Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

ЛОХ.уа скурвились вже повністю – хочуть нарубати капусти по-швидкому. встановили ліміт на 5 безкоштовних оголошень у рубриці, а далі – 300 гривень за "підвищення ліміта" :dont:

ще корисна інфа про розводняки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Та шо вони нарубають? Хто поведеться на такі тарифи?

1450 грн в місяць за пакет в 105 оголошень. Мені потрібно 4 таких пакети, щоб тримати активними усі свої 400 лотів.

Це ж нереально. Ні для кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально. Займаєшся комерцією, це твій основний прибуток, понад ХХХ позицій - то купуй місце, або ж відкривавай власний інтернет магазин.

Якщо мені 1-2 річ продати, то дане обмеження мене не обмежує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стандартний підхід, заманили шарою і простотою, нарід переліз, от і прийшла пора вводити платні послуги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛОХ.уа скурвились вже повністю – хочуть нарубати капусти по-швидкому. встановили ліміт на 5 безкоштовних оголошень у рубриці, а далі – 300 гривень за "підвищення ліміта"

ось вам і

29441451.png

маєте )

Ось народ і на безкоштовні площадки почне срубувати і появиться місце на ринку на новий сервіс, безкоштовний ;)

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально. Займаєшся комерцією, це твій основний прибуток, понад ХХХ позицій - то купуй місце, або ж відкривавай власний інтернет магазин.

Я це розумію. І я не проти платити гривень 500-600 в місяць. Але ж не 6000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально. Займаєшся комерцією, це твій основний прибуток, понад ХХХ позицій - то купуй місце, або ж відкривавай власний інтернет магазин.

Якщо мені 1-2 річ продати, то дане обмеження мене не обмежує.

мова йде про 5 позицій, а не про ХХХ

А так - типово, по-українськи

У мене все супер, так хай у сусіда буде все погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і фулл шари на лістинг, нелогічно чекати на базарі, де товару лише 10,5млн одиниць крутиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛОХ.уа скурвились вже повністю – хочуть нарубати капусти по-швидкому. встановили ліміт на 5 безкоштовних оголошень у рубриці, а далі – 300 гривень за "підвищення ліміта" :dont:

ну не зовсім так!

Ліміти діють лише у рубриках "Дом и сад" та "Хобби, отдых и спорт"

А вартість "підвищення ліміту" залежить від підрубрики і коливається від 69 грн до 389 грн за 15 оголошень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і фулл шари на лістинг, нелогічно чекати на базарі, де товару лише 10,5млн одиниць крутиться :)

в них там багато корисних платних сервісів по рекламі товару. я бачу, що народ користується. а так самі підштовхують продавців на шахрайство, типу реєстрації декількох акаунтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представляю вашій увазі нову схему "розводняка". Ситуація проходила сьогодні, от я і вирішив нею з вами поділитись, щоб не повелись. :_12:

Я продаю дещо на ОЛХ (напевно звідти мій номер).

Звонить до мене номер 067 901 45 58. Далі ситуація приблизно така...

- Добрий день ви продаєте товар. ... ???

- Так, продаю.

- Де я зможу з вами зустрітись...

- Там то і там...

- Ок. Тоді до зустрічі.

В приблизно назначений час телефонує таж сама людина тільки з іншого номера 098 63 22 961 і каже що не може доїхати бо пробив колесо і за 20 хв. вже буде на місці.

Через 20 хв. знову телефонує і каже, що капец, які в нього проблеми з машиною і в нього повна запара з бізнесом, а саме фури на кордоні з Польщею стоять, а він бідний забув робочий телефон (067 901 45 58) з міжнародним тарифом в офісі.

А в цьому телефоні (098 63 22 961) недостатньо коштів +дорого звонити а йому терміново потрібно подзвонити за кордон, дізнатись шо там з тими фурами. При тому він має записаний тільки мій номер.

Тому просить мене як "справжнього корєша" терміново поповнити йому рахунок на 100 грн. (я тобі обовязково при зустрічі віддам + ще зверху накину за те що виручив).

- Я йому кажу ОК. Нема проблем "брат" і іду далі дивитись фільм.

- Через 10 хв. звонить знову і питає що сталося, чому досі не перекинув грошей, бо бізнес капец вже рушиться.

- Я йому відповідаю, що я зараз в магазині, шукаю де б то поповнити йому рахунок, але нажаль термінали чомусь не працюють.

- Він просить купити скретч карту

- Але і іх вже всі розібрали і до найбличого терміналу з магазином потрібно далеко їхати.

Він розуміючи що "дєло НЕ в шляпі" загинає 3 поверховий матюк і кидає трубку...

Тому, якщо вам зустрінеться така історія не ведіться! :_02:

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продавав недавно товар не на ОЛХ - мені пишуть клієнти: знайшли дубль мого оголення там, але дешевше на 60%, запитували чи це не я продаю... Потім оголошення зникло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продавав недавно товар не на ОЛХ - мені пишуть клієнти: знайшли дубль мого оголення там, але дешевше на 60%, запитували чи це не я продаю... Потім оголошення зникло.

надрукуй \ накалякай маркером папірець, з номером мобільного і іменем, як на ОЛХ і клади поруч з речами котрі фоткаєш. простенький, але водяний знак, і дурників буде менше які крадуть фотки\оголошення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продавав недавно товар не на ОЛХ - мені пишуть клієнти: знайшли дубль мого оголення там, але дешевше на 60%, запитували чи це не я продаю... Потім оголошення зникло.

