Перейти до змісту

Чи можна розірвати договір з ДП "Луцьктепло"?


cardianl

Рекомендовані повідомлення

Вікна стоять металопластикові. Утеплювати буду наступного року. Зараз брак грошей. Зараз температура в кімнатах 18-20 градусів, бо за вікном плюсова температура. Коли був мороз 6-10 градусів у квартирі було 16-18.

Якщо не вистачає грошей на утеплення, то на автономне опалення тим більше не вистачить.

Варіанти рішень (законних):

- лічильник на під'їзд/будинок. Ви зможете самі регулювати подачу тепла. Жарко - прикрутили, холодно - відкрутили вентиль. До речі тепловики прикручують ці вентилі в тих під'їздах де немає лічильників.

- постав додатковий обігрів тепловентилятор/масляний обігрівач чи ще щось. В порівнянні з автономкою, це майже даром, а зекономлених грошей вистачить ще на років 20 доплачувати за електроенергію спалену обігрівачем.

- таки утеплитись.

Да цікаво хто вам таке сказав встановити лічильник на підізд/будинок і при цьому можна щось там регулювати/економити/прикручувати?

Поясню- лічильник тепла показує реальне споживання будинку/підізду тепловоі енергіі, майже ніколи лічильник тепловоі еннергіі показує використання тепла менше ніж нараховоють по площі/тепловому навантаженні, це перше!

Друге- при так називаємому регулюванні ви коли прикруюєте засувку скажем на вводі в будинок буде це подаючий чи то зворотній трубопровід, порушуіте гідравліку будинку тобто, штучно завужуєте прохідний діаметр труби-знужується тиск подачі теплоносія-в основному результатом є- недогрівають останні і передостанні стояки в будинку, тиску нехватає щоб забезпечити циркуляцію по ним, економіі немає майже ніякоі, а люди останнього/передостаннього підізду щей жалітись починають!

Ще одне, тепловики на сьогоднішній день і пальцем засувки на вводі в будинки/підізди не чіпають-це робота жеків/осбб

Зекономити при наявному лічильнику можна тільки коли посеред зими зовсім засувку на вводі перекрити-тоді лічильник перестане рахувати-економія!

Прикручувати засувку на підізд/будинок- це вже з серіі про ІТП(індивідуальний тепловий пункт) де використовуються насоси для циркуляціі по будинку та погодне автоматичне регулювання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Да цікаво хто вам таке сказав встановити лічильник на підізд/будинок і при цьому можна щось там регулювати/економити/прикручувати?

Поясню- лічильник тепла показує реальне споживання будинку/підізду тепловоі енергіі, майже ніколи лічильник тепловоі еннергіі показує використання тепла менше ніж нараховоють по площі/тепловому навантаженні, це перше!

Друге- при так називаємому регулюванні ви коли прикруюєте засувку скажем на вводі в будинок буде це подаючий чи то зворотній трубопровід, порушуіте гідравліку будинку тобто, штучно завужуєте прохідний діаметр труби-знужується тиск подачі теплоносія-в основному результатом є- недогрівають останні і передостанні стояки в будинку, тиску нехватає щоб забезпечити циркуляцію по ним, економіі немає майже ніякоі, а люди останнього/передостаннього підізду щей жалітись починають!

Ще одне, тепловики на сьогоднішній день і пальцем засувки на вводі в будинки/підізди не чіпають-це робота жеків/осбб

Зекономити при наявному лічильнику можна тільки коли посеред зими зовсім засувку на вводі перекрити-тоді лічильник перестане рахувати-економія!

Прикручувати засувку на підізд/будинок- це вже з серіі про ІТП(індивідуальний тепловий пункт) де використовуються насоси для циркуляціі по будинку та погодне автоматичне регулювання!

Ніхто мені не казав. Ми поставили лічильник на під'їзд і так робимо (на день вентиль прикручуємо, на ніч - відкручуємо, є сусід, який за це відповідає), лічильник окупився за першу зиму. Сусідній під'їзд лічильника поставив, але вентиля не чіпає, стали платити більше чим без лічильника. Є одне новостворене луцьке ОСББ, при від'єднанні від ЖКП, їм вентиля так закрутили, що на останньому поверсі батареї були холодні. Вони також поставили собі лічильника і регулюють подачу тепла вентилем, економія ~50%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да цікаво хто вам таке сказав встановити лічильник на підізд/будинок і при цьому можна щось там регулювати/економити/прикручувати?

