Перейти до змісту

Хлібчик Т з сюрпризом


HaTaLjKa

Рекомендовані повідомлення

Не дуже приємно було в соціальному продукті побачити таке:

Zheny@,

AnimaNoir

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку було маленьке чорне, а потім великими чорними розводами. Я не знаю, що це. А ви як думаєте?

post-5029-0-66286800-1432625031_thumb.jp

post-5029-0-17831800-1432625086_thumb.jp

post-5029-0-72633600-1432625266_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що це

солідол або якісь інші мастильні матеріали, що використовувались для змащення механізмів замішування,

мав схожі сліди внизу над стержнем хлібопічки, перші рази після змащування.

нічого надзвичайно жахливого нема, якщо це вирізати і не їсти, звичайно, неприємно, але таке буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пліснява - не інакше.

то якась чи "хвороба хліба", чи "хвороба зерна"

часто трапляється :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розріжте на половину - частину у санстанцію на аналізи - частину залиште у себе вдома, щоб перевірити чи розростається, також не варто поки вживати у їжу, дочекайтесь результатів аналізів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хліб свіжий.

Почала вирізати ... мало що лишилось. Сумно, що когось тішить, що людей мають за свиней, та ще й за це гроші беруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хліб свіжий.

Почала вирізати ... мало що лишилось. Сумно, що когось тішить, що людей мають за свиней, та ще й за це гроші беруть.

Не думаю що виробник зацікавлений у такому дефекті хлібини - але Ви чомусь це сприймаєте за персональну образу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мене ображає таке ставлення до людей. Наскільки я знаю - це не перший випадок цього виробника, вони навіть судилися з людьми, які купували їхній хліб і знаходили там щось. Коли вкладаються великі кошти в рекламу та маркетинг підприємства, то продукт повинен бути бездоганним. Не може бути таких проколів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть якщо з"їсти все що на фото - навіть живіт не почне боліти, проблема роздута

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мене ображає таке ставлення до людей. Наскільки я знаю - це не перший випадок цього виробника, вони навіть судилися з людьми, які купували їхній хліб і знаходили там щось. Коли вкладаються великі кошти в рекламу та маркетинг підприємства, то продукт повинен бути бездоганним. Не може бути таких проколів.

Наталка, якщо Вас образила якість продукції виробника, запропонована покупцеві - пишіть скаргу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Скарг писати не буду. Просто не купуватиму більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорее всего смазка попала. Не очень эстетично, но не представляет угрозы для здоровья (при условии что производитель не халтурит, и использует специальную пищевую смазку типа Шелл Кассида).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по кронтурах схоже на рибину- а так скоріше за все змазка... тут раніше писали і фото було хробаків в хлібі - тим людям більше повезло там з мясом попала хлібина :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то все фігня. я ось вчора сир придбав, порізав, а в ньому дирки! сир, цуко, дирявий виявився!! про що взагалі думає виробник, продають народу дирки замість сира :dont: дирки всередині, Карл! може його взагалі хтось вже їв, якісь паразити. так огидно и бридко стало, ось, з вами вирішив поділитись, бо сир більше не купуватиму – здається що з тієї дирки зараз хтось вилізе…повітря з дирок хочу здати в санепідемстанцію, може воно ще й отруйне. але те що навколо з'їв, що ж робить.

ps. сир називається "московський". совпадєніє? нє думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда... а я думав що "сектор приз" тільки я виграв :) ,вчора в точнісінько такомуж хлібі точнісенько такаж фігня :).

Дружина в мене по освіті хлібопекар, і працювала хлібзаводі не один рік- каже, що це ніяка не пліснява ! а елементарне мастило технічне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто це нормально, коли мастило технічне попадає якимось чином у хліб?

http://ig.ua/ru/smi/opasnaya_smazka_dlya_khleba.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну виходить Ви купили хліб з маслом- ще й за 7.40 грн., непорядок, треба доплатити за масло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...