво .. припустимо я їду в машині (або маршрутці), зупиняє ДАІ і ? поправте мене, але по закону вони мають право перевіряти документи тільки в водія і аж ніяк в пасижира .. допустимо, мають право .. в мене немає з собою нічого, як вручать повістку ? на чиє ім'я ? чи мене забирать в міліцію для вияснення особи ? тоді на якій підставі якщо я просто "сидів на пасижирському сидінні і нічого не порушив" ...як на мене - повний абсурд і ніякої логіки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді в них має бути постанова на відпрацювання на даному участку....в іншому випадку навіть не предявляти документи....але то тікі даі....а ті в комуфляжі то хз...я комісований по здоровю...то мені шо ше білета з собою возити?шоб питань і тяганини менше було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому вас це так хвилює? Не хочу якимось чином образити, але виникає підозра чи не трансвестит ви?

Який на фіг, трансвестит?

Ви не допускаєте, що мене можуть бути чоловік та брат?

Мені адвокат казав по закону повестку мають видавати в дома або в военкомати

А от в Інтернеті пишуть, що повістки можуть видавати, де завгодно.

http://espreso.tv/news/2015/06/04/v_genshtabi_kazhut__scho_mozhut_vydavaty_povistky_de_zavgodno

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, та читала я це. Мені від цього не легше.

А Вам то чого важко, сидите в окопі під обстрілами?

Хто б казав! Можна подумати, що ви там сидете, і з окопу пости на форум пишете.

Якщо сказати що трансвестит і приставати до даїшника, то відпустять :_07:

Це ідея, але ж не повірять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким чином ДАІ має право цьому сприяти? ДАІ відповідає за рух автомобілів і виконання ПДР, а не за призов. Ні?

Так то воно так. Але як дійде до діла, то фіг що кому докажеш.

як на мене - повний абсурд і ніякої логіки...

Те, що робиться в нашій державі вже давно не має ніякої логіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Akrilat, от читаю я ваші пости і думаю: ви ж напевне хочете щоб вас оточували мужні чоловіки, здатні вас захистити, постояти за вас. Але коли доходить до діла ви самі ж пхаєте їх під свою юбку. А потім, прийде час, і будете плакатися, що чоловіки перевелися ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade, я вже не в тому віці, щоб мені хотілося романтики, щоб мене оточували мужні чоловіки і т.д. Тим більше, що якщо вже на те пішло, то чоловіки повинні захищати мене тут, на своїй землі, а не воювати за переділ влади між олігархами. В мене брат в минулому році в серпні загинув під Іловайськом, коли Порошенко святкував День незалежності, і казав, що там ніякого котла немає, і все там класно. Я не хочу мати ще один орден "За мужність ІІІ ступеня", присвоєну комусь із моїх рідних посмертно.

А от я читаю ваші пости і думаю, якщо ви такий патріот, то чого до цього часу не пішли добровольцем в АТО, а сидите тут на форумі. Ваші ж рідні не страждають від того, що ви сидите вдома, а не воюєте.

Якщо ви жінка (по ніку незрозуміло, чоловік, чи жінка), то, я думаю, що ви б хотіли мати біля себе живого чоловіка, який при потребі і допоможе, і захистить, ніж замість цього - шматок металу за написом "Орден".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що каже ГШ:

Сотрудники военкоматов могут вручать повестки любым способом, который не противоречит Конституции, - Генштаб

Закон четко не определяет, как именно и где именно должна вручаться повестка призывнику.

