Перейти до змісту

Проблема з пошуковиком Google


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Виникла ось така проблема з пошуковиком Google, раніше не було, помітив два дні тому, при вводі будь якого слова чи кількох слів вискакує таке вікно з капчою, після введення цифр все далі працює добре і наступні пошуки з уже відкритої сторінки без капчі, при відкритті нової сторінки google знову вискакує все те саме. В чому може бути проблема і як її вирішити?

П.С про те що в "гуглі забанили" можна не писати, розбанився :_02:

post-11163-0-03014300-1425579209_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design, Укртелеком, ІР міняється при перезагрузці модема.

тоді шукайте віруси на компі (точніше проги що генерують запити на гугл) ... почистити або переставити вінду (можна зробити образ того що є зараз, поставити чисту і перевірити .. якщо не допоможе - повернутись назад) ... чому запитав про датагруп - в мене такі ж проблеми, але вони тільки в вечері або в вихідний .. весь будинок (і не один скоріш за все) сидить в неті на одній адресі і вона постійна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

береш загрузочнік з лінуксом(ubuntu) і грузишся з лайв сіді, буде задавати гугл дальше проблему з капчою шукай в сторону оператора або роутера

П.С в мене було таке коли дата невідповідала і час на роутері і компі

синхронізував усе і все норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 . якщо використовуєш пєтлялкі і їхні ІР в чорній базі :_07:

2. ІР видає багато запитів в сеть (якщо користуєшся програми, що шерстять сайти)

3. проблема не в тобі, а в твому провайдері.

4. в тебе завелся *друг*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 . якщо використовуєш пєтлялкі і їхні ІР в чорній базі :_07:

2. ІР видає багато запитів в сеть (якщо користуєшся програми, що шерстять сайти)

3. проблема не в тобі, а в твому провайдері.

4. в тебе завелся *друг*

залашилось або провайдер, або "друг". будемо шукати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 . якщо використовуєш пєтлялкі і їхні ІР в чорній базі :_07:

2. ІР видає багато запитів в сеть (якщо користуєшся програми, що шерстять сайти)

3. проблема не в тобі, а в твому провайдері.

4. в тебе завелся *друг*

залашилось або провайдер, або "друг". будемо шукати.

скоріше всього з ІР багато запитів, так що позвони до укртелекома і спитай шо за фігня, шо це вони економлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така фігня на телефоні буває, при відкритті в Хромі гугла, вводиш капчу і все пропадає.

Містика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капча появляється після великої кількості запитів в Google на протязі певного часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kozakOleg, ніяких великих кількостей запитів не було, перший запит в день і все так само. Взагалі жодного запиту не було без капчі за останні три дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart,

Ну тоді тільки, або якийсь софт відправляє запити, або у Вас спільний ip з кимось...

В мене така капча починає появлятися після користуванням певним софтом пов'язаним із інетом, через день все нормалізується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось після такого я офігів повністю. Постійно вискакує таке вікно і все. Тепер починаю розуміти вислів "забанили в гуглі".

Це переклад тексту на екрані хто не розуміє анлгійську:

"but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.

See Google Help for more information." ---

"але ваш комп'ютер або мережа можуть посилати автоматичні запити. Щоб захистити наших користувачів, ми не можемо обробити ваш запит прямо зараз.

См Допомога Google для отримання додаткової інформації."

Ніякого стороннього софту нема, браузер(не залежно від браузера все аналогічно, мозіла, хром, опера) та торрент.

На рахунок ІР то раніше укртелеком цим не грішив, невже почав, схоже це від нього руки ростуть.

"Друзів" на компі нема, все провірялось надійним софтом.

Перейшов наразі на БІНГ.

post-11163-0-32371100-1425793545_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, подивитися hosts. Шлях до файла - Windows/System32/drivers/etc/. Відкривати блокнотом. Провайдер такий самий, як і у Вас - укртелеком, а значить, "чистий" хост, на певне, мав би виглядати так

NIGz5.jpg

Можливо, якийсь "друг прописався", і видає подібні фокуси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007,ось скрін такого файла, ніяких "друзів" не знайшов бо все провіряв кілька разів надійним софтом, антивірусник теж без нарікань.

post-11163-0-37814800-1425800764_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає іншого компа, який може підключитися до мережі і генерувати запити - то проблема в конкретному комп'ютері.

Якщо на комп'ютері немає вірусів - то варто перевіряти настройки браузерів, віджетів, іншого софта.

У мене була проблема подібна - одне з розширень браузера активничало, робило ліві запити на Гугль та на відеосервіси.

Крім того, настройки, які спрямовані на "передбачення пошукового запиту", також можуть робити таку каку.

Наприклад, починаєш вводити в пошуковому вікні запит - а воно тобі виводить різні варіанти, змінює їх в залежності від зміни слова/фрази і т.д.

Є спеціалізований софт, котрий дозволяє показати, яка програма до якого сервера звертається. Назв не знаю, але можна пошукати в неті і поставити - можна побачити, яка програма і куди шле запити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots,нічого крім вінди не признаю й користуватись іншими системами а тим більше їх переставляти бажання і вміння нема.

Yarchik, а детальніше про цей софт якщо не важко, можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Revolver,щось там занадто всього багато, а детальніше чи конкретно те що мені потрібно окремо можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...