Перейти до змісту

Рукоприкладство в гуртожитку інституту


Lembas

Рекомендовані повідомлення

Виникла така проблема: одна слабоумна студентка вирішила показати, що вона головна в кімнаті гуртожитку. І під час "сперечань" підняла руку на іншу студентку. Живуть в одній кімнаті, терпіти більше неможливо. Звертатись до керівництва гуртожитку марно. Прошу поради, як можна вирішити дану проблему? Звертатись до керівництва інституту, чи писати заяву в міліцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку - "поговорити" ... мож не зовсім "слабоумна"..

Якби можна було говорити, я б тут не писав :_02:

Говорити не виходить(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не виходить то в муліцію. але після міліції ситуація може ускладинитись і поговрити можуть ще покруче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто відселитись якось і все, бо якщо на стільки дурна (не буду стверджувати бо не знаю ситуації) то може зі злості що хочеш зробити, тому від таких треба подалі взагалі - на мою думк міліція такі справи не рішає, тому що це свідки куча гемора і так далі, максимум що скажуть то або мирову йдіть, або зобов'яжуть розселити і все.

Простіше піти до камєнди і попросити допомоги, ну дати їй там пару рублів за клопоти і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Устроить ей ад))) Мочить матрас, сцать в обувь, портить вещи. Не выдержит и сама свалит)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто відселитись якось і все, бо якщо на стільки дурна (не буду стверджувати бо не знаю ситуації) то може зі злості що хочеш зробити, тому від таких треба подалі взагалі - на мою думк міліція такі справи не рішає, тому що це свідки куча гемора і так далі, максимум що скажуть то або мирову йдіть, або зобов'яжуть розселити і все.

Простіше піти до камєнди і попросити допомоги, ну дати їй там пару рублів за клопоти і все.

Так, щодо міліції Ви праві, клопоту буде немало. І всерівно розселять)

Вже її "шоколадкою" пригощали, але "слабоумна" дала більшу "шоколадку", бо під час скандалу кілька разів казала, що можете йти жалітись до коменданши.

Устроить ей ад))) Мочить матрас, сцать в обувь, портить вещи. Не выдержит и сама свалит)))

Як варіант, але самий останній:) Не хочеться псувати собі нерви і гризтися. Та й совість не дозволяє відповідати таким чином. Не правильно це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А немає профорга, який рішає проблеми? В нас завжди був профорг, він завжди знав, як впливати, або розселяв. Якась студенська рада гуртожитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона каже комендантшу не боїться. дайте комендантші троха і вона порішає ту вумну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокинутись раніше, взяти в руку ніж побільше, встати біля ліжка і мовчки стояти, дивлячись на неї. Вигляд при цьому бажано зробити троха божевільний.

Коли прокинеться, сказати щось типу "От блін" і піти вдягатись. Можливо, доведеться повторити декілька разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, яка там в вас ситуація склалася, але потрібно один раз відповісти людині тим самим, з чим людина прийшла до тебе.... правда відповісти доходчиво, показати, що є сили справитись і відповісти достойно.... зазвичай проходить!!)) або як казали раніше, налякати сторонніми силами, які можуть захистити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо несвідома аналогічна ситуація))))

Нехай співмешканки самі розберуться: постраждала дасть відсіч агресору. Бо ніякі "санції" інших суб'єктів коаліції не вирішать суті ситуації, цивілізованим способом.

Вони лиш дадуть надію постраждалій стороні та підсилять усвідомлення безкарності іншої.

)) ну ви зрозуміли ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у мене випадок за часів служби в Радянській Арміїї, я ще був салагою, стояв на тумбочці ( був днювальним ), а один дід любив доколупуватись і пробивати фанеру ( бити у груди ). Одного разу я так спокійно йому кажу - Вночі, коли будеш спати а я в наряді, я тебе заріжу. Варто було на його рожу глянути ! З тих пір мене не зачіпав, навіть згодом здружились.

Іший момент - відлупив я ще одного старшого призову, але зробив це без свідків, і з цим товаришом появилась дружба.

Не всім, звісно, рило начовпеш, але якісь подібні дії треба показати. І, ще, якщо ніяк не виходить - схопити табуретку і навернути так, щоб встати не змогла. Галасу буде, що мусить керівництво якісь заходи прийняти.

Хоча спочатку напишіть заяву у міліцію, заяву прийняти повинні, якщо і будуть відмовляти. Напишіть заяву в деканат. Це буде ваше алібі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокинутись раніше, взяти в руку ніж побільше, встати біля ліжка і мовчки стояти, дивлячись на неї. Вигляд при цьому бажано зробити троха божевільний.

Коли прокинеться, сказати щось типу "От блін" і піти вдягатись. Можливо, доведеться повторити декілька разів.

