Перейти до змісту

Вікове обмеження


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

потому как их проверить никак...

Знову ж таки, нормальна людина, що не має можливості отримати від когось інвайт, не зможе зареєструватись. Такого, ІМХО, не можна допускати.

А перевірити можна з допомогою тестів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Укртелеком ніколи не видасть тобі без дозволу відповідних органів інфи по певній ІР.

а не надо чтоб отдавали. просто чтоб на своем уровне зарубали доступ и дело с концом.

Як ти думаєш скільки треба бумаг підписати або від кого потрібно отримати наказ шоб адмін телекома міг на всіх НАТах країни організувати фільтр по ІРшці борди?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, ты же знаешь, что такое на пиве решается :_29:

хотя, в принципе, по правильно написанному мылу от админа к админу - действия тоже могут проводиться. это гуманно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о... давайте еще предложим провести повальную перерегистрацию :_29:

По любому потрібно буде переглянути існуючих користувачів на відповідність новим обмеженням.

Інше питання як? Якщо перевіряти вік і місце проживання, то це дійсно займе дуже багато часу.

Впровадити віртуальну перевірку для всіх - значно простіше.

Але, я думаю, що це лишнє. Не потрібно ніяких обмежень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, ты же знаешь, что такое на пиве решается :_29:

знаю, але я ще знаю дещо про саму структуру управління телекомом... там не той випадок

По любому потрібно буде переглянути існуючих користувачів на відповідність новим обмеженням.

віковим чи інтелектуальним?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, я думаю, що це лишнє. Не потрібно ніяких обмежень.

проще "рубать" после залета... навечно.

а по поводу теста на знание правил - сдаст человек. но это же не значит, что пользователь их придерживаться станет.

почитайте тему в "Автопати". все признаются, что ПДР нарушают. но экзамены по знанию ПДР все ведь когда-то сдали...

:_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по поводу теста на знание правил - сдаст человек. но это же не значит, что пользователь их придерживаться станет

Бан ніхто не відміняє :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нигде не встречал форумов с возрастным ограничением, да и реализовать его можно только если сделать форум закрытым.

Нужно хорошее модерирование и правила форума, запрещающие создавать темы, из названий которых не ясно, о чем идет

речь. Просто удалять такие темы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забор построить - не проблема.

проблема - определить, кто и с какой стороны забора :)

а тупые темы не развивать флеймом просто надо, а дождаться пока прийдет админ/модератор и закроет автора вместе с темой

поддерживаю на все 100.

Мне тоже кажется,что этоо самый нормальный вариант.Если пару раз забанить малолетку или "блондинку",то у них и охота сюда лазить отпадет.+ поддержка Олла.Не развивать тупых или не по правилам созданых тем(как ЗДЕСЬ и ЗДЕСЬ)

И самое главное:правила форума-закон для всех!!!Без исключений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Блондинок і даунів у нас народ і так щемить по повній.

Деякі навіть розуміють свої помилки і перестають гнати біса.

А ті кому не дойшло, відсіюються самі.

Кому ж не доходить, бан перманентно.

Деяких навіть на фаєрволі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Я поддержу идею... надо как-то боротся с безграмотными малолетками..... Может действительно тест Айзека заставить всех сдавать... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силку на тест :0024:

може після нього Броду взагалі доведеться закрити, бо юзвєргі із адмінами пройти його не здатні будуть.? :rolleyes:

Тест при реєстрації а інвайти подумати!

за!! - проти!!

думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, тема - брєд.

В усіх відношеннях - тести, інвайти і т.п.

kmd все сказав - тупих тут і так щимлять. Крім того, часом із-за таких буває весело, і такі лічності не дають розслаблятися модерам і адмінам. Їм же треба когось банити? Так що краще хай всяких тупих чілдренів і не тільки модерують, і на них свою агресію зганяють, ніж нормальних юзерах.

Це - один бік справи.

