Перейти до змісту

Чи можна розірвати договір з ДП "Луцьктепло"?


cardianl

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора!

Цікавить таке питання: чи можливо розірвати договір з ДП "Луцьктепло"? Можливо на формуі є юристи, які можуть підказати по даному питанню. Читав власний договір, де написано, що він може бути розірваний, якщо одна із сторін повідомить іншу за 1 місяць до закінчення строку дії.

І вже після цього встановлювати собі автономку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Є декілька проблем в цих питаннях. Якщо у Вас через квартиру проходять стояки опалення то прийдеться зрізати радіатори з стояків а самі стояки теплоізолювати. І вони в квартирі залишаться( якщо мова йде про квартиру). А

далі чи дадуть Вам дозвіл на встановлення автономки. Зараз з цими питаннями досить складно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора!

Цікавить таке питання: чи можливо розірвати договір з ДП "Луцьктепло"? Можливо на формуі є юристи, які можуть підказати по даному питанню. Читав власний договір, де написано, що він може бути розірваний, якщо одна із сторін повідомить іншу за 1 місяць до закінчення строку дії.

І вже після цього встановлювати собі автономку?

юридично можете, оскільки це всеж таки договір, але з практичної точки зору, дуже тяжко. Уявіть як ви в багатоквартирному будинку одноосібно відмовляєтесь від загальної послуги, вам почнуть всі палки в колеса пхати, або розкажуть так, що ви взагалі пожалієте що звертались в дкп луцьктепло. ви з початку попробуйте почати оформляти автономне опалення а вже потім відмовлятись від послуги,

п.с. тай з таким питанням взагалі працюють коли немає опалювального сезону, а вашу писанину можна розцінювати, як просто так мені цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншого боку, якщо зможе відмовитись та встановити автономне опалення 1 квартира. Захочуть та почнуть того ж добиватись інші. А такий варіант нікому, особливо "Луцьк тепло" зовсім не цікавий.

Як варіант це встановити тепловий лічильник на стояк під'їзду, чи на весь будинок. Хоча навіть цим намірам активно перешкоджає теж "Луцьк тепло".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розірвати договір то можна, але платити всерівно заставлять, так як не можна на сьогоднішній день відєнуватись від централізованого опалення та переходити на індивідуальне, хібашо ваше приміщення окремостояче!

просто переведуть на бездоговірні відносини, так як було воно років 7 назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розірвати договір то можна, але платити всерівно заставлять, так як не можна на сьогоднішній день відєнуватись від централізованого опалення та переходити на індивідуальне, хібашо ваше приміщення окремостояче!

просто переведуть на бездоговірні відносини, так як було воно років 7 назад

пруф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично - можна, у відповідності з умовами чинного договору та загальними нормами Цивільного кодексу.

Але платити все-одно доведеться і після розірвання.

Колись цікавився, чи можна зробити в квартирі автономне опалення. Теоретично, дозвіл зараз можна вимагати тільки на весь "стояк" - тобто, перейти на автономне опалення повинні хотіти всі власники квартир, які обігріваються по одному стояку. Б багатоповерховому будинку це апріорі проблематично.

Але це засмутило ненадовго. При діючих тарифах переходити на автономне опалення - економічно недоцільно. 9,62грн. за квадратний метр за місяць - це таки непросто відамортизувати буде. Зараз ти не витрачаєшся на проект, котел, труби, обслуговування системи опалення, і маєш витрати 9,62 х 6 місяців х 50 кв.м квартири = 2886грн.

Нехай після встановлення автономного опалення, витрати будуть на 30%, та нехай на 50% менші - за газ треба буде заплатити 1500грн. А на "автономку" - в 10 000грн. навряд чи впишешся. Тому зробив для себе висновок, що поки немає сенсу боротись з Луцьктепло та міськвиконкомом. Бо все одно перший крок - переконати всіх сусідів зверху й знизу піти на витрати (а в когось може не бути грошей, а хтось захоче на халяву, ...), а економічна вигода доволі примарна. Поки встановлений котел окупиться, треба буде купувати новий )))

Ще палки в колеса може вставляти Волиньгаз (немає технічної можливості по газу), чи Волиньобленерго (ТУ для електрокотла).

