Перейти до змісту

Чи можна розірвати договір з ДП "Луцьктепло"?


cardianl

Рекомендовані повідомлення

Да знаю я ці розяснення вже. На ваше звернення повідомляємо про неможливість встановлення індивідуального опалення на підставі ...(читай пост #11). Питаю про практичну сторону так як в будь-якому будинку є по 1-2 виведених грибка від парапетн х котлів. Весь стояк не перейшов це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

в 10му пості фінансова сторона на таке добро... Задоволення не здешевих... і мороки зараз із цим ДУЖЕ багато..

Питання - коли воно себе окупить... ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прекрасно розумію що це дорого і можливо буде ще довше окуповуватися. Але для мене набагато важливіше включати опалення тоді коли мені холодно, а не 01 листопада чи тоді коли температура менше +5. Та ж сама ситуація в березні-квітні. Та ж ситуація з гарячою водою. А так один раз зробити і заплатити і буде спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій пост 62 читали? Як технічно це реалізовоно? Не розярвавши договір з луцьктепло самовільно підключилися до газового стояка, поставили самі без всіляких технічних умов газовий котел і гріються собі. При цьому всьому платять щомісячно за опалення луцьктеплу. Я все правильно зрозумів те що Ви написали?

Чому котел? чому ви вирішили що котел? Ви своє припущення видаєте за істину, я так само можу стверджувати що це стоїть газова колонка парапетного типу (людям набридло гріти воду на плитках).

Чисто по людськи, мені б несподобалось, якби сусід поверхом нижче, встановив би парапетний димохід в пів метра від мого вікна. Відкривши вікно для провітрювання, замість чистого повітря я б отримував продукти згоряння/чадний газ,Та люди з нашим менталітетом рідко замислюються про незручності для інших.

ЗІ ця тема нагадує тему про розмитнення авто і женевську конвенцію, всі знають що неможна, сто раз обговорили, та знайдеться хтось хто всерівно буде крутити "дишло" як він схоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ніхто не розглядає дане питання з того боку, що Ви як власник квартири (якщо квартира приватизована) не бажаєте та категорично проти того, щоб майно Луцьктепла у вигляді стояків опалення знаходилось на території Вашої приватної власності. Бо знаходження чужого майна на території Вашої приватної власності порушує Ваші права на володіння та користування приватною власністю та наносить Вам матеріальні та моральні збитки (перелік можна додумати). Якщо рухатись у цьому напрямку, то підготувати нормальний позов з вимогою зобовязати Луцьктепло забрати нафіг ті стояки ( нехай ведуть їх поза межами Вашої квартири).

Якщо квартира трикімнатна та проживає наприклад чотири людини, то сума за опалення набігає чимала. У такому випадку можливо й варто повоювати. Бо я в приватному будинку на 75м.кв. за увесь минулий рік (від листопада до листопада) витратив 1300м.куб газу., по нинішніх тарифах 1,1грн. це 1430грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ніхто не розглядає дане питання з того боку, що Ви як власник квартири (якщо квартира приватизована) не бажаєте та категорично проти того, щоб майно Луцьктепла у вигляді стояків опалення знаходилось на території Вашої приватної власності. Бо знаходження чужого майна на території Вашої приватної власності порушує Ваші права на володіння та користування приватною власністю та наносить Вам матеріальні та моральні збитки (перелік можна додумати). Якщо рухатись у цьому напрямку, то підготувати нормальний позов з вимогою зобовязати Луцьктепло забрати нафіг ті стояки ( нехай ведуть їх поза межами Вашої квартири).

Якщо квартира трикімнатна та проживає наприклад чотири людини, то сума за опалення набігає чимала. У такому випадку можливо й варто повоювати. Бо я в приватному будинку на 75м.кв. за увесь минулий рік (від листопада до листопада) витратив 1300м.куб газу., по нинішніх тарифах 1,1грн. це 1430грн.

Тому що стояки забрати з квартири фізично неможливо, крім брєдових варіантів, типу пустити по зовнішній стороні стіни. Але раніше це враховувалося, з тепловиками заключався договір сервітуту, що у разі аварійної поломки, власник квартири зобов'язаний забезпечити доступ до стояків у своїй квартирі. Плата по сервітуту (Луцьктепло платила власнику квартири) прирівнювалася до плати за опалення нежитлових площ, фактично відбувався взаємозалік і ніхто нікому не платив.

За транзит труб також ніхто не повинен платити. Втрати тепла цими трубами - це проблеми Луцьктепла, так само як і втрати тепла теплотрасами до будинків. Чи місто також повинно платити Луцьктеплу, за те, що вони гріють луцьку землю? І ще невідомо хто кого гріє, транзитні труби квартиру чи квартира догріває ті труби. Хай Луцьктепло встановлює на транзитні труби лічильники і показує реальні тепловтрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо тупо не платити за опалення і гарячу воду? чи буде це причиною розірвання договору з Луцьктепло?!

от тупо не платити і все! як вони відключать 1 квартиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо тупо не платити за опалення і гарячу воду? чи буде це причиною розірвання договору з Луцьктепло?!

от тупо не платити і все! як вони відключать 1 квартиру?

Перекриють каналізацію (зараз є техніка, яка дозволяє це робити в окремій квартирі), захочеш покакати, то сам гроші принесеш. Чи робить Луцьктепло так не знаю. І ніби уже діє закон, по якому в боржників через суд відбирають квартири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то виходить квартира ніби твоя власність, але якби і не твоя)

П.С. все більше переконуюсь що треба будувати власний будинок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то виходить квартира ніби твоя власність, але якби і не твоя)

П.С. все більше переконуюсь що треба будувати власний будинок...

В будинку також за послуги треба буде платити. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо тупо не платити за опалення і гарячу воду? чи буде це причиною розірвання договору з Луцьктепло?!

от тупо не платити і все! як вони відключать 1 квартиру?

договір не розірвуть, це ж їхній хліб)

а в разі несплати схема наступна: накопичення боргу - подання заяви в суд; якщо суд ви програли - стягнення заборгованості через реалізацію майна боржника яке може бути продане; в разі відсутності майна - вирахувування певного % з з/п, якщо офіційно працевлаштовані. А от що коли і майна немає і ніде не працює - тут вже не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...