Перейти до змісту

заправки


Maxemilian

Рекомендовані повідомлення

народ, підкажіть, будь ласка, як можна написати скаргу на ту чи іншу автозаправку в інтернеті, чи є сайт чи електронка у спілці прав захисту споживачів? Чесно кажучи достала ситуація, коли запрвляєш авто, а вони щоразу не доливають 15-30 копійок. Звичайно справа не в тих копійках, а у відчутті, коли ти покидаєш заправку, відчуваєш себе м'яко кажучи лохом. Я кілька разів підходив і запитував у операторів, мовляв що за хня, кажуть так програма налаштована. Проте тільки міняється інший оператор, зразу ж на табло (не оператора),а заправки висвічується рівно та сума, яка була внесена в касу.

Буду вдячний за відповідь. Так чи інакше буду жучити тих вилупків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію "копійка - гривню береже", але заморочуватись над втратою 15-30 копійок? Ви ж не кожен день заправляєтесь, а навіть якщо й так, 30 копійок....

Діло - ваше,але порахуйте втрачений час на скагри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дискретність відпуску пального на рукав ПРК 10 грам. При ціні 20,00грн за літр = 20 коп. Тобто, максимальний "недолив" (якщо замовляєте за гроші) - 19 коп. Тому, рекомендую робити замовлення на літри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-30?! :_09: ну 2-3 бувало, але стільки! ні разу... Maxemilian, де ж ти так заправляєшся? Засвіти ж вже хоч тут тих "злодюг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для топікстартера попробуйте змінити АЗС! І ще вкажіть ту "вумну" АЗС! Особисто я вже майже 6 років заправляюсь на ОККО! Сервіс на місці! А с остані дві заправкі зробив на Шелі! Якістю дуже задоволений!!! Компютер показав на 0.6л/100км менший розхід пального в порівняні з ОККО! Це при пробізі приблизно в 500км. Пока буду заправлятись на ШЕЛІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що на заправках не доливають це факт!

Проста арифметика - в мене бак 55 л. (по книжці), при загорянні лампочки приблизно в бакові лишається 7 літрів (по книжці), одразу їду на запрвку ОККО на конякіна, і мені заливають 52,66 л. в бак.

Правда я просив до кінця - але ж кінець не на 4 літри я думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що на заправках не доливають це факт!

Проста арифметика - в мене бак 55 л. (по книжці), при загорянні лампочки приблизно в бакові лишається 7 літрів (по книжці), одразу їду на запрвку ОККО на конякіна, і мені заливають 52,66 л. в бак.

Правда я просив до кінця - але ж кінець не на 4 літри я думаю

від моменту першого відстрілу пістолету до заливки під горло ще півтори-дві літри може влізти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що на заправках не доливають це факт!

Проста арифметика - в мене бак 55 л. (по книжці), при загорянні лампочки приблизно в бакові лишається 7 літрів (по книжці), одразу їду на запрвку ОККО на конякіна, і мені заливають 52,66 л. в бак.

Правда я просив до кінця - але ж кінець не на 4 літри я думаю

від моменту першого відстрілу пістолету до заливки під горло ще півтори-дві літри може влізти

Так однозначно неможна говорити бо в кожному авто по різному! В одному авто 1-2л а у іншому навіть до 10л Це залежить від багатьох чинників! Наприклад від вентиляції баку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розраховуюся на АЗС карткою, доливають до копієчки ;)

доречі да, мене знайомий заправляв пару разів (розрахунок карточкою), то на колонці навіть на 1 копійку більше було, а за готівку, на тих же заправках завжди мінус 10-30 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись на Окко була "так програма налаштована", (на 1-2 коп. недоливало) то на колонках лежали копійкі, по 1, по 2, такий ось гумор від лемків :)

Я з ними за інше воював - пістолети "роздовбані", поки добіжиш - воно вже виб'є, і тіче "по-соломинці", тисни на "курок" по новій. А я, як бувший метролог, знаю - в нештатних режимах прилад рахує так як йому вздумається (тобто на користь кишені заправника в наших реаліях). Потім з'явились кращі альтернативи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий в Дерно на Лукойлі заправив в 5 літрову каністру 4 літри. По лічильнику на заправці 4 літри, а в каністрі по поділках явно було видно, що там 3,6 літри. На АЗС сказали, що то каністра може бути роздута. Він приїхав додому, перелив в іншу канітсру і .... мабуть друга каністра теж роздута. 400 грам бензину таки не вистачало. А ви говорите про якісь копійки. Тут вже гривнями пахне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стабільно недоливають на 2-3-4 коп. Більше 4 коп. не було.

Для точності заправляйте не на суму, а на кількість літрів.

Актуально для теплой пори року - щоб не втрачати на рівному місці грами/літри, заправляйте зранку, поки пальне не нагрілося і не розширилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те шо не доливають на пару копійок , то нічого .Аби не розводили невідомо чим ...

Я вже збирався їхати на діагностику , бо якось не так робило авто , а коли заправився на іншій заправці зрозумів шо було не так ... І для себе вирішив -на БРСМ (на Глушець) ні колесом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що на заправках не доливають це факт!

Проста арифметика - в мене бак 55 л. (по книжці), при загорянні лампочки приблизно в бакові лишається 7 літрів (по книжці), одразу їду на запрвку ОККО на конякіна, і мені заливають 52,66 л. в бак.