Якщо питання сильно "болить", бо в квартирі 15-18 гралусів взимку - то трохи інший стимул, але тут реально поставити лічильник тепла на будинок (чи по під'їздах), і платити реально менше, і утеплювати будинок - це вже точно кожен індивідуально має можливість робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, дозвіл необхідний на автономку якщо ставити газовий котел. Можна поставити електричний і провести опалення по квартирі. Я всерівно користуюсь обігрівачами, бо в мене батареї не гарячі. Тим більше в мене квартира на 9-му поверсі, а опалення йде знизу. З технічної точки зору мені необхідно лише зрізати радіатори та закольцувати стояк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, дозвіл необхідний на автономку якщо ставити газовий котел. Можна поставити електричний і провести опалення по квартирі. Я всерівно користуюсь обігрівачами, бо в мене батареї не гарячі. Тим більше в мене квартира на 9-му поверсі, а опалення йде знизу. З технічної точки зору мені необхідно лише зрізати радіатори та закольцувати стояк.

от якраз зрізати та закольцувати стояк це є самовільним втручанням в систему опалення будинку, карається адмін-штрафом

а не має різниці газовий котел чи електро-котел/конвертора, і те і розуміється як автономка!

"Саме з метою захисту прав усіх мешканців, до Правил надання послуг з централізованого опалення,постачання холодної та гарячої води і водовідведення затверджених постановою Кабінету Міністрів України від21.07.2005 № 630 внесено принципові зміни (постанова Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 № 1268) зуточненням, що відключення можливе лише цілого будинку за умови згоди усіх його мешканців, та тільки у разі, колитехнічна можливість такого відключення передбачена затвердженою органом місцевого самоврядування відповіднодо Закону України "Про теплопостачання" схемою теплопостачання, оскільки після відключення від системицентралізованого теплопостачання кількох будинків також може виникнути необхідність зупинки джерела тепловоїенергії із зазначених вище причин."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо відріжете батареї будуть нараховувати плату за тепло яке виділяється від стояка. Декілька років назад чув це від людини яка так само зробила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошук рулить... більшість питань, пов'язаних з автономним опаленням, дискутувалась на борді ще три роки тому:

Там є окремий пост, де хтось розписав всю послідовність операцій, які необхідно здійснити для переходу

Є і розрахунки, що економія може бути понад 50% (але, мабуть, треба мати вже зроблену теплоізоляцію зовнішніх стін)

Навіть якщо відріжете батареї будуть нараховувати плату за тепло яке виділяється від стояка. Декілька років назад чув це від людини яка так само зробила.

Знаю об'єкт, де встановили автономне опалення на магазині (перший поверх багатоповерхівки) - так і є, треба платити за транзитні стояки. Але все-одно, із-за того, що тариф для "комерції" за опалення набагато вищий, ніж для населення, економія дуже суттєва.

Міськрада зараз просто не видає дозволів на автономне опалення крім якщо весь стояк переходить - тому проблем з платним виділенням тепла від стояка не буде )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто виходить парадокс. Моя квартира - і я не можу зробити у власному помешканні комфортні умови проживання? Я не маю права відрізати батареї у власній квартирі? Знайдуться в будинку мешканці, які не зможуть перейти на автономку, що ставить мене в залежність від них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто виходить парадокс. Моя квартира - і я не можу зробити у власному помешканні комфортні умови проживання? Я не маю права відрізати батареї у власній квартирі? Знайдуться в будинку мешканці, які не зможуть перейти на автономку, що ставить мене в залежність від них.

те що квартира ваша, не означає що можна робити, що хочеш. може вам закортить повибивати всі стіни в квартирі і зробити одну велику кімнату? :0162: а на наступний ранок весь стояк завалиться.... шкода, що в нас в країні порядку не має ніякого...бо моя особиста думка, тим хто пускає труби від опалення по підлозі, треба нароховувати подвійну-трійну оплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто виходить парадокс. Моя квартира - і я не можу зробити у власному помешканні комфортні умови проживання? Я не маю права відрізати батареї у власній квартирі? Знайдуться в будинку мешканці, які не зможуть перейти на автономку, що ставить мене в залежність від них.

трішкі не так, зрізати батареї можете і згідно з договором балансова належність при передачі послуги від надавача послуг до споживача:

дкп луцьктепло - до приладів опалення

споживач - самі прилади опалення

тобто тут виходить що дкп луцьктепло та жекі відповідають за цілісність та належний стан:

луцьктепло - теплові мережі по місту(до фундаментів будинків

жкп- внутрішньобудинкові мережі(трубопроводи по підвалах, стояки)

і межа передачі послуги від надавача - споживачеві - відгалуження від стояків до приладів опалення

тобто за прилади опалення відповідає споживач/власник квартири

прилади опалення можете зрізати але головне щоб стояк не чіпали, а там де немає премичок то при відрізанні стояк - спрямлюють

суть в тому що ви батареї зріжете, але дкп луцьктепло та жек зроблять вас жеш винним в цьому і навіть якщо при цьому у квартирі стане холодно то нарахування з вас ніхто не зніматиме!

