Перейти до змісту

Гаряча вода


ChB

Рекомендовані повідомлення

З вчорашнього дня немає гарячої води (хоча опалення є).

Дзвонив ЖЕК, сказали, що "на котельні припинено подачу гарячої води на 33-й і 40-й квартали.

Коли буде - поки невідомо, міська рада займається вирішенням цього питання."

Отаке от "свято наближається, свято наближається"... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да, вчера так подло её отключили... Я ещё успел придти с работы (около 23:00), что-то там умыться-побриться, а после ужина думал поплавать - ниц не получилось, буквально за 15 минут вода исчезла, словно её никогда в кранах и не было. Сейчас из крана льётся нечто вялотекущее и холодное... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив ЖЕК, сказали, що "на котельні припинено подачу гарячої води на 33-й і 40-й квартали.

Коли буде - поки невідомо, міська рада займається вирішенням цього питання."

Отаке от "свято наближається, свято наближається"... :huh:

Кропива вирішив пошантажувати міську владу через лучан перед новим роком ? Ход каньом !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли знайдеться хороша людина, яка допоможе йому піти з цього світу... Дістав вже він. Нажив шовковий і ше йому мало, тепер над людьми іздєвається гад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Если в кране нет воды - значит выпили ...

Правильно, всемирный заговор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЖЕКу сказали, що "вичерпався ліміт газу" :(

а яке відношення має ЖЕК,до котельні пана Кропиви?Гон.

Мій прогноз-до вечора вода буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яке відношення має ЖЕК,до котельні пана Кропиви?Гон.

Мій прогноз-до вечора вода буде.

ага. якщо Шибуня забашляє КРопиві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для необізнаних:

ЖКП відповідає

-за прибирання території біля будинку та підїздів (сходових маршів і площадок)

-за прохідність каналізаційних стояків в підїздах та водозливів з дахів

-за знешкодження борульок :(

-може посприяти в дрібному ремонті в квартирах (світло, крани)

Водоканал відповідає

-за подачу холодної води

Тепломережі (йому належать котельні)

-за подачу гарячої води

-за опалення

P.S. Звонити в Тепломережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцькрада звернулася до прокуратури з вимогою перевірити: хто винен у відключенні 33-го і 40-го мікрорайонів міста від постачання гарячої води. Про це 26 грудня повідомив кореспондент «Волинської правди».
Спочатку голова обласного осередку ПРП Олександр Мартинюк вимагав, щоб на сесії виступив керівник ДКП «Луцьктепло» Рустам Дячук з інформацією про стан справ на підприємстві. Натомість бютівець Микола Іванюк підтримав міського голову Богдана Шибу, щоб рада звернулася до прокуратури.
У підсумку депутати погодилися з аргументами пана Шиби і проголосували за апелювання до правоохоронців, щоб вони знайшли і покарали винних у відключенні третини міста від гарячого водопостачання.
Довідка «ВП»:

Під час нещодавньої звітно-виборної конференції облорганізації ПРП Олександра Мартинюка переобрано головою осередку. Окрім того, до Ради організації увійшов гендиректор ТзОВ «ЕК «Луцьктеплокомуненерго» Олександр Кропива.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мене інформували (не знаю чи на 100% точний опис) - пан Кропива купує газ для котельні на карбешева, тобто несе витрати. пан Дячук збирає з городян 33го і 40го кварталів капусту за гарячу воду і опалення, покриває лише витрати на воду для обігріву, затрат на газ не несе. пан Шиба покриває пана Дячука. на двох вони мають непогані гроші. газу на скільки мене орієнтували котельня на карбишева бере на десь 80 тис.грн. в день. рахуйте. всі фарси з прокуратурами це ляльковий театр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яке відношення має ЖЕК,до котельні пана Кропиви?Гон.

Мій прогноз-до вечора вода буде.

Ну помилився я трохи, вибачайте :blink:

Будемо надіятися, що буде, а то без води якось некомфортно живеться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пан Шиба покриває пана Дячука. на двох вони мають непогані гроші. газу на скільки мене орієнтували котельня на карбишева бере на десь 80 тис.грн. в день. рахуйте. всі фарси з прокуратурами це ляльковий театр.

+1

А то одні дитячі крики :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... Это тольо у нас, как только зима сразу начинают вспоминать что за газ не заплатили, начинают ремонтировать теплотрассы и т.д. Как говорил Жванецкий:" Зима началась как всегда неожиданно - 1-го декабря"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...