Перейти до змісту

Несмішний прикол з ПриватБанком


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Ну я бачив, що червоні наклейки у ліфтах, але коли заклеюють цілі двері це вже занадто!!!

Вчора батькам заклеїли ворота наклейками приблизного змісту "ПриватБанк претендує на це майно", більше того, батько застав "кредитного агента" на гарячому, і замість того щоб визвати міліцію і затримати панянку, ще й отримав виговор типу: "Погасіть кредит!!!!"

Так, у мами була колись заборгованість в розмірі біля 3 тис. грн. але це було років 8 тому, ніхто з нею не судився, і всі строки позовної давності давно минули. Більше того, те що мама проживає за відповідною адресою, не говорить про те, що вона є власником будинку, тобто моє майно попсували, бо там приписана мама... Ну то вже хай вирізають мені нирку, я ж мамин син....

Але ще цікавіше те, що заклеїли повністю двері ще тітці, яка взагалі ніяких відносин з Приватом ніколи не мала. (Вона теж, замість виклику міліції і фіксації факту пошкодження майна почала відразу все здирати, щоб не було перед сусідами "соромно").

Поспілкувавшись з Приватом отримав відповідь, що ніякої мені компенсації за пошкоджені двері та ворота не дадуть, і що вони можуть вживати, УВАГА, будь-яких заходів для стягнення заборгованості!

Ну і як з цими варварами боротись???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчасно гасити заборгованість по кредитам. А краще з кредитними установами взагалі не зв'язуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це три "ляма".... чи просто 3000грн ?

3 тис.)))

Вчасно гасити заборгованість по кредитам. А краще з кредитними установами взагалі не зв'язуватись.

Та обклеюють майно людей, які відношення до кредиту то не мають!

Прийдуть до Вас і обклеюють двері квартири, бо колись там жив Вася, який заборгував) а Ви пів року, як придбали квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно вже клеють з рік точно.мени за тиждень заборгованого кредиту пів падезда заклеїли

А скільки заборгував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поспілкувавшись з Приватом отримав відповідь, що ніякої мені компенсації за пошкоджені двері та ворота не дадуть, і що вони можуть вживати, УВАГА, будь-яких заходів для стягнення заборгованості!

Ну і як з цими варварами боротись???

розсмішили, простий психологічний тиск з метою попасти на слабку людину. це якщо не було позову до суду і не було сплачено хочаб 1 коп, бо новий період відраховується з часу внесення плати, навіть 1 коп.

наступного разу коли розмовляти, то треба уточнити 1.коли був останній платіж? а 01.07.2005року...2за ЦК скільки в кредитора є часу на позивні вимоги? 3 чому вони чекали н-нну кількість років? а наостанок наголосити: ваша з ними розмова була записана на диктофон, і якщо вони ще раз потурбують ви звернетесь з заявою про вимагання грошей організованою групою осіб!!! якщо позивна давність минула, то адіос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, та це все так, я ж наголошую на тому, що обклеїли двері тітці, яка до Привата ніякого відношення не має... Або пошкоджують власність інших людей, бо там "зареєстрований" боржник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, та це все так, я ж наголошую на тому, що обклеїли двері тітці, яка до Привата ніякого відношення не має... Або пошкоджують власність інших людей, бо там "зареєстрований" боржник.

Ну, якщо там зареєстрований боржник. то вже має відношення до Привата ... Чужих людей, як правило, у себе вдоме не реєструють ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо там зареєстрований боржник. то вже має відношення до Привата ... Чужих людей, як правило, у себе вдоме не реєструють

А це повна дурниця. Ваш родич скоїть злочин а відповідати вам?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав би голову , в кредити би не ліз.

Або знайомих хороших мати треба, які валютою поможуть на крайній день ( чого теж не варто робити ), або краще мівіну їсти і іти ішачити як раб на 3 роботи щоб з ями вилізти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо там зареєстрований боржник. то вже має відношення до Привата ... Чужих людей, як правило, у себе вдоме не реєструють

А це повна дурниця. Ваш родич скоїть злочин а відповідати вам?

Приватбанк намагається вплинути не на вас, умовно, а на людину, яка зараєстрована у вашій квартирі. Ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade, ще простіше кажучи. ЩОб близькі люди почали тиснути на позичальника!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую полюбовно вирішити ці питання з банком - погасити кредит і отримати папірчик, що заборгованості перед банком немає.

ви ж винні ті гроші, то підіть і розберіться у банку що за суми на вас ще вісять і що треба зробити, щоб їх не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно ) навіть не чув про таке. Це тільки приватбанк робить? А взагалі знаю навіть тих хто брав кредит на дорогий телефон чи планшет який толком не треба був. А зара обсирають банк бо не встигають вчасно погасити платіж. І всі вині ))) всі всі. Споживчі кредити це просто щось.

І ще дуже мене дивують люди яким 10 раз кажеш не може бути 0% коли береш якусь техніку. То розвод і вилізе норм %. Мене називають дурнем і беруть ))) що рідні так робили, що друзі. А потім та сама пісня... банк такий сякий. Я не знав ... я не думав.

Нагадує мораль і поведінку колишніх сусідів по під'їзду. Які за комуналку не платили, на ремонт підїзду не скидались. Але постійно галасували ліфт не робить, лампочка не горить. А коли списки квартир і сімей боржників виставляють то шуму ой йо ой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade, ще простіше кажучи. ЩОб близькі люди почали тиснути на позичальника!

