Перейти до змісту

іСервіс


fedot

Рекомендовані повідомлення

Оскільки дехто заліз в РО, мною було отримано прохання розмістити скаргу на ремонтників певного сервісу.

Стиль і орфорграфія автора збережені.

іСервіс

Трабла случілась с "яблоком", с кем не буває :)

Кароч, тема такая. Вздулась батарея, треснула задня кришка на белоснежном. Ну ок, беру телефон, беру чорнага донора с блокірованим айклаудом, пріхожу отдаю.

Заказ і условія - помінять корпуса (ілі плату) местамі, а донора оставляю, як оплату за роботу, донора оценілі в 450 грн :), маловато но фіг с нім. Вроде ж фсьо просто, фсе довольни, але є але :).

На доноре подсветка оказалась глюкавая, потому оставілі родную морду (белую), просіл поставіть чорную на зад (с донора), но на прійоме гварят, наф тобі такой калейдоскоп, поставілі белую. Я даволен, забіраю тел, єду дамой і по прієзде уже охреневаю :0156:

1. Кришка задняя - фтикнулі не оригінал. Как понял ? Да на ощупь она децл другая чем на фсех апаратах что в семє как і шріфт.

2. Вай фай где ? Не актівний Карл, НЕ АКТІВНИЙ !!! Ребут, востаноленіє с копії, с ДФУ, настройка как нового, і т.д до одного места - вивод с етіми заменамі пошкодили модуль.

І что теперь, отправив жену здать (патаму что злой), і тут парні-сервіснікі запелі - нада платіть за ремонт, какойто бонус пообещалі, кто ремонтіровал до того мій апарат - не на месте - ясна, да - завтракі да обеди.

І вот что я думаю, вот нахера мну такоє счастьє, самі начуділі - самі і ісправляйте, я так думаю. Жду ваших советоф по етой сітуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

негарна ситуація. погано що відразу на місці не перевірили функціональність. тепер качелі почнуться і нерви, нерви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йти з бітою розбиратись! знайдуть хто робив за раз-два

Майн лібер Совушка...(с)

Ви в КПЗ були хоч раз, алі так, павумнічять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йти з бітою розбиратись! знайдуть хто робив за раз-два

Майн лібер Совушка...(с)

Ви в КПЗ були хоч раз, алі так, павумнічять?

чисто жарт з підтекстом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий пост не читав і читати не буду, поки автор не перестане писати покрученою мовою.

По ситуації в надутому айфоні плата перегинається градусів на 10-15.При розборі гвинтики можуть очі повибивати.

Малій дитині ясно, що коли повезе, апарат після цього включається і ПРАЦЮЄ- то далеко не факт , що він протягне довго.

В сервісі просто мали попередити про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з другої сторони- хто ж там має крутити телефони? сидить один студент якого майже ніхто не вчив. Сервіс живе на тіньовому ринку- продажі айфонів. Те що там яблучко на вивісці то це не значить що крутий сервіс. Прошу не копати- працював там і знаю що куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Артікль красава +1

2 Нокіан - тут почітай.

Імей сходиться? Може втулили левак якийсь. Або дійсно плата була пошкоджена, а розробка-зборка її добила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Артікль красава +1

2 Нокіан - тут почітай.

роблю висновок зовсім *лівий* з наведеної ссилки. Тобто ти Зіберт там писати по людськи можеш, а тут ні ? Може вже треба напрягати починати за навмисну безграмотність ? Бо пошуткувати періодично то одне, а постійно напрягати своїми *творєніями*, то трохи інше, нє ? Думав ти скрізь так *спілкуєшся*, ну думаю *фіг з тобою*, а тут *вот оно чё Михалыч*, *вот ты какой - северный олень*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з другої сторони- хто ж там має крутити телефони? сидить один студент якого майже ніхто не вчив. Сервіс живе на тіньовому ринку- продажі айфонів. Те що там яблучко на вивісці то це не значить що крутий сервіс. Прошу не копати- працював там і знаю що куди.

Можна і покопати, так як адекватність критики під сумнівом. Як ніяк "працював" - минулий час, а чому минулий? Бо був вигнаний, навіть з такого ледь живучого сервісу низької якості, який живе на тіньовому ринку, чи не так, artikice?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Офіційний коментар від іСервісу автору скарги:

Суть даного посилання - бажання усунути дефект свого телефону (більш відомого, як мікросхема USI) на халявку. Ті хто мають справу з айфонами зрозуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Офіційний коментар від іСервісу автору скарги:

Суть даного посилання - бажання усунути дефект свого телефону (більш відомого, як мікросхема USI) на халявку. Ті хто мають справу з айфонами зрозуміють.