Поясню- лічильник тепла показує реальне споживання будинку/підізду тепловоі енергіі, майже ніколи лічильник тепловоі еннергіі показує використання тепла менше ніж нараховоють по площі/тепловому навантаженні, це перше!

Друге- при так називаємому регулюванні ви коли прикруюєте засувку скажем на вводі в будинок буде це подаючий чи то зворотній трубопровід, порушуіте гідравліку будинку тобто, штучно завужуєте прохідний діаметр труби-знужується тиск подачі теплоносія-в основному результатом є- недогрівають останні і передостанні стояки в будинку, тиску нехватає щоб забезпечити циркуляцію по ним, економіі немає майже ніякоі, а люди останнього/передостаннього підізду щей жалітись починають!

Ще одне, тепловики на сьогоднішній день і пальцем засувки на вводі в будинки/підізди не чіпають-це робота жеків/осбб

Зекономити при наявному лічильнику можна тільки коли посеред зими зовсім засувку на вводі перекрити-тоді лічильник перестане рахувати-економія!

Прикручувати засувку на підізд/будинок- це вже з серіі про ІТП(індивідуальний тепловий пункт) де використовуються насоси для циркуляціі по будинку та погодне автоматичне регулювання!

Ніхто мені не казав. Ми поставили лічильник на під'їзд і так робимо (на день вентиль прикручуємо, на ніч - відкручуємо, є сусід, який за це відповідає), лічильник окупився за першу зиму. Сусідній під'їзд лічильника поставив, але вентиля не чіпає, стали платити більше чим без лічильника. Є одне новостворене луцьке ОСББ, при від'єднанні від ЖКП, їм вентиля так закрутили, що на останньому поверсі батареї були холодні. Вони також поставили собі лічильника і регулюють подачу тепла вентилем, економія ~50%.

ну так я ж і кажу якщо закривати засувку то економія звичайно є, бо лічильник перестає рахувати, хоча це не правильно, неправильно засувками регулювати, хіба що закрити або відкрити, я на місці представників жкп, не давав би доступу жильцям до труб в підвалі

окремо на підїзд ще пів біди, а ось коли один лічильник на будинок, то кінцеві точки страждають і на рахунок економіїї люди скаржаться, мол поставили лільник,крутять-холодно стало а платим так само або ще й навіть більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так я ж і кажу якщо закривати засувку то економія звичайно є, бо лічильник перестає рахувати, хоча це не правильно, неправильно засувками регулювати, хіба що закрити або відкрити, я на місці представників жкп, не давав би доступу жильцям до труб в підвалі

окремо на підїзд ще пів біди, а ось коли один лічильник на будинок, то кінцеві точки страждають і на рахунок економіїї люди скаржаться, мол поставили лільник,крутять-холодно стало а платим так само або ще й навіть більше

Живу на першому поверсі, в мене деякі стоякі вхідні, деякі вихідні, відповідно вхідні - найгарячіші, вихідні - найхолодніші. В квартирі не холодно і не жарко, дякуючи сусіду, який крутить вентиля. Вікна відкриваю лише для того, щоб провітрювати квартиру, а не тепло випускати. В кімнаті, де спить малий, час від часу вмикаю тепловентилятоор, щоб не мерз, якщо розкриється. Це лічильник на один під'їзд.

А на днях клеїв екран з фольги в одній квартирі ОСББ (лічильник на весь будинок), останній поверх де батареї завжди були ледве теплі (знаю, бо виріс в тій квартирі), то отримав легкий опік руки, де шкіра найчутливіша. І заплатили за опалення 4-кімнатної квартири менше, ніж у сусідньому будинку за 3-кімнатну квартиру без лічильника де батареї як завжди ледь теплі.

Лише одна людина в під'їзді була недовольна і то не через холод в квартирі, а через небажання здати 50 гривень людині, яка займається тим лічильником, крутить вентиль, здає покази, займається повіркою. І це при річній економії більше тисячі гривень.

