Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Така ситуація, закінчив Технічний колледж ЛНТУ у місяці лютому 2015 року, видали диплом, але додатки до нього атестат...не видали. Натомість видали обхідний лист, з яким я маю сходити в декілька бібліотек і військомат. Зайшов у військомат, сказали пройти медогляд. питання, якого куа я маю проходити медогляд, мій вік 18 років, призивний вік з 20 до 27. дайте відповідь ще на запитання чи правомірно поступає колледж вимагаючи підписаний обхідний лист у військоматі і чи правомірно поступає військомат вимагаючи проходження медогляду від мене. якщо так, поясніть будь ласка, наведіть мені відповідні закони і статті, і якщо не правильно, то порадьте що зробити, і відповідно до яких законів вони не мають права так робити. будь ласка, допоможіть. (+ до того я не маю часу проходити медогляд, мене просто не буде у Волинській області)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а накуй тобі той диплом! забереш років за 5-10! Маю сумнів що тебе чекає робота за дипломом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а накуй тобі той диплом! забереш років за 5-10! Маю сумнів що тебе чекає робота за дипломом!

Дарма. Диплом в пошуках роботи не завадить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене знайома ситуація тілкьи після 5 курсу, забю я на той воєнкомат і на той диплом, нафіг він мені треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проходив військомат, коли закінчував навчання, це зроблено для того, щоб змінити твій статус в обліковій базі військомату, оскільки всі особи чоловічої статі мають стояти на обліку у військоматі, а поки ти навчаєшся, то в тебе "імунітет" від армії. Після закінчення університету тебе можуть призвати на СТРОКОВУ військову службу, от для того і медкомісія у воєнкоматі.

Що тут неясного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було так: обхідний лист → військомат(теремно), повістка → медогляд(стефаника), повістка → військомат(стефаника).

Кому 20 буде скоро - давали ще 1 повістку, а кому не скоро - сказали прийти зимою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримай відмітки у бібліотеках. Далі без відмітки військомату йди в коледж і пиши заяву, мол "прошу видати мені додаток до диплому" (в довільній формі). До заяви додай копію чи оригінал обхідного. Якщо не віддадуть без аргументації "на яких підставах" - вимагати письмову відповідь. Заява реєструється у вхідній документації коледжу (треба 2 примірники), запиши вхідний номер. Якщо аргументують посилаючись на нормативний документ - значить ти неправий і нікуди не дінешся. Якщо не аргументують - геморойся далі - звертайся в управління освіти чи міністерство, на майбутнє такий досвід в житті знадобиться.

Все суто "на хлопський розум".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботу без довідки з військомату тебе теж не оформлять

та і зараз взагалі багато для чого треба довідка з військомату

так що рано чи пізно ти туди підеш, і чим ближче до двадцятиліття то буде – тим більше шансів затриматися

А з навчального закладу після випуску всеодно відправлять списки у військомат, так що шансів що ти десь загубишся не буде. То старші люди никаються бо там срач з документами і можуть просто не знати що ти є поки сам не прийдеш.

P.S.: так собі думаю, але можна мене не слухати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я проходив медкомісіюв кінці 5го курсу, ти не один такий. як хтось казав - йде загальна оцінка молоді - наскільки криві і немічні. це не значить,що тебе наступного дня заберуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ситуація, закінчив Технічний колледж ЛНТУ у місяці лютому 2015 року, видали диплом, але додатки до нього атестат...не видали. Натомість видали обхідний лист, з яким я маю сходити в декілька бібліотек і військомат. Зайшов у військомат, сказали пройти медогляд. питання, якого куа я маю проходити медогляд, мій вік 18 років, призивний вік з 20 до 27. дайте відповідь ще на запитання чи правомірно поступає колледж вимагаючи підписаний обхідний лист у військоматі і чи правомірно поступає військомат вимагаючи проходження медогляду від мене. якщо так, поясніть будь ласка, наведіть мені відповідні закони і статті, і якщо не правильно, то порадьте що зробити, і відповідно до яких законів вони не мають права так робити. будь ласка, допоможіть. (+ до того я не маю часу проходити медогляд, мене просто не буде у Волинській області)

Ось тому-то діти багатіїв і вчаться за кордоном, тому що цього там не існує в природі, світ цивілізований на противагу нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...