Перейти до змісту

Прожитковий мінімум


Єретик

Рекомендовані повідомлення

А що тут дивно, ми жеш другі в світі, після Венесуелли..

І як не прикро - перші в списку самих слабких валют світу. :(

Гривня стала самой слабой валютой в мире, опередив рубль. С января по март 2015 года национальная валюта обесценилась по отношению к долару США на 48,7%. По словам экспертов, предпосылкой к такой динамике выступили боевые действия в Донбассе, падение ВВП, отток капитала из страны и банковского сектора, дефолтные риски и отсутствие золотовалютных резервов для покрытия растущего спроса на валюту.

159743432.jpg?1600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не зробити з податками на зп те ж, що і з ФОП у свій час. Зафіксувати податок на рівні 400—450 грн/міс на років 3 + звіт раз в рік за найманих, а не так як зараз. Паралельно карати штрафами за неоформлених працівників, але в такому розмірі, щоб реально можна було їх оплатити (4000—8000 грн). Думаю за пів року більша частина вийшла б з тіні. А далі вже орієнтуючись на ту базу, що є робити якісь рухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Якщо отримуєш ЗП у конверті то й отримаєш мінімальну пенсію.»

А ви сподіваєтесь на пенсію від держави?

Мій батько до неї не дожив, матері продовжили пенсійний вік на 2 роки...

Я плачу податок в пенсій фонд не тому, що хочу пенсію, а тому, що нехочу штрафів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я плачу податок в пенсій фонд не тому, що хочу пенсію, а тому, що нехочу штрафів.

ми платимо в пенсійний фонд "не собі", а тим пенсіонерам які є зараз.

нам пенсію будуть платити за рахунок тих хто буде працювати тоді

такий кругообіг

а коли ми вийдемо "на пенсію" і нам будуть не достатньо платити здогадайтеся з 3х раз хто буде найбільше обурюватися.... вірно :) ті що зараз, щороку, здають "нульовий звіт про підприємницьку діяльність"

а найсмішніше те що вони вже зараз обурюються і клянуть жидобандерівців бо батькам маленька пенсія.... але завзято продовжують подавати "нульовий звіт"

ось так малята :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«ми платимо в пенсійний фонд "не собі", а тим пенсіонерам які є зараз.»

Тобто податки я плачу уже років 10, а заслужену пенсію моїй матері неплатять уже 2. То яким саме пенсіонерам я віддаю свої гроші? Усіляким офіцерам, які у 35-40 пішли на пенсію, а зараз никаюця від армії? Чи депутатам? Пенсійний у сучасному його стані - як нафтогаз. Скільки туди не вкидай, а всеодно збитковий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що в Україні ще років десять не буде справедливого прожиткового мінімума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«ми платимо в пенсійний фонд "не собі", а тим пенсіонерам які є зараз.»

Тобто податки я плачу уже років 10, а заслужену пенсію моїй матері неплатять уже 2. То яким саме пенсіонерам я віддаю свої гроші? Усіляким офіцерам, які у 35-40 пішли на пенсію, а зараз никаюця від армії? Чи депутатам? Пенсійний у сучасному його стані - як нафтогаз. Скільки туди не вкидай, а всеодно збитковий :)

так і є :(

ще раз нагадую про "нульовий звіт" ;)

а "відрахувань в пенсійний фонд" тих хто отримує білу заробітну плату на всіх не вистачає - такі реалії :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«ми платимо в пенсійний фонд "не собі", а тим пенсіонерам які є зараз.»

Тобто податки я плачу уже років 10, а заслужену пенсію моїй матері неплатять уже 2. То яким саме пенсіонерам я віддаю свої гроші? Усіляким офіцерам, які у 35-40 пішли на пенсію, а зараз никаюця від армії? Чи депутатам? Пенсійний у сучасному його стані - як нафтогаз. Скільки туди не вкидай, а всеодно збитковий :)

Озирнись навкруги! Люди, від 60 років та старші отримують пенсію від податків, які ми сплачуємо. Поки що немає приватних пенсійних фондів, як у країнах західного світу. Поки що немає накопичувальної системи. Маємо те що маємо.

Але ці пенсіонери не винні, що в нас дурнувата система, не винні в тому, що деякі жлоби підприємці не хочуть платити податки.

Але колись ті жлоби підприємці також стануть пенсіонерами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парадокс, для того щою отримувати мінімальну пенсію 950грн потрібно просто дожить до 60 років; Для того щоб отримувати пенсію не набагато більшу, скажімо з прикладу 1400грн потрібно 35літ ішачить при цьому мати посвідчення "ветерана праці".

Через те ні в найманих працівників ні в роботодавців немає ілюзій і бажання нести в пенсійний фонд (ЄСВ) близько 400грн+200грн з кожної кровно зароблених 1000, різниця то не відіб"ється.