П.С. Щоб не було скарг, крутити той вентиль має людина яка живе в тому під'їзді чи будинку. Бо дядькові з ЖКП чи Луцьктепло без різниці тепло людям чи холодно, йому як в приказці "наступать - бежать, отступать - бежать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До поки в Луцьку не зламається корупційна схема, та не відпадуть від кормушки великі комерційні структури з депутатами ВР на чолі, люди які впливають на призначення керівництва Луцьктепла та його роботу не зміняться піхдоди Луцьктепла до своєї роботи - нічого не зрушиться. Кожному хто заїкається про автономку готові наклеїти на лоба постанову кабміну про заборону автономного опалення, але в новобудовах - можна, в Тернополі чи Ужгороді - можна, в своїх хоромах на кредені гроші теж можна! Навіть якщо у вас автономне приміщення не житлового фонду (кажу з власного досвіду) Луцьктепло вас не відпустить, по причині "не передбачено теплопостачальної схемою міста". Звідси виходить Волиньгаз не дає тех.умов на приєднання бо він вимагає тех.умови на від’єднання від Луцьктепла. Луцьктепло не дає тех.умов бо: 1). не передбачено кабміном 2. не передбачено теплопостачальною схемою міста. Дурак - сам дурак. Пункт 2 теоретично може змінювати виконавчий комітет ЛМР, але кому там потрібні проблеми з відсутністю клієнтів в Луцьктепла і з черговою збитковою структурою ніби комунального майна? Ті люди що мешкають в старих багатоповерхівках шансів покращити чи здешевити опалення не мають бо Луцьктепло це совок з його підходами, керівництвом та управлінням це монополія. А з приводу під’їздного від’єднання... я зарікся, бо збирання грошей з 15 кватрирного під’їзду на косметичний ремонт аж по 115 грн! - це "сущий ад" терміном в 5 місяців (те старе, те хворе, те п’яне, того і так влаштовує, а в того немає грошей і в кінці тебе щей звинуватять що гроші вкрав).

P.S. так прикро бачити в стурктурі яка ледь кінці з кінцями зводить (Луцьктепло) євроремонти та шкіряні дивани в коридорах, поверх добудови і європейські кошти в значних розмірах, які навряд чи покращать чи здешевлять послуги які надає цей, рахуй приватний, монополіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продайте нах це радянське у*обіще і побудуйте власний будиночок, хай навіть мінімальний і живіть в комфорті і спокої. Або на крайняк - квартиру в новобудові, хай навіть меншу за вашу. Про автономку можете навіть не мріяти. Це просто не реально в наших реаліях, вибачте за тавтологію.

Як можна спробувати допомогти:

1. Наклейте за радіаторами екрани, продаються в епіцентрі масово, кажуть допомагає. Але слідкуйте чи не буде сиріти і рости грибком стіна за тим екраном.

2. Перевірте чи є техповерх над вами. А він впринципі має бути. Якщо там температура значно нижча ніж у вас в квартирі - спробуйте над власною квартирою на плити перекриття розкласти мінвату або пінопласт, щоб зменшити тепловтрати. Попередньо спокійно і врівноважено поговоріть про це з майстром з жеку, чи раптом нема ніяких заборон на це. В ідеалі взагалі поклеїти на стяжку техповерху над вашою квартирою пінопласт/мінвату. Теоретично повинно допомогти, бо великі втрати також через стелю йдуть, якщо приміщення зверху неопалюване. Практично не знаю.

3. На всі вікна - ролети і максимально їх закривати принаймні вночі, бо найбільше тепловтрат саме через вікна.

4. Пройдіться по сусідах внизу. Чи у всіх них стоять перемички/байпаси на стояках. Бо 100% що на першому поверсі ташкент, а у вас холодрига. Якщо перемочок нема, або є і з закритими кранами - зверніться в жек, нехай приймуть міри.

5. Збільшіть площу ваших опалювальних приладів. Це допоможе на 100% Якщо у вас стоїть чугуній це буде проблемно. Тому краще поміняти чугуній на біметал або алюміній і максимально наростити ребра. Погано що ви задумались про це уже по факту, хоча і зараз провести заміну реально. Це, доречі, теж незаконно, але і жити при +16 а платити за +22 не альо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам ще 6 пунктом або взамін 3 - термоплівку на вікна, яка працює по принципу дзеркала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эффективная экономия. Как не переплачивать за тепло в квартирах

http://www.liga.net/...-kvartirakh.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Колись цікавився, чи можна зробити в квартирі автономне опалення. Теоретично, дозвіл зараз можна вимагати тільки на весь "стояк" - тобто, перейти на автономне опалення повинні хотіти всі власники квартир, які обігріваються по одному стояку. Б багатоповерховому будинку це апріорі проблематично.

