Перейти до змісту

Скільки днів Ви зможете прожити на 100 долапів


HWman

  

147 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Стало цікаво, скільки середній Українець зможе прожити на сто доларів сша?

Припустим треба платити за житло і харчі, все на одну людину. Їсти/пити лише саме неохідне. Ну, короче кажучи жити доволі таки скромно.

42_2013-09-07.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

при теперішньому курсі на 100 баксів ще можна пожити тим більше якщо на одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви так говорите ніби ваші видатки зростають пропорційно курсу долара. Обчислюйте купівельну спроможність в буханках хліба, кілограмах цукру і т. ін. а не в доларах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 100?))) Місяць. Враховуючи, що в декого зарплатня( по теперішньому курсу) 50 баксів, і людина виживає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При теперішньому курсі, з кожним днем, на 100 долярів живу все краще і краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорт, варто було зробити опитування у форматі 1-3/3-4/4-6/6-8 ну і самий хардкорний варіант - Я студент/студентка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При теперішньому курсі, з кожним днем, на 100 долярів живу все краще і краще.

тільки ті 100 долярів все важче і важче добувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При теперішньому курсі, з кожним днем, на 100 долярів живу все краще і краще.

так-так, при такому рості - я був би радий щоб моя зарплата залишалася 100$ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви так говорите ніби ваші видатки зростають пропорційно курсу долара. Обчислюйте купівельну спроможність в буханках хліба, кілограмах цукру і т. ін. а не в доларах.

Згідний з Вами, Vadimm, видатки( читай зарплатня і таке інше), принаймні мої, не збільшуються пропорційно курсу доларів. Але ж питання - скільки днів можна прожити на 100 доларів?))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При теперішньому курсі, з кожним днем, на 100 долярів живу все краще і краще.

тільки ті 100 долярів все важче і важче добувати

Цілком згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорт, варто було зробити опитування у форматі 1-3/3-4/4-6/6-8 ну і самий хардкорний варіант - Я студент/студентка.

Хороший варіант був би - Фіг його знає )), зараз 100баксів ого-го!!думаю десь місяць можна витянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому більшість українців переводить своє мислення у долар-долар і молиться на нього? за одну ніч можуть заборонити вільний обіг іноземних валют або встановити жорсткий курс і все зміниться. держава зовсім не готова до ринкових відносин. у нас все не так як у всіх. це треба пережити, а не переливати з пустого в порожнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому більшість українців переводить своє мислення у долар-долар і молиться на нього? за одну ніч можуть заборонити вільний обіг іноземних валют або встановити жорсткий курс і все зміниться. держава зовсім не готова до ринкових відносин. у нас все не так як у всіх. це треба пережити, а не переливати з пустого в порожнє.

Та все просто, тому що більшість українців стає де далі обізнане в питанні, підвищення цін, пропорційну підвищення долара)))) Зараз навіть бабуся в селі, вивозячи молоко на продаж на базар, знає, який курс долара і яку ціну встановлювати))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 доларів на місяць це нереально.

Отакої(( 100 баксів для одного, при купівлі лише необхідного(ну як там ТС написав) то це РЕАЛЬНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за дурна тема?

краще б ви думали як заробити ще 100 доларів і взагалі бажано з прив"язкою до курсу.

а так - маєчня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз так живу- 100 на їжу,ліки,хімію. 100 - за квартиру (комуналка плюс оренда). 100 на одяг-взуття-відкласти хоч що небуть.

фігассє...

При умові своя квартира. і 1 людина (Як в топстарті)

1000 грн за 3кмн.

1000-1500 їжа проїзд і т.д.

500 на відкласти / купити шмотку.

Якщо квартира зйомна, тоді уже не відкладеш і будеш економити на їжі.

Якщо сім'я - нереально. НІяк. ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З заголовку теми можна зробити висновок що ми отримуємо зп в доларах і також тратимо долари, схаменіться. Ми живемо в Україні, офіційна валюта гривня. Ви купляєте продукти за гривню і т.д. За останні 3 місяці невже ви перестали купляти хліб, цукор, шоколадки, муку накприклад? Чи стали купляти їх менше?

Єдине що відпочити за кордон тепер якось не прикольно, а так в середині країні мені здається не так то вже і змінилося щось. Всі їздять на машинах і маршрутках, вдягаються, ходять по кафешкам - гляньте як по вечорам все забито. Як жили на 1200 раніше так і далі люди живуть. (1200 - це до прикладу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так в середині країні мені здається не так то вже і змінилося щось

:D ну так, взагалі нічого. І шо, реально не видно як ціни змінилися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра,реально це коли кварира своя, а не зйомна. і коли з села курку дадуть чи яйце. і коли ліки потрібно купити щомісяця не по 10 грн.

повір,нереально

Нє, про квартиру навіть і мова не йде )) і про картоплю і т.д. з свого города. Ну а про ліки то взагалі(біда).Я так по простому: одна людина+своя квартира(нехай двушка),ніякіх барів,Порт-Сіті,Адреналінів,заправки дорогих авто.І саме головне ніяких серйозних болячок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому більшість українців переводить своє мислення у долар-долар

Тому що переважна бiльшicть товарiв - iмпорт. За iмпорт посередники розраховуються валютою (долар/евро). Пропорцiйно до курсу ростуть i цiни. А зарплати практично не пiдвищуються.

Якщо, примiром, на 1 телефон цiною $250 (2000грн при курсi 8) вам приходилось працювати, скажiмо, мiсяць, то тепер, при курсi $1=32грн такий телефон коштуе 8000. 4 мiсяцi роботи. Адже зарплату не поспiшають пiднiмати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми залежимо від долара аж бігом.

Виріс долар - вирос бензин.

Виріс бензин - виросла ціна на продукти (доставка).

Виріс долар - виросли ціни на шмотки і деякі продукти.

Бісить коли дід чи бабка з села підіймають ціни на домашні яблука чи яйця, обумовлюючи це зростанням долара! Це вбиває наповал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми залежимо від долара аж бігом.

Виріс долар - вирос бензин.

Виріс бензин - виросла ціна на продукти (доставка).

Виріс долар - виросли ціни на шмотки і деякі продукти.

Бісить коли дід чи бабка з села підіймають ціни на домашні яблука чи яйця, обумовлюючи це зростанням долара! Це вбиває наповал.

Виріс бензин - виросла ціна на продукти (доставка). Самі відповіли на своє зауваження. Людям з села потрібно якось на ринок добиратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми залежимо від долара аж бігом.

Виріс долар - вирос бензин.

Виріс бензин - виросла ціна на продукти (доставка).

Виріс долар - виросли ціни на шмотки і деякі продукти.

Бісить коли дід чи бабка з села підіймають ціни на домашні яблука чи яйця, обумовлюючи це зростанням долара! Це вбиває наповал.

Женя, так це ж Кон'юнкту́ра ри́нку))))) Я писав в постах вище не голослівно))) Дано було, але чув мову, двох жіночок в маршрутці...

- по скільки ставитимеш ціну за молоко?

- а долар зараз скільки?

І повір, це не анекдот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Бісить коли дід чи бабка з села підіймають ціни на домашні яблука чи яйця, обумовлюючи це зростанням долара! Це вбиває наповал.

А діду чи бабі треба купити ліків в аптеці. Ліки дорожчають з тією ж швидкістю, що й валюта, і ті що українського виробництва теж. Діда з бабкою це також бісить.. А відсутність можливості купити ліки вбиває їх наповал, в прямому сенсі слова :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...