Перейти до змісту

Несмішний прикол з ПриватБанком


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

ТС варто проконсультуватись у юриста на рахунок того, чи дійсно минули всі терміни давності погашення.

З цим ситуація однозначна, минули і то не кілька днів, а вже більше двох років тому. Писав про це вище.

не все так просто....

Стаття 259. Зміна тривалості позовної давності

1. Позовна давність, встановлена законом, може бути збільшена за домовленістю сторін.

Договір про збільшення позовної давності укладається у письмовій формі.

я більш ніж впевнений що в боржника навіть договору на руках немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Це для лохів. Реальні поцанчики не платять

Платят только труси...

А труси тут до чого ))) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я більш ніж впевнений що в боржника навіть договору на руках немає

І чому це Ви такі впевнені?) Це самонавіювання? Там була збільшена позовна давність - 5 років, вони минули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це для лохів. Реальні поцанчики не платять

Платят только труси...))))

не віддав - РІШЕННЯ СУДУ - шахрай

Отак має бути.

Я на щастя особисто ніколи кредитами не користувався і якщо чесно і не збираюсь, але життя така штука, що ніколи не кажи ніколи. Більше того нікому нічого не винен, і мені ніхто не винен стільки, щоб я про це не міг забути...

І так, згадав по темі. Перше неписане правило, яке навчають у всіх капіталістичних бізнес школах:

МАЄШ МОЖЛИВІСТЬ НЕ ПЛАТИТИ НЕ ПЛАТИ.

Мені так здається, що ця можливість полягає тільки в тому що боржника не взяли за одне місце, а обмежилися лише наклейочками. Тоді взагалі не розумію для чого створювати цю тему, тіпа подивітся який банк поганий, мені двері спаскудив, за якими ховається (живе) моя мама-боржниця. Сидів би і сопів в дві дирки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наскільки я знаю, законодавством це не заборонено. Вони ж не вицарапують десь на лавочці "Тут був Вася" ...

На щастя, псувати чуже майно, якраз заборонено, просто коли воно комунальне чи державне цим не сильно переймаються, НА ЖАЛЬ, А це ж своє)))

тут тобі ніхто нічого не порадить, хіба що поржуть і мінусів наставлять

Люди потребують хліба та видовищ))) З хлібом проблематично, то хоч "видовищ" додамо...

задам одне пряме питання (хоч й сумніваюсь що правдиво відповіси) : як ти відносишся до акції *СтопХам* ?

може у флейм? там хоч можна буде прямо казати ху із ху

з чого такі дивні висновки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задам одне пряме питання (хоч й сумніваюсь що правдиво відповіси) : як ти відносишся до акції *СтопХам* ?

Ги))) Я сам про це думав сьогодні. Відношусь до цієї акції позитивно, хоча відразу визнаю що це незаконно, і якщо ці наклейки псують автівку то у власника є всі підстави для притягнення активістів до відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задам одне пряме питання (хоч й сумніваюсь що правдиво відповіси) : як ти відносишся до акції *СтопХам* ?

Ги))) Я сам про це думав сьогодні. Відношусь до цієї акції позитивно, хоча відразу визнаю що це незаконно, і якщо ці наклейки псують автівку то у власника є всі підстави для притягнення активістів до відповідальності.

ото ж бо і воно, це ти зараз визнаєш що незаконно, бо тебе коснулось, а в житті треба бути послідовним. Я як дивився СтопХам то підтримував їх й про всяк випадок себе морально підготував, що й в мене на лобовому склі така наклейка зьявитись може бо ж в житті різні ситуації бувають, й слова б ім не сказав, а не коли комусь - то позитивно, а коли мені то бякі й незаконно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого могли виховати батьки, які на власному прикладі показують, як можна обманювати - не повертаючи борги?

Мені не дивно, що з"являються такі теми: мама банк "надула" в синка як наслідок відчуття справедливості атрофоване і чим далі тим гірше буде. А підар Задорнов ще з Амереканців сміявся... :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото пошкоджених дверей в студію !

Дверей не маю, в тітки нема таких технологій. Ось ворота)

Дайош фото пошкоджених воріт в студію :)

А де пошкодження?

по твоему следы от такой гадости украсили или не испортили ворота ?

тады когда тебе гамном измажут двери - это удобрение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман_1984, та вже ж розражи нарешті, чому борг не був повернутий? А то лише якісь загадки (заплатив за маму 600 доларів і т.п.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого могли виховати батьки, які на власному прикладі показують, як можна обманювати - не повертаючи борги?

Шановний, я нікому нічого не винен, я про це писав, і як вогню остерігаюсь будь-яких кредитів... Ви мене не знаєте особисто і не Вам про це судити))) В державі є Закон і він має працювати для всіх, якщо по закону я маю право на пільгу, субсидію, я нею користуюсь, якщо по Закону я звільнений від виконання якогось обов'язку, я теж можу цим правом скористатись!!! А то виходить, що які ж це аморальні люди, які в такий важкий час скористались правом не йти в армію, коли інші за них гинуть.

Роман_1984, та вже ж розражи нарешті, чому борг не був повернутий? А то лише якісь загадки (заплатив за маму 600 доларів і т.п.).

А тут цікаве продовження історії. Був у батьків, подивився документи, тато розказав, як все було. Кредит брався в лютому 2007 року, мав бути погашений до лютого 2009, погашений вчасно не був. Реально брав тато, він і поручитель по договору.

Влітку 2009 р. з Дніпропетровська прийшов лист, що Ви винні стільки-то, погасіть і все буде Ок. Сума біля 600 баксів. Вона була погашена.

Питав чому не взяли довідку, що все погашено, кажуть, що можливо і брали будуть шукати.

Десь в 2003 був дзвінок, типу ми помились з сумою, просимо погасити залишок заборгованості.

Ну і далі ви вже в курсі.

Хоча для мене це не змінює ситуації, аж ніяка, незаконність методів банку однакова і за умови наявності заборгованості, так і за її відсутності.

MANJAK11, є різниця, між акціями громадських активістів, які борються з бездіяльністю ДАЇвців, та порушеннями водіїв, і діями Банку, який має цілий арсенал юристів для вирішення подібних питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут цікаве продовження історії. Був у батьків, подивився документи, тато розказав, як все було. Кредит брався в лютому 2007 року, мав бути погашений до лютого 2009, погашений вчасно не був. Реально брав тато, він і поручитель по договору.

Влітку 2009 р. з Дніпропетровська прийшов лист, що Ви винні стільки-то, погасіть і все буде Ок. Сума біля 600 баксів. Вона була погашена.

Питав чому не взяли довідку, що все погашено, кажуть, що можливо і брали будуть шукати.

Десь в 2003 був дзвінок, типу ми помились з сумою, просимо погасити залишок заборгованості.

Ну і далі ви вже в курсі.

Щось з роками не в'яжеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...