Перейти до змісту

Несмішний прикол з ПриватБанком


Roman_1984

Рекомендовані повідомлення

Фото пошкоджених дверей в студію !

Дверей не маю, в тітки нема таких технологій. Ось ворота)

post-6681-0-14837000-1429254106_thumb.jp

post-6681-0-70176900-1429254118_thumb.jp

post-6681-0-76091400-1429254119_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь

Фото пошкоджених дверей в студію !

Дверей не маю, в тітки нема таких технологій. Ось ворота)

Дайош фото пошкоджених воріт в студію :)

А де пошкодження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж купив новий стартовий пакет, номер якого колись належав боржнику з Кривого Рогу.

Поговорив з колекторами ПриватБанку, подякували, і більше не турбували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію людей - порушили закон, не сплативши кредит, і дуже хочуть, щоб до них відносились строго по закону.

Ви читаєте, про що я пишу???

Попсували майно людей, які відношення ні до якогу кредиту не мають!!!! Ау!!! Людина живе в хаті, яка належить іншій особі, мені, наприклад, я власник по всіх бамагах, я подудував хату її ремонтую та утримую, ПОПСУВАЛИ МОЄ МАЙНО, тітка взагалі ніякого відношення до кредиту не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото пошкоджених дверей в студію !

Дверей не маю, в тітки нема таких технологій. Ось ворота)

Дайош фото пошкоджених воріт в студію :)

А де пошкодження?

пошкодження виникли внаслідок здирання оголошення - клей зачьотний )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи в даній ситуації мої симпатії на стороні банку.

Ага, побачу як Ваші двері обклеять де будуть Ваші симпатії))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи в даній ситуації мої симпатії на стороні банку.

Ага, побачу як Ваші двері обклеять де будуть Ваші симпатії))))

віддайте борг і ніхто ваші двері не буде обклеювати....

якщо ягашу всі кредити, які беру то в мене і в моїх родичів чисті не обліплені двері. Якщо гасити не можу то не беру, а живу по можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію людей - порушили закон, не сплативши кредит, і дуже хочуть, щоб до них відносились строго по закону.

Ви читаєте, про що я пишу???

Попсували майно людей, які відношення ні до якогу кредиту не мають!!!! Ау!!! Людина живе в хаті, яка належить іншій особі, мені, наприклад, я власник по всіх бамагах, я подудував хату її ремонтую та утримую, ПОПСУВАЛИ МОЄ МАЙНО, тітка взагалі ніякого відношення до кредиту не має...

добре, добре, не нервуйте так.

але навіщо сюди це писати - пишіть заяву у міліцію і т.д.

що саме ви очікували від Борди - щоб ми вас приголубили і побідкались з вами за пошкоджені ворота?

я так розумію банк до такий дій вдався коли з позичальником можливості зв"язатись не було давно, тому і пішли по родичах.

і все ж таки - ви ходили в банк чи ні? ну тобто ваша мама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото пошкоджених дверей в студію !

Дверей не маю, в тітки нема таких технологій. Ось ворота)

Перед тим, як шкребти гарячою водою наклейки змочити не пробували?

Гетько Олена Дмитрівна)

Помилка в прізвищі в одну букву? Якщо, то вона - слівайтє воду ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи в даній ситуації мої симпатії на стороні банку.

Ага, побачу як Ваші двері обклеять де будуть Ваші симпатії))))

позичте комусь неблагонадійному 500 баксів і потім подивіться на себе, як ви будете нервувати щоб їх повернути. і що будете при цьому робити будете і що будете казати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одною з причин високих відсоткових ставок в Україні крім всього іншого є якраз ризик неповернення кредитних коштів позичальниками (факт ми спостерігаємо). Мені особисто насрати про терміни і чи вони сплили чи ні, але значить доля таких позичальників в причасності до тих ДРАКОНІВСЬКИХ 3%/міс ваша (її) є, які я сумлінно сплачу щомісяця за користування кредитом вже понад 10років, без ЖОДНОЇ просрочки платежу хоч які в мене і обставини не були в житі за ці роки!

І таким непозичальникам не те що насрати хочеться хочеться, а нирку їм і всіх їх родичам вирізати, які ще нають нахабність про таке заявити публічно! (Ти дивись, бо скро рука не тремтітиме) ;)

Здер сором, повпливай на тітку, дядька чи ще кого там!

