Перейти до змісту

Скільки днів Ви зможете прожити на 100 долапів


HWman

  

147 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ще написати де прожити? в Україні, в селі чи в місті. Якщо в селі то такий стан речей, що там і так на гроші не надіяться, бо їх там нема. Якщо в місті, то

половина теж не надіється на гроші бо харчуються з села.

А якщо проживання і харчі купувати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! То максимум 2-3 тижні. Оренда житла+харчі+проїзд+купити нові тапки, щоб хоча би ноги обути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Народ, ви трохи не в ту сторону дивитеся.

Підняти ціну на яйця, молоко, сметану, тощо аргументуючи це підняттям ціни на проїзд чи цінами на ліки - зрозуміло!!!

Але не курсом долара.

(Зазвичай, на проїзд такі люди мають пільги, їздять за рахунок держави. Читай нахаляву) Як в дизелі приміському, так і у маршрутках. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З заголовку теми можна зробити висновок що ми отримуємо зп в доларах і також тратимо долари, схаменіться. Ми живемо в Україні, офіційна валюта гривня. Ви купляєте продукти за гривню і т.д. За останні 3 місяці невже ви перестали купляти хліб, цукор, шоколадки, муку накприклад? Чи стали купляти їх менше?

Єдине що відпочити за кордон тепер якось не прикольно, а так в середині країні мені здається не так то вже і змінилося щось. Всі їздять на машинах і маршрутках, вдягаються, ходять по кафешкам - гляньте як по вечорам все забито. Як жили на 1200 раніше так і далі люди живуть. (1200 - це до прикладу)

Це все йде з запізненням в 3 місяці) от через 3 все буде видно)

ми залежимо від долара аж бігом.

Виріс долар - вирос бензин.

Виріс бензин - виросла ціна на продукти (доставка).

Виріс долар - виросли ціни на шмотки і деякі продукти.

Бісить коли дід чи бабка з села підіймають ціни на домашні яблука чи яйця, обумовлюючи це зростанням долара! Це вбиває наповал.

Виріс бензин - виросла ціна на продукти (доставка). Самі відповіли на своє зауваження. Людям з села потрібно якось на ринок добиратись.

але доля собівартосі доставки в ціні не 300% а лише декілька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю зарплату 3000 грн, по курсу 8 я жив не погано та й зараз не бідую, ціни не піднялися в 4 рази, а максимум в 2 рази на деякі товари, а в середньому 30-50%.

ми залежимо від долара аж бігом.

Виріс долар - вирос бензин.

Виріс бензин - виросла ціна на продукти (доставка).

Виріс долар - виросли ціни на шмотки і деякі продукти.

Бісить коли дід чи бабка з села підіймають ціни на домашні яблука чи яйця, обумовлюючи це зростанням долара! Це вбиває наповал.

А бабка раніше продала 10 яєць і купила хліба, а зараз вже не так виходить, ос і піднімає ціну...Звісно приклад "грубий", але так воно і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сто баксів, принаймні зараз, це 2.8-3 кілогривні.

Комунальні (2-3 кімнати без автономного опалення) - тисяча. Кіло м'яса - 50, хліб 5-6, йайала 10-12 за десяток. Бульбу не згадаю.

Без нового одягу і серйозних болячок цілком можна прожити місяць. Розписати щоденне меню і затаритись оптом - можливо навіть два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В селі фізично здоровій людині можна взагалі без баксів обходитись. :)

Ну-ну... Зараз весна на носі... Соляра - $, гербіциди і тд тп тоже $, бл*** та даже ціна звичайного курчати і то прив'язана до того $ бо яйця всі з закордону закуповують.... Та таких прикладів безліч... Так, що я б такого не говорив... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

експеримент киянина по мінімалці без оплати комунальних послуг

Как я месяц жил на 1218 грн

Я решил проверить на себе, как живется на минимальную украинскую зарплату

Минимальная #зарплата в Украине составляет 1218 грн. Мне всегда казалось, что прожить на такие деньги в Киеве практически невозможно — и я решил проверить это на себе. Весь октябрь я жил на украинскую минималку в самом дорогом городе страны.

1218 грн — это 227 батонов марки #Киев'ский нарезанный. Или 609 поездок на метро. 23 бутылки игристого вина украинского производителя. Около 40 % модели Пальто серое в клетку в магазине на #Крещатик'е. А еще это 39 грн 29 коп. в день на все.

Перед началом экспериментального месяца я периодически ловил себя на мысли, что меня ждет нечто чудовищное. Представлял, как буду высыпать в кастрюлю последние молекулы вермишели и есть ее на немытой тарелке в надежде, что на ней остались крупицы предыдущей трапезы. Меня пугало, что я не умею и не люблю готовить, ведь моя обычная схема при чувстве голода выглядела так: одеться и пойти в ближайшее кафе.

