Перейти до змісту

100 грн. від МТС на бонусний рахунок


Рекомендовані повідомлення

А чё? ПриватБанку можно задним числом иметь в заднее место, а МТСу нет? По ходу анальный секс у больших корпораций - входит в моду :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

[Не вгадали. Я сам не абонент МТС...

А я абонент :)

А так відреагував - бо дуже не люблю, коли людей вважають за бидло. От і ви так вважаєте, підтримуючи кидал з МТС, і по-замовчуванню ставлячи ярлики на незгідних з ними (і вами) "любителях халяви".

Человек, я точно так же отправил бесплатную СМС и получил шаровые бонусы. И даже часть из них использовал, звоня на халяву "другим операторам".

Но у меня даже где-то там в глубинах мозга как-то не возникло мысли ныть про то, что вдруг кончилась халява, которой могло и вовсе не быть ;)

Тебя ж не извещали персонально про акцию, и на сайте про неё нет инфы вообще - то чего бухтеть? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-а! Маркетологам МТС-а можна тільки поаплодувати. :sm110: .

Так тонко зіграти на любові до халяви українців...

Коли ти поповниш рахунок своїми кровними, то будеш економити. А отримавши халявні, та й ще такі, що мають термін використання, то навряд будеш їх економити, щоб не пропало. Пропиарили через соцмережі, бабине радіо спрацювало, всі набрались халявки тіпа незаконно (вкрали, бо оператор нічого не обіцяв) по вуха, потратились. І опа, віддай чесно награблене... :ok: . І ні чого не доведеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та давно пора зпригнути на інший оператор!

сам не на ЮМСі, але знайомих ще дістає їхня рекомендація про поповнення рахунку коли на ньому менше 2-х грн. Моральний тиск і фізичне віднімання особистого часу (життя). (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Річ не в тому, що кінчилась халява. Річ у тому, що МТС навіть за допомогою свого ж косяка (так званий "технічний збій") хоче наварити бабла. Абонент відправив смс на акційний номер (абсолютно неважливо, платне смс, чи ні) отримав підтвердження, що йому підключено послугу, отримав ще одне смс про зарахування на бонусний рахунок 100 грн, дійсних впродовж місяця. Що в цей час робить абонент? Він витрачає халявні гроші. Можливо, він би не телефонував на інших операторів, або тривалість таких дзвінків була б мінімальна. І тут - сюрприз від оператора! - виявляється, що дані дзвінки він оплачує з власного кармана.

Якщо оператор виявив, що помилково нарахував гроші абоненту, і хоче виправити дану помилку - він ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ сповістити про це абонента перед тим, як знімати хоч копійку з його рахунку. В іншому разі - це називається простим сленговим словом "кидок"

Повністю погоджуюсь.. Чому це за дирявий білінг повинні розплачуватись абоненти заднім числом ?! Було б це в країнах першого світу - засудили б к єб#ням.. а тут бл@ олігархи..монополісти..."вибачте"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такое впечатление, что вы за копейку удавитесь. Ради принципа :)

Можно подумать, у вас на основном счету была сумма, эквивалентная бонусу, и вы её всю внезапно выговорили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пі**дець, сьогодні позвонив на 063 з МТС, думаю норм буде, після завершення зжерло 10 рублів гривень!

МТС лайно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пі**дець, сьогодні позвонив на 063 з МТС, думаю норм буде, після завершення зжерло 10 рублів гривень!

МТС лайно!

То що ви півгодини з Лайф розмовляли?

Я з бонусного витратив 2 грн, сьогодні з основного списали ці 2 грн і забрали бонусні 98 грн. Лохотрон від МТС

Я витратила десь 22 грн. з бонусного рахунку.

З основного нічго не зняло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але в мене ще все на місці

Можливо, Ваш номер є в списку номерів у рамках програми лояльності)))

Ось яку смс прислало мені МТС:

18.05 на Ваш додатковий рахунок були нараховані 100гр

Пропозиція діяла тільки для списку номерів у рамках програми лояльності і для Вашого номеру не актуальна

26.05 додатковий рахунок ВІДКОРЕГОВАНО.

:_02: Гроші на основному рахунку, дякувати Богу, не ВІДКОРИГУВАЛИ, дяка МТС :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але в мене ще все на місці

Можливо, Ваш номер є в списку номерів у рамках програми лояльності)))

Ось яку смс прислало мені МТС:

18.05 на Ваш додатковий рахунок були нараховані 100гр

Пропозиція діяла тільки для списку номерів у рамках програми лояльності і для Вашого номеру не актуальна

26.05 додатковий рахунок ВІДКОРЕГОВАНО.

:_02: Гроші на основному рахунку, дякувати Богу, не ВІДКОРИГУВАЛИ, дяка МТС :_02:

Так само сповістили.

І ще тьотя сказала що нема коштів для звінка.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені прийшла смс , що тарифний план буде змінено........ вот вам і халява...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені прийшла смс , що тарифний план буде змінено........ вот вам і халява...........

Теж таке є...

От і "плата"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якже це?

оператор не може без згоди абонента змінювати умови надання послуг, скорочувати чи змінювати їх перелік, а також тарифи та тарифні плани, умови і порядок оплати послуг, перетворювати внесені на особовий рахунок абонента кошти в бонуси, бали тощо.

http://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=99&id=814&language=uk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вчора був "приємно" вражений змінами з 1.06.15 у тарифному плані Смартфон 0.50, а саме 50 коп на інші мобільні і 1 грн за відправку першого на день смс((( Буквально перевіривши рахунок зрозумів, що щось не так! Чесно кажучи, єдине що наразі стримує від прощання з МТС, це 95% телефонної книги поки що їхні абоненти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...