Перейти до змісту

Чи можна розірвати договір з ДП "Луцьктепло"?


cardianl

Рекомендовані повідомлення

так, а якщо повернути в інший бік)

посуті через вашу приватну власність йде стояк по якому луцьктепло дає гарячу воду в батареї

чому б не змусити його платити оренду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

так, а якщо повернути в інший бік) посуті через вашу приватну власність йде стояк по якому луцьктепло дає гарячу воду в батареї чому б не змусити його платити оренду

тут певно багато нюансів, було б добре щоб юристи пояснили, але це з тієї серії, що власність то приватна, але й будинок стоїть на землі міської ради чи ще чиїсь.

Або зовнішні стіни квартири по суті теж ваші, але рішенням туди вішають якусь рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, а якщо повернути в інший бік) посуті через вашу приватну власність йде стояк по якому луцьктепло дає гарячу воду в батареї чому б не змусити його платити оренду

тут певно багато нюансів, було б добре щоб юристи пояснили, але це з тієї серії, що власність то приватна, але й будинок стоїть на землі міської ради чи ще чиїсь.

Або зовнішні стіни квартири по суті теж ваші, але рішенням туди вішають якусь рекламу.

кожен власник квартири платить за землю, тобто посуті орендує її, що до вішання, знаю що через прокуратуру зобов'язували зняти всю рекламу оскільки треба згоду власників будівлі, а що до тверджень мол комунальне, то як на мене комунального нічого немає, а жек робить ремонт не за свої "бабульки" а за ті немалі гроші які ви сплачуєте щомісячно на утримання будинку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повітря в трубах немає. Або хтось прикручує вентиль, або котелня не працює як треба. Тому і постало питання про відключення/перехід на автономку.

В мене в квартирі теж така проблема з опаленням, як у вас один в один , мені навіть рішення суду не допомогло про надання належного теплопостачання.

Дозволу на встановлення автономного пробував добитись, без результатно то газова труба не того діаметру ( доречі трубу скажуть потрібно міняти на весь стояк аж до 9 поверху)то на це все потрібно теж саме рішення суду про не належне надання послуг.і саме що добило- дозвіл луцьк тепла, якого як ви самі розумієте луцьк тепло не заінтересоване вам надавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я питаю. Можливо є люди з юридичною освітою, які можуть розтлумачити, як все це діло можна зробити і юридично грамотно написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я питаю. Можливо є люди з юридичною освітою, які можуть розтлумачити, як все це діло можна зробити і юридично грамотно написати.

Мені здавалося, що після повідомлення №11 тема заглохне. Ан нєт. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я питаю. Можливо є люди з юридичною освітою, які можуть розтлумачити, як все це діло можна зробити і юридично грамотно написати.

Автор, ви питання ставите неправильно. Як можна розривати договір, незнаючи чи вам дадуть поставити автономку? (Ви б ще тему створили "Незнаю чи поставлю автономку але завтра буду відрізати труби - підкажіть чим краще різати".) Спочатку взнайте чи ви зробити автономне опалення, а потім договір розривайте. Уже декілька людей написало що можливості нема (навіть через суд).

Я напишу що з технічної сторони це також майже неможливо, труби газопостачання (тиск і діаметр) нерозраховані що до них будуть підєднуватись котли опалення, якщо всі девять поверхів поставлять газові котли і підключаться до газової труби низького тиску - газу просто невистачить всім (тиск буде дуже малим). Це ж стосується і електроопалення - потужність яка подається на будинок і алюмінієва проводка просто нерозраховані на таку кількість бойлерів і котлів. Це ж стосується і гарячого водопостачання - якщо всі відмовляться від гарячої води і будуть відбирати воду лише з холодного крана (підігріваючи бойлерами) який напор холодної води буде у вас на 9-ому поверсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я питаю. Можливо є люди з юридичною освітою, які можуть розтлумачити, як все це діло можна зробити і юридично грамотно написати.