Те що людина приписана, десь, це багато що говорить в законодавчо-майнових відносинах. якщо ви про них не знаєте, то юристи банку знають більше за вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи в даній ситуації мої симпатії на стороні банку.

Ага, побачу як Ваші двері обклеять де будуть Ваші симпатії))))

позичте комусь неблагонадійному 500 баксів

а нафіга неблагонадійному?

банк сам винен що роздає кредити "конкретним поцанчикам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи в даній ситуації мої симпатії на стороні банку.

Ага, побачу як Ваші двері обклеять де будуть Ваші симпатії))))

позичте комусь неблагонадійному 500 баксів

а нафіга неблагонадійному?

банк сам винен що роздає кредити "конкретним поцанчикам"

банк сподівався, що вони будуть благонадійні, а виявилось не дуже. думали, що про них забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас у під'ізді було 2 таких листа

Певно з розрахунку,що сусіди допоможуть виплатити

post-11128-0-33008000-1429255162_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, побачу як Ваші двері обклеять де будуть Ваші симпатії))))

Двері то фігня, ось бабуль терорезують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984

Замість того, щоб розводити флуд, бордівчани Вам дали вже досить порад, як вирішити ситуацію.

Як на мене:

1. Офіційно через лист звернутися до Привата, щоб дізнатися суму боргу, з чого вона складається та на якій підставі виникла.

2. Враховуючи, що Ви визнали борг мами

в розмірі біля 3 тис. грн.
- варто:

а) погасити борг і отримати довідку про відсутність заборгованості;

б) якщо сума велика - пропонувати реструктуризацію або мирову, за якою частина штрафних санкцій буде списана.

3. Щодо позовної давності - не все так просто, вона могла перериватися. Тому, без поради юриста тут не обійтися.

Щодо тітки - вона могла бути вказана контактною особою мами при оформленні кредиту. Ви думали така інформація банку потрібна просто, щоб заповнити свою анкетну форму?

Якраз саме для таких випадків, коли боржник ухиляється від сплати заборгованості та діалогу і є контактній особи, щоб за допомогою психологічного тиску на них досягати погашення боргу позичальником.

На майбутнє.

Не привильна позиція, коли банк лошара, а я такий мудрий. Є борг - погашате або шукайте діалогу. Тоді й не буде заклеєних дверей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але навіщо сюди це писати - пишіть заяву у міліцію і т.д.

Чому сюди, та думав, можливо вже хтось з таким стикався) Хотів дізнатись, чи та заява в міліцію чимось допомогла?

Моя позиція взагалі була, щоб батько цю панянку нікуди не відпусках, викликав міліцію і фіксував все по гарячих слідах, або принаймні ті наклейки не здирав, поки правоохоронці не прибудуть. Так і тітка. Але їм перед сусідами "соромно". Якщо чесно про цей інцедент мені взагалі батьки бояться повідомляти))) Батько брату заборонив мені казати, але той під умовою: "Ти ж тату не кажи" розповів мені)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але навіщо сюди це писати - пишіть заяву у міліцію і т.д.

Чому сюди, та думав, можливо вже хтось з таким стикався) Хотів дізнатись, чи та заява в міліцію чимось допомогла?

Моя позиція взагалі була, щоб батько цю панянку нікуди не відпусках, викликав міліцію і фіксував все по гарячих слідах, або принаймні ті наклейки не здирав, поки правоохоронці не прибудуть. Так і тітка. Але їм перед сусідами "соромно". Якщо чесно про цей інцедент мені взагалі батьки бояться повідомляти))) Батько брату заборонив мені казати, але той під умовою: "Ти ж тату не кажи" розповів мені)

все правильно - саме соромно і має бути. на те і розраховано.

а за неповернутий кредит батькам і вам не соромно?

особисто я стикався з приватом - була певна заборгованість внаслідок фінансової скрути і неможливості повертати борг у строки та у потрібних розмірах. за два роки сума зросла. але завжди піднімав трубу, коли дзвонили колектори, завжди приходив до них на зустрічі, коли запрошував. підписував бумаги, котрі їм були потрібні, аби показати, що вони зі мною провели бесіду. це ж їхня робота і вони за це повинні отримувати свою зарплату.