Впрочем, первая же закупка всерьез поспособствовала моему оптимизму: на 57 грн я заполучил внушительный пакет еды, включая несколько пачек ячневой и пшенной крупы, с десяток картофелин, яйца, вермишель, капусту, морковь и даже импровизированный десерт — яблоки. Примерно с таким меню я провел весь месяц. Вскоре оказалось, что раз в несколько дней я могу позволять себе мясо — килограмм куриных голеней стоил на рынке около 29 грн. Более того, я даже смог обновить свой гардероб. Чтобы проверить, можно ли одеваться, живя на минималку, я съездил на крупнейший столичный секонд-хенд. Это путешествие обошлось в 14 грн: два жетона на метро и отличный плащ за 10 грн.

Сложнее всего было обходиться без разнообразных снеков и фруктов, а также передвигаться по городу, который оказался просто заполонен уличной едой: человеку, отказавшемуся от привычного рациона, чрезвычайно мучительно ходить мимо всех этих бургерных и шаурмичных.

В итоге к концу месяца мне даже удалось сэкономить — от 1218 грн осталось 119. Теоретически, если бы я исключил абсолютно все необязательные траты, то мог бы накопить и на коммунальные услуги, оплатить которые я в результате смог лишь частично. В основном же деньги уходили на еду.

Телефонные разговоры обошлись в 70 грн. На #метро было потрачено 26 грн — я старался как можно больше ходить пешком. При этом никакие легальные развлечения мне были, по сути, недоступны. Билет в кино даже в день зрителя стоил практически как весь дневной бюджет, а покупка хорошей книги меня бы и вовсе обанкротила. Таким образом, все, что оставалось,— смотреть пиратские фильмы, слушать краденую музыку и перечитывать старые книги.

Неумение готовить блюда, алгоритм которых сложнее, чем “высыпать в кастрюлю, дать покипеть, а потом съесть”, всерьез повлияло на итог опыта: я похудел на 7 кг. Наложил отпечаток этот месяц не только на тело: я осознал, какие астрономические суммы трачу на абсолютно ненужные вещи и, кажется, сумел сохранить это понимание и после окончания месяца — до сих пор машинально отмечаю те места, где вижу какие‑либо дешевые продукты. Кроме того, теперь я окончательно уверился в том, что ценю пешеходный Киев гораздо больше, чем Киев пробок и задних сидений такси. Я так и не полюбил готовить, но понял, что если на кухне есть макароны или какой‑либо другой полуфабрикат, то это неспроста — буквально за 10 минут их можно легко превратить в еду.

В окрестностях не так много стран, где минимальная зарплата меньше, чем в Украине. Но есть, к примеру, Узбекистан с его €35. Для сравнения: самая высокая минималка в Европе у Люксембурга — €1921. Латыши не согласны работать дешевле, чем за €320. Самая же высокая минимальная зарплата в мире — у австралийцев, которые за наиболее низкооплачиваемую работу получают примерно €2000.

Разумеется, высокая минималка — еще не показатель финансовой успешности страны. В Грузии, к примеру, и вовсе отказались от этого понятия. Однако слишком многим в Украине приходится жить на столь символические деньги. Точнее, выживать. Поскольку даже при грамотной экономии рано или поздно накопится вал из счетов, которые невозможно будет оплатить. Регулярно пользоваться транспортом не получится. Болеть — очень нежелательно. Покупать подарки — проблематично. Если в доме ломается что‑то сложнее вешалки — дела плохи.

И хуже всего то, что для одного человека это эксперимент на месяц, а для множества людей — суровая реальность, которая длится годами.

Юрий Марченко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим обгрунтована відсутність "+" у флеймі?Чи тут не можуть народжуватися чудові ідеї чи теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що переважна бiльшicть товарiв - iмпорт. За iмпорт посередники розраховуються валютою (долар/евро). Пропорцiйно до курсу ростуть i цiни. А зарплати практично не пiдвищуються. Якщо, примiром, на 1 телефон цiною $250 (2000грн при курсi 8) вам приходилось працювати, скажiмо, мiсяць, то тепер, при курсi $1=32грн такий телефон коштуе 8000. 4 мiсяцi роботи. Адже зарплату не поспiшають пiднiмати.

