Перейти до змісту

Якого кольору плаття?


yucore

  

202 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вчорашній пост однієї баришні просто підірвав американський сегмент інету. Люди розділились на дві групи - одні бачать біло-золоте плаття, а інші в свою чергу - синьо-чорне. Ну що, борда, а який колір бачите ви? :)

Зи. Не знав в який розділ запостити, тому якшо модери найдуть біььш підходящий - перенесіть

post-1517-0-33636200-1425054696_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

А може ті хто бачать біло-золоте - дальтоніки ?

Я бачу біло-золте, але 100% не дальтонік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашній пост однієї баришні просто підірвав американський сегмент інету. Люди розділились на дві групи - одні бачать біло-золоте плаття, а інші в свою чергу - синьо-чорне. Ну що, борда, а який колір бачите ви? :)

Зи. Не знав в який розділ запостити, тому якшо модери найдуть біььш підходящий - перенесіть

та просто перед тим як фотографувати його треба було випрати,таке засмальцоване ніби вона його автомеханік носив))

заради експерименту заходив з телефону,то справді віддає чорно-синім,але при збільшенні всерівно брудно-біло- золотисте))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі троє в моїй родині (чоловік, жінка, дівчинка) сказали, що блакитно-чорне.

На двох ноутах і планшеті всеодно блакитно-чорне (може не чорне а трохи коричнувате)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи. Цікаво, чоловік бачить синьо-чорне

А що сказано було в оголошенні тієї баришні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суперечку вступили навіть вчені. Вони вирішили, нарешті, пояснити, якого ж кольору сукня насправді. Так нейробіолог з Університету штату Вашингтон Джейн Найтц каже, що людські очі і мозок еволюціонували, щоб розрізняти кольори в світі, освітлюваному сонцем.

Світ входить в око через кришталик - хвилі різної довжини повідомляють про різні кольори. Світло потрапляє на сітківку в задній частині ока, де пігменти активізують нейронні зв'язки в зорової корі частини мозку, яка переводить сигнали в зображення.

Мозок з'ясовує, світло якого кольору відбивається від об'єкта, який бачать очі, та відокремлює цей колір від кольору, який вважає "реальним". "Таким чином, люди не враховують синій колір, і тоді бачать білий і золотий" - додав інший невролог з коледжу Велслі Бевіл Конвей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи. Цікаво, чоловік бачить синьо-чорне

А що сказано було в оголошенні тієї баришні?

Вона просто виклала фото на тамблр і запитала якого плаття кольору. А зробила вона це тому, що не дійшла згоди з друзями, чи воно синє чи біле :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- якого кольору плаття?

- вгадай. починається на "в"

- вишневе?

- ні, в полосочку

спочатку бачив блакитне та темно золотисті кружива, а після перегляду відео мозок почав по іншому бачити кольори плаття і вже чорно-синє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може ті хто бачать біло-золоте - дальтоніки ?

Знак питання зайвий.

Неправда :) я не дальтонік, але бачу біло-золотий. І тест на дальтонізм проходив успішно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На музыкальной тусовке в баре Гребенщиков опрокидывает кетчуп на одетого в металл и черную кожу Кинчева. Оттягивающаяся компания смеется:

- Красное на черном!

Кинчев, сняв золотую цепь и повесив ее на грудь Гребенщикову:

- Золотое на голубом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />На двох ноутах і планшеті всеодно блакитно-чорне (може не чорне а трохи коричнувате) <br />
<br /></p>

Я зараз з телефона дивлюся то також аналогічно бачу синє з коричнуватим відтінком полосками... Приїду додоми гляну з ноута))) Але поки даже намьока на біло-золоте не бачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- якого кольору плаття?

- вгадай. починається на "в"

- вишневе?

- ні, в полосочку

спочатку бачив блакитне та темно золотисті кружива, а після перегляду відео мозок почав по іншому бачити кольори плаття

Слава Богу, я не одна така)))

Спочатку бачила біло-золотисте, глянула відео, поставила його на повтор, щоб показати чоловікові. І опа - я вже бачу синьо-чорне. Дивно

Далі відкрила посилання на ТСН. Там одна фотка перша. Знову бачу біло-золотисте. Прогорнула далі, де 3 в порівнянні. І опа - знову синьо-чорне.

Коротше відчуття таке, ніби мій мозок зі мною жартує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може ті хто бачать біло-золоте - дальтоніки ?

Знак питання зайвий.

Неправда :) я не дальтонік, але бачу біло-золотий. І тест на дальтонізм проходив успішно

Але навіть після того, як автор фото підтвердила, що воно дійсно синє з чорними смужками, дебати в мережі не припинилися і тривають досі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...