Перейти до змісту

Млинів


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

передивився всі теми, такої тут не знайшов. отож , не думаю що тут часто будуть писати, то пропоную сюди писати звіти зі сховища та річки(аж до Торговиці). були там в суботу я і Dars. цілий день бродили млиновом, (міняли точки, приманки, проводки :_07: ). короче порибачили на славу, і пофіг погода. а от рибка...

була. і раки були. на мікроджиг (за любительською класифікацією). улов склали жерешок, 2,5 окуня(один зірвався під берегом) і два раки. ну і норки(звірки) нешугані. красота. хочу ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

раніше чув, що там краща ситуація ніж в хрінах. на сайті спортсменів писали про безчинства "драчунів", як підтвердження даного факту - виловив на ямі їх знаряддя(трійник з грузом).

місцеві розповідали про лящів, сазанів і амурів. треба буде спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

амури і в Млинові є, запустили в районі аршичина щоб водорості виїли!

я млинів і мав на увазі. ваші слова - ще одне підтвердження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

амури і в Млинові є, запустили в районі аршичина щоб водорості виїли!

я млинів і мав на увазі. ваші слова - ще одне підтвердження.

Окунь, щука, сом, красноперка, плотва, лин, карась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передивився всі теми, такої тут не знайшов. отож , не думаю що тут часто будуть писати, то пропоную сюди писати звіти зі сховища та річки(аж до Торговиці). були там в суботу я і Dars. цілий день бродили млиновом, (міняли точки, приманки, проводки :_07: ). короче порибачили на славу, і пофіг погода. а от рибка...

була. і раки були. на мікроджиг (за любительською класифікацією). улов склали жерешок, 2,5 окуня(один зірвався під берегом) і два раки. ну і норки(звірки) нешугані. красота. хочу ще.

....а ще густера, і плотва.... Чи це не рахується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

передивився всі теми, такої тут не знайшов. отож , не думаю що тут часто будуть писати, то пропоную сюди писати звіти зі сховища та річки(аж до Торговиці). були там в суботу я і Dars. цілий день бродили млиновом, (міняли точки, приманки, проводки :_07: ). короче порибачили на славу, і пофіг погода. а от рибка...

була. і раки були. на мікроджиг (за любительською класифікацією). улов склали жерешок, 2,5 окуня(один зірвався під берегом) і два раки. ну і норки(звірки) нешугані. красота. хочу ще.

....а ще густера, і плотва.... Чи це не рахується?

точно, забув. але ж вони по збоченому ловились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на човнах зараз рибачать?

Вроді ще заборони на нерест не було.

Нерестове обмеження вилову риби починаеться з 1-го квітня....

Нерестова заборона 2015!

У відповідності до природоохоронного законодавства у 2015 р. встановлено заборону промислового та любительського рибальства, організацію змагань з рибальства, добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання і виношування ікри у такі строки:

- з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;

- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах;

- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

У нерестовий період дозволено лише любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

У всіх озерах Шацького національного природного парку нерестовий період триватиме з 20 березня по 10 червня.

За здійснення браконьєрського вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою та ін. забороненими знаряддями передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 грн., для посадових осіб 510 – 850 грн.) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 грн., або позбавлення волі строком до 3 років), з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом – 425 грн., щука – 340 грн., судак - 510 грн., лящ – 170 грн. та ін.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно не знаю, але є ще вислів "закрита навігація". зараз вона ніби закрита. хоча можна довго філософствувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На водосховищі є гарні лящі, особисто бачив екземпляри до 1 кг, з розмов місцевих, в гарний день кльову на правильній точці можна насмикати кілька кг лящів від 300 грам і більше.

А так то рибка там сандартна.

На водосховищі нічого екстраординарного ще не ловив, так, окуні від 30 грам до 400, був правда, схід одного грам під 800, але для таких горбачів треба знати точки і час виходу, адже акваторія велика, а з берега до них не дістати.

Ще не розгадав місцевих горбачів, адже на мікроджиг ловлю рідко, тому в Млинові разів 2-4 за рік буваю.

