Jump to content

Вибори до ВР 2014: за яку партію віддасте свій голос?

Basil

264 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Вибори до ВР 2014: за яку партію віддасте свій голос 26 жовтня?

Бажано аргументувати свій вибір.

Свій голос віддам за Самопоміч. З ними пов"язую реальне оновлення ВР.

Імпонує Аня Гопко з її пакетом реанімаційних реформ, Єгор Соболєв і ВОЛЯ, той самий Андрій Садовий, Олександр Данченко...

• Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Голосувати потрібно тільки за Дарка Вейдера, як єдиного кандидата з людським обличчям і який не п...здить обіцянками....

рекламні ролики в нього еласні

а в голосуванні вибрав "ПС" щось їх дуже Шуфрич боїться, напевно це маленьке хуйло щось знає.....

Голосувати потрібно тільки за Дарка Вейдера, як єдиного кандидата з людським обличчям і який не п...здить обіцянками....

Це ви серйозно? Справді збираєтесь голосувати за нього, чи тільки стібетесь?

Голосування анонімне, на скільки я знаю )))))

Зробив анонімне, можливо хтось не хоче афішувати свій вибір...

А я жду коли то холівар цей появиться :)

Голосувати потрібно тільки за Дарка Вейдера

Його зняли з реєстрації :), і щітаю це правильним. Шкода що таких кандидатів є ще ціла купа, так що шановні виборці, нада разабратся в тих партіях )))

Якщо буквально то дарт вейдер негірший за комуняк і інший зброд, який і далі буде в ВР у вигляді тушок. Потім появиться другий чечетов який буде помахом руки вказувати за кого голосувати ітд і тп. по старій схемі тільки в іншому амплуа буде наша "політика"

P.S. Вейдер це зрозуміло що він є фентезі кандидатом

+1 Самопоміч.Можливо зміню думку,на користь ПС.

Воювати на фронті і "воювати" в ВР це дві великі різниці, як кажуть в Одесі.

В ВР необхідно творити нові, адекватні закони, реформувати країну... і не кулаками, а головами.... імхо...

Буду голосувати за нових людей. Старі вже набридли, стільки років і ніякого толку.

Самопоміч, напевно.

Дописано: аааааааааа, тільки зараз побачив, шо в цей день знімаю весілля, ше й не в Луцьку. Я просто в шоці. Поставте хтось дві галочки навпроти самопомічі ((((

Народ, ви розумієте, що потрібна більшість в парламенті? Потрібні закони повинні лобіюватися більшістю і підтримуватися президентом.

Як на вашу думку, хто біде солідарний з Порохом, які партії?

+1 Самопоміч.

Знайомий з Львова говорив приблизно таке за Садового - "збільшився турпотік за останні роки в рази, зробив по місту капітальний ремонт доріг, робили не наші українські компанії, а турецькі, гарантія на роботу чи то 20 чи то 30 років, дорога як скло, правда в провулках залишився "український" асфальт".

+1 за Самопоміч

Народ, ви розумієте, що потрібна більшість в парламенті? Потрібні закони повинні лобіюватися більшістю і підтримуватися президентом.

Як на вашу думку, хто біде солідарний з Порохом, які партії?

Хай та більшість переконає Єгора Соболєва, і Аню Гопко, що вона дійсно потрібна і що дійсно потрібні закони Порошенка, і буде всьо чікі-пікі.

І ще одне - у нас парламентсько-президентська форма правління, не забуваємо, любителі диктаторів:)

Дуже запам'яталось інтервью Садового, як він казав, шо Порошенко його кликав у свою комманду. То той сказав, що це первіснообщинний лад. http://hromadske.volyn.ua/sadovyj-zayavlyaje-scho-stvorennya-bloku-petra-poroshenka-tse-pervisnoobschynnyj-lad/

«Президент Петро Порошенко пропонував, щоб я йшов на вибори у його блоці. Я йому пояснив, що це первіснообщинний лад. Тому, що люди повинні об’єднуватись на рахунок ідеологічних принципів, а не іменних блоків. От уявляєте, що в Америці Барак Обама створює «Блок Обами» і всі політики йдуть в цей блок? А в Англії Камерон створює «Блок Камерона»… Це нонсенс! Це абсурд!», – заявив Андрій Садовий.

«Я йому це говорив прямо в очі. А мені казали «ну ти розумієш, така унікальна ситуація, це треба так політтехнологічно, щоб народ проголосував. А я говорю, справді політтехнологи за останні два строки зробили чорну справу, тому що вчать обдурювати людей. Якщо подивитися список людей, які там є, то це страшно і сумно, трагічно. Тому, що це нівелювання довіри людей», – додав він.

Дуже запам'яталось інтервью Садового, як він казав, шо Порошенко його кликав у свою комманду. То той сказав, що це первіснообщинний лад. http://hromadske.vol...obschynnyj-lad/

«Президент Петро Порошенко пропонував, щоб я йшов на вибори у його блоці. Я йому пояснив, що це первіснообщинний лад. Тому, що люди повинні об’єднуватись на рахунок ідеологічних принципів, а не іменних блоків. От уявляєте, що в Америці Барак Обама створює «Блок Обами» і всі політики йдуть в цей блок? А в Англії Камерон створює «Блок Камерона»… Це нонсенс! Це абсурд!», – заявив Андрій Садовий.

«Я йому це говорив прямо в очі. А мені казали «ну ти розумієш, така унікальна ситуація, це треба так політтехнологічно, щоб народ проголосував. А я говорю, справді політтехнологи за останні два строки зробили чорну справу, тому що вчать обдурювати людей. Якщо подивитися список людей, які там є, то це страшно і сумно, трагічно. Тому, що це нівелювання довіри людей», – додав він.

Подібне казали і Яценюк з Турчиновим.

Це останні вибори перед великою масакрою:) Тут тільки два варіанти - або влада працює з народом і для народу, не виправдовуючись, а змінюючи систему, або буде повна анархія з елементами коліївщини, гайдаматчини, махновщини і фіг знати що від країни залишиться.

Цей Майдан ж не на пустому місці виник: було розчарування в Кучмі з олігархами, Ющенку-любі друзі, Януковичу. Зараз я не дуже розумію отой "Час єднатися", що дуже резонує з Ющенківським "понять і прастіть" і з тим до чого все призвело. Непокаране зло примножується, чи розуміє це Петрусик і якщо розуміє, то що він з тим всім планує робити і чи планує взагалі.

задрали вони всі.... особливо їхня реклама кожні 15 хв по телевізору, це ж скільки тисяч баксів вони кинули на неї...це при тому що ті гроші потрібні в іншому місці, і вони ще розказують що будуть робити для людей??

задрали вони всі.... особливо їхня реклама кожні 15 хв по телевізору, це ж скільки тисяч баксів вони кинули на неї...це при тому що ті гроші потрібні в іншому місці, і вони ще розказують що будуть робити для людей??

Якщо б чувак не вивісив жодного плакату, борда, промо матеріалів, то ви б про нього не дізнались і не проголосували:) Це фігово, але це правда. Знайдеться шустрий чувачок, який твою "неагітацію" переб'є своєю фішкою на кожному стовпі і скоріш за все виграє. В Луцьку на будинках висять банери по 40000грн/міс з виготовленням, висять і по 12000 і т.д.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...