Ціни ростуть не пропорційно. Наприклад, по деякій групі імпортних товарів, з якою маю справу дуже тісно, ціни за півтора року зросли на даний момент майже в 3 рази (2,8-2,9), а долар зріс рівно в 4 рази. Середній чек з Майдана зріс взагалі лише в півтора рази. Хліб - приблизно в 2 рази. Де тут пропорційність? Все залежить від того, який відсоток видатків в посередника (виробника) жорстко прив'язаний до курсу, і який нежорстко. Наприклад, хліб: видатки: сталі - зп працівникам, податки, оренда; непрямо залежні від курсу - витрати за газ для печей, опалення, освітлення, сировина вітчизняного походження (борошно); прямо залежні від курсу - витрати на логістику (пальне, запчастини іноземних виробників), сировина імпортного походження (покращувачі, розпушувачі, наповнювачі і інша хімія). Не берусь судити скільки відсотків з кожної категорії закладено в собівартість, вірніше у вартість на полиці магазину, але те що хліб подорожчав лише в 2 рази говорить саме за себе.

Вартість повністю імпортних товарів, яким не створюють доданої вартості за гривню, залежать від курсу на понад 90%, залежно від того чи стала зп працівників, оренда, податки і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим обгрунтована відсутність "+" у флеймі?Чи тут не можуть народжуватися чудові ідеї чи теми?

Та тому що це ФЛЕЙМ. Тут може народжуватись безкарний флуд)))))) Але у Вас і в стандартній темі + відсутній - Ви не

Power users, це так,у вигляді консультації))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При теперішньому курсу тема не актуальна, на 100доларів можна прожити це середня зарплата, краще запитайте як прожити на мінімальну зарплату чи на пенсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим обгрунтована відсутність "+" у флеймі?Чи тут не можуть народжуватися чудові ідеї чи теми?

Та тому що це ФЛЕЙМ. Тут може народжуватись безкарний флуд)))))) Але у Вас і в стандартній темі + відсутній - Ви не

Power users, це так,у вигляді консультації))))

Плюсувати я можу, а от мінусувати дійсно поки ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну... Зараз весна на носі... Соляра - $, гербіциди і тд тп тоже $, бл*** та даже ціна звичайного курчати і то прив'язана до того $ бо яйця всі з закордону закуповують.... Та таких прикладів безліч... Так, що я б такого не говорив... ІМХО

Багато хто має коня, а не трактора. Гербіциди також не всі використовують. А мої родичі з села про яйця з-за кордону навіть і не чули.

Зараз в селах коней мало, багато хто купив тракторець, хто більший хто менший. Так простіше з орав поле, тракторець в гараж, а коняку, кожен день і не раз кормити треба щей біля неї скільки роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну... Зараз весна на носі... Соляра - $, гербіциди і тд тп тоже $, бл*** та даже ціна звичайного курчати і то прив'язана до того $ бо яйця всі з закордону закуповують.... Та таких прикладів безліч... Так, що я б такого не говорив... ІМХО

Багато хто має коня, а не трактора. Гербіциди також не всі використовують. А мої родичі з села про яйця з-за кордону навіть і не чули.

Зараз в селах коней мало, багато хто купив тракторець, хто більший хто менший. Так простіше з орав поле, тракторець в гараж, а коняку, кожен день і не раз кормити треба щей біля неї скільки роботи.

ага з теперішніми цінами на пальне і запчастини прийдеться знову на коня пересідати+ з трактора ковбасу не зробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну... Зараз весна на носі... Соляра - $, гербіциди і тд тп тоже $, бл*** та даже ціна звичайного курчати і то прив'язана до того $ бо яйця всі з закордону закуповують.... Та таких прикладів безліч... Так, що я б такого не говорив... ІМХО

Багато хто має коня, а не трактора. Гербіциди також не всі використовують. А мої родичі з села про яйця з-за кордону навіть і не чули.

Зараз в селах коней мало, багато хто купив тракторець, хто більший хто менший. Так простіше з орав поле, тракторець в гараж, а коняку, кожен день і не раз кормити треба щей біля неї скільки роботи.

Це Ваша думка. А реалії такі що коней не менше ніж тих самих тракторців. При ціні пального 24 грн за літр дуже багато буде продажів техніки.

По темі

На 100 доларів при плаваючому курсі (зрану долар був 31,00 а зараз 33,20) я особисто проживу. Частину харчів беру в селі інше в магазині. По місту пересуваюсь велосипедом. Не ходжу по барам, клубам, ПорнСіті і т.п. Зараз не час займатись фігньою, а треба складний період пережити, чи то перетерпіти.

Але саме пічально те, що рік тому моя зарплата в доларах була в 3,5 рази більше ніж зараз, в тих же доларах. Гривня перетворюється в купон яким можна було клеїти шпалери ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше на місяць жили сімєю на 300 дол, потім на 200, тепер уже на 100....

в гривнях сума незмінна

аналогічна ситуація ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Ваша думка.

Це не моя думка, а реальний стан речей, доводиться бувати в селі.

Заробітня плата не росте, як долар, а стоїть на місці, тому на чомусь доводиться економити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...