Автор, ви питання ставите неправильно. Як можна розривати договір, незнаючи чи вам дадуть поставити автономку? (Ви б ще тему створили "Незнаю чи поставлю автономку але завтра буду відрізати труби - підкажіть чим краще різати".) Спочатку взнайте чи ви зробити автономне опалення, а потім договір розривайте. Уже декілька людей написало що можливості нема (навіть через суд).

Я напишу що з технічної сторони це також майже неможливо, труби газопостачання (тиск і діаметр) нерозраховані що до них будуть підєднуватись котли опалення, якщо всі девять поверхів поставлять газові котли і підключаться до газової труби низького тиску - газу просто невистачить всім (тиск буде дуже малим). Це ж стосується і електроопалення - потужність яка подається на будинок і алюмінієва проводка просто нерозраховані на таку кількість бойлерів і котлів. Це ж стосується і гарячого водопостачання - якщо всі відмовляться від гарячої води і будуть відбирати воду лише з холодного крана (підігріваючи бойлерами) який напор холодної води буде у вас на 9-ому поверсі?

Добавлю, яке значеняя напруги буде у вас в розетках на 9-му?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу можна поставити в кожній кімнаті конвектор або радіатор з теном потужністю 0,6 кВт. Цього повинно вистачити на обігрів та й потужності має вистачити. Радянські будинки будувалися з розрахунку 5 кВт на квартиру. 5х0,6=3 кВт. В мене мокріють стіні та з'являється грибок і скоро може почати потрохи розвалюватись будинок від сирості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу можна поставити в кожній кімнаті конвектор або радіатор з теном потужністю 0,6 кВт. Цього повинно вистачити на обігрів та й потужності має вистачити. Радянські будинки будувалися з розрахунку 5 кВт на квартиру. 5х0,6=3 кВт. В мене мокріють стіні та з'являється грибок і скоро може почати потрохи розвалюватись будинок від сирості.

Як будували тоді немає значення. Має значення, яка договірна потужність вказана у вас в договорі з обленерго. В мене 3кВт, не думаю, що в тебе більше. Все, що понад норму - порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу можна поставити в кожній кімнаті конвектор або радіатор з теном потужністю 0,6 кВт. Цього повинно вистачити на обігрів та й потужності має вистачити. Радянські будинки будувалися з розрахунку 5 кВт на квартиру. 5х0,6=3 кВт. В мене мокріють стіні та з'являється грибок і скоро може почати потрохи розвалюватись будинок від сирості.

Як будували тоді немає значення. Має значення, яка договірна потужність вказана у вас в договорі з обленерго. В мене 3кВт, не думаю, що в тебе більше. Все, що понад норму - порушення.

Воно то так але в нашій краіні рідко щось буває правильно по правилах чи то по договору, а все тому що кожен робить що хоче і управи на це немає!а от з іншоі сторони:

на рахунок 3-кіловати, ввімкніть в розетку пралку, електрочайник вже мабуть 3-кіловати набереться, я мовчу вже про те що є ще мікрохвильовка і холодильник, в кого електродуховка, а про ввімкнені лампочки вечором компютери, телевізор я взагалі мовчу

Так все правильно розрахунок є на кожну квартиру, навіть автомати відповідно ставлять на 16ампер не більше, я наприклад мусив самовільно міняти на 25-ку бо виходить що по сьогоднішнім міркам умови для життя не відповідні, і це 16-кі ліплять при тому що поміняли всю проводку по будинку, електрошитова нова, а аргументом чому неможна поставити автомат на 25- такий проект на будинок, є розрахунок на кожну квартиру, підвод кабеля до будинку обмеженого діаметру і т.д., а те що живемо всетаки не по радянським міркам то нічого!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо тоді хтось підкаже, як встановити тепловий лічильник у квартирі. Я так розумію його потрібно ставити на кожну батарею в кімнаті...

При цінах на теплові лічильники не дуже розгонишся встановоювати на кожен радіатор. Встановлювати треба на вході та виході теплоносія. А так як стояків не один то варіантів майже нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж стосується і гарячого водопостачання - якщо всі відмовляться від гарячої води і будуть відбирати воду лише з холодного крана (підігріваючи бойлерами) який напор холодної води буде у вас на 9-ому поверсі?