надрукуй \ накалякай маркером папірець, з номером мобільного і іменем, як на ОЛХ і клади поруч з речами котрі фоткаєш. простенький, але водяний знак, і дурників буде менше які крадуть фотки\оголошення

обнагліли навіть до того, що скопіювали повністю текст оголошення (написаного українською), хоч саме кидало мабуть русскоє, ім'я на російській написано було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свіже мило з ОЛХ

С 4 февраля в категории "Электроника" вы сможете подавать следующее количество бесплатных объявлений в рамках лимитов в каждой рубрике: Компьютеры - 5 Аксессуары и комплектующие - 10 Телефоны - 5 Игры и игровые приставки - 3 Техника для кухни - 5 Аудиотехника - 3 Техника для дома - 5 Прочая электроника - 3 Индивидуальный уход - 5 ТВ / видеотехника - 3 Климатическое оборудование - 3 Фото / видео - 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один невеличкий, але неприємний нюанс. навіть коли кількість оголошень в межах ліміта, то "апнути" (в них це називається "оновити") система не дає. пише "досягнуто ліміт" :dont:

так що, нехай їм повезе lj2C8.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Залиште, будь ласка, контакти шахраїв за цим посиланням - http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ щоб проінформувати та попередити інших користувачів.

Також, обов'язково напишіть нам про підозру на шахрая через Службу підтримки http://olx.ua/uk/contact/. Якщо Ви стали жертвою шахрая, то радимо вчинити так:

Зв'яжіться з адміністрацією сайту за допомогою розділу «Зворотній зв'язок». Надавайте, будь ласка, повне підтвердження шахрайських дій користувача (а саме - сканкопію або фото чека, накладної, рахунку з координатами, телефоном та іншими даними шахрая), подробиці вашої угоди, листування з продавцем.

Ми також рекомендуємо вам звернутися в місцеве відділення міліції з заявою про факт шахрайства. Після вашого звернення на підставі офіційного запиту ми зможемо надати представникам правоохоронних органів дані для подальшого розслідування.

Офіційна підтримка Olx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що написано в попередньому пості - хрень. Колись товариш попав в халепу. При обміні дорогого планшета на ноутбук, продавець з Запоріжжя прислав ноут в практично розібраному стані, все болталось на шлейфах, добре хоч робочий. Ясне діло продавець відморозився... Все те що прийшло було сфотографовано, разом з ТТН. В подальшому були неодноразові (разів 5) звернення до адміністрації ОЛХ, в службу підтримки користувачів, писали листи, представляли фото........ І жодного разу нам ніхто не відповів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот такого у меня еще не было:

Сегодня пришел за посылкой (на Н.П.) заплатил за доставку 29грн, и спрашиваю - это все, в ответ - да все, я - спасибо забрал посылку развернулся и ушел.

В принципе все логично, но, посылка была отправлена (должна была по крайней мере) наложенным платежом (то есть - товар я получил совершенно бесплатно)

Звоню продавцу: здравствуйте . . . . . . мне ваша супруга отправила товар даром ...

Удивленный продавец: а как это так?

Я: насколько я понял ваша жена указала объявленная стоимость 500грн. а после того как её спросили будет ли обратная доставка она сказала нет.

Не буду писать дословно - что говорил продавец, но скажу так - таких "прекрасных" слов с стороны мужа к жене я еще не слышал.

Вот и так бывает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikblack,

Вот такого у меня еще не было:

Сегодня пришел за посылкой (на Н.П.) заплатил за доставку 29грн, и спрашиваю - это все, в ответ - да все, я - спасибо забрал посылку развернулся и ушел.

В принципе все логично, но, посылка была отправлена (должна была по крайней мере) наложенным платежом (то есть - товар я получил совершенно бесплатно)

Звоню продавцу: здравствуйте . . . . . . мне ваша супруга отправила товар даром ...

Удивленный продавец: а как это так?

Я: насколько я понял ваша жена указала объявленная стоимость 500грн. а после того как её спросили будет ли обратная доставка она сказала нет.

Не буду писать дословно - что говорил продавец, но скажу так - таких "прекрасных" слов с стороны мужа к жене я еще не слышал.

Вот и так бывает :)

А ви як справжня "добропорядочна" людина пораділи з людськоі помилки, ось така у нас украінців і біда, аби на комусь і на чомусь нажитися. ХАЛЯВА. В думках навіть немає, щоб чесно людині за річ заплатити. Ех... І не треба далеко йти - живий приклад "справжньоі" украінськоі натури. Дуже жаль.

  • +1 2
  • -1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikitamega, більш ніж впевнений що за річ заплачено!

Ну якщо це так, то тоді не перевелись ще чесні люди.. Але то треба підтвердження )))). Але як то каже народна мудрість - як прийшло так і пішло. Так що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви як справжня "добропорядочна" людина пораділи з людськоі помилки, ось така у нас украінців і біда, аби на комусь і на чомусь нажитися. ХАЛЯВА. В думках навіть немає, щоб чесно людині за річ заплатити. Ех... І не треба далеко йти - живий приклад "справжньоі" украінськоі натури. Дуже жаль.

Зачем Вы так о незнакомом вам человеке!?

Специально для вас напишу - да я перезвонил продавцу сам, и да, я ему перекинул деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви як справжня "добропорядочна" людина пораділи з людськоі помилки, ось така у нас украінців і біда, аби на комусь і на чомусь нажитися. ХАЛЯВА. В думках навіть немає, щоб чесно людині за річ заплатити. Ех... І не треба далеко йти - живий приклад "справжньоі" украінськоі натури. Дуже жаль.

ну так, кожен по собі судить :0161:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...