Перейти до змісту

Несмішний прикол з ПриватБанком


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Але чомусь Приват вважає, що відношення мають. Проясніть, чому?

А це вже не до мене питання). І взагалі, якщо Ви юрист, то це питання дивно чути від Вас, адже самі дії є в принципі незаконні...

І з приводу позовної давності, прочитаний весь договір, навіть дрібний шрифт, списання дійсно передбачене, але ніяких рахунків нема... ну і відпоідно списання не відбувалось...

це був кредит готівкою, на товар, кредитний ліміт? що саме це було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

друже, не трогай іпотеку, ти там напевно не був і тому не знаєш що таке іпотека у нашій державі з постійно змінним курсом, законами, напрямками розвитку економіки і надзвичаной низьким рівнем забезпечення гарантій для населення

Та я її і не трогаю, і в неї ніколи не влазив, тому що маю уявлення, і просто прозріваю з людей, які в неї влазять... Тому що усі страшні умови про які Ви згадуєте передбачаються, зазвичай відразу, ну і ситуація в країні не є таємницею... І якби мене чи моїх родичів по законну виселяли по іпотеці, мені не було б куди діватись, бо така перспектива є наперід передбаченою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друже, не трогай іпотеку, ти там напевно не був і тому не знаєш що таке іпотека у нашій державі з постійно змінним курсом, законами, напрямками розвитку економіки і надзвичаной низьким рівнем забезпечення гарантій для населення

Та я її і не трогаю, і в неї ніколи не влазив, тому що маю уявлення, і просто прозріваю з людей, які в неї влазять... Тому що усі страшні умови про які Ви згадуєте передбачаються, зазвичай відразу, ну і ситуація в країні не є таємницею... І якби мене чи моїх родичів по законну виселяли по іпотеці, мені не було б куди діватись, бо така перспектива є наперід передбаченою...

серйозно - ти ніфіга про це не знаєш. бо добре, якщо іпотека закріплена у гривні - що зараз практично відсутнє - частіше закріпляється до курсу долара на момент оплати - далі думаю розказувати не треба - дорослий вже і зможеш зрозуміти різницію щомісячно

вартості квартири в гривнях, якщо іпотека бралась при курсі 8,10 і нинішньому 21,44

а заодно подумай, що 8 років тому 3000 грн - це було біля 600 доларів, а зараз це 12800 - то що - треба вас виселяти за неповернутий борг чи ні?

p.s.а беруть люди іпотеку тому що жити хочеться окремо. тому що сподіваються на кращі часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, ідеальний і безневинний план.

  1. Береш кредит і підписуєш всі документи, зобов'язуючись погасити кредит;
  2. Привласнюєш собі гроші банку і всіляко уникаєш сплати кредиту;
  3. Хвалишся, що строк позовної давності минув;
  4. Скаржишся, що обклеїли двері і пошкодили майно (цікаво як там так клеять, що ви готові міліцію викликати), хоча признаєш, що привласнив гроші банку;
  5. Винний, звісно, банк. Сумнівів в цьому немає;
  6. Профіт.

Непогано. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, ідеальний і безневинний план.

  1. Береш кредит і підписуєш всі документи, зобов'язуючись погасити кредит;
  2. Привласнюєш собі гроші банку і всіляко уникаєш сплати кредиту;
  3. Хвалишся, що строк позовної давності минув;
  4. Скаржишся, що обклеїли двері і пошкодили майно (цікаво як там так клеять, що ви готові міліцію викликати), хоча признаєш, що привласнив гроші банку;
  5. Винний, звісно, банк. Сумнівів в цьому немає;
  6. Профіт.

Непогано. :)

ти забув добавити пункт - 7, всіх боржників виселяти на вулицю - бо ви винні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я якщо чесно Вашої позиції не розумію, у Вас є договір, з Вас по цьому договору вимагають погашення іпотеки і Ви вважаєте, що це не правильно тому що... Ну те, що Ви сподівались на краще, банки хвилює дуже мало, повірте мені. І те що банки час від часу йдуть на поступки, це не турбота про Вас, а спосіб хоча б частково стягнути заборгованість... На жаль, декілька знайомих мають іпотеки, тому наслуханий та набачений(((

Я не маю ніяких зобов'язань перед банком, про себе пишу (ну наголошую я на цьому вже декілька разів), мені банк псує майно я сам винен)))

Береш кредит і підписуєш всі документи, зобов'язуючись погасити кредит;

Те, що я нічого не брав не змінює ситуацію? Для Вас бачу різниці нема))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я якщо чесно Вашої позиції не розумію, у Вас є договір, з Вас по цьому договору вимагають погашення іпотеки і Ви вважаєте, що це не правильно тому що... Ну те, що Ви сподівались на краще, банки хвилює дуже мало, повірте мені. І те що банки час від часу йдуть на поступки, це не турбота про Вас, а спосіб хоча б частково стягнути заборгованість... На жаль, декілька знайомих мають іпотеки, тому наслуханий та набачений(((

Я не маю ніяких зобов'язань перед банком, про себе пишу (ну наголошую я на цьому вже декілька разів), мені банк псує майно я сам винен)))

Береш кредит і підписуєш всі документи, зобов'язуючись погасити кредит;

Те, що я нічого не брав не змінює ситуацію? Для Вас бачу різниці нема))))

так, ви не брали, брала ваша мама, а ви не її син, щоб допомогти вирішити це питання чи як?

