Перейти до змісту

American bully, Американський пітбультер'єр


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

ab_standard.jpg

Попадались колись в неті фотки цих собацюр. Спочатку думав, що фотошоп стафа, а виявилось, що це реальна порода з купою поціновувачів і кожен з них намагається розкачати улюбленця по максимуму.

abkc_american_bully_classes_by_nievesgirld7iyy00.jpg

Загалом просто мегакруто, але деколи бувають перебори:)

$_72.JPG

Тайсон:)

blue-american-bully-dax.jpg

Унікальна порода, яка як видно з фоток піддається будь-якому тюнінгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Булли и АПБТ - разные породы

По здоровью, эти булочки имеют достаточно много проблем таких как проблемы с суставами сердцем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Булли и АПБТ - разные породы

По здоровью, эти булочки имеют достаточно много проблем таких как проблемы с суставами сердцем

Незважаючи на все вигляд - бомба. Думаю. що стероїди, але й генетично порода схильна до таких об'ємів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ці пітбулікі схожі на перекачаних стероїдами боксерів :)

а нижні апчє на бульдога

файні візуально але хворобливі напевно як і всі мутанти

я в дитинстві мав двох боксерів а потім бультер'єра

а потім одружився і почав заводити декоративних кроликів, хом'ячків і щурів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди віддавав перевагу німецькім вівчаркам, може тому, що в часи мого голопузого дитинства не було ще цих песиків схожих на " качка" :_02: Собацюрка, Ромко, прикольна, мови нема, але я б, власне кажучи, таку "красу" не хотів би мати :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моліться, аби ваші сусіди такого не завели-якшо йому шось в вас або членах вашої родини не сподобається, може бути смертельно або дуже трагічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці песики нічим не страшніші за вівчарок чи інших нормальних псів

набагато більше небезпеки для дітей несе усілякий декоративний мотлох типу пікінесок

а з бійцівськими проблеми бувають частіше бо їх дибільне бидло часто заводить - але то не проблема породи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% згоден справа не в собаці а в господарях. Знав і добрих підбулів і злих чау-чау ...

Ну але з якоїсь сторони пікінес незагризе 5-6 річну дитину...

Тому нехай сусіди краще мають пікінеса ...

Якщо в сімї діти, як на мене, краще взяти з більших: вівчарку\лабрадора\водолаза(нюфаундлен) ... Сенбернара :)

А на рахунок хворобливості, самі здорові дворняги. Там імунітет розвивається природнім шляхом :)

А дана порода як писали мабуть гарний тренер з бігу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найперша фотографія буля, там де форма стандарту, як на мене вершина собачої мускульної естетики. Мене колись, за часів студенства легенько покусала московська сторожева - (обійшлось підшкірним крововиливом на пів ноги), тому сам не в захваті від злих собак і їх злих власників.

Була в родича чистокровна німецька вівчарка Ріго з здоровезними лапами, дуже гарний був вівчур. Тільки його помістили на пару тижнів в темну комору і він став злим і поки його не пристрелив власник, ставав все злішим і злішим, настільки, що чуть не загриз власника:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найперша фотографія буля, там де форма стандарту, як на мене вершина собачої мускульної естетики. Мене колись, за часів студенства легенько покусала московська сторожева - (обійшлось підшкірним крововиливом на пів ноги), тому сам не в захваті від злих собак і їх злих власників.

Була в родича чистокровна німецька вівчарка Ріго з здоровезними лапами, дуже гарний був вівчур. Тільки його помістили на пару тижнів в темну комору і він став злим і поки його не пристрелив власник, ставав все злішим і злішим, настільки, що чуть не загриз власника :)

Одним словом, Ромко, все залежить від хазяїна і виховання самої собацюрки. Але вівчарка краще :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...