Так. Особливо враховуючи той факт, що багато людей у нас любить видавати себе за заможніших ніж вони є насправді. І дуже не люблять коли сторонні з'ясовують що своїм "багатством" вони зобовязані кредитній ямі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та до чого тут віддай гроші! Я ще раз повторюю, в одному випадку обклеїли двері тітці в квартирі, де ніякого боржника нема!!! Це по-перше. По-друге по логіці дописувачів в подальшому можна буде ловити боржника, і вирізати йому нирку на продаж бо він щось винен.

Банк має діяти виключно в межах чинного законодавства, чи для них воно не писане?

І навіть, якщо я боржник, це не дає банку право псувати моє майно, судів ще ніхто не відміняв.

Другий випадок. Моєму керівнику, періодично надзвонюють з ОТП банку і грузять з приводу заборгованості її подруги, яка є позичальником. Керівник прото вказана, як контактрна особа, вона не є поручителем, а ій розкажуть, що її будуть притягувати до відповідальності і солідарно з неї стягувати борг))) І дзвонили не одноразово.

Іншій знайомій, той же ОТП почав наярювати на номер, який вона щойно придбала, бо він колись належав якомусь боржнику, на всі прохання і поясння, що це не номер боржника, і придбаний нещодавно реакції нуль, типу замініть номер і не буде Вам мороки)

А ви тут розказуєте, що потрібно погасити і т.п., мені піти погасити сусідський кредит, щоб бува двері не обклеїли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок тітки згідний, й то не відомо, як там насправді, те що ВИ сказали, що вона ніякого відношення до Привата не має, не означає, що воно так є й на справді. А на рахунок того, що вам обклеїли, то чомусь люди , коли *забивають болт* й не збираются повертати, казалось би , не непідйомні суми, то ці люди *забивають болт* і на наслідки і на поручителів й на всіх, хто має хоч якесь (вольне чи не вольне) відношення до того кредиту, сплять спокійно й думають про банк :

http://www.youtube.com/watch?v=QEX6V_rNm8s

а коли банк починає таки доказувати протилежне й доказувати, що лошара таки не він, й починає напрягати всіх причетних й не дуже, то чомусь риторика у позичальника різко змінюєтся на :

З кредитами нажаль, як і в криміналі - *вхід рубль - вихід десять*

якщо ВПЕВНЕНІ, що ви праві, до подавайте в суд, й там все стане на свої місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок тітки згідний, й то не відомо, як там насправді, те що ВИ сказали, що вона ніякого відношення до Привата не має, не означає, що воно так є й на справді

Логіка залізна, нічого не маю проти, але під неї підпадає будь-яке висловлювання, в будь-якій темі на цьому форумі - я пишу про свою тітку, напевно, володіючи інформацією з приводу якої висловлююсь)))

Та питання набагато ширше, ніж "забити болт" по банку. Питання адекватності дій особи, в нашому випадку банку, на дії людини яка порушила інтереси кредитора. За Вашою логікою, зловивши крадія, Вашого велосипеда (актуально для багатьох форумчан), без будь-якого спротиву чи агресії з його сторони Ви ламаєте йому руки і ноги і вважаєте, що це нормально, але, як це не прикро, це не так, і за Ваші неадекватні дії Вас може ждати кримінал.

Банки починають діяти неадекватно... Збитки від пошкодження дверей тітки більші ніж заборгованість боржника, який ніякого відношення до цих дверей не має)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, а ви точно впевнені, що це саме приватбанк розклеює?

знаю, що певні банки віддають кредитні заборгованості для стягнення третім структурам, тому в першу чергу треба розібратись чи банк це робив чи ні.

ви у банк ходили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка залізна, нічого не маю проти, але під неї підпадає будь-яке висловлювання, в будь-якій темі на цьому форумі - я пишу про свою тітку, напевно, володіючи інформацією з приводу якої висловлююсь)))

ключове слово *напевно* . Варіантів може бути море, в тому числі й помилка того, хто клеїв ті наклейки. Хай тітка йде в банк й розбираєтся, цілком можливо, якщо вона ДІЙСНО не має відношення ні до цього кредиту, ні до яких інших, то можливо щось й відшкодують. Спочатку треба розбиратись з *винуватцем* події, й відповідно від результату, думати, що робити далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збитки від пошкодження дверей тітки більші ніж заборгованість боржника, який ніякого відношення до цих дверей не має)

Фото пошкоджених дверей в студію !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, а ви точно впевнені, що це саме приватбанк розклеює?

"На це майно претендує ПриватБанк" десь такий зміст наклейки. Та і кредитний інспектор, яка їх клеїла на ворота про це казала, ну і телефон на наклейці був 099 276 32 89 Гетько Олена Дмитрівна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, а ви точно впевнені, що це саме приватбанк розклеює?

знаю, що певні банки віддають кредитні заборгованості для стягнення третім структурам, тому в першу чергу треба розібратись чи банк це робив чи ні.

ви у банк ходили?

Воно йому треба? Ще почту виріжуть чи ще щось погане зроблять ))) Блін як діти. Банк може наєпати, наєпати банк майже не реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, кредит взяли, визнали, що не погасили і ще "возмущаються" люди.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію людей - порушили закон, не сплативши кредит, і дуже хочуть, щоб до них відносились строго по закону.

а на що ви розраховували коли не сплачували кредит?

будь який кредит може бути реструктизований, пролонговані строки віддачі і т.д.

приват має практику списувати частину боргів, коли ти йдеш йому на зустріч.

які дії були у вас ТС?

p.s. ТС, а що б ви робили, коли вам не віддавали ваші гроші, позичені треті особі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...