Перейти до змісту

Несмішний прикол з ПриватБанком


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

На вулиці Грибоєдова є міськвідділ міліції. Якщо вважаєте. що вам завдали матеріальної шкоди - зверніться туди.

На цьму і наполягаю через брата, але ж батьки вперті не хочуть...

Ну ви ж хотіли поради?

Дуже Вам дякую! Оце одна з найкращих порад на 5 сторінках. Ще раз дякую!!! Нате Вам плюса))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж.тоді бажаю успіху. Не забутьте повідомити всіх нас про те чим все це закінчиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є борг чи нема боргу, але ніхто ніяких наклейок клеїти не має права

ні на власність "боржника", ні, тим більше, на власність його дітей

ТС, якщо тебе напрягають наклейки, то звертайся в міліцію

тут тобі ніхто нічого не порадить, хіба що поржуть і мінусів наставлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є борг чи нема боргу, але ніхто ніяких наклейок клеїти не має права

Ну, наскільки я знаю, законодавством це не заборонено. Вони ж не вицарапують десь на лавочці "Тут був Вася" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наскільки я знаю, законодавством це не заборонено. Вони ж не вицарапують десь на лавочці "Тут був Вася" ...

На щастя, псувати чуже майно, якраз заборонено, просто коли воно комунальне чи державне цим не сильно переймаються, НА ЖАЛЬ, А це ж своє)))

тут тобі ніхто нічого не порадить, хіба що поржуть і мінусів наставлять

Люди потребують хліба та видовищ))) З хлібом проблематично, то хоч "видовищ" додамо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наскільки я знаю, законодавством це не заборонено.

скажи де живеш

я прийду і на двері цианопаном щось приліплю

потім поговоримо про законодавство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в даному випадку псування майна не було

ну я тобі майно теж псувати небуду

ти його сам попсуєш, коли будеш мою наклейку віддирати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я тобі майно теж псувати небуду

ти його сам попсуєш, коли будеш мою наклейку віддирати :)

Судячи з усього те ж маєш досвід неповернення кредитів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вулиці Грибоєдова є міськвідділ міліції. Якщо вважаєте. що вам завдали матеріальної шкоди - зверніться туди.

Ні в яку міліцію він звертатися не буде, бо там над ним менти поржуть і пошлють далеко з такими заявами, і він це прекрасно усвідомлює. Вроді юрист, а розповідає фігню всяку.

Умисне знищення чи пошкодження майна (ст. 194 КК України)

Пошкодженням майна визнається погіршення якості, зменшення цінності речі або доведення речі на якийсь час у непридатний за ЇЇ цільовим призначенням стан.

Після наклейок (які змиваются водою за пару хвилин) ворота різко стали гіршої якості? Чи може їх цінність знизилась? Чи тепер вони свої функції перестали виконувати? Можна фото ПОШКОДЖЕНОГО майна? Насмішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, ці фото я вже бачив. Тому напишу ще раз: можна фото ПОШКОДЖЕНОГО майна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є борг чи нема боргу

Борг є і йому ця тема порядком підзаєб... надоїла

може у флейм? там хоч можна буде прямо казати ху із ху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борг є і йому ця тема порядком підзаєб... надоїла

може у флейм? там хоч можна буде прямо казати ху із ху

А шо такоє? Чи Борг таки працює в бєгємоті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні в яку міліцію він звертатися не будеш, бо там над ним менти поржуть і пошлють далеко з такими заявами

Я і не збирався, я хочу щоб батьки звернулись) А те чи вони поржуть чи ні це вже їхні особисті справи, заяву будь-яку мусять прийняти та зафіксувати і дати відповідь за результатами її розгляду.

Те, що Вам здається, що безкарано можна займатись поклейкою будь-чого будь-де, то це не так. За Вашою логікою, можна вже лягати і руки складати, бо ж "мєнти поржуть".

Ну ще для роздумів

ЗУ "Про банки та банківську діяльність"

Стаття 60. Банківська таємниця

Інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку, є банківською таємницею.

ЗУ "Про захист прав споживачів"

Стаття 11. Права споживача в разі придбання ним продукції у кредит

11. Якщо кредитодавець у позасудовому порядку або до судового провадження звертається з вимогою про повернення споживчого кредиту або погашення іншого боргового зобов'язання споживача, кредитодавець не може у будь-який спосіб вимагати будь-якої плати або винагороди від споживача за таке звернення.

