Перейти до змісту

Бесіда з бодібілдером про тренування, харчування й про значення стероїдів (+коментар лікаря)


snouden

Рекомендовані повідомлення

А я думаю, ти розумієш, що "дрищі" бувають різні. ОДні бухають і проживають життя, а інші вчаться. Досягають чогось в житті. Стають успішними адвокатами, лікарями.

І їм пофіг, що вони "Дрищі" їм якось і так добре!

Звичайно, на вкус і цвєт товаріщєй нєт! тоді якого фіга ти там в 14 повідомленні філософствуєш як дрищ??

напмсав би як зарас пишеш що кожному своє і все!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді якого фіга ти там в 14 повідомленні філософствуєш як дрищ??

Філософствувати як дрищ, ще не означає бути дрищем :) Я можу філософствувати і як баба базарна і як адмін і ще по-різному :)

А от кожен твій пост просто насичений жовчю по відношенню до тих, хто не такий як ти! Вважаєш це вірним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, ти розумієш, що "дрищі" бувають різні. ОДні бухають і проживають життя, а інші вчаться. Досягають чогось в житті. Стають успішними адвокатами, лікарями.

І їм пофіг, що вони "Дрищі" їм якось і так добре!

Звичайно, на вкус і цвєт товаріщєй нєт! тоді якого фіга ти там в 14 повідомленні філософствуєш як дрищ??

напмсав би як зарас пишеш що кожному своє і все! :)

да да, розкажи зараС, що кому й як писати, бо твоя думка єдино правильна. На сході он гіві з моторолами бєснуются, а в нас такі рембо простоюють без діла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Філософствувати як дрищ, ще не означає бути дрищем :) Я можу філософствувати і як баба базарна і як адмін і ще по-різному :)

А от кожен твій пост просто насичений жовчю по відношенню до тих, хто не такий як ти! Вважаєш це вірним?

Я думаю це твоя якась хибна думка, тому що я поважаю всі професії без виключення і так само людей будь-якої професії, але підхарює коли той адмін чи баба базарна або філософствує як дрищ але не є дрищем пише як прям як проффесор у темі де і навіть я так гадаю ніколи ніякого і маленького відношення до спорт хімії та можливо і до проф.спорту не мав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відношення до спорт хімії та можливо і до проф.спорту не мав:)

До спорту - ні не мав. Тим паче до професійного! До фізкультури мав. Чому ні. Для себе займаюся час від часу.

пише як прям як проффесор у темі

Заздриш? В самого не виходить так написати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заздриш? В самого не виходить так написати? ;)

Саме так:), але я буду вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне багато читати. І не лише літературу на хімічно-спортивну тематику! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне багато читати. І не лише літературу на хімічно-спортивну тематику! :)

Як скажеш, дякую. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Бесіда виходить конструктивна, Топікстартеру + за гарний срач!

Але в мене запитання до "качків". Із тих хто цим займається професійно, є тут такі?

Хтось є на "хімії"? І хтось "спригував"?

Просто дайте відповідь на запитання. Між іншим, там вище було запитання до Dima4s, але він так і не відповів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор статті ще не написав про маленький нюанс : ті тестостерони що він примає - це підвальні продукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю зараз ера тих, хто вміє заробляти гроші, жінка спочатку думає про те, які шанси на те що її діти в майбутньому не помруть з голоду з її обранцем, а потім вже на все інше.

Багатьом дівчатам подобаються просто хлопці в міру спортивні, а не качкі, тому що більшість з них так вже себе любить, і тішиться собою, як правило такі екземпляри шукають на диско плясках собі приключєній на пяту точку.

Хтось качає мізки, бо немає часу накачати тіло, хтось навпаки, а меншість встигає те і те, тому все спірно.

Професійних спортсменів вважаю інвалідами, тому що це боротьба не самого спортсмена з іншим, а боротьба лікарів чий круче, та розумніший, та хіміків які готуюють ці всі чудо еліксіри для перемоги.

А здорова фізкультура це може й не панацея, але не звшкодить точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут кокротко і ясно про ці всі речі написано:

http://sportwiki.to/...ческие_стероиды

http://denis-borisov...ohimiya-dopingi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Чогось стало цікаво як справи в цього чоловіка, на диво до сих пір веде блог на youtube, але в останніх відео ну просто капітально схуд (пише що вже не на хімії)

Тільки я от не зрозумів, планує далі курсити чи буде натуралом.

 

 

Генетика в чувака дуже хороша для набору маси, чистий мезоморф, приблизно таку форму він міг би за ці 5-6 років набрати і натурально. Там запястя як мінімум 20-22 см. Коротше, перетреновується він жостко. Вже за ці рока до фарми звик, мабуть важко внатураху буде качатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, snouden сказано:

але в останніх відео ну просто капітально схуд (пише що вже не на хімії)

може, не дай Бог, вже пройшов курс хіміотерапії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
7 годин тому, m-a-x сказано:

 

п.с Сорі, інстаграм не додився.

 

І що там в інстаграмі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

 

І що там в інстаграмі?

перестав колоти стероїди- здувся. що ж там може бути)

організм зайвого не тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dima4s сказано:

перестав колоти стероїди- здувся. що ж там може бути)

організм зайвого не тримає.

Так і думав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хімка до добра не доведе, тому що її треба приймати правильно, та під наглядом толкового лікаря - це моя думка.

А ті, хто розкачався на хімікатах їх видно і якось вигладають вони не природньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далекий від теми, але загалом якщо є непереборне бажання чогось досягти і використовуються будь-які методи - то говорити від шкоду для здоров'я якось "нетойво".....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

зібрались експерти по анаболіках з багаторічним стажем)
 

так то так.... :)

 

але як то кажуть - якщо "забагато то нездраво" ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

так то так.... :)

 

але як то кажуть - якщо "забагато то нездраво" ....

амінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хімка - не хімка, але працювати треба багато, щоб отримати хороше тіло, ну і їсти само собою, тримати режим ітд. тому, не так легко розкачатись, дані люди заслуговують поваги.
Але відносно хорошого тіла, качу, є один нюанс, у нас один вибір качати мязи, або качати мізки, на качання двох часу нехватить)) якщо ти тратиш весь свій час на мязи ради професійної цілі(а точніше фінансової цілі), то може це виправдано.
Але якщо обрати дорогу Орка щоб собі і дівкам подобатись чи інших цілей, це поганий шлях)), а ще кращий шлях, коли забухав і все просрав)).
Але ходити з пивним пузом, чи якоюсь желейкою теж  "якось "нетойво" ", як естетично так і в плані здоровя.

Тому раціонально керуйте своїм тілом. Щасття і здоровя вам ;)


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...