ооо, вже виявилось що ваше майно було зіпсовано - так де ж правда - чиє було майно?

а позиція така - у нашій країні економіка дуже сильно залежить від політики. на жаль

не може українська цегла, з якої будують будинок залежати від курс долара в прямій пропорції. змінюється в першу чергу лише енергоносії на виготовлення та паливо, але це не буде створювати пряму залежність зміни вартості квартири в залежності курсу.

це чистої води маїхінації забудовників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші провладні люди всі проплачені банкірами, це нонсенс щоб були такі великі проценти на кредити, ті, хто тут "умнічає" не беріть кредит і так далі, не всі можуть "ішачити" на 3х роботах, а що чекати все життя поки назбираєш на холодильник (про квартиру я вже мовчу), як правило "щемлять" тих, хто хоть якось платить кредит, а ті хто поклали "болта" то взагалі не чіпають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, ви не брали, брала ваша мама, а ви не її син, щоб допомогти вирішити це питання чи як? ооо, вже виявилось що ваше майно було зіпсовано - так де ж правда - чиє було майно?

Я Вам відкрию велику таємницю, у нас в країні персональна відповідальністю, я по маминих зобов'язаннях нічого нікому не винен, і вона по моїх аналогічно. Ну і в усьму світі так.

Не суть в тому чиє майно) Головне, що це не майно боржника!!!

це нонсенс щоб були такі великі проценти на кредити, ті, хто тут "умнічає" не беріть кредит і так далі

Абсолютно вірно!!!

Як тільки банк жучить когось, "я на стороні банку", як тільки банк жучить мене - "кровопівці". А коли взувають взагалі непричетних осіб, ти ж не син.))) По генеології ми всі далекі родичі, так що ждіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки банк жучить когось, "я на стороні банку", як тільки банк жучить мене - "кровопівці".

А ти чим кращий? Щось коли іншим в ліфтах аналогічні наклейки клеїли і ти бачив, то мовчав, тем не створював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти чим кращий? Щось коли іншим в ліфтах аналогічні наклейки клеїли і ти бачив, то мовчав, тем не створював.

Мені всіма проблемами інших людей перейматись?

Якби мому сусіду наклеїли і я був би впевнений, що він ніяких боргів немає створив би... А ліфт шкода було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам відкрию велику таємницю, у нас в країні персональна відповідальністю, я по маминих зобов'язаннях нічого нікому не винен, і вона по моїх аналогічно. Ну і в усьму світі так.

Не суть в тому чиє майно) Головне, що це не майно боржника!!!

Я вам відкрию секрет, крім законі держави, є ще закони Божі та кармічні. по них діти відповідають за гріхи батьків і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оголошення мають бути тільки у спеціально відведених місцях.

Хіба то гарно? :

Склянна зупинка на вокзалі - просто обнесена оголошеннями. Було нормально - спотворили.

Навіть мене у свій час викликали в міськраду для пояснень, чого мої оголошення на стовпах - так неможна. Відпросився під "чесне слово", що поздираю. Ібо правильно!

ПБ вкотре псує собі репутацію. Маєш боржника - да приїдь, поговори, скажи, що буде суд. А вони тільки пакостять, як коти на коврик :)

Сюди дуже підходить фраза Tolik_IT в сусідньому топіку:

і тут включаєш програму: ну ви бля серйозна організація чи єбаньки доїжджєючі? вам мозгів не вистачає не мити килимок на центральній вулиці?? та підіть у двір , та мийте, вивішуйте, сушіть!!!

Тільки тут про наклейки і серйозні розмови працівників банку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам відкрию секрет, крім законі держави, є ще закони Божі та кармічні. по них діти відповідають за гріхи батьків і т.д.

З приводу Законів Божих це Ви про що? Ну принаймні про якого бога говорите, це так щоб я загуглив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 сторінок ні про що. Тс хоче щоб бумаги клеїли особисто тому хто винен? А якщо позичальник живе не сам, значить треба клеїти на майно яке належить саме їй, провести перевірку власності і наклеїти, наприклад, на холодильник або дерево яке вона посадила, а ще краще на лоба?.

Розрахуйтеся/розберіться і не буде клопоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені всіма проблемами інших людей перейматись?

То хулі ти дивуєшся, що твоєю "проблемою" ніхто не переймається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хулі ти дивуєшся, що твоєю "проблемою" ніхто не переймається?