Як не як, но такого точно не варто робити, якщо незнаєш людии на 100%. Подивись "Надзвичайні новини" і зрозумієш чому.

Найоптимальнішим варіантом вирішення даного конфлікту є компроміс.

Постарайтесь домовитись з дівчиною або з керівництвом гуртожитка. Наведіть чіткі аргументи, що і чому і як.

Забашляти - робочий метод, але я не схвалюю.

Бажаю успіхів у вирішенні проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, яка там в вас ситуація склалася, але потрібно один раз відповісти людині тим самим, з чим людина прийшла до тебе....

Я в свій час просто відселилась.

Правда двобій в нас був словесний, але на дуууже низькому і бридкому рівні.

Зараз мало не кращі подруги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не виходить домовитись потрібно зробити рокеровку з кимось з кімнати в кімнату тай усе! На крайняк заплатити коменданту щоб сам переселив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла така проблема: одна слабоумна студентка вирішила показати, що вона головна в кімнаті гуртожитку. І під час "сперечань" підняла руку на іншу студентку. Живуть в одній кімнаті, терпіти більше неможливо. Звертатись до керівництва гуртожитку марно. Прошу поради, як можна вирішити дану проблему? Звертатись до керівництва інституту, чи писати заяву в міліцію?

А Ви там яким боком?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона каже комендантшу не боїться. дайте комендантші троха і вона порішає ту вумну.

Поті коменда візьме від іншої сторони більше і так по колу.

Коменда має ЦЕ робити і так.

Хіба не її обовязок стежити за порядком в гуртожитку.

Зрештою кривдниці можна просто сказати, що її негідна поведінка буде висвітлена

на ,,Колючці ,, тут скажімо.

Має подіяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла така проблема: одна слабоумна студентка вирішила показати, що вона головна в кімнаті гуртожитку. І під час "сперечань" підняла руку на іншу студентку. Живуть в одній кімнаті, терпіти більше неможливо. Звертатись до керівництва гуртожитку марно. Прошу поради, як можна вирішити дану проблему? Звертатись до керівництва інституту, чи писати заяву в міліцію?

А Ви там яким боком?)))

Переживаю за знайому :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час чергового скандалу включаєте диктофон на мобілці і пишемо, або на камеру. Потім показуєте то коменданту і вимагаєте відселити неадекватку за порушення режиму проживання. Якщо комендант морозиться пригрозіть що підете до вищестоящих, не реагує - йдіть в деканат або до проректора який відповідає за гуртожитки. Також з аудіо/відеодоказами можна і в міліцію звернутись.

Влаштовувати партизанщину і робити дрібні капості не раджу, тому що можна самому ж в свою яму загриміти. Псування речей кривдниці може вилитись вам же відповідальністю за це. Зібрати про це докази - діло техніки. І потім будете вже ви у ролі звинуваченого.

Раджу добиватись виселення або відселення кривдниці спираючись на зібрані докази і показання свідків (якщо таких знайдете), а не виселятись самому (це крайній випадок). Такий результат дасть Вам статус переможниці в конфлікті і покаже що безкарно Вас ображати не можна. Бо якщо виселитесь ви, не факт, що над вами перестануть знущатись старі кривдники, або не почнуть нові. Ви повинні показати що ви не "жертва".

P.S. Це моя особиста думка, яка звичайно не претендує на істину в останній інстанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я поради, намочити матрац, насцяти і т.п., і виникає питання: "а як же ж жити за Божими законами, типу не нашкодь, не убий, підстав праву щоку?.."

Але з досвіду такі люди, як та сусідка, розуміють тільки перевагу в силі, як в тваринному світі, бо вони живуть не логічними, зваженими діями, а природними інстинктами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я поради, намочити матрац, насцяти і т.п., і виникає питання: "а як же ж жити за Божими законами, типу не нашкодь, не убий, підстав праву щоку?.."

Але з досвіду такі люди, як та сусідка, розуміють тільки перевагу в силі, як в тваринному світі, бо вони живуть не логічними, зваженими діями, а природними інстинктами.

Важко з цим не погодитись, але така "сусідка" може виявитись не тільки істотою яка спілкується з позиції сили, але і хитрим та підлим стервом і після першої ж спроби "вправити мізки" побіжить знімати побої, по дорозі ще два рази спеціально вдарившись у двері. А враховуючи, що такого роду конфлікти не проходять тихо, завжди знайдуться свідки які підтвердять, що кофлікт таки мав місце. Коротше кажучи все це може погано закінчитись. Тому не потрібно давати приводу повернути ситуацію проти Вас.

Або "вправляти мізки" подалі від людських очей, попердньо вивізши "сусідку" в багажнику авто в безкрайні полісські ліси помилуватися природою. На природі можна запропонувати лопоату і сказати: "Копай!". То я певно кіно передивився ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...