Перейти до змісту

Як краще вберегти свої заощадження?


Basil

Рекомендовані повідомлення

Перш за все треба чорнозем.Недаром підприємство Україно-Французько-Молдовське. В Молдові і палка проросте.

Зараз в світі нова тема - terra preta (чорна земля). В грунт добавляють мілке деревне вугілля. Кажуть, що кардинально піднімає урожайність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

яких саме золотих монетах? якщо сучасних інвестиційних, то вони не вигідні, злитки вигідніші. якщо мова про царські, то там нюанси... то в яких саме монетах?

Слитки говоришь... А если я скажу что в монетах золото дешевле получаеться чем в слитках, и с продажей меньше хлопот?

Раскажу более подробно почему "в монетах золото дешевле получаеться чем в слитках, и с продажей меньше хлопот".

НБУ выпускает инвестиционные золотые монеты "Архистратиг Михаил". Цену на их устанавливает так: официальный курс банковского метала НБУ умножает на вес монеты + 3-4% "комисии" сверху (3% для унцовки, 4% для полуунцовки).

А теперь самое интересное: официальный курс банковского метала НБУ на завтра = сегоднешний утренний лондонский фиксинг по золоту (исчисляеться в баксах) умножаем на курс бакса в НБУ. Получаем - официальный курс банковского метала НБУ в гривне.

В НБУ курс бакса был примерно на 10% ниже чем риночный. Потому и золотые монеты "Архистратиг Михаил" в НБУ дешевле чем слитки в комерческих банках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенсу купляти наддорогі саджанці не бачу.

Купишь дорогие сажанцы - расходы по закладке сада возрастут всего на 5-10%. Может и есть сенс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купишь дорогие сажанцы - расходы по закладке сада возрастут всего на 5-10%. Может и есть сенс...

А якщо сорт не районований. Якщо сорт для інших кліматичних умов. Закапаття та Волинь різні клімати, вже не беру до уваги французькі сорта. А місцеве деревце якраз те що адаптувалось, пройшло природній відбір. Нікого не переконую - так, роздуми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яких саме золотих монетах? якщо сучасних інвестиційних, то вони не вигідні, злитки вигідніші. якщо мова про царські, то там нюанси... то в яких саме монетах?

Слитки говоришь... А если я скажу что в монетах золото дешевле получаеться чем в слитках, и с продажей меньше хлопот?

Раскажу более подробно почему "в монетах золото дешевле получаеться чем в слитках, и с продажей меньше хлопот".

НБУ выпускает инвестиционные золотые монеты "Архистратиг Михаил". Цену на их устанавливает так: официальный курс банковского метала НБУ умножает на вес монеты + 3-4% "комисии" сверху (3% для унцовки, 4% для полуунцовки).

А теперь самое интересное: официальный курс банковского метала НБУ на завтра = сегоднешний утренний лондонский фиксинг по золоту (исчисляеться в баксах) умножаем на курс бакса в НБУ. Получаем - официальный курс банковского метала НБУ в гривне.

В НБУ курс бакса был примерно на 10% ниже чем риночный. Потому и золотые монеты "Архистратиг Михаил" в НБУ дешевле чем слитки в комерческих банках.

да все вірно, я чогось зразу подумав про ті що мають художньо-нумізматичну цінність, в них ціна за гр не камільфо))) буває :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купишь дорогие сажанцы - расходы по закладке сада возрастут всего на 5-10%. Может и есть сенс...

А якщо сорт не районований. Якщо сорт для інших кліматичних умов. Закапаття та Волинь різні клімати, вже не беру до уваги французькі сорта. А місцеве деревце якраз те що адаптувалось, пройшло природній відбір. Нікого не переконую - так, роздуми.

Попит такі є на цей вид товару, до того ж чималий http://agro-ukraine.com/ru/trade/r-182/p-1/ мав би я землі десь з 5-10 га десь на поліссі засадив би все горіхом. Бо коли їдеш районами області і на полях куча бурянів, то якось соромно за країну, і не полишає думка, що крім корупції багато важить і те чи заглядає населення в чарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попит такі є на цей вид товару, до того ж чималий http://agro-ukraine....rade/r-182/p-1/ мав би я землі десь з 5-10 га десь на поліссі засадив би все горіхом. Бо коли їдеш районами області і на полях куча бурянів, то якось соромно за країну, і не полишає думка, що крім корупції багато важить і те чи заглядає населення в чарку.