От на річці значно веселіше.

Окунь, щучка, головень, жерешок. Правда, знову ж таки, треба знати точки.

В квітні-початку травня, піде головень, хто ловив, той знає що є там і екземпляри по кілька кг, в основному попадаються 100-400 грам, влітають і по 1 кг, але рідко і в перші дні жору, далі - дрібнота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Був сьогодні в Млинові. Не хоче сцуко брати і все. Малька ганяє, а брати не хоче. Одну видрочив, ще одна зробила свічку, показала дупу і втопилась. Якби погода була хмурна думаю було б краще. Щуки багато, їхати можна.

А природа яка... Все розквітає, лєпота...

post-23702-0-25215000-1429965096_thumb.j

post-23702-0-73619600-1429965110_thumb.j

post-23702-0-53570600-1429965354_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

душа бажала рибалки, а тіло відпочинку тому я схильний був проспати ранковий кльов. Dars не перечив і ми поїхали в обід. я був налаштований виманити головня.( ну і звичайно жереха, язя :0016: ).чогось була впевненість що головня заарканимо. то ж почали з річки а на вечірній кльов збиралися іти на сховище.

рибалок пів вагона. побачивши весь цей натовп напав скептицизм.пішов до пагорба і бачу чел в забродах маневрує на протилежному березі, вирішив приглянути щоб почерпнути щось корисне. засік як він взяв головня десь пів кг. згодом розповів що вчора( в суботу) головень брав нормально, сьогодні не те.

я намагався пулити проти вітру салмо тіні - летить слабо, л-мінноу чіпляє лілії і жилка 0.16 може не витримати. беру кастмастер і на третьому-четвертому забросі оп. думав зацеп, але засвистів фрикціон. думав монстр жерех чи головень кіла на 1.5, а ближче бачу зубата.блін без повідця, 0,16 і в лілії.

але фортуна була на моій стороні засіклася ззовні. кіля не мала.

але такою волосінню тягнути щуку... я сі тащу.

вечірній кльов чогось був відсутній і на річці і на сховищі. місцеві розповідали: плотва шершава, лящ збирається на нерест, всю рибу виловили сітками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, на фото воблерок, який гарно працює по голавлю. Ціна питання 100грн, є в рибалці біля слона.

post-23702-0-40437000-1430771777_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора вивчали видовий склад мешканців ікви, оскільки зубата на сховищі кілька годин ігнорувала наші приманки. отож посмаживши сальця, приступили.

жерешок майже відразу нас ошарашив. клював на мікроколебло, мікроджиг, на вертушку. за проводку було й по кілька ударів верховодки чи то уклейки.

я впіймав дві на колебалку. ще на колебалку взяв клень під 400 грам, наступний такий же спокусився на бебі про. згодом на головастика взяв язік грам 300, товариш допомагав узяти з обрива, погладив язя і він тю-тю, але клюваку заробив.

в обід переїхали в торговицю. пообідали, оглянули місцину.в місці злиття рік досить дебелий жерех робив мерву мальку, раз 5 проплив повз мене. задовбався я за ним повзати. природа перехитрила людину. поки що.

сьогодні вирішили також майнути по вчорашніх слідах. на річку прибули в обід. зловив я два жерешка(стандарт-долоня) на дрібну колебалку, одного окуня на салмо тіні та одного на головастика. ну та окунь і деббелий - грам під 300 не міг відірвати від дна.

але кульмінація рибалки була не на ріці, а на дорозі. виходимо на міст до машини, а там у сусіднє авто вантажаться Віктор Жалнін та Дмитро Корзенков. не зміг собі дозволити не підійти й не потиснути руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

post-11567-0-89651600-1434953670_thumb.jpost-11567-0-66069100-1434953681_thumb.jpost-11567-0-32096000-1434953694_thumb.jpost-11567-0-08182700-1434953705_thumb.j

вчора провели деньок в млинові. надії були великі, але залишилися на наступний раз. приїхали ще затемна. я зафрахтував місцевого "летючого голандця" - човен, весло, цеглина, кілька метрів дроту + черпачка, бо кожну годину потрібно було виливати 4 літри води.

