Перейти до змісту

Хлібчик Т з сюрпризом


HaTaLjKa

Рекомендовані повідомлення

Це не нормально, але для того, щоб зреагували нормально, потрібно повернути хліб. Інакше виглядає - назло кондуктору, куплю квиток і піду пішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто це нормально, коли мастило технічне попадає якимось чином у хліб?

...рядок можна продовжувати до нескінченоності, але ненормальним насправді є те що люди лише ниють і ніяк не намагаються виправити

ото і відрізняє друго/третьо-сортні країни від розвинених

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька тижнів тому, в Луцьку не було в магазинах чорного Теремнівсього хліба. Пізніше взнав чому.

Технолог впустила окуляри в чан де перемішується тісто, хліба на 16 000 грн., орієнтовно, було утилізовано.

А Ви кажете, що про Вас не турбуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно тепер звідки всі проблеми, технолог лишилась без окулярів.

Все стає на свої масця! Причинно-наслідкові зв'яки встанновлено, підозрюваних знайдено... Можна видихнути з полегшенням.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка розказувала пару випадків на хлібзаводі:

1. Людина(покупець) знайшла болт - мозги винесли всім і технологу, і працівникам

2. Працівник (в порушення інструкцій прийшла на робоче місце з каблучкою ) в тісті по необережності залишила золоту каблучку- на диво ніхто претензії, що знайшов металічний предмет в хлібі не виставив :)

3. Рішили працівниці в нічну зміну запекти домашню ковбасу перед Різдвом в буханці хліба - і на горе погано позначили ту хлібину, переламали потім половину виходу з печі - не знайшли :(, Ото я розумію комусь на Різдво подаруночок попав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Працівник (в порушення інструкцій прийшла на робоче місце з каблучкою ) в тісті по необережності залишила золоту каблучку- на диво ніхто претензії, що знайшов металічний предмет в хлібі не виставив

ти думаєш, що там тісто місять руками? Його і 35 років тому руками ніхто не місив.

П.с. 2 тижні тому з дитиною був на екскурсії на Теремнохліб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Працівник (в порушення інструкцій прийшла на робоче місце з каблучкою ) в тісті по необережності залишила золоту каблучку- на диво ніхто претензії, що знайшов металічний предмет в хлібі не виставив

ти думаєш, що там тісто місять руками? Його і 35 років тому руками ніхто не місив.

П.с. 2 тижні тому з дитиною був на екскурсії на Теремнохліб.

Так не місять, але виробництво не на 100% автоматизоване -вище писали про окуляри технолога, ти вважаєш що він туди навмисно пішов щоб їх кинути ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жорсткі правила по гігієні та безпеці на заводах не дозволяють проводити екскурсії на багатьох підприємствах по виробництву продуктів харчування. Не думаю, що кожен відвідувач проходить медогляд перед екскурсією. Думаю, що це не дуже хороша ідея , коли кожен бажаючий (невідомо чи він здоровий чи хворий) може попасти на виробництво продуктів для людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жорсткі правила по гігієні та безпеці на заводах не дозволяють проводити екскурсії на багатьох підприємствах по виробництву продуктів харчування. Не думаю, що кожен відвідувач проходить медогляд перед екскурсією. Думаю, що це не дуже хороша ідея , коли кожен бажаючий (невідомо чи він здоровий чи хворий) може попасти на виробництво продуктів для людей.

Ну відвідувачі ж в тісто руки не пхають і не плюють на хліб.

всі на екскурсії були в халатах та в бахилах. Якби хтось впихнув руку, куди не слід, то був би вже не хліб, а кулєбяка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі такі екскурсії для сучасних дітей(з квадратнми очима від тих різних гаджетів,компютерів) думаю цілком корисні, мої(дружина і мала з класом)теж були, прийшли з купою позитивних емоцій."А там, а воно, а так, з верху в низ,туди-сюди, ух!а як пахне!!!ммм..". Хоч завод справжній побачили, і як люди дійсно! працюють. Мені це все знайоме я працював там ще до арміїї і після років з 14 назад, запах булочок досі пам"ятаю. А до самого тіста їх там близько не підпускають. Висновок: завод класний, екскурсії особливо для дітей потрібні, а те що там дуууже рідко попадається, ну блін (( лінійне виробництво, щось колись нажаль стається як не слідкуй.ВДУМАЙТЕСЯ! зараз точно не скажу але приблизно пару років назад в суткі завод випускав 50тон хлібобулочний виробів, скільки це штук :0159: а інколи на свята набагато більше!! Капля масла в одній хлібині-як капля в морі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жорсткі правила по гігієні та безпеці на заводах не дозволяють проводити екскурсії на багатьох підприємствах по виробництву продуктів харчування. Не думаю, що кожен відвідувач проходить медогляд перед екскурсією. Думаю, що це не дуже хороша ідея , коли кожен бажаючий (невідомо чи він здоровий чи хворий) може попасти на виробництво продуктів для людей.

Гарного Вам дня....

Rlv0u.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, підтримую на рахунок корисності екскурсій на заводи для дітей(і не тільки). В студентські роки були з групою на екскурсії на цукровому заводі. Вражень - цілий вагон, всі без виключення були в захваті.

після таких екскурсій якось по іншому дивишся на продукти харчування, бо бачиш скільки задіяно і використано ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не місять, але виробництво не на 100% автоматизоване

Повір, в цеху, де роблять хліб практично немає нікого. Неавтоматизоване тільки розкладання готового хліба в пластикові ящики, це робиться фасувальниками руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це робиться фасувальниками руками.
я так і знав :_09:

Да не лякайся, то ж не голими!! )) вони в рукавицях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, в цеху, де роблять хліб практично немає нікого. Неавтоматизоване тільки розкладання готового хліба в пластикові ящики, це робиться фасувальниками руками.

В Теремно - можливо й так. Але не на малих пекарнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У авторки явний хейт на теремнохліб(ну або конкурент), але як на мене найбільш адекватний виробник наразі у Луцьку. Цілком її право купляти інший хліб.

Якщо важливо взнати як так вийшло думаю варто їм крім букви Т ще б кодувати номер зміни чи щось таке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми в суботу теж таку хлібину купили. Правда середина хліба була суцільний чорний розвод, занесли в магазин і поміняли на нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...