Перейти до змісту

Як краще вберегти свої заощадження?


Basil

Рекомендовані повідомлення

Якщо ремонт, то мабуть все-таки матеріал купити вигідніше ніж вкласти в євро. Бо повторюсь ще раз з сьогоднішнього дня курс євро є невигідним, читай завищеним

яким є шанс, що він знизиться і коли?

1- На євро втратиш більше при обміні, бо зазор покупки продажу там відчутно більше, ніж покупка продаж долара.

2- Не більше ніж за місяць долар впаде не менше ніж на гривню.Від сьогоднішніх 14.80

Готовий виставити шнапс. на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо ремонт, то мабуть все-таки матеріал купити вигідніше ніж вкласти в євро. Бо повторюсь ще раз з сьогоднішнього дня курс євро є невигідним, читай завищеним

яким є шанс, що він знизиться і коли?

Як на мене особливо на це сподіватися не варто. Думаю, що найближчим часом (маю на увазі 2 - 3 роки) долар буде "гуляти". Навіть якщо зараз опуститься трохи, через невеликий проміжок часу він своє нажене і пережене. Наступає золотий час для валютних та фінанових спекулянтів. Причин цьому маса, і в першу чергу, як на мене, війна. На твому місці я б не морочив собі голову, купив би тих самих доларів та залишив би рідним. Коли ти вернешся з армії не відомо: можливо через місяць, а можливо через півроку. Якщо останнє то менше коштувати ніж зараз думаю він не буде. Захочеш залишиш їх далі лежати, ні - потратиш на щось необхідне. Але в будь-якому випадку будуть гроші на похорон. Вибач за чорний гумор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ремонт, то мабуть все-таки матеріал купити вигідніше ніж вкласти в євро. Бо повторюсь ще раз з сьогоднішнього дня курс євро є невигідним, читай завищеним

яким є шанс, що він знизиться і коли?

1- На євро втратиш більше при обміні, бо зазор покупки продажу там відчутно більше, ніж покупка продаж долара.

2- Не більше ніж за місяць долар впаде не менше ніж на гривню.Від сьогоднішніх 14.80

Готовий виставити шнапс. на це.

стане як мінімум 13.80грн? таки вірите що вернеться 12.50-13грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра долар в банках буде по 12,95 ;) Вот тільки ніхто його по такому курсу продавати не буде

по зірках читаєте?

Ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі було підняте гарне питання стосовно рахунку десь забугром

хтось має якийсь досвід в цьому питанні ?

можна звичайно тримати в якихось skrill чи payoneer (з карткою) - вони ж не зжераються ніби

але хотілося б чогось постабільніше

оффшор не пропонувати - троха задорого для моїх заощаджень :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно з рідними мрію про сонячні панелі на даху. Ше колись вітряка збирались купити, та засумнівались "йой, в нас роза вітрів якась не така".

От і будем вкладати. І знову відкладено на Трохи згодом. Це не шибко зручне вкладання для теперішнього часу до початку холодів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна розмістити свої гроші у бажаючих тут .Під 24% річних.У гривні.

"тут" це де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і так вкласти гроші:

http://ecotown.com.u...omu-taryfu-i-d/

поки що не ефективно. фотопанелі куплені за долари, а ціна за електроенергію у гривнях. термін окупності майже рівний терміну експлуатації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і так вкласти гроші:

http://ecotown.com.u...omu-taryfu-i-d/

поки що не ефективно. фотопанелі куплені за долари, а ціна за електроенергію у гривнях. термін окупності майже рівний терміну експлуатації.

щось схоже кажуть Фірташ з Ахметичом коли їм пропонують використовувати енергоощадні технології

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна розмістити свої гроші у бажаючих тут .Під 24% річних.У гривні.

"тут" це де?

На форумі є люди,яким такий процент підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи ситуацію в країні, постало дане питання.

Хоча і тих заощаджень не так уже й багато, але тим не менше....

Хто і як зберігає свої кревні, щоб захистити їх від знецінення?

Ця тема тісно переплітається є сусідньою темою?

Все по старому

В мене стандартна фінансова політика і в кризу і не в кризу - зберігаю довготермінові заощадження в твердій валюті (долар і євро), на прожиття - в гривні. Без потреби не купую валюту і не здаю. Сплю спокійно. :)

Єдине, що хочу добавити, валюту тримаю не в банку, вона працює. Ну і зараз таки купую валюту, але лише для того, щоб продати дорожче.

Можна розмістити свої гроші у бажаючих тут .Під 24% річних.У гривні.

