Перейти до змісту

100 грн. від МТС на бонусний рахунок


Рекомендовані повідомлення

бонусна система в МТС рідкісне ге, навіщо мені бонус на безлімітні дзвінки в МТС, якщо в мому тарифі й так безкоштовно, й чому гроші спочатку списуються з мого основного рахунку, а потім з бонусного, внятно в МТС мені так ніхто й не відповів, а це наіпалово в тому, що хочуть живі гроші "вимести" з основного рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

У всех уже "подарок" ОТОБРАЛИ? Или нет. Я про 100 гривень на бонусном :)

Дякую що написали, а то думав що то на місяць ті "гроші" і не дивився на той рахунок. Так собі тихенько зняли їх)) Добре що не звонив ще нікуди, а то наговривби з основного рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всех уже "подарок" ОТОБРАЛИ? Или нет. Я про 100 гривень на бонусном :)

МТС дав, МТС взяв))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всех уже "подарок" ОТОБРАЛИ? Или нет. Я про 100 гривень на бонусном :)

Дякую що написали, а то думав що то на місяць ті "гроші" і не дивився на той рахунок. Так собі тихенько зняли їх)) Добре що не звонив ще нікуди, а то наговривби з основного рахунку.

Вот так вот нас и наё..вают. Как только взял что то бесплатно или очень дёшево, готовся бежать в аптеку за валерьянкой и ВАЗЕЛИНОМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, забрали в тих, хто бонусами не користувався, так і висіло 100 грн. на бунусному. В мене теж забрали, я не використав ні копійки з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і да! Забрали, балаболи!

А вчора ще були...

Upd: а в жінки є! :_40:

Аналогічно.. на рахунку 0... Мда.... Толку з тих їхніх 100 примарних гривень... МТС, як був г*мно так ним і залишився..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що там в вас позабирали:

Подожди ещё денёк другой.... У кого забрали "подарок" бонусный действителен до 16.06 , а у тебя до 18.06 . Твоё время ещё не настало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора були, ще кілька дзвінків зробив за них на Київстар. А сьогодні вже нулик :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є в мене та хрень на бонусному, толку? На МТС дзвінки по тарифу безплатні, зате мені каже - йок, можливість здійснювати дзвінки вичерпана. А поповнитися прямо зараз не можу. Дякую "чудовому" оператору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всех уже "подарок" ОТОБРАЛИ? Или нет. Я про 100 гривень на бонусном :)

Так, сьогодні на рахунку вже 0 грн.

А вчора якась дівчина телефонувала з МТС і вмовляла підключити мобільний інтернет. Але я не погодилась. Може, це пов'язано.

Можливо, забрали в тих, хто бонусами не користувався, так і висіло 100 грн. на бунусному. В мене теж забрали, я не використав ні копійки з них.

Я користувалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подожди ещё денёк другой.... У кого забрали "подарок" бонусный действителен до 16.06 , а у тебя до 18.06 . Твоё время ещё не настало :)

В мене до 19.06 і все одно забрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно прйшла СМС - що виявляється мій номер не брав участь в акції, і додаткові грошики відкорегують 26,05,2015. Глянув -дійсно ноль. Цікаво чи відкорегували основний рахунок...тобто чи було знято гроші за розмови, по яким знімало з додаткового?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно прйшла СМС - що виявляється мій номер не брав участь в акції, і додаткові грошики відкорегують 26,05,2015.

аналогічно. бонусні забрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь оператора на питання стосовно чому забрали бонуси:

Юля:

l1j89m.gifВи не отримували SMS з пропозицією прийняти участь в акції.

Юля:

l1j89m.gifПодарунок був нарахований помилково.

l1j89m.gifТому кошти з додаткового рахунку були списані.

Юля:

l1j89m.gifПриношу Вам вибачення за незручності від імені компанії МТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з бонусного витратив 2 грн, сьогодні з основного списали ці 2 грн і забрали бонусні 98 грн. Лохотрон від МТС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через технический сбой получили на халяву 100 грн (которых получать не должны были), а когда компания раздуплилась и забрала их назад - обижаетесь? :) Да вы смешные какие-то, в самом деле :)

P.S.

Судя по реакции на пост - d.u.a.l и Spyke - ооооочень любят халявные денежки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, можуть забирати - аби з головного не списували те, шо помилково самі й нарахували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через технический сбой получили на халяву 100 грн (которых получать не должны были), а когда компания раздуплилась и забрала их назад - обижаетесь? Да вы смешные какие-то, в самом деле

вау, палехче. а то так можна багато чого пояснити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по реакции на пост - d.u.a.l иSpyke - ооооочень любят халявные денежки

судя по этой программе лояльности, халявные денежки любят топ-менеджеры одного из операторов мобильной связи.

1014263.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...