ще й протокольчик накатають про адмінпорушення - мол самовільне втручання в систему опалення і т.д.

а чого так бо на сьогоднішній день луцьктепло монополіст немає альтернативи між ким вибирати!

Просто виходить парадокс. Моя квартира - і я не можу зробити у власному помешканні комфортні умови проживання? Я не маю права відрізати батареї у власній квартирі? Знайдуться в будинку мешканці, які не зможуть перейти на автономку, що ставить мене в залежність від них.

те що квартира ваша, не означає що можна робити, що хочеш. може вам закортить повибивати всі стіни в квартирі і зробити одну велику кімнату? :0162: а на наступний ранок весь стояк завалиться.... шкода, що в нас в країні порядку не має ніякого...бо моя особиста думка, тим хто пускає труби від опалення по підлозі, треба нароховувати подвійну-трійну оплату.

треба не нараховувати плату в потрійному розмірі, а передбачити відповідно до порушення - відповідну міру покарання, не штраф в 71 чи 102 грн., а то і попередження, а таку сумму з примусовим стягненням, щоб в наступний раз як лізти до стояка то двічи подумав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти централізованого опалення. Просто мене задовбала байдужість ЖЕКу і Луцьктепла. Писав заяву, щоб прийшли і поміряли температуру в квартирі. Так вони перед приходом накочегарила так, що батареї рукою не можна було тримати. Черезе день-два батареї знову стали ледь теплі. Тому і вирішив задати питання на форумі. Можливо в когось є досвід чи може допомогти порадою, як перейти на індивідуальне опалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розірвете договір, позрізаєте батареї, будете платити лише за транзитні стояки (десь наводилися тарифи на це). Але встановити автономку не дозволять - електричний котел не можна, бо не буде допусків по потужності лінії і т.д., газовий - теж буде гемор з проектом та ін. тех.умовами.

і будете грітися камінами чи конвекторами на газових балонах чи ще якось.

як писали вище - монополія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо тоді хтось підкаже, як встановити тепловий лічильник у квартирі. Я так розумію його потрібно ставити на кожну батарею в кімнаті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у квартирі - хз, певно не получиться, є багато будинків, де лічильники тепла ставляться на стояк чи під'їзд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо тоді хтось підкаже, як встановити тепловий лічильник у квартирі. Я так розумію його потрібно ставити на кожну батарею в кімнаті...

Найлегший варіант-побудова власного будинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так справа в тому, що в мене в підвалі вхідна труба - гаряча, а вихідна - холодна. От і буде рахуватись, що будинок тепло отримуа. А те, що в мене в кімнатах батареї ледь теплі - нікого не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На квартиру не вийде, якщо вертикальна розводка опалення. Можна ставити на підїзд а бо на будинок. ВАрість (залежить від діаметру ліильника стану системи опалення і т.д.) 35000 тис +/-. Ставив і за 18-ть, але ціни зараз піднялись на лічильники шо піпець. Сама робота - 4-5 тис грн, все решту матеріали :(. Проект на будинок 3,5 тис. грн. - це з усіма погодженнями (там зараза стандартна сума йде)

По будинку не скажу економії, а комерційний споживач зменшив плату за опалення в 5! раз.

Треба буде допомога - звертайтесь

Так справа в тому, що в мене в підвалі вхідна труба - гаряча, а вихідна - холодна. От і буде рахуватись, що будинок тепло отримуа. А те, що в мене в кімнатах батареї ледь теплі - нікого не цікавить.

Що є дивним, тому що в стандартних радянських будовах опалення подається на дах, а потім вниз по батареяхсамотьоком - менший тис на подачі треба. Батареї розвоздушували? Труби не переробляли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індивідуальне опалення ще років 5ть назад багато хто собі встановив... всі вони сьогодні задоволені. Зараз міськрада вставляє палки в колеса в цьому процесі- або стояк, аб ніхто...

В під'їзді зібрати сотню-дві на ремонт зі всіх проблемно... а тут тисячі... шансів "0"...

Всі багатоповерхові будівлі потрібно утеплювати і ставити лічильники тепла на будинок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повітря в трубах немає. Або хтось прикручує вентиль, або котелня не працює як треба. Тому і постало питання про відключення/перехід на автономку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...