Також цікавить питання переходу на автономне опалення в квартирі. Сьогодні зранку побачив, що в сусідньому будинку на середньому поверсі вивели "грибок парапетного котла". Тільки в одній квартирі на стояку. Роботу проводили сьогодні, так як вчора цього ще не бачив. Почав звертати увагу на сусідні будинки, так майже в кожному будинку можна таке побачити, що по 1-2 квартири повиводили "грибки" від котлів. Цікавить хто реально знає яка процедура переходу. Хто працює в Волиньгазі, Луцьктеплі не проблема дізнатися процедуру. Хто підскаже. Так як є преценденти і їх багато.

post-17284-0-14634600-1420449723_thumb.j

post-17284-0-85618300-1420449734_thumb.j

post-17284-0-05090500-1420449753_thumb.j

post-17284-0-23752200-1420449771_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт, що ці люди розірвали договір з Луцьктепло. Якщо гаманець не тонкий, то люди ставлять собі парапетні котли в доповнення до центрального опалення, бо "луцького тепла" не вистачає. Платять і за те і за те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто компетентний, розтлумачте чи можливо зараз встановити автономне опалення в квартирі де є газовий бойлер (в народі колонка) і що для цього потрібно.

По умовах котел газовий котел встановити можливо: є димохід, тиску газу для роботи бойлеру достатньо (а він бере в рази більше газу як котел).

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт, що ці люди розірвали договір з Луцьктепло. Якщо гаманець не тонкий, то люди ставлять собі парапетні котли в доповнення до центрального опалення, бо "луцького тепла" не вистачає. Платять і за те і за те.

Це точно не так!!! В доповнення не поставиш ніяк. Треба щоб система була замкнена. У випадку Луцьктепла вода іде по стояках і гріє батареї в квартирі і по всьому стояку в будинку. У випадку котла в квартирі - газом гріється вода яка циркулює по батареях тільки 1 квартири. Ще в кого які варіанти? Може є знайомі, родичі хто працює в Луцьктеплі і Волиньгазі. Дізнатися яким чином по заданій адресі підключили опалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто компетентний, розтлумачте чи можливо зараз встановити автономне опалення в квартирі де є газовий бойлер (в народі колонка) і що для цього потрібно.

По умовах котел газовий котел встановити можливо: є димохід, тиску газу для роботи бойлеру достатньо (а він бере в рази більше газу як котел).

Дякую.

Зараз при умові, ще переходить на автономку весь під'їзд...

Більш за все дозвіл та технічні умови на автономку вони отримали раніше, а тільки зараз його втілили в реальність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким чином раніше вони могли його отримати? На фотографіях чітко видно, що весь підїзд не перейшов і весь стояк не перейшов, а лише одна квартира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким чином раніше вони могли його отримати? На фотографіях чітко видно, що весь підїзд не перейшов і весь стояк не перейшов, а лише одна квартира.

В нашій країні можливе все!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт, що ці люди розірвали договір з Луцьктепло. Якщо гаманець не тонкий, то люди ставлять собі парапетні котли в доповнення до центрального опалення, бо "луцького тепла" не вистачає. Платять і за те і за те.

Це точно не так!!! В доповнення не поставиш ніяк. Треба щоб система була замкнена. У випадку Луцьктепла вода іде по стояках і гріє батареї в квартирі і по всьому стояку в будинку. У випадку котла в квартирі - газом гріється вода яка циркулює по батареях тільки 1 квартири. Ще в кого які варіанти? Може є знайомі, родичі хто працює в Луцьктеплі і Волиньгазі. Дізнатися яким чином по заданій адресі підключили опалення.

Варіантів на сьогоднішній день не так багато суд або хабар. У 2012 році дуже активно цікавився цим питанням, зробив всі підрахунки на квартиру 80 кв.м (вся технічна документація, котел з регулюванням температури по часу та кімнатам, труби, робота по встановленню, батареї вирішив залишити чавунні, в розрахунки невходило тільки робота по шпаклюванню стін після встановлення) і все це мені би обійшлося в 11 500 грн (1300-1400 $) при просуванні цієї справи (сусід) через міську раду дали зрозуміти всього навсього 3 000$ за дозвіл. Вот такі діла, думаю це і зараз працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким чином раніше вони могли його отримати? На фотографіях чітко видно, що весь підїзд не перейшов і весь стояк не перейшов, а лише одна квартира.