Тобто я припустім підприємець, який вирішив виготовляти, будь яку продукцію і склавши бюджет на виготовлення своєї продукції, підрахував: щоб залишатися конкурентно- здатним можу нести витрати на найманого працівника максимально 2000грн, тоді виходить: працівнику 1460 + приблизно 470 ЄСВ; з 1460 нещасних, які мали б дістатися працівнику потрібно заплати податків приблизно на 280грн. тобто працівник з 2000грн, що я згідний виділити для нього отримує лише близько 1180грн і на мою думку несе колосальні втрати просто недоотримуючи 750грн щомісяця, бо людина, яка офіційно "не працювала" ніде і та яка працювала 40літ на лише мінімалку, в кінці кінців отримує однакову мінімальну пенсію 950грн. Лише людині, яка отримувала мінімалку обідніше, бо за пропрацьовані 40літ вона не доотримала 46% свого якого неякого доходу (750грн - тобто практично ту ж пенсію)

І доки ця рівність не зміниться, не бачити офіційних заробітніх плат.

Але тут знову парадокс: менше 950грн це лише варіант повністтю не платити, а чи може собі дозволити держава не утримувати своїх громадян? Теж ні!

От і поки ми є заручниками цієї системи.

Вихід на мою думку є, але це вже окрема тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А комусь і ішачити не треба і не треба чекати підвищення прожиткового мінімуму, як планують на грудень 2015 року, а треба бути лише "обраним" і дурити людей!

"У регламентному комітеті Верховної Ради підтвердили, що з 1 квітня депутати будуть отримувати заробітну плату в розмірі 17,5 тисячі гривень. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на члена комітету з питань регламенту й організації роботи Верховної Ради Дмитра Шлемко.

«Тепер зарплата народних депутатів повернута до рівня 2013 року, тобто максимальний розмір становить 17 тисяч 425 гривень», - сказав він. Шлемко нагадав, що на початку 2015 парламентарі отримували зарплату після всіх відрахувань у розмірі 6109 гривень."

І саме цікаве, що всі чомусь мовчать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А комусь і ішачити не треба і не треба чекати підвищення прожиткового мінімуму, як планують на грудень 2015 року, а треба бути лише "обраним" і дурити людей!

"У регламентному комітеті Верховної Ради підтвердили, що з 1 квітня депутати будуть отримувати заробітну плату в розмірі 17,5 тисячі гривень. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на члена комітету з питань регламенту й організації роботи Верховної Ради Дмитра Шлемко.

«Тепер зарплата народних депутатів повернута до рівня 2013 року, тобто максимальний розмір становить 17 тисяч 425 гривень», - сказав він. Шлемко нагадав, що на початку 2015 парламентарі отримували зарплату після всіх відрахувань у розмірі 6109 гривень."

І саме цікаве, що всі чомусь мовчать...

А скільки по-твоєму мають отримувати номальні депутати (законотвоці). 6-7 тис грн.

Вони на такі гроші сильно будуть старатися зробити щось для людей, чи будуть думатт чий би то законопоект "піхнути" і підняти на ньому катлєту.

Багато нормальних людей прошло в ВР, і вони достойні зп 17,5 тис грн. А мільйонерам в ВР насрати шо 6 шо 17,5 тис...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки по-твоєму мають отримувати номальні депутати (законотвоці). 6-7 тис грн.

Вони на такі гроші сильно будуть старатися зробити щось для людей, чи будуть думатт чий би то законопоект "піхнути" і підняти на ньому катлєту.

То тепер ті 450 чоловік нарешті запрацюють?

Багато нормальних людей прошло в ВР, і вони достойні зп 17,5 тис грн. А мільйонерам в ВР насрати шо 6 шо 17,5 тис...

Тобто решта 40 з гаком мільйонів не достойні нормальної ЗП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- То тепер ті 450 чоловік нарешті запрацюють?

- Ну прийнанні є шанс, що більше простих депутатів будуть працювати на совість, а не лягати під всяких Єремеєвих та Коломойських.

- Багато нормальних людей прошло в ВР, і вони достойні зп 17,5 тис грн. А мільйонерам в ВР насрати шо 6 шо 17,5 тис...

- Тобто решта 40 з гаком мільйонів не достойні нормальної ЗП?

Ну а що мішає отримувати номальну ЗП не в державному секторі економіки. Да питання з вчитилячи та лікарями залишається..

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Ну прийнанні є шанс, що більше простих депутатів будуть працювати на совість, а не лягати під всяких Єремеєвих та Коломойських.

17,5 тис. зараз - 700доларів. Тобто за 700 доларів вони будуть працювати? А що їм заважало працювати, коли зарплата була 15000 при курсі 8 грн за долар (майже 1850 баксів)? Коломойський з Єремеєвим?

Ну а що мішає отримувати номальну ЗП не в державному секторі економіки. Да питання з вчитилячи та лікарями залишається..