потім якось подзвонили з банку і запропонували зробити реструктизації боргу, підписав додатковий договір, що сплачу залишок кредиту за 6 місяців, а вони за це мені списали десь біля 4000 грн. що теж не могло не радувати.

через півроку я звільнився від тягара.

Зараз мої батьки живуть у Криму, ніби то інша країна, але кредитний ліміт батькової картки погасив і отримав папірчик, що заборгованості у батька немає перед банком.

завжди треба ставити себе на місце іншої сторони і тоді розуміння ситуації буде більш глибшим і ціннішим досвід

p.s. дії банку по залякуванню клієнтів та присиланню листів з ніби то вже готовим рішення суду по їхній справі - категорично не підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

justice777, дуже гарні поради, але це поради боржнику, а пошкодили майно людей, які ніякого боргу не мають перед приватом.

Чи в нас якісь новели в законодавстві, які вводять "кругову поруку"??? Чи, можливо, в договорі є пункт, що двері контактної особи будемо заклеювати і т.п.?

З приводу позовної давності, вона пройшла вже давненько, роки 2 тому) Ну це факт, повірте мені на слово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, в когось склалось враження, що я проти погашення боргів боржниками?

Аж ніяк, я за те, щоб банк стягував борги, усіма ЗАКОННИМИ методами.

Більше того, по іпотеках, я прихильник того, щоб боржників виселяли в найпростішому порядку передбаченому законом, незалежно від того, що у помешканні живуть малолітні, неповнолітні, інваліди і т.п. - всіх на вулицю і хай думають, і щоб закони в цьому напрямку були набагато жорсткіші. Тоді і ставки по кредитах будуть адекватні. Я і за те, щоб працівників банків садили, за надання кредитів неблагонадійним позичальникам - нададуть мільйони канторі, яка через рік ліквідовується і пиши пропало!

Але все має бути в межах ЗАКОНУ!!!

І відповідальність має бути особиста!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, в когось склалось враження, що я проти погашення боргів боржниками?

Аж ніяк, я за те, щоб банк стягував борги, усіма ЗАКОННИМИ методами.

Більше того, по іпотеках, я прихильник того, щоб боржників виселяли в найпростішому порядку передбаченому законом, незалежно від того, що у помешканні живуть малолітні, неповнолітні, інваліди і т.п. - всіх на вулицю і хай думають, і щоб закони в цьому напрямку були набагато жорсткіші. Тоді і ставки по кредитах будуть адекватні. Я і за те, щоб працівників банків садили, за надання кредитів неблагонадійним позичальникам - нададуть мільйони канторі, яка через рік ліквідовується і пиши пропало!

Але все має бути в межах ЗАКОНУ!!!

І відповідальність має бути особиста!!!!

друже, не трогай іпотеку, ти там напевно не був і тому не знаєш що таке іпотека у нашій державі з постійно змінним курсом, законами, напрямками розвитку економіки і надзвичаной низьким рівнем забезпечення гарантій для населення

p.s. щодо законів - почни з себе і покажи приклад іншим

p.s.2 : по іпотеці виселяти він хоче - самі блін 3000 грн при курсі 5 за долар не можуть 8 років погасити і навіть не думають, але зате про кредити на сотні тисяч рішалово ще те...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо позовної давності ще раз звертаю увагу - не все так просто. В багатьох банківських договорах прописана умова про договірне списання, іншими словами, якщо відкритий ще якийсь рахунок в тому самому банку, з нього можуть автоматично списуватися кошти в погашення боргу. Можуть бути інші випадки. А це все перериває позовну давність. Тому, треба вивчати документи та радитись з юристом.

пошкодили майно людей, які ніякого боргу не мають перед приватом.

Але чомусь Приват вважає, що відношення мають. Проясніть, чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

justice777, дуже гарні поради, але це поради боржнику, а пошкодили майно людей, які ніякого боргу не мають перед приватом.

я офігіваю з людей, лінуються навести елементарний порядок на своїй же власності, а потім волають на весь інет, що їх обідили ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чомусь Приват вважає, що відношення мають. Проясніть, чому?

А це вже не до мене питання). І взагалі, якщо Ви юрист, то це питання дивно чути від Вас, адже самі дії є в принципі незаконні...

І з приводу позовної давності, прочитаний весь договір, навіть дрібний шрифт, списання дійсно передбачене, але ніяких рахунків нема... ну і відпоідно списання не відбувалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...