Слабенька пропозиція. Я євро "розмістив" під такі ж відсотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і євро.

А в гривні скільки хотів би?

Я в гривні взагалі не хотів би кудись вкладати - не зможу спати спокійно, особливо зараз. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже не заощадження. це вже бізнес :)

Ти тільки можеш виграти від того, щоб купити те, що не встигло подорожчати. Але не факт, що воно тобі потрібне. Коли тримаєш заощадження в доларах, то попадаєш тільки на його відсоток інфляції.

Сеня продовжив заганяти валютний ринок в тінь - паспорти не відмінив, ввів податок в ПФ, депозити банки віддають тільки в гривні, з валютних карток тільки в гривні, тепер продаж валюти тільки на 3000 грн в день. А не давав би рефінансування і викинув би 10 млрд доларів на міжбанк по 8, викупив би всю гривню, курс би так не обвалився... А так станок працює на повну потужність.

Знімала нещодавно частину валютного депозиту, віддали у доларах, приватбанк. Перш ніж щось писати, перевіряйте інформацію, а то виходить, що Баба Бабі Сказала і понеслась паніка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна розмістити свої гроші у бажаючих тут .Під 24% річних.У гривні.

"тут" це де?

На форумі є люди,яким такий процент підійде.

шось всьо так загадочно... зараз банки, а не якісь там абстрактні люди, які співпрацюють із ФГФО пропонують такі відсотки, а то й вищі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знімала нещодавно частину валютного депозиту, віддали у доларах, приватбанк. Перш ніж щось писати, перевіряйте інформацію, а то виходить, що Баба Бабі Сказала і понеслась паніка

При чому тут баба сказала, Сеня це заявив, потім це відмінив на 3 місяці, тепер продовжив. Навіщо приймати такі рішення і призупиняти їх, не інакше як для паніки?

Останні новини щодо курсу:

Слово взял Порошенко. Который сначала напомнил всем, что он либерал и рыночник. А затем стукнул рукой по столу (реально, взял и стукнул), и сообщил, что экономически обоснованный курс должен быть не ниже 12,95 грн. за доллар.

Сегодня в 11 часов в Нацбанке состоится расширенное совещание уже с 40-ка банкирами. На этом "вазелиновом чаепитии", как называют его финансисты, рынку и доведут курс в 12.95 грн. за доллар.

Уже вечером мы увидим эти цифры в обменниках. Жаль только купить валюту по такому курсу не сможет никто.

Говерла ?@goverlaua 7 сек.

На 14-00 офіційна інформація про торги. Продано 22.35 млн.дол. Середньозважений курс - 12.9430!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24% у гривні - лажа:)

Тут одного трохи понесло, але він правду порадив про долари. Ситуація в державі буде найближчі півроку лише погіршуватись і вартість твого долара буде рости.

Думаю так тому, що купівельна спроможність людей знизилась у звязку з знеціненням гривні. Товари по трохи ростуть у ціні і поки не виростуть у раза 1,5 не зупиняться. Якщо щось треба - купляй, виграєш. Не треба - не трать грошей, швидко не назбираєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки що не ефективно. фотопанелі куплені за долари, а ціна за електроенергію у гривнях. термін окупності майже рівний терміну експлуатації.

Ну ось і я про це. Ідею відкладено до кращого часу.

Зараз я вкладаю у свое не дешеве хоббі, поки ціни не виросли ще більш. А купую ж не те, що в наших магазинах з орхідей є. Замовляю рідкісні, ціни за які постачальник вказує в євро та долларах, а рахунки виставляються у гривнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то це нерухомість і автомобілі.

техніка рано чи пізно знецінюється і виходить новіша.

якщо вмієте щось робити руками, то в даному випадку краще купити верстат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то це нерухомість і автомобілі.

техніка рано чи пізно знецінюється і виходить новіша.

якщо вмієте щось робити руками, то в даному випадку краще купити верстат.

масові автомобілі також з роками дешевшають, а ось що вічне поки, то золото, нерухомість, антикваріат - потрібно в ньому розбиратись (щоб часом не купити товар що продають як на фото) і валюта. так останні 100 років було, принаймі.

post-14337-0-84447000-1411654075_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масові автомобілі також з роками дешевшають

Зате автомобілем можна ще й користуватися чи за допомогою нього гроші заробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масові автомобілі також з роками дешевшають

Зате автомобілем можна ще й користуватися чи за допомогою нього гроші заробляти.

а ремонтувати не потрібно буде?? а заправляти? так що це сумнівне трохи збереження коштів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...