Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

41 хвилин тому, iiron сказано:

Президент України Петро Порошенко скуштував за щічку.

 

а ти ніяк не можеш відмовитися від кацапського яух за своєю щічкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 годин тому, rl72 сказано:

 

а ти ніяк не можеш відмовитися від кацапського яух за своєю щічкою

З тим як вам втикають в кожен отвір свої свідомі ніякий кацапський йух не зрівняється.Так що розслабтесь і отримуйте задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з твоєї жовчі, тобі російським  так "навтикали", що український зі свистом пролітає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

 

On 29.05.2017 at 15:24, jack74 сказано:

на тему українських альтернативних соцмереж... Колись вже була одна мертвонародженна weonline.org.ua

Потім типу створювали ще одну - ДРУЗІ (був druzi.org.ua, а тепер druzi.life)

Тепер он ще одну анонсують:

Замінити ВКонтакте: Канадці створюють соцмережу UkrainiansОсь її адреса ukrainians.co

і ще одні вже наробили... як коти на глині... 

Розробники соціальної мережі для українців Ukrainians припиняють роботу над проектом

Про це на своїй сторінці у Facebook написала співзасновник соцмережі Олександра Струмчинська

Цитувати

4 вересня

Привіт усім користувачам Ukrainians. 
Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. 
Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту.
Ситуація така - мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту - керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне .
Досягнуто було багато - і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам
Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять.

Зате зібрали базу на 400тис. юзерів

 

On 09.06.2017 at 20:21, fenmix сказано:

Чекаю ще українські

Чергова:

В Україні з'явилася нова соціальна мережа

Цитувати

В Україні з'явилася нова соціальна мережа, яка має назву Woolik.
Про це повідомили розробники проекту"Місія Woolik - створити в Україні сучасну, естетично приємну, швидку і зручну соцмережу для ефективної комунікації між людьми", - йдеться у повідомленні соцмережі. 
Над створенням мережі працювали розробники з різних країн. Розробка соціальної мережі зайняла більше півроку. 
Базова мова проекту - українська. Також доступні англійська і російська мови. На стадії тестування - польська мова, а незабаром з'явиться і німецька.

im-woolik.jpg
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось ні німці, ні британці, ні шведи своїх соцмереж не клепають, тільки американці, кацапи, китайці і українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, SunSeth сказано:

Чогось ні німці, ні британці, ні шведи своїх соцмереж не клепають, тільки американці, кацапи, китайці і українці.

... і ТЕПЕР українці :) Але не клепають, а так... пнуться, а в...сь не виходить. Бо це інтернет, тут нема ні кордонів, ні патріотів штучних кордонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова клепалка! :D "ми продемонструємо цілому світу", сезон 2, серія 1

Цитувати

Олександра Струмчинська

 

Всім привіт!
Декілька днів тому я оголосила про припинення розробки національної соціальної мережі Ukrainians. Ця новина сколихнула українців і викликала широке обговорення в засобах масової інформації та соціальних медіа.
1f609.pngТа не спішіть сумувати!1f609.png
Сьогодні, ми радістю оголошуємо про початок нової ери. Наша команда збирається змінити, хоча, ні - Наша команда змінює! саму суть поняття “соціальна мережа”. 
Останні століття, Українці завжди користувались чужим: чи то російським, чи американським...
Однак,... сьогодні ми з гордістю заявляємо про те, що у НАС Є СВОЄ! 
Саме в Україні з'явився Інноваційний продукт, який ми продемонструємо цілому світу. Вже у вересні розпочне роботу нова!, інноваційна соціальна мережа ЄСВОЄ ( http://esvoe.com/) , яка об'єднає не тільки українців, а також громадян інших держав.

Спойлер

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама назва "ЄСВОЄ" походу натякає на "узкій круг огранічєних людєй" :) а не на соц.мережу
От *блани... найняли б якого маркетолога в команду щоб таку хєрню не чудити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Соромітник сказал:

Сама назва "ЄСВОЄ" походу натякає на "узкій круг огранічєних людєй" :) а не на соц.мережу
От *блани... найняли б якого маркетолога в команду щоб таку хєрню не чудити

в Комфі наняли мабуть і що, родили двух недорозвинених їбл*нів, ізза яких там ніяка адекватна людина нічого купувати не буде, щоб не ассоціювати себе з таким :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, MANJAK11 said:

в Комфі наняли мабуть і що, родили двух недорозвинених їбл*нів, ізза яких там ніяка адекватна людина нічого купувати не буде, щоб не ассоціювати себе з таким :) 

Не бачив що вони там зробили, але точно скажу що це сугубо твоя думка, яка не пов'язана з реальністю а ні трохи. Якщо це робили за нормальні бабкі то там проводилося дослідження скоріше за все і вже на основі нього щось там рожали. Не факт що воно повинно всім подобатися. Воно повинно виконувати якусь задачу і скоріше за все виконує, бо інакше б переробили і замінили. Ці люди гроші рахують.