Цитата с сайта линард:

Українські садівники об'єдналися в "Українську горіхову асоціацію", де всі питання для членів асоціації вирішуються легко і просто, включаючи питання отримання земельних ділянок (по 2 Га на кожного члена сім'ї - громадянина України),

Вот и ответ на "мав би я землі десь з 5-10 га"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, ну так купи землю, далеко від міста вона коштує панти. 50 км від Луцька хати купують з 1 Га землі за 2000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу мету, не помічаю перешкод.!

Зрештою тема відхилилась.

Найкраще просто взяти долари.

Можна взяти і віддати під %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт, на рахунок заощаджень ,

Нарив цікавий проект ))))) https://webtransfer......

Мисля така, можна непогано заробити, але одне але,

Заробляти виключно через соц мереж, і виключно на москалях, (система дає вибір кому давати під процен не ваші гроші).

Я Зібрав команду, маштабуюсь по Україні.

Одна умова не давати гроші в кредит Українцям))))), щоб не втрачали бо проценти 1 000% річних!!!!!!

Друга умова ніяких капіталовкладень із власної кишені!!!!!!

Деталі по ссилці, дякую за увагу.

І про вибори не забутьте )))))

Слава Україні !!!,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того, що лайно, так ще й рефералка...

:_20:

Ааааа, не попердив да треба буде напрягтись )))))) ,

я не закликаю бігом кидатись,

як варіант по защадженнях,

коли вас кидають через цю штутку між ногами державні мужі, країна на грані реального дефолту, це лайно конкретне, і ви не вкурсі що буде пііісля завтра, (може спрогнозуєте, ми будемо раді почути).

А ВАебТрансФер як один з варіантів заробітку, для тих хто має трішки вільного часу.

Нічого особистого)

Дякую за комент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже ти займаєшся наглою рекламою якоїсь непотрібної фінансової куйні, ака мавроді нашого часу, і тут же через пост оправдовуєшся що ні до чого не закликаєш.

Зробиш селфі і кинеш на борду, як будеш їхати на своєму Бугатті до власного замку в Сен-Тропе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо робиться?)))

http://niko-lutsk.com.ua/

живемо по-новому :) курсу

ніхто ж не казав що саме буде по-новому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже ти займаєшся наглою рекламою якоїсь непотрібної фінансової куйні, ака мавроді нашого часу, і тут же через пост оправдовуєшся що ні до чого не закликаєш.

Зробиш селфі і кинеш на борду, як будеш їхати на своєму Бугатті до власного замку в Сен-Тропе

Друже я тебе зрозумів, намікаєш башляти за рекламу, і це вже, буде ціна питання і "фінансова куйня" перетвориться у рекламний бренд))))), я такою куйньой незаймаюсь бо реклама тут це не реклама.

А куйня в реалі. Доказую про рекламу --- яка конверсія від рекламних плош на цьому ресурсі? не + - якась кількість не зрозумілих телефонних балачок, і кляпання по ссилках, а точні данні, з конкредними процентами від доходів вахих клієнтів? Оце буде ефетивність ))))

Тому Я подаю так як є, в неті інфи вагон про буть що , кому цікаво той почитає ,а ТИ походу формуєш громацьку думку, яка ТУТ вигідна для інтересів окремих осіб, і нав"язуєш саме свої погляди, не даючи неалежної оцінки отриманій інформації.

"непотрібної фінансової куйні"--- факти сюди якщо вже на те пішло.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо робиться?)))

http://niko-lutsk.com.ua/

живемо по-новому :) курсу

ніхто ж не казав що саме буде по-новому :)

Вже вроді купляють. Дефіцит гривні був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, на рахунок заощаджень ,

Нарив цікавий проект ))))) https://webtransfer-...artner=62993333

Мисля така, можна непогано заробити, але одне але,

Заробляти виключно через соц мереж, і виключно на москалях, (система дає вибір кому давати під процен не ваші гроші).

Я Зібрав команду, маштабуюсь по Україні.

Одна умова не давати гроші в кредит Українцям))))), щоб не втрачали бо проценти 1 000% річних!!!!!!

Друга умова ніяких капіталовкладень із власної кишені!!!!!!

Деталі по ссилці, дякую за увагу.

І про вибори не забутьте )))))

Слава Україні !!!,

судячи з твоїх постійних аферопахнучих справ, роблю висновок, що ти таки своєю смертю не помреш, ну тяне ТЯНЕ тебе постійно в якесь лайно, ніяк не хочеш працювати як нормальні люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, блін, це мій мінус замість плюса - не фтрафила на кнопавку на планшеті

ПиСи. А, доречі, якось змінювати користувач може(+/-) в разі промаху?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи. А, доречі, якось змінювати користувач може(+/-) в разі промаху?

тільки десь в іншому пості поставити плюс, більше ніяк. Сам декілька разів промахувався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...