Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, jack74 сказано:

Ти точно ним користуєшся?

так заходити треба не прямо, а як Ви заходите у вк, обходячи блокування. Я користуюсь хромівським розширенням, на яке він сам же і матюкається, але поки виходить. Я зайшла на вк, потім на ц.укр, все перенеслось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
15 хвилин тому, SunSeth сказано:

У ФБ два види види стрічки - найпопулярніше і найновіше. Деякі думають, що вони розумніші за ФБ і їм то не торт і "дико незручно", потім починаєш звикати і розуміти, що там не олені сидять і свою з/п отримують не даремно.

я вкурсі про два види стрічок.... це не має ніякого відношення до того про що я написав )

Більше того, там можна самому створювати інливідуальні стрічки... з обраними друзями чи групами і тд... я все це знаю.. та все це танці з бубном і проблеми того що фб показує ТЕ що лайкають інші не вирішує... нажаль...

ну да лан...

до всього модна звикнути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Чи цей сайт - то проіскі Путіна?

ну не знаю. Мережа створена давно, була не дуже популярна. Потім заборона, от вона і актуалізувалась. Я особисто більш люблю на форумах тусуватись. Мережі більше для справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Pavelix сказано:

до всього модна звикнути...

а я не люблю фб і там не сиджу зовсім. Він якийсь нервовий. Купа інфи і все моргає і чіпляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oberegy сказано:

а я не люблю фб і там не сиджу зовсім. Він якийсь нервовий. Купа інфи і все моргає і чіпляється.

ну я цілком згідний))) сам такий... але обставини заставили.. ) і вас заставлять як загнеться ця псевдносоцмережа)) по причині непопулярності й немасовості... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Pavelix сказано:

але обставини заставили.. ) і вас заставлять як загнеться ця псевдносоцмережа))

побачимо, звісно. Я зараз активно сиджу в Твіттері. Він і для справи хороший, і для спілкування. Стрічка проста як двері, мінімум тексту. Мінімум моргання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Oberegy said:

Він якийсь нервовий. Купа інфи і все моргає і чіпляється.

ну, на що підписались і хто ваші друзі, сам по собі ФБ не моргає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SunSeth сказано:

ну, на що підписались і хто ваші друзі, сам по собі ФБ не моргає

ще й як моргає. Вічно чіпляється як не з пошуком друзів, то з якимись ювілеями. Ви з... друзі 1 рік! і картинка на пів-екрану. Нафік? там ще повно такого. Чесно, влізла туди, щоб продавати вироби свої і розкручувати сайт. Ну його, перехотіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oberegy сказано:

ще й як моргає. Вічно чіпляється як не з пошуком друзів, то з якимись ювілеями. Ви з... друзі 1 рік! і картинка на пів-екрану. Нафік?

А ще бісить, що будь-хто може додати тебе у свою групу без твоєї згоди (правда, після відписки тебе повторно у цю ж групу вже не включать, хоч це радує).  Відкриваю одного дня мордокнигу, і виявляється, я підписаний на групи: "Путин - наш великий президент", "Дорогая моя столица, золотая моя Москва", "Энергетическая мощь России", і ще пару аналогічної тематики. Так що не тільки у VK i OK лайно крутиться, на FB його теж вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз. якщо щось лайкнути, то інвайти (запрошення) приходять, але ще в жодну групу без моєї згоди жодного разу не включили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Serpent said:

А ще бісить, що будь-хто може додати тебе у свою групу без твоєї згоди (правда, після відписки тебе повторно у цю ж групу вже не включать, хоч це радує).  Відкриваю одного дня мордокнигу, і виявляється, я підписаний на групи: "Путин - наш великий президент", "Дорогая моя столица, золотая моя Москва", "Энергетическая мощь России", і ще пару аналогічної тематики. Так що не тільки у VK i OK лайно крутиться, на FB його теж вистачає.

Ти ж не сам в ті групи потрапив, тебе твої "друзі" додають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AnimaNoir сказано:

Не зручний. Не можна слухати музику. Багато лишнього. Список можна продовжувати довго.

можна.

гугл знає все

а це до речі, розробка українця

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

 

Та багато чим

1. Незвичний, а від того незручний. Я б навіть сказав "непослов'янськомудружній" інтерфейс :)

2. Нема халявної музики (чи є?)

3. Нема ігор (да, багатьом, виявляється, треба десь грядочки тримати)

4. Відео з ФБ - на форуми толком не вставляється; щоб знайти потрібне відео на ФБ - навіть не знаю як...

