Перейти до змісту

Якого кольору плаття?


yucore

  

202 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Дівчині я можу міняти напрямок обертання, перевірено. А от плаття чітко синьо-чорне, як не крути )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Де знайти ще такого типу картинки як плаття і дівка що крутиця? щоб мозок зовсім вже винесло :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В опитуванні взяли участь дві категорії: ті що бачать реальний колір плаття - біло-золотий і ті що незважаючи на підказку пробують вгадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В опитуванні взяли участь дві категорії: ті що бачать реальний колір плаття - біло-золотий

:0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачать реальний колір плаття - біло-золотий

хехехе

реальний колір - синьо-чорний

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2972286/The-dress-divided-internet-blue-black.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все ж не розумію, про що тут сперечаєтесь? Де тут синій, чорний чи золотий колір???

Ну гаразд.

Як бачу це я :_04:

Чорно-синє плаття:

RNHlQ.th.png

Біло - золоте:

Uv7RY.th.png

Ну, і порівняймо з сіро-блакитно-коричневим оригіналом:

ZoEG.th.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver, для мене то теж не є чистий білий колір, а якийсь брудний біло-блакитний. Я в родині поки одна хто бачить його то в одному, то в іншому кольорі. Якби не опис тут, що я не одна така, то точно вже б дивились скоса :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реально хаха)

в мене тут в квартирі поки рахунок 2:1 на користь біло-золотого, але я вперто бачу чорно-синій, хоча один раз дивлячись

побачив біло-золоте, перематав назад і знову чорно-синє)

А дівка спочатку крутиться на лівій нозі, але якшо дивитись 15 сек на тінь то починає крутитись на правій (тобто в протилежну сторону).

дякую за винос мозку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де знайти ще такого типу картинки як плаття і дівка що крутиця? щоб мозок зовсім вже винесло :0141:

:_07:

optical-b1-2.gif.pagespeed.ce.LH32oUJ9zWgZr4wjw57g.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

тест на спостережливість

Порадувала сама власне суть відео. Хтось ще її помітив?:) :)

5d05d88d73fb.png

476646fc9458.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як хто... Але я синє-золоте плаття бачу... Навіть якщо точніше то голубо-золоте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...