Назва "ЄСВОЄ" і основний меседж що воно не чиєсь а наше... мля... тобіш воно не зручне, не цікаве, не функціональне, не потрібне... воно, йопта, просто НАШЕ. Аудиторія певно ‒ дикі українці з лісу, які нічого не бачили і нічим не користувалися... Слава Україні Будьмо Гей....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Соромітник сказано:

Назва "ЄСВОЄ" і основний меседж що воно не чиєсь а наше... мля... тобіш воно не зручне, не цікаве, не функціональне, не потрібне... воно, йопта, просто НАШЕ. Тобіш аудиторія певно ‒ дикі українці з лісу, які нічого не бачили і нічим не користувалися... Слава Україні Будьмо Гей....

 

Не бачив що вони там зробили, але точно скажу що це сугубо твоя думка, яка не пов'язана з реальністю а ні трохи. Якщо це робили за нормальні бабкі то там проводилося дослідження скоріше за все і вже на основі нього щось там рожали. Не факт що воно повинно всім подобатися. Воно повинно виконувати якусь задачу і скоріше за все виконує, бо інакше б переробили і замінили. Ці люди гроші рахують.

 

P. S. Дивно виглядає, але твої пости можна коментувати твоїми ж постами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай ти мені то повториш через пів року як цей проект здується і почнеться черговий ще патріотичніший
Халявні ідеї для них:

1) спілкування лише українською
2) фото лише у вишиванках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Соромітник сказал:

Не бачив що вони там зробили, але точно скажу що це сугубо твоя думка, яка не пов'язана з реальністю а ні трохи

да ну ?

 

А от твої думки виключно з реальністю повьязані ? Чсв зсередини на мозок давить ? Чи що там у тебе замість нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, MANJAK11 said:

да ну 

А от твої думки виключно з реальністю повьязані ? Чсв зсередини на мозок давить ? Чи що там у тебе замість нього

Сумно від того що це масовий продукт орієнтований на середньостатистичного українця ? Ти того навіть не розумієш.
Сам факт що ти це розповсюджуєш натякає на твою приналежність то їхньої ЦА ну і що реклама працює.

Ну і там перехід на особистості в нагрузку. Яким би тупим я тебе не вважав, ніколи здається про то не писав так відкрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Соромітник сказал:

Сумно від того що це масовий продукт орієнтований на середньостатистичного українця ? Ти того навіть не розумієш.
Сам факт що ти це розповсюджуєш натякає на твою приналежність то їхньої ЦА ну і що реклама працює.

Ну і там перехід на особистості в нагрузку. Яким би тупим я тебе не вважав, ніколи здається про то не писав так відкрито.

Єб*ть ти розумний, аж страшно (с) 

Що ти лепечеш, що я розповсюджую, це якийсь лютий піпець

Я от одного не розумію, якого хєра ти тут робиш . Всі тупі, овци, стадо, продажні й так далі. Ти ж ні з ким спілкуватись нормально тут не можеш . Така собі законспірована версія карамби. Є тільки дві думки, твоя і неправильна. Я навіть не представляю, чого ти вже такого офігенного досяг, що твоє ЧСВ росте в такій геометричній прогресії. Я про соринки й брьовна вже навіть говорити не буду. Нема смислу. Взагалі цей пост немає смислу, принаймні для тебе, так, ляпаю, аби ляпати. Не звертай на мене, смерда, увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нєдолго мучілась старушка..."©

Українська соцмережа Woolik виявилась жартом розробників

Цитувати

12.09.2017

Украинская соцсеть Woolik перестала работать

Представители социальной сети называют ее шуткой над украинцами и украинскими СМИ.

Сайт новой украинской социальной сети Woolik перестал работать. С адреса [email protected], с которого соцсеть вела коммуникацию, журналисту LIGA.net пришло письмо, что проект "задумывался группой разработчиков, как шутка над украинцами и украинскими СМИ".

"Заканчивайте уже с пиаром Woolik. Мы тут уже со смеху умираем. С уважением, группа шутников", - говорится в письме.

Напомним, в пятницу Woolik сообщил, что основателями проекта являются два украинца, полные имена которых не разглашались. Тогда же сообщалось, что в соцсети за первую неделю зарегистрировалось более 100 000. По словам представителя Woolik, из-за такого наплыва проекту уже пришлось переехать на серверы, которые "в 12 раз мощнее предыдущих, но спрос такой, что, скорее всего, придется в ближайшие пару дней опять переезжать".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому соціальнісь мережі, якщо вона  лише для українців?

Ну закрили ту російську богадєльню, і що потрібно клепати свою?

Людині пофіг де сидіти, аби зручно було. Модернізовуйте фейсбук і ціни вам не буде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.09.2017 at 21:59, host1303 сказано:

Модернізовуйте фейсбук і ціни вам не буде))

Добавити халявну музичку і порнуху? Було б не плохо. Але "Вам так не буде" © Подя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
1 час назад, rl72 сказал:

Ukrainians закрили 

запускають ЄСВОЄ

 

З тринькою і повіями?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Чи пов'язані проекти Ukrainians та ЄСВОЄ?

Ні. Це зовсім різні проекти з різними командами. Єдиний зв’язок – це я (сміється, – ред.). Наразі Ukrainians офіційно оголосили про закриття та вже видалили всю базу користувачів.

 

Я звичайно вибачаюся .... але це  вони уже 2гий раз стартують соцмережу но з різними командами ... може варто було б задуматися ... 

 

Р.S. Про видалили базу, звучить прикольно :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрили юкрейніанс, зібрали базу. Закрили.

Відкривають нову збирають базу.

 

А тепер думай для чого вони цю базу збирали і збирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...