з окуньом не склалося- гума бачу не моє, а на оберталки пару сходів і ударів. інший древній спінінг оснастив стальним поводком і атом не міняв цілийдень. вранці взяв два шнурки. в десятій пішов на річку і відразу закинув воблер на колоду під мостом. приіхали рятівники з барком і ми всілися жарити.

головня ми не знайшли. за валом річка конкретно заросла, берег ще більше, але ми провалили аж за лісок.

на вечірній кльов запливли десь о сьомій. відірвав мепс, пробував мікрушити, плюнув і взяв палку з хеві колеблом. на перших забросах клювака , давило в дно, дотяг до човна і почав підлаштовувати підсак під руку, а воно чухнуло, навіть не показавшись. було, думаю, не менше півтора. і я все робив як слід. мабуть від старості і перекидання по коробках затупились гачки.

я ще в суботу вирішив, що буду вперто юзати колебло щоб знати, чого воно займає місце в моїх коробках. старші кажуть що робоче й нині - згоден. моя перша згодка про колебло на рибалці це часи спущеної водойми в хрінах. тоді навіть в стир дядя кидав блешню, додатково підвантажену тягарцем перед поводком. в млинівсській водоймі на щуку потрібно використовувати більш важкі і об"ємні приманки. час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побував вчора в Млинові.

Особливої активності риби не було, розраховував на окуня, тому і приманки відповідні - до 2.5 дюймів розміром, проте з окунем не склалося - 5 смугастих, з яких тільки 2 дотягували до 150 грам, інші - з палець. Перебір приманок, зміна проводок, ваги джиги результатів не давали.

Оскільки рибалив, то подовгу на одній точці не сидів, вирішив "побігати" по тих, що хоч колись давали результат, і це було правильно, майже на кожній з крапок були клювання, проте одна крапка - одна рибка.

"Робоча" крапка таки принесла бонус, у вигляді зубатої на 0.9 кг, власний рекорд для Млинова та палочки до 8 грам тестом.

З такими рибками вже приємно боротись з Ультралайтом в руках.

20150621_083622_800.jpgi.gif

Загалом час провів гарно, чого і всім бажаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні разу не був в млинові, десь хочу вибратись з човником, може хтось тицьнути на карті по якому району(місці) можна пропливти, по сховищу чи по річці? з якого боку хто де рибалить.

буду ну ДУЖЕ вдячний.

ні так ні, спитати можна.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо водосховище - шукаємо технікум, на річці далі вала(очі зрозуміють) нема чого йти (поки трава не впаде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Який рівень води у водосховищі? Хтось щось ловить?

там рівень води завжди високий,середня глубина приблизно 2,5 до 3м. Але є ями і русло та там глибше як мін. В два рази. Там немає зілля так як на Хріниках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу 11 числа було вирішено їхати на водосховище в Млинів. Виїхали з дому десь в 13.00 Поки магазин, заправка, дорога і от в 14.00 ми на водоймію Ще 15 хвилин визначались з місцем. Стали на дамбі на більшій частині водосховища. Ігор Igor K закинув поплавчанку та фідер. Я накачав човна, вчепив моторчика та поїхав ставити кружкі. Погода була не фонтан, вітер та велика хвиля. Після невеликого перекусу знову взялись за либалку. Так як ми перший раз і не мали з собою ні пшениці ні гороху, то попадалась тіко дрібнота, но при бажанні її можна зловити відро. Спінінг мовчав, я плавав і на великому і на малому, тільки на кружки було 3 клювання, одне реалізоване невеличким окунцем. Враження від водосховища супер. Вже як темніло вирішили їхати додому. Одним словом риба там є. Треба просто бути озброєним інформацією. НХНЛ, З днем рибалки всіх.

post-6067-0-12562900-1436771840_thumb.jp

post-6067-0-82314900-1436771848_thumb.jp

post-6067-0-67386600-1436771858_thumb.jp

post-6067-0-17287600-1436771867_thumb.jp

post-6067-0-42684900-1436771875_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...