Перейти до змісту

Альтернативна енергетика


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Логічний наслідок ігнорування законів фізики і писаних/неписаних правил співжиття людей у місті. Вітряк на даху багатоповерхівки знімуть. Лінк. От і гадай, чому тут не відповідають "встановлювачі" про безпеку їх інсталяції :0136:.

Власні висновки: альтернативна енергетика у наших умовах майже виключно для жителів приватної забудови. Крім чогось нерухомого біля свого вікна. Ну і ОСББ в "радянських" будинках має бути.

P.S. До стурбованих жителів Соборності 38 і конкурентів/контролюючих служб ЖОДНОГО стосунку не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, LIROL сказано:

Логічний наслідок ігнорування законів фізики і писаних/неписаних правил співжиття людей у місті. Вітряк на даху багатоповерхівки знімуть. Лінк. От і гадай, чому тут не відповідають "встановлювачі" про безпеку їх інсталяції :0136:.

Власні висновки: альтернативна енергетика у наших умовах майже виключно для жителів приватної забудови. Крім чогось нерухомого біля свого вікна. Ну і ОСББ в "радянських" будинках має бути.

P.S. До стурбованих жителів Соборності 38 і конкурентів/контролюючих служб ЖОДНОГО стосунку не маю.

Стаття - одні емоції. Знести бо без доків- так. А вібрації, тріщини шахти ліфта....Погане самопочуття через вітряк.. тим більше такого розміру)) Мешканцям до кашпіровського треба...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття нагадала анекдот про вишку мобільного зв'язку в селі, яка викликала страшні хвороби та мутації в мешканців і тварин... страшно навіть уявити що з ними було б якби її включили.
Зазрість в українців то святе

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, DOCENT сказано:

частина від 15кВт станції

Розумію, що ціни на всі ці "штуки" не падають ?

10-15КВт  у скільки обійдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Соромітник said:

Стаття нагадала анекдот про вишку мобільного зв'язку в селі, яка викликала страшні хвороби та мутації в мешканців і тварин... страшно навіть уявити що з ними було б якби її включили.
Зазрість в українців то святе

offtop  

Не знаю як там з тим вітряком, але є приклад, коли через вібрацію зовнішнього двохсекційного (як два звичайних) блока кондиціонера зруйнувався міжвіконний простінок житлового будинку. В результаті обвал і два покійника. Отак от...

Hide  
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zheny@ сказано:

Розумію, що ціни на всі ці "штуки" не падають ?

10-15КВт  у скільки обійдеться?

Ціни на всі ці штуки падають !!

Майже всі компоненти можна змінювати, як на дорожчі так і на більш дешевші.

Чим більша потужнісьть станції (макс 30кВт) тим дешевше.

Станція 10кВт  11000 $ (без лінії та лічильника)

15кВт.xlsx

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

через вібрацію зовнішнього двохсекційного (як два звичайних) блока кондиціонера зруйнувався міжвіконний простінок житлового будинку.

це той будинок, де на першому поверсі був магазин-гастроном у 80-х ? І що його купили стільці і столи і знесли кілька несучих колон і сказали, що винен кондиціонер?

Ні не чув.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, DOCENT сказано:

Частина 15кВт станції вже працює по зеленому тарифу.

 

IMG_0742.JPG

IMG_0744.JPG

Це типу 8,5Квт уже пішло на обленерго?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це типу 8,5Квт уже пішло на обленерго?

Це митева потужнісьть.Запустили вчора ,обленерго отримав 53 кВт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, DOCENT сказано:

,обленерго отримав 53 кВт.

фактично за одну добу у майже не сонячну погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

фактично за одну добу у майже не сонячну погоду.

так. у сонячну 70кВт (це ще не повна потужнісьть) тільки 9 кВт від 15 кВт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, DOCENT сказано:

так. у сонячну 70кВт (це ще не повна потужнісьть) тільки 9 кВт від 15 кВт

в теорії, окупність в районі 3- років. Може навіть менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в теорії, окупність в районі 3- років. Може навіть менше.

