Перейти до змісту

Братство Борьбы с Блондинками


difoto

считаете ли вы, что  

91 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Лицо, не отличающее вольты от километров не в праве задавать вопрос: "Помогите!!!" , не правда ли? С другой стороны, Кащениты, Олбанцы и просто Преведные ребята - это тот костяк более-менее современного социума в сети, кто не приемлет тупости, недалекого ума, даунизма и просто фимоза внутричерепных органов. Со своей стороны предлагаю альтернативный способ поведения по отношению к Блондинкам и иже с ними. Повышение рейтинга, кликов и , в конце концов популярности портала зависит только от нас! Ведь легче всего отрицать... много тяжелее - признать и опровергнуть!

Отныне Братство Будет Бдить за чистотой интеллектуального эфира данного форума, по крайней мере , в моём лице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Любые "идеологические" посылы я буду проверять на соответствие АйКью оратора и темы разговора, ибо устал от недалекости умов, несущих правду в сеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда собираются два человека - это беседа...

когда встречаются трое - это дискуссия...

когда собираются больше десятка - это конференция, в которой ценна мысль каждого здравомыслящего...

когда собираются быдлопостеры - конференция перестает быть интересной.

Я- против

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі переср@ли і притихли... ХЗ, кого новий порядок може в блондінок і врагов з фімозом і кріпторхізмом записати... Йшов 1937 рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гаспада Женя и Ярик: прочитаем про троллинг, и вам ничего не страшно!

ЗЫ SunSeth , не сци синку, і так видно, шо ти не москаль! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все розумію. і діфото поважаю.

але чого жи ти тут Плам нічого не написав? напишино, що дурна тема! неправильна голосувалка..

*не гарно оцінювати по віку*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все розумію. і діфото поважаю.

але чого жи ти тут Плам нічого не написав? напишино, що дурна тема! неправильна голосувалка..

*не гарно оцінювати по віку*

ну и к чему этот пост?

не дает покоя выпирающее самолюбие? Ты читай больше - пиши меньше, но по теме! Глядишь и повзрослеешь. А пока подобные глупости будешь изливать , на тебя и смотреть будут как на малолетку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, почитав топік... ^_^

Я нікого не хочу образити тим, що напишу нижче, домовилися? Я просто висловлю своє бачення, так зване ІМХО. Дозволите? Дякую.

Я помітив, що вже і так є відокремлене від форумчан "велобратство". Це добре - тому на форумі люди гуртуються по інтересах. В них своя тусовка (це правильно), але і свій розділ "Куплю-Продам" (нафіга?), свій розділ поздоровлень з днями народжень... Всефорумний "Куплю-Продам" їм не підходить, привітати людину в розділі "Про форум", як це повелося - не хотять... І це все, як я помітив, з ініціативи одного форумчанина (якого я поважаю навіть незважаючи на його місцями непунктуальність ;)). Ну, якщо цей форумчанин обрав такий спосіб самоствердження - то най буде... А от тепер і ще одне братство хоче створити...

Моє ІМХО - чоловіки поділяються на тих, хто стібається з блондинок, і тих, хто їх трахає.

Я свій вибір зробив :0017:

Я - проти братства! :0058:

Я - за блондинок! І не тільки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Блондинкою" елементарно може бути бородатий чорноволосий мужик :)
чоловіки поділяються на тих, хто стібається з блондинок, і тих, хто їх трахає

не, Пан мецéнас, это не наш выбор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО - чоловіки поділяються на тих, хто стібається з блондинок, і тих, хто їх трахає.

Я свій вибір зробив :)

Я - проти братства! :)

ну якщо прийняти до уваги те, що я писав ТУТ то, чесно кажучи, дивний вибір... :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А мені блондинки в принципі не подобаються.

Я дружину люблю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що я вам мжу сказати, шановна інквізиція...Те, що проблема з автономно оформленими постами на зразок "Так вчєра аттянулся і нє знаю куда ета запостіть вот патаму і рєшил шо сюда" існує, це факт. Але чи є реальна потреба створювати окремий виконавчий орган для елімінації вищевказаного... для цього є модератори.

блондинко вєздєсущі. що б ви не робили, вони постійно будуть. то, може, неварто все-таки робити з форуму закрите братство інтелектуалів. а запливаючі блондинко хай спокійно виконують свою функцію клоунів.

Ярчику -- мегазачотіще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Forever Autumn і Yarchik.

З такими темпами розвитку подій ми спочатку створимо Ку-Клус-Клан і безапеляційно винищемо всіх хто підходить під "блодинко" або "малолетко", а потім розіб'ємось на касти (як в Індії). Далі кожна каста створить собі закритий підфорум де будуть обговорювати матерії доступні для розуміння тільки окремому соціому. А щоб перейти в вищу касту потібно буде здати 13 екзаменів, протанцювати в північ з бубном в центрі міста і зробити тату аби довести вірність. :160: :o

Я не розумію з чого роздута проблема.

І для чого тоді потрібні модератори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы пасмарите зато, какая дискуссия завязалась!

Фхтагн!

Бобро побеждает зло!

Ярчик , каг всегда - неповторимо уникален. За что и боремся! :160:

".. в сатанисты б я пошЁл, пусть меня научат!"

Основными «грехами», то есть качествами, которыми сатанисту не рекомендуется обладать, считаются:

Глупость (тяжелейший грех в сатанизме).

для лиц, слабо понимающих доктрину и основную цель БББ (можете расшифровать эту аббревиатуру как Будем Бороться с Бобром - особой смысловой нагрузки в том нет.) - никакой борьбы не может быть априори!

Никакого карающего органа, никакого закрытого браства, этот топик - всего лишь аллегоричное выражение моего неприятия глупости, недалекости, стадности, завистливости, подлости, хамства, неуважения, плевков в спину, агрессии, дискриминации оп любому признаку и прочих пороков, с которыми человечество борется тысячелетиями! И позиция "не замечать" - позиция слабого.

И со всем цинизмом, который у меня есть я буду выставлять на обозрение публике все вышеперечисленные пороки.

А "братство" существует только внутри нас! Тех, кто бдит о чистоте человеческого разума и чувств.

ЗЫ пусть простят меня все женщины, особенно блондинки , за это унылое говно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і для цього нуно було створювати тему?...

у кожного своє блондинко є..

я зі своїми боролася і борюся. іь хамлю їм. і гламурні унітази їм вішаю ...

без закликів до цього інших форумчан :160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...