 

Короче, то не то. ФБ - це твоя візитка, твій месседжер, твій "публічний щоденник", а ВК і ОК - це вже цілий комплекс "життя"

 

1. незручний лише тому що не звичний, я звик, хоча користуюсь вкрай мало

2. ну якщо ми йдем в гейропу, то треба попрощатися з піратською творчістю. Тай так хватає сайтів для прослуховування музики та радіо

3. аналогічно. Є купа сайтів.

4. я уже забув коли востаннє бачив вставлене відео з ВК, ютуб рулить

 

Короче життя повинно бути справжнім, а не віртуальним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, rl72 сказано:

але ще в жодну групу без моєї згоди жодного разу не включили

мене включили і не раз. Приходять такі повідомлення час від часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, flashmax said:

3. Нема ігор (да, багатьом, виявляється, треба десь грядочки тримати)

А шукати пробували? Я колись навіть у Dead Trigger та Shadowgun із ФБ шпілив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, SunSeth сказано:

А шукати пробували? Я колись навіть у Dead Trigger та Shadowgun із ФБ шпілив.

уважніше цитуйте, я цього не писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, flashmax сказал:

 

2. ну якщо ми йдем в гейропу, то треба попрощатися з піратською творчістю. Тай так хватає сайтів для прослуховування музики та радіо

 

Справді? Наприклад? Після закриття слухаю музику на ютубі, або скачую дискографії. На рахунок покупки, особисто я не готовий купувати музику за 1-2 долара за трек.

Я вже не памятаю коли в стімі останній раз щось купував з таким курсом, а ви про музику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AnimaNoir сказал:

Справді? Наприклад? Після закриття слухаю музику на ютубі, або скачую дискографії. На рахунок покупки, особисто я не готовий купувати музику за 1-2 долара за трек.

Я вже не памятаю коли в стімі останній раз щось купував з таким курсом, а ви про музику...

Справді? ну торенти ще ніхто не відміняв, качайте цілими альбомами чи збірками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте, мені особисто не важливо є доступ до Вк чи ОК, яндекс картів і т.д. - без цього можна прожити, але я особисто проти бездумних, категоричних обмежень моєї свободи, у тому числі і на російські ресурси. я маю розум і сам визначаю що мені і як робити і де та що писати чи використовувати доступні ресурси. але якщо взяти по правді - то влада проявила себе як маленьке дитятко - закрило руцями оченята і ніби й страхи пропали, ніби то стало безпечніше та легше. дурня це все і все це від дебільності та неспроможності протиставити щось реально серйозне у боротьбі за керування думками мас. 

на мою думку, усі перечисленні у законі фірми, що папали під обмеження та заборони взяті разом і поруч не стоять із тими проблемами, що приніс нам уряд Яценюка, Гройсмана, конкретно Гонтарєва і сам президент.  забороняти соціальні мережі, хоч і підконтрольні  ФСБ - це теж саме, що забороняти ножі, бо ними було зроблено багато вбивств, але ж можна використовувати це все і у правильному руслі - хліб із  салом нарізати, виріб якийсь зробити.

Ще років десять тому, патріоти вели виважену, основану на фактах боротьбу за свідомість  вати, як з України так і з інших країн, з початком ВІЙНИ ( а це у нас лише так назвати можна) ця боротьба, для деяких моїх онлайн друзів стала символом перемоги, ідеєю фікс - довести і показати свою правду, реальну, а не ту, яку показують їм.   президент забрав цю можливість у них, бо сам нічого не хоче міняти. 

подібного роду дії треба було робити ще у 2014, коли починалась валютна війна, і вже тоді, банкам із російським капіталом та капіталом сепаратистів треба було заборони валютні операції. але кишка тонка, або, скоріше за все, була своя вигода і ми її побачили.  народу закрикають доступ, читай ковток свободи, а самі шикують у цей час. 

 

усі ці заборони - це фікція, велике відведення  уваги від реальних проблем, економічних, соціальних,  політичних і буде прикро, якщо ми прогавимо час для об'єднання проти єдиного ворога, а президент та уряд доведе народ до реальної громадянської війни народу проти депутатів, міністрів, чиновників та їхніх багатих родичів.

сумно...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dim@ сказано:

Хоча мені на все це поф. Єдине, за чим жалко, це Кінопоіск. Все таки найкращий сайт про кіно і завжди зорієнтувався за оцінками на цьому сайті.

Особливо там адекватні оцінки коли йдеться про вєлічіє зайвохромосомних :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Dim@ сказано:

Так воно і є. Хто розумний, той і так цим всім не користувався. А хто дурний - для того є і в фейсбуку море пропаганди, та й тисячі інших сайтів. Це просто відволікання уваги імітацією боротьби. Так само як відкриття справи проти Берії і Сталіна. Це все такий маразм. 