Правда я просив до кінця - але ж кінець не на 4 літри я думаю

:_09: проста арифметика?! по вибиванню пістолета і по лампочці?! :0159: та твої підрахунки - як забор шнурівками міряти, а потім по лінійці переміряти і сумувати! Пістолет вибиває не від кількості літрів в твоєму баку, а від тиску палива в заправному шлангу. Трішки швидше заправляє, трішки інакше стоїть "пістолет" - і вже по інакшому виходить повітря з баку, в результаті раніше/пізніше вибиває "пістолет". Також це "вибивання" теж на різних заправних колонках може бути по-різному відрегульоване. А про такий "точний" вимірювальний прилад, як ЛАМПОЧКА! я взагалі мовчу...

знайшов по чому міряти :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім за відгуки. Думаю питання я вже вирішив.

Велике прохання для тих, хто зі мною не знайомий, не ТИкати мені. Думаю я собі не дозволив такого тону. А тепер коротко відповім:

1) А на гарячу лінію пробував дзвонити ? - так. Не допомогло, пішов іншим шляхом, думаю цього разу вийде!

2) Я розумію "копійка - гривню береже", але заморочуватись над втратою 15-30 копійок? Ви ж не кожен день заправляєтесь, а навіть якщо й так, 30 копійок....

Діло - ваше,але порахуйте втрачений час на скагри... - Ви праві, не став би заморочуватися, якби це був разовий випадок, проте він носить систематичний характер. Нема різниці скільки я разів заправляюся, я звик отримувати те, за що плачу! На рахунок часу, то в мене його достатньо.

3) ...Тобто, максимальний "недолив" (якщо замовляєте за гроші) - 19 коп. Тому, рекомендую робити замовлення на літри - Ви не повірите, але заправляю за гроші. Це вже не мої проблеми з їх максимальним "недоливом" - нехай налаштовують обладнання і не дурять людей.

4) 15-30?! :_09: ну 2-3 бувало, але стільки! ні разу... Maxemilian, де ж ти так заправляєшся? Засвіти ж вже хоч тут тих "злодюг" - Олас та Аветра. Стосовно вашого сарказму про "злодюг", не смішно. Стосовно звертання, читайте вище, ми з вами здається не знайомі!

Усім ще раз дякую! Зараз заправився, все чітко, аж дивно. Сказати чому? тому що свої права потрібно відстоювати, от і комплекс моїх заходів приніс бажаний результат. От правда не знаю чи надовго. Стукайте і вам відкриють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що на заправках не доливають це факт!

Проста арифметика - в мене бак 55 л. (по книжці), при загорянні лампочки приблизно в бакові лишається 7 літрів (по книжці), одразу їду на запрвку ОККО на конякіна, і мені заливають 52,66 л. в бак.

Правда я просив до кінця - але ж кінець не на 4 літри я думаю

:_09: проста арифметика?! по вибиванню пістолета і по лампочці?! :0159: та твої підрахунки - як забор шнурівками міряти, а потім по лінійці переміряти і сумувати! Пістолет вибиває не від кількості літрів в твоєму баку, а від тиску палива в заправному шлангу. Трішки швидше заправляє, трішки інакше стоїть "пістолет" - і вже по інакшому виходить повітря з баку, в результаті раніше/пізніше вибиває "пістолет". Також це "вибивання" теж на різних заправних колонках може бути по-різному відрегульоване. А про такий "точний" вимірювальний прилад, як ЛАМПОЧКА! я взагалі мовчу...

знайшов по чому міряти :) ...

Ти на заправці працюєш спєц, в мене не написано про вибивання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике прохання для тих, хто зі мною не знайомий, не ТИкати мені. Думаю я собі не дозволив такого тону.

А Ви, походу, тексту, на форумах новічьок?!?! І де ж то, ВИ, образу вдивилися??? Люди поради дають - а ВАМ гідність зачепило. Та заправляйтеся де хочте. І за скільки хочте, там тикати не будуть, ще й на ВИ назвуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви, походу, тексту, на форумах новічьок?!?! І де ж то, ВИ, образу вдивилися??? Люди поради дають - а ВАМ гідність зачепило. Та заправляйтеся де хочте. І за скільки хочте, там тикати не будуть, ще й на ВИ назвуть...

Не кіпішуй так, чи ти не бува новачком?

Велике прохання для тих, хто зі мною не знайомий, не ТИкати мені. Думаю я собі не дозволив такого тону.

Тут, на Борді, звертання на "ти" - норма, так що або звикай, або проходь повз. Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім за відгуки. Думаю питання я вже вирішив.

Велике прохання для тих, хто зі мною не знайомий, не ТИкати мені. Думаю я собі не дозволив такого тону. А тепер коротко відповім:

Чи не будете ВИ такі любязні поділитися ВАШИМИ методами.

Заздалегідь дякую ВАМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не повірите, але заправляю за гроші. Це вже не мої проблеми з їх максимальним "недоливом" - нехай налаштовують обладнання і не дурять людей.

В колонках є таке поняття як мінімальна доза, яка є сталою і залежить від можливостей обладнання а не налаштувань. При заправляння "на суму" а не на літри, якщо вартість "дози" не дозволяє заправити на потрібну суму, то система завжди буде недоливати оцю одну дозу, і налаштовано це так не для того щоб когось там надурити, а тому що крім готівки є ще й безготівковий розрахунок і там перелив на одну копійку вже може призвести до того що розрахуватись буде неможливо тому як грошей на картці буде недостатньо.

Тому або заправляйсь на літраж, або не лінуйся вимагати щоб тобі дали здачу тих декілька копійок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, ну а чого приоплаті карткою заправляли мені два рази на повну суму оплати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kayot, рівно на ту суму яку замовляв чи на декілька копійок менше? Якщо банківський термінал підключений до каси, то суму туди передає каса, і зніме рівно стільки скільки каса заправила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...