Раніше можна було отримати лише на ОДНУ квартиру... І коли цей процес в Луцьку став набирати масовості то такі дозволи поквартирно припинили видавати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше наскільки? Рік назад, два, десять? Хто видавав даний дозвіл?

Я підтримую Нікеля, ці люди НЕ відключені від центрального опалення і договір НЕ розірваний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше наскільки? Рік назад, два, десять? Хто видавав даний дозвіл?

Почитайте в темі пост #11, там вказано посилання на документ, але після того часу в мене особисто більше 10 знайомих які встановили індивідуалку через суд або дозвіл з міської ради.

Мене особисто варіати з хабарями не інтересують, на тлі збільшення ціни за опалення буду шукати інші шляхі, реально цілу зиму відключаю в квартирі повністю у двох кімнатах дві батареї + вдкриті вікна на зимовому провітрюванні цілодобово, не розумію за що я плачу, за обігрів планети ЗЕМЛЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підтримую Нікеля, ці люди НЕ відключені від центрального опалення і договір НЕ розірваний.

в цих людей труби опалення центрального проходять транзитом чере квартиру і вони оплачують певний відсоток від звичайної плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше наскільки? Рік назад, два, десять? Хто видавав даний дозвіл?

Я підтримую Нікеля, ці люди НЕ відключені від центрального опалення і договір НЕ розірваний.

Мій пост 62 читали? Як технічно це реалізовоно? Не розярвавши договір з луцьктепло самовільно підключилися до газового стояка, поставили самі без всіляких технічних умов газовий котел і гріються собі. При цьому всьому платять щомісячно за опалення луцьктеплу. Я все правильно зрозумів те що Ви написали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як технічно це реалізовоно? Не розярвавши договір з луцьктепло самовільно підключилися до газового стояка, поставили самі без всіляких технічних умов газовий котел і гріються собі. При цьому всьому платять щомісячно за опалення луцьктеплу. Я все правильно зрозумів те що Ви написали?

отримано висновок про відповідні ТУ від волиньгазу та луцьктепла. Розроблено та затверджено проект газопостачання (котел, лічильник і т.д.), висновок про вентканали та димохід. Труби централізованого опалення йдуть транзитом через помешкання, вони оплачують певний відсоток без розірвання договору (десь на форумі вже писалося про це)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше наскільки? Рік назад, два, десять? Хто видавав даний дозвіл?

Почитайте в темі пост #11, там вказано посилання на документ, але після того часу в мене особисто більше 10 знайомих які встановили індивідуалку через суд або дозвіл з міської ради.

Мене особисто варіати з хабарями не інтересують, на тлі збільшення ціни за опалення буду шукати інші шляхі, реально цілу зиму відключаю в квартирі повністю у двох кімнатах дві батареї + вдкриті вікна на зимовому провітрюванні цілодобово, не розумію за що я плачу, за обігрів планети ЗЕМЛЯ!

Пост #11 читав. Через суд також читав в інтернеті(дуже-дуже багато нюансів навіть якщо таке рішення суду на руках. Да і зараз рішення суду за безплатно не зробиш. А платити за нього і в процесі ще раками ходити по міськрадах, луцьктеплах, жеках і ін зовсім не варіант.)

дозвіл з міськради як він виглядає? Він видається на 1 квартиру? Це розпорядження міського голови чи рішення виконкому чи сесії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше наскільки? Рік назад, два, десять? Хто видавав даний дозвіл?

Почитайте в темі пост #11, там вказано посилання на документ, але після того часу в мене особисто більше 10 знайомих які встановили індивідуалку через суд або дозвіл з міської ради.

Мене особисто варіати з хабарями не інтересують, на тлі збільшення ціни за опалення буду шукати інші шляхі, реально цілу зиму відключаю в квартирі повністю у двох кімнатах дві батареї + вдкриті вікна на зимовому провітрюванні цілодобово, не розумію за що я плачу, за обігрів планети ЗЕМЛЯ!

Пост #11 читав. Через суд також читав в інтернеті(дуже-дуже багато нюансів навіть якщо таке рішення суду на руках. Да і зараз рішення суду за безплатно не зробиш. А платити за нього і в процесі ще раками ходити по міськрадах, луцьктеплах, жеках і ін зовсім не варіант.)

дозвіл з міськради як він виглядає? Він видається на 1 квартиру? Це розпорядження міського голови чи рішення виконкому чи сесії?

Думаю потрібно звернутись у Департамент житлово-комунального господарства міської ради там дадуть розяснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...