А зараз вже так і відбувається, бо вартість гарячої води вже зашкалює.

За власним досвідом скажу, що коли всі в 9-поверховому будинку (новобудові) відмовились від гарячої води дахової котельні і встановили бойлери, зміни тиску ніхто особливо не помітив (а я живу на 9-му поверсі. Але наголошу, це новобудова.

А взагалі питання, що ставить ТС, цікавить більшість лучан, які сплачують за тепло шаленні кошти, а ціна буде збільшуватись з кожним роком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо є люди з юридичною освітою, які можуть розтлумачити

Немє людських юристів. Вони тільки по нерухомстях. На все інше їм пох і вони в тому ні бумбум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді можливо в когось є знайомі, які можуть "порішати" питання установки індивідуального опалення? Звичайно не безкоштовно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По цій темі можна писати реферат "Про Українців".

З сусідами згуртуватись не можуть, юристи - дорого або "їх немає", надавати купу безглуздих порад з аргументами, від яких у школяра восьмого класу перевертається все сприйняття курсу фізики, спробувати вирішити питання підкупом, плюнути на всіх і зробити по-своєму.... Що я пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зробити по іншому. Вже одна людина на форумі писала, що навіть суд зобов'язав забезпечити належним теплом квартиру. Але рішення не виконується. Виходить чим всім "чинушам" на вас наплювати. От так життя змушує мене шукати варіанти. Чому б не дозволити людям вирішувати як і чим опалювати помешкання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-попробуй утеплити зовнішні стіни,

-поміняти вікна на енергозберігаючі,

-за радіаторами повісь тепловідбиваючий матеріал,

-перевір втрати тепла квартирою тепловізором -можливо через стелю тепло виходить, якщо зверху неопалюють, або вхідні двері неутеплені

яка температура в кімнатах зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікна стоять металопластикові. Утеплювати буду наступного року. Зараз брак грошей. Зараз температура в кімнатах 18-20 градусів, бо за вікном плюсова температура. Коли був мороз 6-10 градусів у квартирі було 16-18.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікна стоять металопластикові. Утеплювати буду наступного року. Зараз брак грошей. Зараз температура в кімнатах 18-20 градусів, бо за вікном плюсова температура. Коли був мороз 6-10 градусів у квартирі було 16-18.

я б не сказав, що це надто низька температура. Інша справа, що в когось в той же час +24 і він постійно відкриває кватирку, щоб провітрювати. Так що домовляйтеся з сусідами і ставте лічильник тепла на стояк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікна стоять металопластикові. Утеплювати буду наступного року. Зараз брак грошей. Зараз температура в кімнатах 18-20 градусів, бо за вікном плюсова температура. Коли був мороз 6-10 градусів у квартирі було 16-18.

Якщо не вистачає грошей на утеплення, то на автономне опалення тим більше не вистачить.

Варіанти рішень (законних):

- лічильник на під'їзд/будинок. Ви зможете самі регулювати подачу тепла. Жарко - прикрутили, холодно - відкрутили вентиль. До речі тепловики прикручують ці вентилі в тих під'їздах де немає лічильників.

- постав додатковий обігрів тепловентилятор/масляний обігрівач чи ще щось. В порівнянні з автономкою, це майже даром, а зекономлених грошей вистачить ще на років 20 доплачувати за електроенергію спалену обігрівачем.

- таки утеплитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грошей не хватає, бо мушу віддати борги. А борги в $. Просто не хочеться платити за тепло, якого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грошей не хватає, бо мушу віддати борги. А борги в $. Просто не хочеться платити за тепло, якого немає.

18-20 - це немає тепла? Галя балувана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо через стелю тепло виходить

В мене за вікном, через дорогу - живий приклад як тепло втрачається через дах. До "сталінки" прибудували пару років назад прибудову, дах в один рівень. Так от, як тільки випадає сніг, при певній температурі повітря видно, що над старою частиною "сталінки" сніг на даху тане, а над утепленою прибудовою ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...