Перейти до змісту

Проблема з пошуковиком Google


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

вам треба просто щаписати по інструкції на флешку

загрузитись з флешки

пуск-сєть- відкриється опера гугл.ком

крім того зразу звідти можна перевірити антивірусом, що є найефективніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

На початку тижня теж був забанений в гуглі...

почистив комп прогою CCleaner, зніс браузер за допомогою UnistallToll і потім встановив заново...

пошук робить нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YVitaliy, я знаю свій тарифний план.

Revolver, всі ці записи і інструкції, танці з бубнами не для мене, мені потрібна одна чітка і зрозуміла програма яка все покаже а не купа невідомо чого мені непотрібного на пів гіга.

OlegSkull, чищу прогою Auslogics BoostSpeed. Всі браузери таке видають, проблема не в них.

Скоріше за все укртелеком почав партачити з ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YVitaliy, я знаю свій тарифний план.

Revolver, всі ці записи і інструкції, танці з бубнами не для мене, мені потрібна одна чітка і зрозуміла програма яка все покаже а не купа невідомо чого мені непотрібного на пів гіга.

OlegSkull, чищу прогою Auslogics BoostSpeed. Всі браузери таке видають, проблема не в них.

Скоріше за все укртелеком почав партачити з ІР.

Ну, як скажете. У мене тарифний план "dsl_stand", а у друга - "dsl_stand_nat". Раз - два на місяць у нього аналогічна ситуація. Причому, ніде це не вказується напряму (про nat). Є у нас на станції прога для виміру параметрів лінії абонента, от вона і показує, у кого який реальний тарифний план (прописується в портові).

На рахунок "зайти з іншого компа/завантажити іншу ОС" - імхо, в найближчий час результату не дасть, гугл IP запам'ятав швидше за все , а не комп чи ОС. Вимкніть модем на добу-дві, потім зайдіть відразу в гугл і дивіться - якщо норм буде, то я неправий, якщо ні - ... (IP у Вас на модемі і IP за NAT-ом різні, гугл бачить саме IP за NAT, яким користуються і інші користувачі вашої NAT)..

PS Рівненська обл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ці записи і інструкції, танці з бубнами не для мене, мені потрібна одна чітка і зрозуміла програма яка все покаже а не купа невідомо чого мені непотрібного на пів гіга.

https://technet.microsoft.com/ru-ru/sysinternals/bb897437.aspx

285 кб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

YVitaliy, я знаю свій тарифний план.

Revolver, всі ці записи і інструкції, танці з бубнами не для мене, мені потрібна одна чітка і зрозуміла програма яка все покаже а не купа невідомо чого мені непотрібного на пів гіга.

OlegSkull, чищу прогою Auslogics BoostSpeed. Всі браузери таке видають, проблема не в них.

Скоріше за все укртелеком почав партачити з ІР.

1 перш ніж ігнорити поради, почитай в неті про АдБлокери, і чим з ними боротись,

2 проблема може бути не в провайдері а в маленькому вірусняку, від яких падають не тещо звичайні стаціонарні ПК, а цілі компсистеми з кучею обслуговуючого персоналу, тому не думай що твій пк з краденим ключем чи ще краще безкоштовним це фортеця.

3 ні однин антивір не дасть тобі 100% результату, спробуй прогу типу Malwarebytes, для пошуку троянів та іншого, як правило їх не бачить ні один антивір бо вони маскуються під системні процеси

4 в кожного виробника антивіра є лайв диск для лікування, абож його аналог зроблений прогамістами на базі убунту, лінукса чи Віндовс РЕ

А тепер мої 5 копійок, візьми в знайомого ноут чи ПК на 1 годину і вдома зайди в свій нет з ньго, якщо проблема такаж буде тоді шукай як лікувати роутер чи обматюкати телеком за телефоном 0-800-506-800

А на майбутнє не ігноруй попередження тогож гугла про потенційно небезпечний сайт, бо хлопці які в ньому працюють добре знають свою роботу за яку їм платять не малі гроші

:_39::_39: :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...