Військкомат-то нічого не порушує, коли виписує "на колєнкє" повістки. А от на мою думку порушення моїх прав в даному випадку має місце, але працівниками ДАІ. Вони не мають права передавати мої особисті дані третій стороні. Прокоментуй, як юрист. Я і тему створив, але там поки що тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так роздають повістки на дорогах міста чи ні? Хтось може це підтвердити чи тільки слухи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше мобілізованих серед центральних та південних областей. Пруф: http://ukrmilitary.b.../blog-post.html

Статистика - цікава галузь. Якщо ті самі цифри перевести у відсотки по відношенню до населення областей, то Волинь виходить в топ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військкомати продовжують вигадувати нові методи «полювання» на чоловіків призовного віку

ЖЕСТЬ - "взяли" 10 чоловік... пофоткали... пару з них відпустили, а решту до вечора в "армію" - на Рівненський полігон... а люди толком і поснідати не вспіли...

А ви про вручення повісток міліцією ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дійсно - працівник ДАІ має займатись своїми обов'язками - безпекою руху. Але нічого не заважає працівнику військомату при зупинці авта підійти до водія і зробити відповідні дії при виписуванні повістки. Бо процедура чітко не прописана в законі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те щоб передати гаішнику права,має бути причина(тому їздимо акуратно...особливо перед ними.) навіть якщо передати йому в рукі....то передача інформації, що містить персональні дані, може бути здійснена лише за згодою суб’єкта персональних даних.

Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1042875-viyskkomati-na-kolesah-yak-lvivska-dai-provodila-mobilizatsiyu.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дійсно - працівник ДАІ має займатись своїми обов'язками - безпекою руху. Але нічого не заважає працівнику військомату при зупинці авта підійти до водія і зробити відповідні дії при виписуванні повістки. Бо процедура чітко не прописана в законі.

Які дії? Підглянути через плече дайця мої ПІП і приписку? Повістку хай виписує, але без сприяння ДАІшника і мовчазної згоди водіїв, вони не знають кому виписувати повістку. Вся сіль порушення в передачі моїх особистих даних представнику військкомату. Тепер доки гайцям буду лише показувати, а не передавати.

А вимагати в мене документи представник військкомату на вулиці може? Щось мені підказує, що "ні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військкомати продовжують вигадувати нові методи «полювання» на чоловіків призовного віку

ЖЕСТЬ - "взяли" 10 чоловік... пофоткали... пару з них відпустили, а решту до вечора в "армію" - на Рівненський полігон... а люди толком і поснідати не вспіли...

А ви про вручення повісток міліцією ;-)

Це взагалі якийсь жах.

З завтрішнього дня на машині їздить тільки дружина, я пасажир. Куй їм, а не повістка !!!

А що їм заважає попросити пред'явити документи в пасажира?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, процедура чітко не прописана - ще раз кажу. Тут варіацій може бути багато - як з однієї сторони, так і з іншої. Я тобі пояснив по тому, що ти питав - по ДАІ. Про вулицю і військомат ти нічого не питав.

Ніщо не забороняє ДАІ та військомату спільно (через наказ керівництва) спільно працювати на дорозі (бо саме питання спірне і тебе пошлють до суду). Це потім ти будеш доводити в суді свою правоту. Ти хочеш по закону? Не буває так в нас, на жаль. Приклад з життя (з зали суду). Мобілізували особу, яку не мали права мобілізовувати. Він став солдатом. Воював. Приїхав на ротацію. В сім'ї сталась біда. Він не повернувся вчасно до частини. В нього СЗЧ - самовільне залишення частини. Суд. Мабуть буде іспитовий термін. Ані прокуратурою, ані судом навіть не розглядається питання, що його в принципі не мали права мобілізовувати. А ти про закон і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що їм заважає попросити пред'явити документи в пасажира?

А що заважає пасажиру відморозитись, мол "доків нема"? Відсутність доків не є підставою для затримання з метою встановити особу. Я щось не пригадаю норми згідно якої кожен повинен з собою носити посвідчення особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, та то дуже грамотний хід держави по залученню чоловіків до здорового способу життя: пересідати на велосипед... заодно і споживання бензину/солярки зменшиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що заважає пасажиру відморозитись, мол "доків нема"?

Якщо нема документів, то можуть "запропонувати" проїхатися додому за документами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...