Ті хто не ніколи не мали справу з айфонами стоять відркривши рота і думають що малося на увазі? Будь-ласка, переклади на людську мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально стикався з сіями тіпа мастірами напротязі року ,реально думають як би наіпать і прошить на лоха пару яблук ,бо більше вони нівчому не шарять ревльно кантора яку хочеться коктелями накормить(стикався з тими що на Волі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись розбирав після них ноута... це був пісєц феєричний...

Останній СЦ на який би я чьот поніс ремонтувати

P.S.: до них ніхто не розбирав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2автор

Ви б писати навчились спочатку, а то вас не "паймьош" . Може ви і в житті так розмовляєте і хлопці в сервісі просто не змогли вас зрозуміти, а ви їх? :_02: А ви тут роздули проблему глобального рівня, прокуратури, суди, форуми і т.д.

Судячи з ситуації описаної вище і почитавши тему ВК, думаю автор просто вирішив випендритись :0123: (імхо). Не тягне дана ситуація на таку масштабну проблему, яку він з неї хоче зробити, тим більше як я зрозумів вирішили її. Такі ситуації трапляються кругом і щодня, тим більше ремонт діло тонке, хоча сервісників не виправдовую. Проте не люблю, коли ж навмисне нагнітають і роздувають проблему, звинувачують і обливають брудом на основі своїх особистих інтересів і висновків, нічим не підкріплених, як це робить автор теми.

Звичайно, в теперішній час треба завжди і всюди бути напоготові (хоча в Україні так завжди і було), проте на лице якийсь один гнилий пафос, незрозумілі звинувачення, я толком нічого не зрозумів, хто кому і що зломав і хто хотів нажитись на кому, бо ж автор приніс в ремонт 2 зломаних айфони з самого початку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально стикався з сіями тіпа мастірами напротязі року ,реально думають як би наіпать і прошить на лоха пару яблук ,бо більше вони нівчому не шарять ревльно кантора яку хочеться коктелями накормить(стикався з тими що на Волі)

Хтоб тут з них ікони не малював реально гавносервіс і до клієнтів хамське відношенння і робити вони невміють ніхера ,може одиничні випадкі студенської практикі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з другої сторони- хто ж там має крутити телефони? сидить один студент якого майже ніхто не вчив. Сервіс живе на тіньовому ринку- продажі айфонів. Те що там яблучко на вивісці то це не значить що крутий сервіс. Прошу не копати- працював там і знаю що куди.

Можна і покопати, так як адекватність критики під сумнівом. Як ніяк "працював" - минулий час, а чому минулий? Бо був вигнаний, навіть з такого ледь живучого сервісу низької якості, який живе на тіньовому ринку, чи не так, artikice?

На рахунок вигнаний- це спірне питання- цього на той момент хотіли 2 сторони. Тому нам нема чого знову піднімати це питання. Хоча люди- чого ми фігньою страдаєм- чорний піар це теж піар- тепер ті хто й не знав цього сервісу знають. Якщо питання вирішено- можна й закрити цю тему, а всі інші користувачі зроблять свої власні висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чорний піар це теж піар- тепер ті хто й не знав цього сервісу знають.

Трохи не так: тепер ті хто не знав про цей сервіс - точно туди не звернуться, ще й порадять своїм згайомим обходити його стороню :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небагато в луцьку спеціалістів, сумна статистика :(

Звідки ж їм тут взятися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з другої сторони- хто ж там має крутити телефони? сидить один студент якого майже ніхто не вчив. Сервіс живе на тіньовому ринку- продажі айфонів. Те що там яблучко на вивісці то це не значить що крутий сервіс. Прошу не копати- працював там і знаю що куди.

Можна і покопати, так як адекватність критики під сумнівом. Як ніяк "працював" - минулий час, а чому минулий? Бо був вигнаний, навіть з такого ледь живучого сервісу низької якості, який живе на тіньовому ринку, чи не так, artikice?

На рахунок вигнаний- це спірне питання- цього на той момент хотіли 2 сторони. Тому нам нема чого знову піднімати це питання. Хоча люди- чого ми фігньою страдаєм- чорний піар це теж піар- тепер ті хто й не знав цього сервісу знають. Якщо питання вирішено- можна й закрити цю тему, а всі інші користувачі зроблять свої власні висновки.

Я думаю нюанси з крадіжками власності клієнтів, обдурюванням колег та "ліваками" опустимо та закриємо тему ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...