Інший бік. Мабуть, всі бачать всякі рекламні банери, лінки на сторінках форуму... Раз бачать - значить, комусь так треба. Раз комсь так треба - значить, хтось зацікавлений в тому, щоб цих банеропоказів було більше - пох, діти, чи не діти їх дивляться... так що оцінюйте й цю сторону питання.

І останнє. Не перетворюйте форум на казарму. Інциденти чи прикрощі із-за чийогось скудоумія тут надто рідкісні. Так що нема біди в тому, що тут є діти. Тим більше, що вони тусуються в Геймсах та Музиці - а я туда не хожу :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не було тем типу "такої"

такої

Щось сумніваюсь, що наведені теми відкриті дітьми :0024:

"Нід хелп",

"нужна помасч"

"Очінь нужна"

"закиньте порнуху"

"а чому я щось там не можу?"

Дуже схоже на стиль удаффа :rolleyes:

А взагалі, цілком прийнятна мова для форума, і, реальний вік респондента тут ні при чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідея на мою думку туфтова! :ura:

Отмені трохи менше 18-ти...і що мене викинуть з форуму?

я тут не довго,але правила вивчив і на мою думку я грамотний... якщо хтось думає по іншому,то наведе приклади маго неправильного жаргону! :)

З.І. от і неграмотних викидайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звели на нівець всю ідею.

Я не сказав що всі хто молодше ~xx віку не повинні бути на форумі. Можуть. Просто мають бути якісь критерії.

Є люди/діти і в 14-16 років дадуть фору якомусь дядьку у 22-25. При чому знаннями.

суть ідеї - якщо, хто не вловив полягає у відсіюванні тих, кого банять через раз та репутація у мінусах вже тижнів/місяців 2-3 поспіль. (як приклад)

хоча.. Ваше, панове адміни, рішення ...

Ваш хосьінг, ваше залізо, ваша ФТП-ха і т.д.....

Ну і Вам потім банити тих дітей що кричать "залийте порнуху мені" чи "дайте пароль до всіх комп'ютерів у мережі.... бо я качати хочу і мені фільмів мало"...

фтопку одним словом.. закрийте..

а то буде як із темою "Еротика".... забанять на...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче, мене нафік з форума? :ura:

Заходиш в профайл, дату народження змінюєш на десь 1960 :) і все гуд! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє.

я с сєгодняшнєго дня нагло і с асобим цинізмом буду апускать самосознаніє всєх новоявлєнних індівідуумов с фімозом внутрічєрєпних органов. Как явний протівнік скудоумія і нєдальокасті і борєц с блондінізмом я арганізую братства барцов з бландінкамі, тоість БББ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Я поддержу идею... надо как-то боротся с безграмотными малолетками..... Может действительно тест Айзека заставить всех сдавать... :)

Не треба боротися з "безграмотными малолетками". Треба боротися за грамотність на форумі. Прив'язкадо віку тут недоречна. Так, дійсно склалася тенденція, що поступово рівень грамотності падає. Получається, що старші більш грамотно пишуть, висловлюють свої думки, але це зовсім не означає, що людина в 13-15 років не може написати грамотно кілька речень.

Писати 100% грамотно, думаю, ніхто з форумчан не зможе. Всерівно трапляються "очепятки" чи так якісь помилки проскакують. Всі ми люди.

ідея, на мою думку, туфтова! :)

Отмені трохи менше 18-ти...і що? мене викинуть з форуму?

я тут не довголе правила вивчив і на, мою думку, я грамотний... якщо хтось думає по іншому,то наведе приклади маго неправильного жаргону! :)

З.І. от і неграмотних викидайте...

Перше слово в реченні прийнято писати з великої букви. "От мені" - пишеться окремо. Також після коми має стояти пробіл (перед "то наведе").

З розділовими знаками не все гаразд. Є над чим попрацювати...

P.S. Сильно грамотним себе не вважаю. Просто дещо зі школи лишилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...