булоб дуже добре , на жаль 4-5 років.

1800 EURO на рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Dima4s сказано:

Стаття - одні емоції. Знести бо без доків- так. А вібрації, тріщини шахти ліфта....Погане самопочуття через вітряк.. тим більше такого розміру)) Мешканцям до кашпіровського треба...

"Сусліка відішь? А он єсть!" Увімкніть логіку та гугл (наприклад, тут і тут легко шукається, кінець статей та обговорення), особливу увагу зверніть на недоліки.

Якщо не вірите - на свій будинок на старий комин жорстко, без компенсаторів та демпферів, встановіть вітроустановку розмахом пропелерів хоча б метр-півтора. І все зрозумієте. Та і слово інфразвук, думаю, відоме, і те, що кротів на грядках "ганяють" мікровітрячками.

І документи, думаєте, так просто не дають кляті бюрократи? :lol: Так що залишаюсь при попередній думці - вітрогенераторам не місце на багатоповерхівці в сучасних українських луцьких умовах. Або інженера в студію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, DOCENT сказано:

Частина 15кВт станції вже працює по зеленому тарифу.

а яка (в середньому) потребність в кіловатах одного будинку ?
Я розумію що будинок будинку різня але якщо відкинути те що нічого потужного (станки, бетономішлки і т.д.) не запускати?

Цікавлюсь так я думаю чи на ділянці де не підведена електрика від "стовпа" встановити сонячні батареї чи буде вистачати для повсякденних нужд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить чи можна таку штуку по документах на дачному масиві поставити і продавати по зеленому тарифі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, LIROL сказано:

"Сусліка відішь? А он єсть!" Увімкніть логіку та гугл

Моя логіка проста і зрозуміла.
1) Якби там було все так погано- мешканці б давно зняли його самі. А значить там це заноза в жопі парочці " а баба Яга против".
2) Ніде не показано що тріщин не було до його встановлення.Виглядає шахта занедбано. і Я більш ніж впевнений що 99% мешканців ту шахту ліфта на даху в очі зблизька ніколи не бачили до всього цього путчу та щоден не додумався хочаб поштукатурити її.
3)Скільки разів проїздив повз- постійно дивувався чого ж він або не крутиться або ледь крутиться. Звідки взятись шуму від лопастей які не обертаються?))
4) парочка дрібниць які мені лінь розписувати.

Ще мешканцям треба повимикати вишкі моб звязку та свої телефони, ві-фі точки, мікрохвильовки, це ж випромінювання!.Траса під боком. ПЕРЕКРИТИ НЕГАЙНО! там також вібрації і шум))) А це все призводить до руйнації будинку, неспокою домашніх тварин, головних болей і ідіотизму.

Та я згодний що без доків- вітряк треба зняти.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, LIROL сказано:

"Сусліка відішь? А он єсть!" Увімкніть логіку та гугл (наприклад, тут і тут легко шукається, кінець статей та обговорення), особливу увагу зверніть на недоліки.

Якщо не вірите - на свій будинок на старий комин жорстко, без компенсаторів та демпферів, встановіть вітроустановку розмахом пропелерів хоча б метр-півтора. І все зрозумієте. Та і слово інфразвук, думаю, відоме, і те, що кротів на грядках "ганяють" мікровітрячками.

І документи, думаєте, так просто не дають кляті бюрократи? :lol: Так що залишаюсь при попередній думці - вітрогенераторам не місце на багатоповерхівці в сучасних українських луцьких умовах. Або інженера в студію.

https://www.youtube.com/watch?v=N_QoSaMwW2A

http://ecotown.com.ua/news/SHvedy-rozrobyly-vitrohenerator-iz-sonyachnymy-panelyamy-shcho-zhyvytyme-elektroenerhiyeyu-bahatopov/

Мучитись потім будуть з інфразвуком та вібраціями. Може напишете їм, щоб на небезпеку людей не наражали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, sergkots сказано:

http://ecotown.com.ua/news/SHvedy-rozrobyly-vitrohenerator-iz-sonyachnymy-panelyamy-shcho-zhyvytyme-elektroenerhiyeyu-bahatopov/

Мучитись потім будуть з інфразвуком та вібраціями. Може напишете їм, щоб на небезпеку людей не наражали?