Накатав цілу простиню, з аргументами, лінками і т.д. Все стер. Залишу питання:

Чому ж ти не запропонував нормальну зарплату водію з власним бусом, коли я тобі аргументував, що твоя зп не нормальна, а мала з твоїми умовами? Я снімаю шляпу перед усіма роботодавцями, які навіть в такий час створюють нові робочі місця. Сам не створив жодного, тому мій вам респект. Але, блін, чуваки, подивіться скільки ви своїм людям платите, а тоді розказуйте мені про "нормальні ЗП не в державному секторі економіки". Я знаю, що водій знайшовся, але це не доказ "нормальності" твоєї зп, це лише доказ того що попит на роботу (зарплату) більший за пропозицію роботи (зарплати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....

Багато нормальних людей прошло в ВР, і вони достойні зп 17,5 тис грн. А мільйонерам в ВР насрати шо 6 шо 17,5 тис...

А мене більше обурює зарплата наших місцевих суддів в районі 20 тис.(прикольно виходить 6 тис. для депутата в Києві і 20 тис. для судді наприклад в Ковелі). Якби мені запропонували депутатом в ВРУ за 6 тис в Київ - я б не пішла :), а в суд - з задоволенням ).

Р.S. а ще десь на днях читала що з/п голови СБУ Наливайченка за 2014 рік менша за з/п судді в Володимирі-Волинському :), ну хіба це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мають отримувати номальні депутати (законотвоці)

Ну і наївні люди або знайомі чи зі штабів тих депутатів! :) Да їм скільки не дай...!!! Скільки їх вже було, а толку... за вікно визерніть і побачите, що наприймали ті "творці"!!! Да лише на одному тому питанні (про недоторканість) загальмували, а як верещали перед виборами...!!! Немає їм віри - бо брехали, брешуть і будуть брехати!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я рахую раз ти вже пішов в депутати, то працюй на совість навіть за 6 тис грн, Якби я так працював як ті всі депутати, то мене вже давно з роботи вигнали. В кожної людини маює бути свій професійний рівень, і відповідна зарплата за його працю. Якщо ти прийшов відседіти і попротерати штани, як в основному більшість наших депутатів, і при цьому ще й заробляти 17 тис грн, то я категорично проти такого підвіщення з/п,, так як людина, яка працює кров'ю і потом отримує 2-3 тис грн - де справедливість? Тому моя думка - якщо хочеш бути депутатом то йди і покажи що ти гідний бути ним, а потім говори про достойний рівень своєї оплати праці, а якщо відбути номер, то краще взагалі не йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повторюся: зарплата депутата має бути жорстко прив'язана до мінімальної зп. Неважливо яка вона буде 7 мінімалок чи 10, але єдиним шляхом підняти собі (депутату) зарплату має бути підняття мінімальної зп. Це і буде показником їхньої ефективної роботи. Бо для підняття собі зарплати зараз, треба знайти грошей на 450 ротів, а якщо буде жорстка прив'язка, то прийдеться знайти гроші на 40 000 000 ротів. Знайшов на 40 млн. ротів, значить працюєш файно і твоя зарплата росте у 7 чи 10 разів більше чим мінімалка у людей. Фсьо, і не треба ніяких їм премій і матеріальних допомог. Зробив усім - маєш і собі, не зробив нікому - за який куй тобі піднімати зп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

має бути підняття мінімальної зп

Ну так про що і мова! Всім громадянам "підвищення" світить у грудні 2015 року і всього на: "Прожитковий мінімум і мінімальні зарплати будуть заморожені до грудня 2015 року. Так, 1 грудня прожитковий мінімум збільшується з 1176 гривень на 13% - до 1330 гривень. Мінімальна зарплата в Україні з 1 грудня 2015 року зросте до 1378 гривень з 1218 грн." !!! То що ще ті дупутати хочуть?! Не подобається - нах... з пляжу!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутани живуть не зовсім на зарплату, у них ще й купа всяих няшок у вигляді безкоштовного транспортного переміщення, супер якісного безкоштовного лікування, санаторіїв - все як в старі комуністичні часи. Можна ж скоротити оті 450 місць до 100-200 - вже гіганська економія нам з вами.

Важливо розуміти: держави не існує, існує сукупність чиновників, які створили комфортне для свого виживання нормативно-законодавче поле і паразитують на реальній економіці і ресурсах цілої країни з 40 млн. населення.

Чим більше чиновників, тим важче нам їх утримувати і контролювати. Громадянське суспільство намагається захиститись від чиновників, які завжди намагаються бути зверху, контролюючи всі процеси. Розвинене громадянське суспільтво пише собі Конституцію в інернеті, відстоює власні права і принципи, що завязані не на інтересах певних владних чиновників, а мільйонів корінних людей. Від чиновника не варто очікувати чогось доброго, якщо це не ваш батько, брат, чи дядько. Добре зробити можете собі тільки ви самі. Заможнє громадянське суспільство складається з розумних самодостатніх людей. Для початку нам потрібно такими стати і в подальшому ламати ту довбану державку-вампіра перетворюючись на країну майбутнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...