Хоча мені на все це поф. Єдине, за чим жалко, це Кінопоіск. Все таки найкращий сайт про кіно і завжди зорієнтувався за оцінками на цьому сайті.

питання не у тому  - користувався чи ні, а у тому, що як користуєшся. знаб як мінімум  трьох людей з РФ, котрі після  моїх та пояснень друзів  деяких моментів стали по іншому дивитись на Україну та РФ і став більше задуватись над тим, що їм кажуть/покзаують, що було і що може бути. і на мою особисту думку це був початок, маленька перемога над ватною пропагандою. але ж уряду простіше закрити все підряд і ніби то нічого не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, case_l сказал:

Особливо там адекватні оцінки коли йдеться про вєлічіє зайвохромосомних :D

Для оцінки рашкінських фільмів є BadComedian :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, madkot сказано:

на мою думку, усі перечисленні у законі фірми, що папали під обмеження та заборони взяті разом і поруч не стоять із тими проблемами, що приніс нам уряд Яценюка, Гройсмана, конкретно Гонтарєва і сам президент.  забороняти соціальні мережі, хоч і підконтрольні  ФСБ - це теж саме, що забороняти ножі, бо ними було зроблено багато вбивств, але ж можна використовувати це все і у правильному руслі - хліб із  салом нарізати, виріб якийсь зробити.

Трамп мог победить благодаря Big Data и новому методу анализа избирателей – Das Magazin

Цитувати

Политтехнологи использовали метод, разработанный польским психологом, который позволяет определять личность людей на основе поведения в социальных сетях.
Компания использует метод анализа поведения пользователей социальных сетей, который разработал польский психолог и эксперт психометрии Михал Козинский. Процесс, который он разработал, довольно простой. Сначала люди проходят онлайн-тест, благодаря которому можно определить личные ценности. Затем проводится оценка поведения в Facebook, "лайков", а также пол и место проживания. Козинський утверждает, что на основе 68 "лайков" в социальной сети можно определить цвет кожи человека с вероятностью 95%, его сексуальную ориентацию с вероятностью 88%, а главное - какую из политических партий она поддерживает. Модель оказалась настолько удачной, что удавалось даже предвидеть, как тот или иной человек ответит на поставленные вопросы. В начале 2014 года, к Козинскому обратился ассистент профессора по имени Александр Коган, у которого был заказ от определенной компании, которую он не хотел называть. Речь шла о том, чтобы с помощью метода Козинского проанализировать психометрию 10 миллионов американских пользователей Facebook. Впоследствии, польский ученый узнал, какая компания была заказчиком анализа. Это была фирма SCL, которая занимается управлением предвыборных кампаний, предлагая клиентам маркетинг на основе психологии и логики. Фактически фирма пыталась влиять на результаты голосований.
Cambridge Analytica также использует различные IQ-тесты и небольшие программы в интернете, чтобы получить "лайки" от пользователей Facebook, которые они ставят сознательно. Опираясь на выводы такого исследования, команда Трампа обращалась к американцам не с обобщенными политическими посланиями, а с такими, которые бы максимально соответствовали настроениям каждого конкретного избирателя.
В день третьих теледебатов между Трампом и Клинтон команда Трампа отправила в социальные сети 175 тысяч различных вариантов посланий. Они отличались мелкими деталями, чтобы максимально точно психологически подстроиться под конкретных пользователей. "Таким образом, мы можем дотянуться до нужных сел, кварталов или домов, даже до конкретных людей", - хвастался Никс. Была также запущена кампания в социальных сетях, нацелена на то, чтобы сдержать избирателей Хиллари Клинтон. Например, в квартале Маленький Гаити в Майами распространялась информация о том, что "Фонд Клинтон" отказался принимать участие в ликвидации последствий землетрясения на Гаити. Таким образом, жителей убеждали не голосовать за кандидата-демократа.

Це не вигадки - більшістю людей можна маніпулювати а соціальні мережі інструмент для цього. І коли порівнювати із ножем то він на жаль не в наших руках, щоб ним хліб нарізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sergkots сказано:

Трамп мог победить благодаря Big Data и новому методу анализа избирателей – Das Magazin

Це не вигадки - більшістю людей можна маніпулювати а соціальні мережі інструмент для цього. І коли порівнювати із ножем то він на жаль не в наших руках, щоб ним хліб нарізати.

 

приймати ту чи іншу інформацію за правду хто вирішую - ти чи ФСБ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, madkot сказано:

 

приймати ту чи іншу інформацію за правду хто вирішую - ти чи ФСБ? 

90% людей піддаються впливу. Не за раз чи два, але тонко маніпулювати можуть. Коли на очі постійно буде потрапляти інформація певної тематики - підсвідомість спрацює незалежно від нашого бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...