Перейти до змісту

100 грн. від МТС на бонусний рахунок


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене/моїх знайомих теж не завжди з першого разу спрацьовувало. Чи прийшло повідомлення, що "не приймаєте участь"?

Двічі відсилала, але так нічого у відповідь і не прийшло - тиша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інше запитання як використовувати бонусні 100 грн.?

При дзвінках на київстари, лайфи, стаціонарні в Україні кошти буде списувати з бонусного, перевірено ;). На звичайний інет (ДжПРС) ці кошти ніби теж витрачаються (ще не перевіряв).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сину ніяк не могло прийти підтвердження про отримання заявки, то він навідсилав тих смс-ок десь біля 12 шт. Через годину від МТС надійшла відповідь про зарахування 100 грн., але на рахунок попало 300!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писав вчора в 11годин, відповіді не було.

Написав сьогодні, вже 2 рази - поки що тиша.

Буду писати до 31.05, поки не прийде =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонусні кошти прийшли. Але зі слів оператора їх можна використати тільки на дзвінки на інші оператори, смс, ммс. Діють тільки місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усьо прийшло!!(100 рублів), правда нащо вони мені я так і не зрозумів на якісь інші номера звонити :_37: ,"ХАЛЯВА СЕР!!" нехай буде(як скейт,або лижі на балконі) і на тому Дякую!

PS: я такого не пам"ятаю!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 265

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество пользователей, читающих эту тему: 265

30000 переглядів за 3 доби - це вам не тема про геїв хухри-мухри )))

А на рахунок куди тратити. Мені нечасто, та все ж доводиться дзвонити на міські номери різних служб чи установ (стаціонарного телефону не маю). Разом з дзвінками на київстар/лайф в деякі місяці набігає 30-40 грн. А завдяки цій акції впродовж наступних 30 днів ці дзвінки будуть безкоштовними :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку відправив СМС зі свого номера, але оскільки там немає підтримки української, в слові "Вітаю!" буква і була з латиниці. такий варіант не пройшов. Відправив для перевірки СМС з номера дружини - 100 грн. прийшло. тоді відправив з номера дочки і заодно надіслав собі слово "Вітаю" з укр. буквою "і". Дану СМС переслав на 2042 - такий варіант прокотив, 100 грн. зарахувалось. Дочці також нарахували

ТС - дякую і + в карму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку відправив СМС зі свого номера, але оскільки там немає підтримки української, в слові "Вітаю!" буква і була з латиниці. такий варіант не пройшов. Відправив для перевірки СМС з номера дружини - 100 грн. прийшло. тоді відправив з номера дочки і заодно надіслав собі слово "Вітаю" з укр. буквою "і". Дану СМС переслав на 2042 - такий варіант прокотив, 100 грн. зарахувалось. Дочці також нарахували

ТС - дякую і + в карму

Я, думаю, там слово "Вітаю!" взагалі немає значення... Бо моїй жінці спочатку передзвонили, сказали треба пусту смс відправити (а так, як на Андроїді не можна відіслати пусту смс, то вона поставила тільки крапку), то їй прийшло відразу 100грн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з 01.06.2015 мтс вже анонсував підвищення тарифів...

Можна сцилочку? А то є, наприклад, зовсім протилежна інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна сцилочку? А то є, наприклад, зовсім протилежна інформація.

та без проблем http://www.mts.ua/ua.../smartfon-050-2 (в верху діючі тарифи, в низу нові). І відколи це в нас в абонентів питають дозволу?. Прийшла смс, де поставлено перед фактом що з 01.06.2015 в тарифі зміни.

Шановний абоненте! З 01.06.2015 р. набувають чинності оновлені умови Вашого тарифу:

  • Щоденний платіж у тарифі становитиме 0,75 грн.(з ПДВ та ПФ);
  • Вартість дзвінків на міські номери по Україні становитиме 1,50 грн.(з ПДВ та ПФ) та вартість дзвінків на номери інших операторів - 0,35грн./0,50 грн./1,50 грн.(з ПДВ та ПФ) в залежності від регіону;
  • Замість щоденного пакету 50 SMS Ви отримуватиме 100 SMS/MMS по Україні за 1,00 грн. (з ПДВ та ПФ) на день тільки у разі користування;
  • Вартість послуги "Смартфон оптом" становитиме 15,00 грн. з урахуванням всіх податків (ПДВ та ПФ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всех уже "подарок" ОТОБРАЛИ? Или нет. Я про 100 гривень на бонусном :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...