Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Більше схиляють до такої ж думки.

Коли виповнилось 25 років ходив у наш військомат за військовим квитком. Мене відправили на комісію - познаходив усіх необхідних лікарів по місту, це не був час призову, тому вони не були в одному місці. В результаті квитка так і не отримав, але мене декілька разів залишали з моєю особовою справою на одинці, тобто, я міг елементарно її забрати, вийти і ніхто б мені не зашкодив... Вже тоді мене лякала ця безбашна, недієва система.

То так, але виникли б тоді питання при отриманні довідки із військкомату
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

1. Яку довідку дають у військоматі? Ніколи ще не стикався з необхідністю отримувати довідки такого типу...

2. Питання до кого? У мене приписне з відмікою військомату на руках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше схиляють до такої ж думки.

Коли виповнилось 25 років ходив у наш військомат за військовим квитком. Мене відправили на комісію - познаходив усіх необхідних лікарів по місту, це не був час призову, тому вони не були в одному місці. В результаті квитка так і не отримав, але мене декілька разів залишали з моєю особовою справою на одинці, тобто, я міг елементарно її забрати, вийти і ніхто б мені не зашкодив... Вже тоді мене лякала ця безбашна, недієва система.

То так, але виникли б тоді питання при отриманні довідки із військкомату

Я в 2014 як міняв прописку узнав, що мене взагалі нема в списках і базах. Як так сталось не знають. Хоча квиток військовий вже був на руках. Щось там начудили ))) навіть думав, а не зря я пішов міняти прописку . Коли проходив комісії, а це було пару разів то завжди залишався з своїми доками оди на один, один раз навіть не тільки з своїми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, між іншим, уже також від когось чув, що документи про призовників зищувалися.

Не розумію для чого?

У разі оголошення ВІЙНИ, усе боєздатне населення піде воювати. І списки тих, хто йде - будуть "на ходу" складати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, толку знищувати списки, якщо їх можна відносно швидко оновити за допомогою наявних особових справ? А нищити особові справи - це мав би кожен воєнкомат горіти 21 лютого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще десь в двотисячних знайомий за коробку цукерок забрав свою справу з військомату і урочисто спалив

як знав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь після 16год. на львівські стояли машиною дії 2людини і людина у військовій формі. Машина була без ввімкнених маячків. Вручали повістки? Хто що чув/бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь після 16год. на львівські стояли машиною дії 2людини і людина у військовій формі. Машина була без ввімкнених маячків. Вручали повістки? Хто що чув/бачив?

декілька разів бачив, що з гайцями їздять хлопці в камуфляжі і наліпками Варта порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в неті була інфа, що в Закарпатській області виконнання 6-ої черги мобілізації - 10 % ... відповідно якась область повинна дати - 190 %, чи як ???

Цікаво, що в наші області... Але якщо виловлюють на старому ринку, то значить також не сильно все гладко йде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що в наші області...

лет_мі_гугл_фо_ю?

Щотижні в ОДА йдуть планьорки, в т.ч. і з питання перебігу мобілізації. Слідкуй за місцевими змі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що в наші області...

Сайт ОДА у допомогу! Щопонеділка розглядаються питання мобілізації і публікуються і навіть відео є.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в неті була інфа, що в Закарпатській області виконнання 6-ої черги мобілізації - 10 % ... відповідно якась область повинна дати - 190 %, чи як ??? Цікаво, що в наші області... Але якщо виловлюють на старому ринку, то значить також не сильно все гладко йде ...

та вже ж говорили - потріотизм потрохи вже здувся. Вже всіх доконали "пакращення". І люди просто кажуть, що я не хочу йти для того, щоб хтось на цьому заробляв мільйони.

Із офіційних джерел , всім відомо, йтимуть ті, хто навіть не служив. Підозрюю, що на стан здоров'я особливої уваги не будуть звертати. :( а потім присилатимуть тіла тих, хто навіть до полігону не доїхав...

А з НЕ офіційних - будуть гребти настільки всіх, що навіть тих, хто "сидів". Звісно, що в бій таких ніхто не пошле. Але окопи будуть рити. Зброї таким також не будуть давати. Питання, то нафіга таких призивати. Будуть тирити все, що погано лежить, а лежиить добре, то кластимуть погано і тиритимуть далі. ну і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозрюю, що на стан здоров'я особливої уваги не будуть звертати. :( а потім присилатимуть тіла тих, хто навіть до полігону не доїхав...

Саме тому не виникає жодного бажання ставати гарматним м"ясом, бо я, наприклад, зі своєю астмою навіть 50 метрів не пробіжу без інгалятора, а тому буду докладати всіх зусиль, щоб в оте так зване АТО не потрапити. І можете мене замінусувати - патріотизм то одне, але здоровий глузд то зовсім інше, і чогось здоровий глузд підказує мені, що користі з того, що мене мобілізують не буде ніякої, а от горя рідним добавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з НЕ офіційних - будуть гребти настільки всіх, що навіть тих, хто "сидів".

Тільки, якщо погашена судимість

Питання, то нафіга таких призивати. Будуть тирити все, що погано лежить, а лежиить добре, то кластимуть погано і тиритимуть далі. ну і т.д.

Ти б так категорично за всіх "таких" не казав, люди є різні. Тобто, тирять в нас не тількі ті хто сидів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому не виникає жодного бажання ставати гарматним м"ясом, бо я, наприклад, зі своєю астмою навіть 50 метрів не пробіжу без інгалятора, а тому буду докладати всіх зусиль, щоб в оте так зване АТО не потрапити. І можете мене замінусувати - патріотизм то одне, але здоровий глузд то зовсім інше, і чогось здоровий глузд підказує мені, що користі з того, що мене мобілізують не буде ніякої, а от горя рідним добавить.

