Перейти до змісту

100 грн. від МТС на бонусний рахунок


Рекомендовані повідомлення

Відправ СМС з текстом «Вітаю!» на короткий номер МТС 2042 і отримай 100 грн. на бонусний рахунок.

Кажуть, що треба відправити сьогодні до 24:00.

Я щойно відправив з трьох номерів, поки що отримав 100 грн. лише на один з них.

Хтось ще спробує ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Вже десь з 6 номерів відправив! Всі проийшли! Окрім мого номера мені прийшла відповідь що мій номер не приймає участь в акції! В мене безліміт без контракту! Рекомендую дійсно кидають гроші! Жаль що на додатковий рахунок! З нього вроді за кордон витрати не ідуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апдейт.

Після другої спроби прийшло по 100 грн. і на два інші номери.

Налітай, тарапісь, пакупай живопісь )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кого і з чим вітаєте? Чи так як на борді, хз хто, але привітаю, карму покращу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кого і з чим вітаєте? Чи так як на борді, хз хто, але привітаю, карму покращу?

:)

Як кого? Москальські Телекомунікаційні Системи. Тільки не питай з чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на номер дитини прийшли. дійсні до 16,06. а на жінчин сказали, що номер не приймає участь в акції. обидва припейди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсні до 15.06.2015

Місяць всього, цікаво а 3г можна за них замовити?

Як користуватись бонусним рахунком? Чи можна ці гроші перевести на основний рахунок?

Переказати кошти з додаткового грошового рахунку на основний неможливо. Пріоритет їх використання вище, ніж коштів з основного рахунку.

Зверніть увагу! Використовувати ці кошти можна не на всі послуги. Інформацію про список послуг можна дізнатися, звернувшись в контактний центр.

А ще таке трапилось:

МТС Україна

кошти з додаткового грошового рахунку на основний не переносяться. Сума з додаткового рахунку використовується для дзвінків і SMS абонентам в межах України, і не використовуються для контент-услуг, дзвінків і SMS в середині мережі, міжнародного зв'язку і послуг в роумінгу. Детальну інформацію про використання пакету послуг з Вашого тарифу можна прочитати тут:http://company.mts.u...95-dopolnitel..

Після опівночі працює? Комусь приходили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсні до 15.06.2015

Місяць всього, цікаво а 3г можна за них замовити?

Як користуватись бонусним рахунком? Чи можна ці гроші перевести на основний рахунок?

Переказати кошти з додаткового грошового рахунку на основний неможливо. Пріоритет їх використання вище, ніж коштів з основного рахунку.

Зверніть увагу! Використовувати ці кошти можна не на всі послуги. Інформацію про список послуг можна дізнатися, звернувшись в контактний центр.

А ще таке трапилось:

МТС Україна

кошти з додаткового грошового рахунку на основний не переносяться. Сума з додаткового рахунку використовується для дзвінків і SMS абонентам в межах України, і не використовуються для контент-услуг, дзвінків і SMS в середині мережі, міжнародного зв'язку і послуг в роумінгу. Детальну інформацію про використання пакету послуг з Вашого тарифу можна прочитати тут:http://company.mts.u...95-dopolnitel..

Після опівночі працює? Комусь приходили? Так о пів на другу відправив смс. Грошики прийшли на бонусний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно відсилав з 3-ох номерів. Тільки на один нарахували( За яким критерієм номери приймають участь в акції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спробув і подзвонив на інший оператор - кошти знялись з бонусного рахунку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...