в статті були слова про дослідження чи відповідність нормативам, щодо впливу на людей чи споруди?

та й конкретна конструкція конкретного приладу може по-різному впливати на різні речі (чи людей).

з точки зору обивателя - рентген абсолютно безпечний. але ж зловживати ним не можна?

тому я би був проти встановлення вітряка на даху багатоповерхівки, де б я мешкав.

але в тих же німців зазвичай немає ОСББ - там часто цілий багатоповерховий багатоквартирний будинок повністю належить одній особі (фізичній, чи юридичній) - тому власник може встановити там практично що-завгодно (майже), не питаючись ні в кого ніяких дозволів. але це ж апріорі не означає, що це безпечно і не шкідливо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, sergkots сказано:

https://www.youtube.com/watch?v=N_QoSaMwW2A

http://ecotown.com.ua/news/SHvedy-rozrobyly-vitrohenerator-iz-sonyachnymy-panelyamy-shcho-zhyvytyme-elektroenerhiyeyu-bahatopov/

Мучитись потім будуть з інфразвуком та вібраціями. Може напишете їм, щоб на небезпеку людей не наражали?

Власне запропоноване відео дивились?;) Розміри пропелерів, спосіб встановлення, перевага сонячних батарей, стан будівель в порівнянні із нашими девятиповерхівками описувати чи самі побачите? Там достатньо кілька "сайлентблоків" і .. все. Воно на жалюзі радіатора авто скоріше схоже, а не те одоробло в нас на Соборності 38, яке цивілізовані люди ставлять в полях/морях на щоглах.

6 годин тому, Dima4s сказано:

Моя логіка проста і зрозуміла.
1)
2)
3)
4) .
Та я згодний що без доків- вітряк треба зняти.

Я ЗА прогрес, але для цього будинок валити не бажано, про що і писав раніше. ІМХО доки не просто так не видають. Муніципали із "скаженими" безпідставними скаргами нічого б не робили, вже перевірено. Гул ви не чуєте з-за шумної вулиці і висоти, в будинку же, скоріше всього, гул чути по стінах (треба в жителів питати), наприклад, я перфоратор чую не лише із свого під'їзду. А ліфтова шахта така, як є, а вітряк її "добиває".

P.S. Маєте досвід проживання в багатоповерховому будинку?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, LIROL сказано:

Маєте досвід проживання в багатоповерховому будинку?

Так. Жив на 8-му поверсі, ставив антену для сенао (радіотелефон) на даху. Зараз вже не лізу на гору - живемо в п'ятиповерхівці.

32 хвилин тому, rrid сказано:

в статті були слова про дослідження чи відповідність нормативам, щодо впливу на людей чи споруди?

та й конкретна конструкція конкретного приладу може по-різному впливати на різні речі (чи людей).

 

Проблеми з інфразвуком були вже дуже давно - в перших великих вітряках. Вже давно позбавились цього недоліку - але журналісти через необізнаність до цього часу ще вказують про це. Вібрація шкідлива, і якщо вона є тоді дійсно варто її усувати. Ще залишається естетичний вплив - розумію, що когось може нудити, але то не носить масовий характер. А найголовніше певно все ж таки національна жаба.

 

По фото видно, що технічне рішення по встановленню вітряка не є досконалим. І так - потрібно переробити, допомогти людині зробити правильно а не заборонити. Найпростіше взяти і заборонити - не потрібно думати, залучати спеціалістів. Просто взяти і підписати папера, що забороняє - в цьому вся наша влада. 

На весь Луцьк це один вітряк - одна людина зі всього міста вирішила стати трішки незалежнішою від ахметова. І все всі фас.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Orfey сказано:

а на дачі договір з обленерго є?

 

Нема, є договір в дачного масиву з обленерго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...