При цьому кредитодавцю забороняється:

1) надавати неправдиву інформацію про наслідки несплати споживчого кредиту;

2) вилучати продукцію у споживача без його згоди або без одержання відповідного судового рішення;

3) зазначати на конвертах з поштовими повідомленнями інформацію про те, що вони стосуються несплати боргу або споживчого кредиту;

4) вимагати стягнення будь-яких сум, не зазначених у договорі про надання споживчого кредиту;

5) звертатися без згоди споживача за інформацією про його фінансовий стан до третіх осіб, які пов'язані зі споживачем родинними, особистими, діловими, професійними або іншими стосунками у соціальному бутті споживача;

6) вчиняти дії, що вважаються нечесною підприємницькою практикою;

7) вимагати повернення споживчого кредиту, строк давності якого минув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой як то сумно, як вечір стане )))

Питання перше, до тих, хто підтримує такі методи роботи з боржниками. Уявіть, що ворота якогось бюргера одного ранку заклеять папірцями із надписом «Дойче банк претендірен ауф дізе хауз», і цей бюргер, змиваючи теплою водичкою клей, пошкодить собі лакофарбове покриття воріт. Хто кому в результаті буде винен гроші на думку німецького суду?

Питання друге, до тих, хто каже заплати, а не дивися на умови договору і закони, бо карма страшна штука. Судячи з постів ТС, він таки щось там заплатив банку. Але було б цікаво почути всю кредитну історію, бо можливо сам борг таки був оплачений, а банк взяв і ще щось донарахував. Наприклад реальна історія: 2007 рік, в приваті відкриваються 2 картки для отримання соцвиплат (допомоги по народженню). Люди відкрили, гроші прийшли, гроші зняли, ніяких кредитів/коштів в мінус. Через 4-5 років ця людина хоче отримати якісь там зовсім інші кошти через приват, а там кажуть: не дамо, у вас є борг по обох тих соцкратках (кілька сот гривень). Грошей не позичали – а борг є. Отаке. То що, треба було платити теж, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але було б цікаво почути всю кредитну історію, бо можливо сам борг таки був оплачений

Ні борг реальний, непогашене тіло кредиту + відсотки, які, звичайно становлять 70% наявного боргу (але це не борг власників майна, яким нагадили))))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчинок недостойний порядної людини

Ситуації в житті бувають різні, одні не мають можливості платити по іпотеці, іншим і такі дрібні кредити нема чим платити. Іпотека по своїй суті передбачає можливість виселення, а споживчий кредит аж ніяк не може передбачати право банку псувати чуже майно (клеїти наклейки і т.п.)

ТС варто проконсультуватись у юриста на рахунок того, чи дійсно минули всі терміни давності погашення.

З цим ситуація однозначна, минули і то не кілька днів, а вже більше двох років тому. Писав про це вище.

Якщо міліція не надто реагує на такі випадки, думаєте, вона зреагує на наклейки?

Робити щось потрібно, проблема в тому, що всі махають рукою, типу нічого не вийде, краще спробувати... Стосувалося б ця ситуація мене особисто заява було б уже в міліції і в захисті прав споживачів, а батьки навряд чи наважаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію цих 7 сторінок соплів: взяв гроші в борг - віддай, не віддав - шахрай. Якщо склалися такі обставини (долар виріс тощо), не можеш віддати, треба йти до позичальника, просити рефінансування, відпрацьовувати роботою (посуд мити, підлогу, розвантажувати гроші...). Але тут, щось мені так здається, не той випадок. А про порчу майна тітці - в банк, скарга, заява в міліцію, свідки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про порчу майна тітці - в банк, скарга, заява в міліцію, свідки...

, суд, матеріальний та моральний збиток, банк платить гроші, позичаєте родичам, гасять кредит.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію цих 7 сторінок соплів: взяв гроші в борг - віддай, не віддав - шахрай.

Це для лохів. Реальні поцанчики не платять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це для лохів. Реальні поцанчики не платять

Платят только труси...))))

не віддав - РІШЕННЯ СУДУ - шахрай

Отак має бути.

Я на щастя особисто ніколи кредитами не користувався і якщо чесно і не збираюсь, але життя така штука, що ніколи не кажи ніколи. Більше того нікому нічого не винен, і мені ніхто не винен стільки, щоб я про це не міг забути...

І так, згадав по темі. Перше неписане правило, яке навчають у всіх капіталістичних бізнес школах:

МАЄШ МОЖЛИВІСТЬ НЕ ПЛАТИТИ НЕ ПЛАТИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...