А хто сказав, що я хвилююсь дивуюсь? 5 сторінок свідчить про те, що таки переймаються, як, то це вже інше питання)))

Тс хоче щоб бумаги клеїли особисто тому хто винен? А якщо позичальник живе не сам, значить треба клеїти на майно яке належить саме їй, провести перевірку власності і наклеїти, наприклад, на холодильник або дерево яке вона посадила, а ще краще на лоба?

Саме так!!! Те як Банк це робитиме, клопоти банку, але до чого тут інші люди? Обклеять Вашу машину, бо вона біля будинку боржника стоїть... зато ефектно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хулі ти дивуєшся, що твоєю "проблемою" ніхто не переймається?

А хто сказав, що я хвилююсь дивуюсь? 5 сторінок свідчить про те, що таки переймаються, як, то це вже інше питання)))

Тс хоче щоб бумаги клеїли особисто тому хто винен? А якщо позичальник живе не сам, значить треба клеїти на майно яке належить саме їй, провести перевірку власності і наклеїти, наприклад, на холодильник або дерево яке вона посадила, а ще краще на лоба?

Саме так!!! Те як Банк це робитиме, клопоти банку, але до чого тут інші люди? Обклеять Вашу машину, бо вона біля будинку боржника стоїть... зато ефектно...

можливо ти не в курсі, але машина має чіткого власника.

а якщо, наприклад, ваша мама брала кредит на холодильник - то я сумніваюсь що лише вона ним користвалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо ти не в курсі, але машина має чіткого власника. а якщо, наприклад, ваша мама брала кредит на холодильник - то я сумніваюсь що лише вона ним користвалась.

Будинок теж має чіткого власника) І для чого кошти брались це взагалі не суть питання) А ще місце реєстрації та місце проживання людини можуть відрізнятись, і часто так і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, з вами все зрозуміло.

успішних вам у житті справ.

p.s. відносься до людей так, як хочеш щоб і до тебе відносились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. відносься до людей так, як хочеш щоб і до тебе відносились

А тут я з Вами на всі 100% погоджуюсь.

І Вам успіхів та благословень від... ну це вже на Ваш вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам відкрию велику таємницю, у нас в країні персональна відповідальністю, я по маминих зобов'язаннях нічого нікому не винен, і вона по моїх аналогічно. Ну і в усьму світі так.

а як щодо морального аспекту? Вам, як сину, мало б бути значно простіше допомогти мамі сплатити ті 3 тисячі і щоб ні їй, ні вам ніхто не псував нерви. Так ні. Вам легше ганити всіх на світі, відхрещуватись від проблем матері, бо ж, бачте, юридично ви тут ні до чого. Не даремно вам тут про закони Божі писали, та ви того не зрозуміли. Батьки багато з чим нам допомагають розгребтись протягом життя. Вам не здається що і ми маємо їм в подальшому допомагати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, для інформації. Я особисто сплатив по цьому боргу 600 дол., залишок це те що наросло в подальшому. Мені якраз нерви не псують, більш того, як я писав вище, навіть повідомляти про ці акції не хотіли. В мене з батьками дуже гарні відносини, так що Ваші закиди про Закони не зовсім доречні, хоча це ж тільки мої слова, я їм допомагав і допомагаю... І я підняв проблему не наявності кредиту і його погашення, а проблему адекватності дій БАНКУ. Моя мама ні від кого не ховається, і я навіть колись перед тим як погасити, ці 600 дол. ходив у банк з метою реструктуризації боргу, ніц не помогло. Але мамі останні декілька років навіть не телефонували, а прийшли та попсували паркан, ось такі пироги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, для інформації. Я особисто сплатив по цьому боргу 600 дол., залишок це те що наросло в подальшому. Мені якраз нерви не псують, більш того, як я писав вище, навіть повідомляти про ці акції не хотіли. В мене з батьками дуже гарні відносини, так що Ваші закиди про Закони не зовсім доречні, хоча це ж тільки мої слова, я їм допомагав і допомагаю... І я підняв проблему не наявності кредиту і його погашення, а проблему адекватності дій БАНКУ. Моя мама ні від кого не ховається, і я навіть колись перед тим як погасити, ці 600 дол. ходив у банк з метою реструктуризації боргу, ніц не помогло. Але мамі останні декілька років навіть не телефонували, а прийшли та попсували паркан, ось такі пироги...

На вулиці Грибоєдова є міськвідділ міліції. Якщо вважаєте. що вам завдали матеріальної шкоди - зверніться туди. Якщо хочете поговорити - десь на Волі я бачив кабінет психолога. Кажуть допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вулиці Грибоєдова є міськвідділ міліції. Якщо вважаєте. що вам завдали матеріальної шкоди - зверніться туди. Якщо хочете поговорити - десь на Волі я бачив кабінет психолога. Кажуть допомагає.

Дивно))) Але якось так вийшло, що Ви в моїй темі постите, а не я у Вашій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...