Перейти до змісту

заправки


Maxemilian

Рекомендовані повідомлення

Дякую усім за відгуки. Думаю питання я вже вирішив.

Велике прохання для тих, хто зі мною не знайомий, не ТИкати мені. Думаю я собі не дозволив такого тону. А тепер коротко відповім:

....

3) ...Тобто, максимальний "недолив" (якщо замовляєте за гроші) - 19 коп. Тому, рекомендую робити замовлення на літри - Ви не повірите, але заправляю за гроші. Це вже не мої проблеми з їх максимальним "недоливом" - нехай налаштовують обладнання і не дурять людей.

...

Ви космонавт?

Вище я Вам написав про дискретність датчика імпульсів. Так працюють 99% ПРК.

І ще: Ви не повірите, але якщо Вас схочуть "на..бати", то Ви не помітите, як Вам недоллють пару літрів, хоча на табло покаже, що налито повністю. А за пару копійок оператор не буде паритись.

П.С. відкрию ще одну страшну таємницю: дозу видачі пального можна регулювати дозатором ПРК. Законодавство дозволяє до 0,25% недоливу (а тут вже все залежить від жадібності начальника АЗС).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім за відгуки. Думаю питання я вже вирішив.

Велике прохання для тих, хто зі мною не знайомий, не ТИкати мені. Думаю я собі не дозволив такого тону. А тепер коротко відповім:

1) А на гарячу лінію пробував дзвонити ? - так. Не допомогло, пішов іншим шляхом, думаю цього разу вийде!

2) Я розумію "копійка - гривню береже", але заморочуватись над втратою 15-30 копійок? Ви ж не кожен день заправляєтесь, а навіть якщо й так, 30 копійок....

Діло - ваше,але порахуйте втрачений час на скагри... - Ви праві, не став би заморочуватися, якби це був разовий випадок, проте він носить систематичний характер. Нема різниці скільки я разів заправляюся, я звик отримувати те, за що плачу! На рахунок часу, то в мене його достатньо.

3) ...Тобто, максимальний "недолив" (якщо замовляєте за гроші) - 19 коп. Тому, рекомендую робити замовлення на літри - Ви не повірите, але заправляю за гроші. Це вже не мої проблеми з їх максимальним "недоливом" - нехай налаштовують обладнання і не дурять людей.

4) 15-30?! :_09: ну 2-3 бувало, але стільки! ні разу... Maxemilian, де ж ти так заправляєшся? Засвіти ж вже хоч тут тих "злодюг" - Олас та Аветра. Стосовно вашого сарказму про "злодюг", не смішно. Стосовно звертання, читайте вище, ми з вами здається не знайомі!

Усім ще раз дякую! Зараз заправився, все чітко, аж дивно. Сказати чому? тому що свої права потрібно відстоювати, от і комплекс моїх заходів приніс бажаний результат. От правда не знаю чи надовго. Стукайте і вам відкриють.

1. А, що якщо з ТОБОЮ хтось особисто незнайомий, то повинен до ТЕБЕ звертатися на "Ви"??? Це віртуальна реальність, тут не завжди працюють правила якоїсь моралі.

Я якщо тебе побачу в живу, не факт що звернуся на "Ви". І повір це не буде значити, що я тебе зневажаю, чи відношуся зверхньо. Просто як хто привик звертатися до людей в житті.

Я ось ну ніяк не можу вкурити тих людей які звертаються на "Ви" до своїх батьків чи близьких наприклад.

2. На яких заправках заправляєшся, тей й маєш. Я не спорю, як я йду в якусь столовку якогось заводу на обід, я хочу смачно поїсти, вони забов'язані нагодувати мене якісними продуктами. Але коли я хочу комфорту та якісного сервісу, з піднесення платіжного терміналу мені до столу (щоб розрахуватися) я йду в ресторан. ( я за це плачу звичайно більше). Так само і з Олас та Аветра vs ОККО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не повірите, але заправляю за гроші. Це вже не мої проблеми з їх максимальним "недоливом" - нехай налаштовують обладнання і не дурять людей.

В колонках є таке поняття як мінімальна доза, яка є сталою і залежить від можливостей обладнання а не налаштувань. При заправляння "на суму" а не на літри, якщо вартість "дози" не дозволяє заправити на потрібну суму, то система завжди буде недоливати оцю одну дозу, і налаштовано це так не для того щоб когось там надурити, а тому що крім готівки є ще й безготівковий розрахунок і там перелив на одну копійку вже може призвести до того що розрахуватись буде неможливо тому як грошей на картці буде недостатньо.

Тому або заправляйсь на літраж, або не лінуйся вимагати щоб тобі дали здачу тих декілька копійок.

Ну майже так ... Звичайно є поріг точності відпуску. Але при порозі 0.01л і вартості наприклад 17.99 за л при заправці на суму 200 грн можна подавати команду заправ 11.11 л = 199.868 грн = 199.87 або 11.12л = 200.048 грн = 200 грн 5 коп

І надалі це вже політика компанії по відношенню до клієнта: чи більше чи менше :)

І програмно немає проблем розділити безгрошові продажі по картам в меншу сторону а готівкові в більшу.

Просто я думаю то був нечистий на руку оператор. На серйозних АЗС щоденний бонус від таких "заокруглень" вимірюється сотнями гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kayot, рівно на ту суму яку замовляв чи на декілька копійок менше? Якщо банківський термінал підключений до каси, то суму туди передає каса, і зніме рівно стільки скільки каса заправила.

Що і куди підключено, я не знаю. Завжди заправляю на сумму, от тільки при готівці, то не доливають, при бн розрахунку, завжди все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. відкрию ще одну страшну таємницю: дозу видачі пального можна регулювати дозатором ПРК. Законодавство дозволяє до 0,25% недоливу (а тут вже все залежить від жадібності начальника АЗС).

Тобто 125 мл на 50 л? Я правильно порахував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...