Перейти до змісту

Гаряча вода


ChB

Рекомендовані повідомлення

Тільки що приймав доволі таки прохолодний душ, де та тепла вода , напевно знову лінію прорвало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А мене це давно достало! Не шкодую,що коли робив ремонт,то бойлер поставив. Тепер без проблем і нерви на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене останнім часом з гарячого крана спочатку тече холодна вода, через кілька хвилин вона починає теплішати. Потім і гаряча може бути. Кажуть, на котельні перекривають "обратку". Гаряча вода не циркулює по трубам так, як має бути. Поступово вона вихолодає. От і получається, що поки холодну не спустиш - не помиєшся. А платим-то як за гарячу. Лічильнику всерівно яка вода тече.

Сьогодні прийшов з роботи, то холодна була, але напор слабий. Гарячої зовсім не було. Десь після дев'ятої з'явилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

+1

и у меня такая же проблема.

возникает вопрос!

какой температуры должна быть вода на выходе из крана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись продавались лічильник з термоелементом.

Рахувати гарячу воду починало тільки тоді коли температура досягає норми, але коли ставили лічильники (роки 2 тому) таких вже не знайшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хароша ідея доречі, платити за гарячу воду в два раза менше, так і буде. Треба ще придумати як довести, шо текла холодна вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро бойлери знову будуть в ходу, по усім прогнозам літо Луцьк проведе без сабж... борги луцьктепло за газ сягнули нечуваних висот у 22 млн.грн. і це у відносно теплу зиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у підтвердження - ДКП «Луцьктепло» очікує комплексний аудит

Департамент економіки Луцької міської ради оголосив конкурс із визначення аудиторської компанії для проведення комплексного аудиту державного комунального підприємства «Луцьктепло». Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили 5 травня в ІАЦ «Луцьк».

додам, що рішення провести незалежний аудит не є бажанням зробити це пана шиби&ко - я думаю швидше за все їх заставили це зробити , це реакція на слухання звіту по ЖКГ у держадміністрації, де здивувались про рекордний ріст боргів за газ на фоні високих рівнів проплат лучанами за житло (понад 90%)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

и у меня такая же проблема.

возникает вопрос!

какой температуры должна быть вода на выходе из крана?

температура в кране должна быть в районе 55-75 градусов))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро бойлери знову будуть в ходу

Ше рік назад собі поставив 30 літровий. Саме для таких випадків. Дуже швидко нагрівається вода, правда вистачає якраз, щоб прийняти душ чи помити посуд, але загалом, коли немає гарячої води - саме воно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

и у меня такая же проблема.

возникает вопрос!

какой температуры должна быть вода на выходе из крана?

температура в кране должна быть в районе 55-75 градусов))

и все-таки!

гарантированная температура воды в кране какая должна быть?

ато плаванье в 20 градусов - это слишком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

и у меня такая же проблема.

возникает вопрос!

какой температуры должна быть вода на выходе из крана?

температура в кране должна быть в районе 55-75 градусов))

и все-таки!

гарантированная температура воды в кране какая должна быть?

ато плаванье в 20 градусов - это слишком!

Підтримую. А ну ка - дайте цифру пліз. (В нічний час гаряча вода також мусить бути гарячою). А то мені вже давно кортіло поколупать мізки декому з цього приводу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точних даних не знайшов, але орієнтоно температура гарячої води з крану має бути +50ºС. На виході з котельні в теплу пору - +63..+64ºС, в холодну (-10ºС морозу на вулиці) - десь +80ºС.

При цьому на звороті температура має бути не меше +46ºС. Тобто вода має постійно циркулювати по трубам, а не застоюватися в них, і її температура не може бути нижчою +46ºС. Коли перекривають оту "обратку", то й отримуємо те, що зараз є. Відкриваєш кран - вода холодна. Через деякий час стікає і робиться тепла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене дядько працює в котельні, що обігріває наш район. В нас тепло завжди і воду не вимикають просто так :)

Один раз коли був в нього на роботі і він відлучився я жару добавив, тепла забагато не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас ситуация аналогичная... Сначала течет холодная, а потом токо гарячая. Но когда уж реально до гарячей дойдет, то температура такая шо руку держать почти невозможно... Да и после 12.00 у нас вообще ВСЮ воду отрубают до 6.00 утра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене дядько працює в котельні, що обігріває наш район. В нас тепло завжди і воду не вимикають просто так ;)

Один раз коли був в нього на роботі і він відлучився я жару добавив, тепла забагато не буває.

Тебе и твоему дяде повезло,что котел не рванул!Нашел,где свои 5 копеек вставить.Ну ты даешь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцуко... води в крані взагалі немає... центр міста... і шо делать? Доколє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оба, нема води, НІЯКОЇ!!! оце блін дякую, з 9 травням нормально ветеранів привітали....

PS 33' район тоже нема. Знач по всьому місту водоканал накрився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внатурі немає, ні тої, ні то... Оце блін зібрався зранку душ прийняти. Будем сподіватись що моїм планам-мріям суджено збутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...