Я тебе мінусувати не збираюся, більше скажу, ті, з ким я спілкувався, аналогічної думки. Хтось здоровий і нехоче й ти по причинам того, що 300 000 грн не замінять дітям батька. А жінці чоловіка.

А хтось хворий. Реально. По-справжньому.

А ще маю кілька знайомих вояк. Які відмазалися. І не хочуть туди йти.

Ти б так категорично за всіх "таких" не казав, люди є різні. Тобто, тирять в нас не тількі ті хто сидів.

Ти мене прекрасно зрозумів, але слова перекрутив. най буде так.

Я вів до того, що злочинців будуть брати.

І про "погашену" не "погашену" судимість. Суті не міняє факт лишається фактом - там був. все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В добровольчих підрозділах їх вже достатньо.

Їх скрізь достатньо. Он в ПС на закарпатті, кажуть їх там взагалі 80%, а то й більше.

Це просто для когось шанс.... зброю поімєть, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх скрізь достатньо. Он в ПС на закарпатті, кажуть їх там взагалі 80%, а то й більше.

Це просто для когось шанс.... зброю поімєть, і т.д.

Женік, а для когось шанс довести, що він такий самий патріот як всі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказував військовий з пердка. Він там в складі НГУ і були там хлопці з якогось добробата. каже хлопці не приховують що мали судимість. але каже вони нічого не бояться, валять в бій і пох їм все. так що не всі вони погані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женік, а для когось шанс довести, що він такий самий патріот як всі.

валять в бій і пох їм все. так що не всі вони погані.

а де я сказав, що всі "відсидівші" погані? Є цілком адекватні люди, які попали "туди" за прикрим збігом обставин. А є такі, яких звідти і випускати не варто було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому не виникає жодного бажання ставати гарматним м"ясом, бо я, наприклад, зі своєю астмою навіть 50 метрів не пробіжу без інгалятора, а тому буду докладати всіх зусиль, щоб в оте так зване АТО не потрапити. І можете мене замінусувати - патріотизм то одне, але здоровий глузд то зовсім інше, і чогось здоровий глузд підказує мені, що користі з того, що мене мобілізують не буде ніякої, а от горя рідним добавить.

Для кожного можна знайти застосування - не обов'язково Вас посилати в атаку з автоматом - бо це буде безглузда витрата державних грошей на допомогу у разі загибелі :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був час коли так тягнуло на схід і не витримав набрав номер мобілізаційний Азова. Банер висів біля собору. Зустрівся на другий день з Олександром і почали домовлятись про те, щоб їхати на схід.

Та виявилось, що перебір в них був. Каже почали повертати тих кого він на Київ відправляв. Не вистачало місця на тренувальних базах (а були вони тоді під Київом і в Запорізькій області в Бердянську) Марік тоді вони ще взяли чи тільки взяли.

У ВСУ в 51 принципово не йшов. Перед мною там друзі опинились в 51шій, то розповіді були про одне. Бухають як свині і нема нічого там робити. Так, що чекав своєї черги в Азов. Перезнайомився з хлопаками які також хотіли в Азов. Згодом я якось вже переварив і перестав рватись, а знайомі рванули в Айдар і ПС, а я залишився. Коли з'явилось місце то вже якось попустився і відмовився. Перегорів чи страшно з часом стало не пам'ятаю.

Згодом дав собі слово, що піду як прийде повістка. Тоді в голові була причина чому готовий йти на фронт. Воювати за батьківщину, народ, майбутнє.

А зараз ситуація стає така. Віра в гарне майбутнє зникає. Відчуття, що в мене її вкрали жиди по новому. Народ... а де мій народ. Воювати за тих хто в тилу і щоб потім якщо повернешся дай Бог живим розказували не рипайся і не качай права ти нічим не краще тих хто в тилу собі спокійно працював, відпочивав, кутив. Да ну нафіг такий народ.

Є одне батьківщина. Ще по цій причині напевно як отримую повістку піду. Хоча пісець як не хочу... Просто словами не передати як не хочу в те довбане АТО, але піду. Батько заявив прийде повістка піде в ПС. Хоча це людина в якого не малий бізнес і вже давно 50тку перейшов у літах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайти - можна! Але ніде не зустрічав інформації, що хтось шукає.

Є чимала кількість військових. Як діючих, так і у відставці. Чомусь в нас мобілізованих через кілька тижнів підготовки відправляють на схід, а кадрові військові лишаються в тилу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайти - можна! Але ніде не зустрічав інформації, що хтось шукає.

Є чимала кількість військових. Як діючих, так і у відставці. Чомусь в нас мобілізованих через кілька тижнів підготовки відправляють на схід, а кадрові військові лишаються в тилу.

мабуть вони попалили свої особові справи :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще по цій причині напевно як отримую повістку піду. Хоча пісець як не хочу... Просто словами не передати як не хочу в те довбане АТО, але піду.
Тако: без образ, без підколок, без усіх наших попередніх перепалок... Рахуй що говорить тобі просто людина з вулиці: повір, прийде повістка і тоді не підеш, знайдуться ігнші "відмазки".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є цілком адекватні люди, які попали "туди" за прикрим збігом обставин.

Колись давно, коли я возив одному товаришу передачки на цумань, то в розмові з якимось майором чи капітаном (вже не згадаю) не випадково проговорив фразу: "Тут взагалі сидять всі випадково і не винні. З їх слів". Так той заулибався і ледь руку не поліз жати.... Я до того, що куйня це - "прикрий збіг обставин".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...